36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Laci82
    #33921
    Dehogy egyszer.
    Nekem a Fifa 11 volt meg lemezen,már nem emlékszem hányszor lehetett feltenni,de amikor nem fogadta el a kódot akkor az ea támogatástól tudtam kérni az aktivációt.
  • Rudee
    #33920
    Utána nem kell újra aktiválni.
  • ToM1113
    #33919
    természetesen az nem számít, akárhányszor ujra rakhatod.
  • zsilka péter
    #33918
    Akkor nem hiszem, hogy megveszem ha csak egyszer hasznalhato. Arra nem gondolnak, hogy neha újra rakja az ember a gépet vagy magát a játékot??
  • Balázs 17
    #33917
    1x használható a kód (pc-n)
    igen lemez nélkül megy
  • zsilka péter
    #33916
    Az lenne a kérdésem, hogy ha megveszem eredetiben akkor a játékot hányszor tudom aktiválni? Mert tudom, hogy van olyan játék amit csak egyszer, de van olyan amit ötször. Illetve lemez nélkül tudom használni? Illetve írjatok már pár sort, hogy miért eri megvenni. Köszi.
  • bubu13
    #33915
    Nálam is fordult már elő nem is egyszer sajnos. Kilépni se tudtam belőle csak ha az egész játékot bezártam.
  • nerazzurri91
    #33914
    zseniális... :(
  • palinho96
    #33913
    THIS IS THE REASON WHY THE CRACK IS NOT GETTING RELEASED

    RELOADED group said:

    “EA new MDDA/CRFD security system is very complex… It’s like nothing I’ve ever seen.. so its not going to be easy to bypass that immediately.. THATS THE PROBLEM”

    so you guys are going to have to wait a little longer….
  • myl0
    #33912
    Másnál is volt már h online idény meccsnél, belép irja h sikeres ellenfél keresés, aztán az arénából már nem lép be a meccsbe. 10 percig rugdostam Fabregassal kapura, aztán kiléptem... kicsit idegesítő ennyi pénzér' meg pláne (ma már ez volt a 7. ilyen kb.)
  • ToM1113
    #33911
    Ma egy nagy bugnak voltam az áldozata. Egy sráccal játszottunk akit felvettem originra, első meccset megnyertem ellene, kaptam 3 pontot, ügye 9 pontot ha szerez az ember akkor övé a kupa ( barátok elleni).
    Második meccset is megnyertem, majd mikor shift f1 et nyomtam hogy írok neki, és aztán vissza mentem játékba, kiírta hogy nem érhető el ez a játék már. És neki adta a 3 pontot, mondván hogy BNF-el veszítettem (3-0 oda)
    Pedig a meccs már le volt fújva, a játékosok mentek be az öltözőbe, ez a videó ment és ekkor írtam a srácnak.

    Kicsit idegesítő, miután a 3. meccset is megnyertem szerencsével tegyük hozzá, így most 6 pontom van, neki 3, de már enyém lehetne a kupa....
  • Rudee
    #33910
    Logitech az jó és egyébként se kerül több tízezerbe. Egyszer kell rááldozni 6-8 ezret a szimpatikus típustól függően és évekig kiszolgál.
  • szabii98
    #33909
    aha köszi. majd meglátom :D
  • Effe88
    #33908
    ugyan ilyenem van
    megéri
    minőségi cucc!!!
  • Breki33
    #33907
  • Breki33
    #33906
    joy az repülőgép-szimulátorokhoz való

    focihoz gamepad kell

    a kérdésre az egyik legjobb, nekem a sima rumblepad van több éve
  • szabii98
    #33905
    nem akarok több tíz ezret joyra költeni, egy logitech rumblepad milyen lehet?:D
  • szabii98
    #33904
    azt nállunk csak a media marktben lehet :DD
  • Balázs 17
    #33903
    mennyé' el teszkóba és próbáld ki xD
  • szabii98
    #33902
    joyom sincs, így tuti nem élvezném..:/ meg előtte ki is kellene próbálnom azért :D
  • Neoncsoves
    #33901
    Most az előbb 27ezer!! online játékos volt pc-n. simán megéri megvenni, azt hiszem ez a szám csak nőni fog ;)
  • Effe88
    #33900
    vedd meg
    megéri
    ki tudja mikor lesz egyel talán crack
  • szabii98
    #33899
    wait for crack only, jaja
    szerintem én elis kezdem szedni, 9 csiga az elég sok
  • [HUN]FaTaL
    #33898
    Nem fake, de nem tudod használni. Kint van már vagy egy hete.
  • szabii98
    #33897
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    kalózöblön Multi12, és eddig nem törölték. elvileg van benne magyar nyelv is...fakerék?
  • Lcapitant
    #33896
    frissítés után sincs hangom, pedig elvileg kellene, hogy legyen
  • Lcapitant
    #33895
    Hello!
    magyar kézikönyv nincs a játékhoz?
  • Dunadan11
    #33894
    Elözö évekhez képest, eddig még én sem vettem meg, de már megbántam :D
  • kjhun
    #33893
    Már 29.-e és crack sehol. XD


    Nem lesz törés?

    Tele a net fake crackekkel, mint: RELOADED/FLT/SKIDROW és P2P is van. Most azt nem értem, hogy a demo-ban, nem ugyanaz a védelem van/volt mint a teljesben/tavalyi verzióban?? Ezért nincs crack még, vagy tele van buggal a játék és azért nem adják ki. Csak ha lesz normális update, és csak akkor? Bezzeg a demo-t seperc alatt feltörték a kínaiak.
  • nono28
    #33892
    Köszi szépen!
  • nono28
    #33891
    Nekem van fém doboz.
  • Krisztiam #33890
    kösz, ezt mondhattad volna hamarabb is :D
  • Janika114
    #33889
    A jobb analóg karral( amelyikkel cselezni is lehet). Csak elhúzod oda ahova vetődnél és ugrik.
  • nono28
    #33888
    Köszönöm szépen.Frissitette magát a játék és jó lett a kommentár hang.Lenne még egy olyan kérdésem hogy xbox 360 controllerrel hogy lehet büntetőt háritani?
  • kjhun
    #33887
    Hát igen, mostanában rosszul dolgoznak SKiDROW-ék. Sokan panaszkodnak is a relízjeikre. Sokat valami Buddha.dll-el crackelnek meg. Lásd: a ma kijött Carrier.Command.Gaea.Mission játékot, azt is RELOADED Proper-elte. Már mindenre kijött, amire csak ki lehet adni, még PS2-re is.
  • kjhun
    #33886
    Ahol a fifa13.exe fájl is található, vagyis a ..\Game mappába.
  • janik
    #33885
    az azért van mert a dokumentumok mappába a fifa13 demoba replay fájlt irásvédetté kell tenni (jobb klikk -> tulaj. -> alul pipáld ki az írásvédettséget)
  • Krisztiam #33884
    én addig sem jutottam el :D
    engem egyből kidob :D
  • janik
    #33883
    szasztok felraktam a demo-t és nem indul el kilép a amikor mennék a kezdőrugasra és a felbontást se tudom átálitani. Please HELP.
  • Effe88
    #33882
    és az miben más így, hogy nem támogatott??