36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Hunor1
    #33961
    hello. hol olvashatnék bővebben a menedzser módról? Van benne olyan lehetőség hogy új klubbot alakítsak? ( vagy ilyen csak a fifamanager-ben van?)
  • ToM1113
    #33960
    valakinek sikerült már 1 db idények mérkőzést lejátszani?
    Kiválasztom a klubot, keresek hasonló besorolású játékost, összedob 1-2secen belül, aztán kilép amikor a csapatok felmennek a pályára...

    4 ből 4x csinálta ezt.
  • nukerke
    #33959
    Felejtsd már el ezeket a fake szarokat! Vedd meg a játékot vagy várd meg csöndben míg feltörik!
  • nukerke
    #33958
    legyen eszed! semmiképpen se ott vedd!
  • Breki33
    #33957
    FIFA 13 ModdingWay Mod V 0.5
    Full compatible with Online Mode!

    http://www.moddingway.com/forums/thread-1875.html
  • Breki33
    #33956
    na vannak lehetőségek :P
  • janik
    #33955
    nekem a demo ezert nem indult el
  • janik
    #33954
    A felhasználói fiókodba ne legyen magyar ékezetes karakter a nevedben.
  • myl0
    #33953
    Le van tiltva nálad is a win media player, vissza kell állítani. Start -> vezérlőpult -> programok eltávolítása -> windows összetevők ki be kapcsolása -> média kezelési szolgáltatások a menüben és ott tedd vissza a pipát a media player elé. akkor menni fog
  • Krisztiam #33952
    nem a replay fájlt kell írásvédetté tenni? :D
    vagy az csak a demo-nál működik?:D
  • Laci82
    #33951
    Sziasztok.
    Megvettem a játékot elindítom betölt a nyelvválasztó képernyő kiválasztom a magyart le ok-zom és a játék kilép?
    Ilyen valakinek fordult már elő?
  • Rudee
    #33950
    Ott a Vatera...

    Még garancia is van némelyikre. De újonnan is megéri megvenni egy normálisat, évekig kiszolgál.
  • ateszegry
    #33949
    http://thepiratebay.se/torrent/7675834/FIFA_13_FULL_UNLOCKED_MULTI_12_DLC ez mi lehet?:D
  • szabii98
    #33948
    majd utánanézek fehérváron. mondjuk, a media markt nem tartozik a legolcsóbb boltok közé
  • nukerke
    #33947
    1500ért már kapsz kontrollert max 4000ért pedig rumblepadet!
  • nukerke
    #33946
    Ez csak realisztikusabbá teszi a játékot! A való életben sem ragad mindenkihez mindig a labda!
  • Neoncsoves
    #33945
    Este 7-8 óra körül benne lenne valaki egy SG 5v5 vagy 4v4 vagy 3v3 játékban? Match lobbies részen (ONLINE ->CUSTOM GAMES->MATCH LOBBIES) csinálnék egy lobbyt, lejelszavaznám (sghun), ott gyülekeznénk aztán tolnánk egy meccset. Persze csak ha van kedve hozzá valakinek.
  • Breki33
    #33944
    FIFA 13 - международные комментаторы

    torrent
  • Effe88
    #33943
    igen közbe rájöttem
    át másoltam
    tökéletes

    ultimate teamben akik ellen játszok, az hogy van?nekik mi a beállításuk az irányítással kapcsolatban?? ugyanazok mint nekem vagy változó, mert nekem majdnem minden kézin vagy részleges rásegítésen van, nekik??
  • Breki33
    #33942
    originről csak magyart szedi le, rajta van a DVD-n az angol mint már mondtam
  • Effe88
    #33941
    nem tudom mit szerencsétlenkedtek a labdaátvételeknél
    nem pattan el az csak oda kell figyelni+az segíthet, hogy a beállításoknál lejebb viszed az utolsó csúszkát 50ről 40re(labadaátvétel hibaszázalék vagy vmi ilyesmi)

    a kommentátor tényleg szar(a magyar szart se ér neveket egyel talán nem mond)
    origiről angolt nem lehet vhogy feltenni???
  • zoral1000
    #33940
    Sajnos szerintem is a az idei fifa játékélményben romlott a tavalyihoz képest. nálam is bosszantó hogy sokszor elpattan a labda és nem nyomom a sprintet akkor is. ha pl gyors támadást kell vezetni eggyérintőben jól passzolnak de ha már 2 érintőből akarnék játszani akkor nem tudom azt megcsinálni néha hogy átveszi picibe mert pont várni kell egy ütemet és utána adom. az impact engine meg a támadó inteligencia nagyon jó de ezek az elpattanások ez szerintem sok lett benne szerintem a 12 ben pont jó volt ez. ez a pc-s játék boxon nem tudom milyen.
  • Breki33
    #33939
    fantasztikus örömeid lehetnek
  • Breki33
    #33938
    ja az a link már nem működik

    tessék egy másik

    https://hotfile.com/list/2102003/5a87ed6

    Ide kicsomagolni
    C:\Program Files\EA Sports\FIFA 13\Game

    locale.ini kicsomagolni locale.big ből módosítani a kommentátornak megfelelően
    regenerate bh files.
  • Breki33
    #33937
    dvdről a fifa.zip-ből a game mappából át tudod másolni az angol kommentár
    korábban le volt írva melyik file-k ezek

    vagy fideles megoldással a soccergamingos oldalról bármelyiket felrakhatod
  • Rudee
    #33936
    Sprintet ne nyomd és nem fog elpattanni.
  • tarti19
    #33935
    Azért sajnos továbbra is totálisan bugos maradt a fifa, az meg külön élvezet, hogy a világ legjobb játékosai úgy veszik át a labdát vagy tolják meg, hogy sokszor rettenetesen messzire elpattan tőlük...
    Kommentátor hiányosságára pedig szó sincs.
  • Balázs 17
    #33934
    én mondjuk örülök h nem tudják feltörni (még) :)
  • [HUN]FaTaL
    #33933
    Persze csak ez fake :) Nem szólnak egy büdös szót sem, semmit sem tudni.
  • Balázs 17
    #33932
    #33913
  • [HUN]FaTaL
    #33931
    De olyat se mond, hogy nehéz feltörni, nem szólnak egy kurva szót se. Majd lesz crack, egyszer...
  • Rudee
    #33930
    Olvasd el a kommenteket, jelszót kér a kicsomagoláskor, tehát fake. Reloaded nem jelszavaz le semmit.
  • nerazzurri91
    #33929
    kalóz öböl
  • ateszegry
    #33928
    és az a törés hol?:D
  • nerazzurri91
    #33927
    elvileg van törés
  • szabii98
    #33926
    a játék telepítője kér elvileg, és az origin úgy jóváírja vagy tudomisén. a lényeg hogy újratelepítheted bármikor, csak az origin-t ne felejtsd el, elvileg
  • zsilka péter
    #33925
    Értem. Köszi. Azt hittem hogy a játék kéri a kodot amivel aktivalom a jatekot, de akkor vegul is a fiokot aktivalom es az is keri a kodot nem a jatek.
  • Hunor1
    #33924
    vagy csak simán lefizette az EA a csapatot hogy ne siessenek a crackkal! Pár nap alatt sokan elveszítik a türelmüket és inkább megveszik.
  • szabii98
    #33923
    Az origin fiókodat aktiválod. Ezáltal, bármikor újra rakod a játékot/géped, csak be kell jelentkezned a játék indításakor
  • zsilka péter
    #33922
    Akárhányszor újratehetem a gépet meg a játékot is? Akkor mi szerint nézik az aktiválást? Origin fiók? Na meg ha az Ea-től kérek új kódot honnan tudják, hogy eredeti a játék? Ez is fiók ?