36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • BZ10
    #34001
    ok köszi! és itt mi a teendő?
  • Lacoka12
    #34000
    ezt írd be a start menübe Services.msc és itt keresd
  • BZ10
    #33999
    Az 1.-vel nem lehet gond mert Shader 4.0-m van 2.-kal sem mert már megtedtem sőt 3.-kal sem mert már ezt is megcsináltam a 4-ket pedig néztem az utasításod szerint, de ott meg nem találtam a win media playert! De köszi a válaszodat! Ha esetleg vmit még tudnál segíteni azt is megköszöném!
  • Breki33
    #33998
    ezeket próbáld meg hátha vmelyik segít

    Lehetőségek

    1. Error Message E0001 = This game requires a shader model 3 (or better) card

    2. dokumentumok mappába a fifa13 replay fájlt írásvédetté kell tenni (jobb klikk -> tulaj. -> alul pipáld ki az írásvédettséget)

    3. A felhasználói fiókodba ne legyen magyar ékezetes karakter a nevedben.

    4. Le van tiltva nálad is a win media player, vissza kell állítani. Start -> vezérlőpult -> programok eltávolítása -> windows összetevők ki be kapcsolása -> média kezelési szolgáltatások a menüben és ott tedd vissza a pipát a media player elé. akkor menni fog
  • BZ10
    #33997
    Egész pontosan a hospitality beállítás után a profilom mentése sikertelen majd lefagy.
  • BZ10
    #33996
    Valaki meg tudná nekem mondani mi a teendő, ha lefagy a játék a hospitality beállítása után. Eredeti játékom van és a rendszerkövetelmény és a frissítések is megvannak. A választ előre is köszönöm.
  • ateszegry
    #33995
    komám fifa törés van,csak crack nincs :) :\
  • zsilka péter
    #33994
    Azt tudja valaki, hogy az első hivatalos javítás mikor fog érkezni? És hogy letölthető lesz valahonnan vagy csak Origin automatikusan lefrissíti majd? Illetve ami már most is elérhető javítás az csak a kommentátor file-okat tartalmazza vagy mást is? Mert kb 6-700 megát szedett, de nem tudom, hogy miket.
  • Breki33
    #33993
    Language & Commentary Files

    http://ddlgratuit.com/tag/fifa-13-portugal-commentary
  • Breki33
    #33992
    már egyszer mutattam, de úgy látszik még egyszer kell

    http://ddlgratuit.com/fifa-13-patch/fifa-13-commentaries/fifa-13-total-audio-commentary-mod-tips-by-doctor-productions.html
  • Krisztiam #33991
    nem lesz fifa törés szerintem :D
  • zoral1000
    #33990
    hogy lehet rangsorolt meccset játszani??? nekem nem engedi hogy átálítsam be van szürkülve..
  • elite
    #33989
    És mi a helyzet a kommentárokkal? Én olaszt szeretnék. A fifa 12nél tök jó volt, csak be kellett másolni a 2 fájlt, és már ment is, most meg olvasom hogy újra kell generálni egy bh fájlt, macerás, és nem tudni online menni fog e úgy...
  • elite
    #33988
    Hát mondhat bárki amit akar, a gépigény magasabb. Nyilván egy szint felett nem lehet észrevenni.
  • contraste
    #33987
    Ez egy levél NEKIK és egyáltalán NEM TŐLÜK... nem értem minek állítasz valótlant, főleg úgy, hogy nem tudsz angolul, ha ezt így benézed...
  • Laci82
    #33986
    De most még annyi se,végitoltam a Milan-Inter rangadót szinte tök csendben.
  • Rudee
    #33985
    A magyar kommentár eddig se mondott sok nevet, előző évekbe latinul játszottatok??
  • Laci82
    #33984
    Sziasztok.
    Az hogy a magyar kommentárok mondjanak is neveket,eddig 6 meccset toltam a Milannal Pato,meg Robinho nevén kívül senkiét nem hallottam,az egy külön megvásárolható dlc lesz vagy mi ?
  • Takigabi
    #33983
    hello! tud valaki kommentátor patchről? online módban nincs kommentátorom
  • zsilka péter
    #33982
    Statisztikákat meg tudom nézni valahol interneten? Xbox-on anno EA-en meg tudtam nézni, a statisztikámat, hogy hány győzelmem van, és minden infó fent volt neten.
  • Pocsa
    #33981
    Érdeklődnék az XBOX-osoktól, hogy ti találkoztatok-e már azzal a problémával, hogy kifagy a játék az első szezon után. Cimborám leszimulált egy szezont, (az elsőt) és kifagyott. Érdeklődött, hogy ez mitől van. Azt mondták, hogy az EA bennhagyott egy olyan bugot, amit csak akkor lehet megoldani, ha live-on aktivál valamit, talán azt is pénzért. Annyi lenne a kérdésem, hogy ti mit tudtok erről?
  • palinho96
    #33980
    xDDD
    jogos..
    csak jó volt beleringatni magam.. xD
    elrontottátok a pillanatot ;)
  • Balázs 17
    #33979
    nevezd át magad failinhonak :)
  • [HUN]FaTaL
    #33978
    Az utolsó mondatod már reálisabbnak tűnik. Komolyan gondolod, hogy a cracker teamek csak úgy levelezgetnek, nyílvános az e-mail címük és mindenkinek válaszolnak? Ezt te sem gondolhatod komolyan :D
  • [HUN]FaTaL
    #33977
    Akkor inkább értelmezd, amit kaptál válaszolnak.
  • palinho96
    #33976
    lényegtelen. ezt a választ kaptam. és én tudom, hogy Skidrow team. akinek nem inge nem veszi magára. nem kell mindent elhinni!
    A lényeg, hogy annak adják ki magukat ;)
  • Pethy23
    #33975
    És honnan veszed hogy az a skidrow csapat?
  • palinho96
    #33974
    de. küldtem még 25-e körül a skidrow csapatnak e-mailt, és ma hajnal fél 3-kor kaptam választ rá!!
  • [HUN]FaTaL
    #33973
    Ez nem válasz, csak kérés, hogy tájékoztassanak. Arról nem beszélve, hogy nem leveleznek.
  • palinho96
    #33972
    remélem mindenki tud angolul és tudjátok értelmezni;)

    Hosszú levelezés után ezt a választ kaptam SKiDROW csapatától:

    APART FROM BEING EXCELLENT GAME CRACKERS, YOU GUYS HAVE VERY POOR RELATIONS WITH THE PEOPLE WHO PATRONIZE YOUR CRACKS. THIS IS YOUR WEBSITE WHERE YOU POST UR SUPERB CRACKED GAMES FOR THE LESS PRIVILEGED PEOPLE TO DOWNLOAD. JUST COMMUNICATE WITH US, TELL US HOW THE CRACKING OF FIFA 13 IS GOING ON. TELL US WHEN IT WILL BE READY. SHOW SOMETHING AT THE CRACK PANE LIKE….”WAIT CRACK STILL IN PROGRESS WILL BE OUT SOON”. TALK TO US.

    MUCH LOVE FOR ONE THE BEST IF NOT THE BEST CRACKERS IN THE WORLD.
    MUCH RESPECT TO THE SKiDROW TEAM. I HOPE WE GET FEEDBACK
    THANK YOU .

  • Effe88
    #33971
    szerintem ugyan az
    nekem simán megy semmi szaggatás
  • DaniX14
    #33970
    Nekem volt ez a probléma , megoldás az hogy nem veszed meg és akkor nem fagy le . De olvastam az ea fórumon hogy van ez a hiba boxon psn mindehol ,szóval majd első patch orvosol , meg néha csak úgy lefagy és zene megy tovább csak nem tudsz irányítani , tehát első patch majd jót fog tenni
  • elite
    #33969
    Akkor nem kompatibilis a kontrollered.
  • zsilka péter
    #33968
    Úgy sem reagál.
  • elite
    #33967
    Nyomni kell a bal ravaszt és úgy a jobb kar.
  • zsilka péter
    #33966
    Cselezni hogyan lehet? Mert a jobb analóg karra nem reagál semmit a játék. Profi szinten már néha kellene a cselezés. Köszi.
  • Hunor1
    #33965
    nocsak nocsak, kalózöböl és a releaselog elérhetetlen....csak nem a túlterheltség miatt???
  • wright
    #33964
    Mi a titka annak hogy az online lejátszott meccseim eredménye megmaradjon?
  • Janika114
    #33963
    Hello. Másnak is volt már olyan problémája h a kölcsön végén ha van eladási záradék, mikor meg venném a játékost lefagy az egész xbox. Mintha olvastam volna már itt h vki írja. Erre nem tudtok vmi megoldást?
  • elite
    #33962
    Úgy veszem észre a gépigénye nagyobb mint a 12-é volt.
    Gyengébb gépen (core2duo, 8800GTS) már low grafon is érezni darabosságot, és még rondábban is fest mint a régi.