36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Effe88
    #34044
    3d fű kéne
    hihetetlen hogy 2012be nem tudják megoldani:D:D
  • Breki33
    #34043
    hát no comment.............


    milyen lehet az amit javít :P
  • Breki33
    #34042
  • zsilka péter
    #34041
    Amiket katalógusban lehet vásárolni elemeket, például +1 passzolás a karrierben, illetve +1 mérkőzés ezek nekem miért nem jelennek meg a karrierben? Ez a +1-es dolog is olyan, hogy az adott poszton lévő játékosnak +1 lesz a statja?
  • Breki33
    #34037
  • Breki33
    #34036
    [URL=http://188.229.112.149/FIFA.13.Multilanguage.Pack-R55/]http://188.229.112.149/FIFA.13.Multilanguage.Pack-R55/"][B]FIFA 13 Multilanguage Pack DVD Download link[/URL]
  • Breki33
    #34035
    [URL=http://188.229.112.149/FIFA.13.Multilanguage.Pack-R55/"][B]FIFA 13 Multilanguage Pack DVD Download link]http://188.229.112.149/FIFA.13.Multilanguage.Pack-R55/"][B]FIFA 13 Multilanguage Pack DVD Download link[/URL]
  • Breki33
    #34034
    FIFA.13.Multilanguage.Pack



    Available Languages

    Czech
    Dutch
    English (USA)
    English (England)
    French
    German
    Hungarian
    Italian
    Polish
    Portuguese (Brazil)
    Portuguese (Portugal)
    Russian
    Spanish (Mexico)
    Spanish (Spain)


    HOW TO:
    This is a dvd conteinig all the available languages for FIFA 13 (original game for now)

    1.Mount the dvd, install on default/you custom "Origin Games" folder.
    2.Go in the Fifa 13 "Game" folder and rename "product.ini_rename_me" to "product.ini"
    3.regenerate using the default soft that will pop-up at the end of installation,
    or install the soft from "r55-fm12v12_0" and regenerate the files
    using FileMaster 12.
    4.use in-game settings the valors from "sliders.txt"file.
    5.enter the game and at the Game Settings/Commentary pannel choose your prefered language.

    PS:
    I've made a dvd with autoinstaller & everything in it for all.
    Please if there is anyone with good speed & with the solution to share it for more days,
    download the files and share them on other ftps/downloading links.
    I will keep this link alive, no more then 3 days!

    if your game crashes this is the problem and i'm sorry for it:
    with the language / commentary files i put in the install kit my files for ENB graphic tweeks.
    so, delete this files and try again:

    d3d9.dll
    d3d9_smaa.dll
    dummy.fx
    effect.txt
    effect_1.txt
    enbeffect.fx
    enbpalette.bmp
    enbseries.ini


    [URL="http://188.229.112.149/FIFA.13.Multilanguage.Pack-R55/"]FIFA 13 Multilanguage Pack DVD Download link[/URL]
  • Effe88
    #34033
    idénymérkőzés közbe kilépett:D
    vezettem 2:0 ra jöttem egy szöglettel és kilépett:D:D
    hát kurva jó:D
    mondjuk nem számolta vereségnek, de ez egy sima győzelem lett volna nekem
    elmehetnek a pcsába
  • DaniX14
    #34032
    Nekem is ugyanez , már többször is volt , várjuk a patchet ami kijavíthatna elég sok mindent a karrier módba. Pl. megveszed a katalógusba a mecénás dolgot karrierbe ami ad plusz költség vetést a karrier módba , és az van írva minden évbe ad , csak az a gond első évbe adta de a többibe nem ...
  • Runci
    #34031
    Karrierben az átigazolás utolsó napján volt egy meccsem és mikor vége lett a 10 órának leszimulálta a meccsem magától. Nem lehet sehogyse visszamenni, meg semmi. Tapasztalt már valaki ilyet?
  • Breki33
    #34030
    Fifa 13 Turf Brightness Patch - Download
    Hi everyone.



    This turf patch will fix the extreme neon green brightness of the pitch (for the people who dislike this). The result is a darker green color, more enjoyable for the eye.

    This is a modification of Elticos Turf for FIFA 12, adapted to fix the pitch brigthness in FIFA 13.



    Installation:

    Copy the ¨pitch¨ folder to your GAME/DATA/SCENEASSETS folder and regenerate.
    This turfs will apply on most of the stadiums by default.


    thanks and enjoy.


    http://www.mediafire.com/?3y3y50wtsazu5qa
  • Breki33
    #34029
    FIFA 13 ModdingWay Mod V 0.7

    Version 0.7 changelog
    Licensed kits and badges for : Vasco da Gama, Botafogo, Atlético Goianiense, CS Marítimo, .
    Added leagues logos.
    Added leagues names and licensed teams names ( v 0.7 ) - Only for English Language
    Added Revolution Mod by scouser09 www.fifa-infinity.com

    http://www.moddingway.com/file/27908.html

  • Breki33
    #34028
    mondjuk ezt sejteni lehetett :P
  • Effe88
    #34027
    Bayernel
    igen valószínű azért nem kapsz meghívást
    azért érted 4.osztályból válogatott edzőt:D
  • Runci
    #34026
    És hol vagy edző? Én 4. osztályba kezdtem lehet azért nem akar senki. Jó lenne pedig valaki.
  • firefree
    #34025
    Srácok gyertek ESL-re is, elég kevés magyar van :/
  • Effe88
    #34024
    én már kaptam
    kb. eddig 10-12 meccset játszottam a szezonban
    norvégia keresett meg, hogy legyek a szövkapjuk
    természetesen visszautasítottam őket:D:D:
  • Runci
    #34023
    Sziasztok. 2 szezont lenyomtam már karrier módban, de még mindig nem ajánlottak válogatott csapathoz állást. Van már aki kapott?
  • [HUN]FaTaL
    #34022
    Nekem mindkettő tetszik, bár sok hülyeség van az új pesben. A demo alapján a Fifa valamivel jobb lehet, de a véglegest még nem próbáltam. :)
  • Effe88
    #34021
    szerintem is jobb:)
    már ketten vagyunk "de ez csak egy vélemény a sok millió fifa/pes használó közül,nem mérvadó,csak saját magamnak :)"
  • bakkerman
    #34020
    igen igen,én véleményem szerint jobb az idei fifa mint a pes,de ez csak egy vélemény a sok millió fifa/pes használó közül,nem mérvadó,csak saját magamnak :)
  • Breki33
    #34019
    mindig elfelejted hozzátenni, hogy szerinted........
  • bakkerman
    #34018
    értem,akkor várni kell türelemmel a törésre,bocs a warezért :)
  • ToM1113
    #34017
    27.én jelent meg, illetve 26. án már kézben volt de 27. én lehetett csak elkezdeni játszani.
  • bakkerman
    #34016
    25.-e óta kinnt a gém és még nincs feltörve? ASD:SASDG:ASDSG

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megvenném,demo alapján veri a pest,de "sajnos" ebben a hónapban csak 1 játékra tudok félretenni,az pedig a football manager
  • [HUN]FaTaL
    #34015
    Nincs warez.
  • Effe88
    #34014
    nem
    é 28.án vettem meg
    meg kell venni és játszhatsz
  • bakkerman
    #34013
    szeptember 25.-én jelent meg a játék,legalábbis az 576 oldalán azt írják már kinntvan,de én sehol nem találom,lehet elírták? külföldi oldalakon sincs fennt,ti tudtok valamit? Demoval játszotok még?
  • Rudee
    #34012
    Tűzfal, router.
  • balintka
    #34011
    Sziasztok! Cimborámmal szoktunk online játszani, de amikor ő hostol, akkor azt írja neki hogy a választott játékos nem található. Ha fordítva csináljuk működik. Mi lehet nála a probléma? Előre is köszi.
  • Dunadan11
    #34010
    Azt is jól sejtem hogy online módban nincs szerkesztett játékos?
    Gondolok itt a képességekre, meggváltoztatott posztokra , ilyenekre :D
  • Galy
    #34009
    eddig minden ok, egyszer volt, hogy nem tudtam EA szerverhez csatlakozni.
    Mondjuk online meccsen volt már lag...
  • GameOne
    #34008
    Sziasztok!

    Gyáróriások - Fifa videót szeretném nektek belinkelni. Aki nem látta nézze meg. :) Így készül.

    [spoiler
    [/spoiler]
  • wright
    #34007
    Ha odafigyelsz akkor nem.Csak ha valakit cserélni akarsz,ne legyen benne más tranzakcióban.
  • Dunadan11
    #34006
    Köszönöm , bár ezzel az egyik újdonság elveszik, de a patch biztos javitja :D
  • wright
    #34005
    Egy hiba előfordul.Karrierben jártam úgy,hogy felajánlottam egy játékoscserét a gépnek-elfogadta-DE közben meg is akarták venni a játékost-küldte hogy elfogadja a feltételeket....aztán gondolkodott a kicsike,és már néztem is a hátteremet
  • zsilka péter
    #34004
    Nekem abszolút semmi. Néha a meccsek végén ( 85-90. perc között megfagy pár másodpercre ) ezt nem értem miért, de ezen kívül semmi gond. Remélem hamarosan jön egy patch ami ezt orvosolja, de mondom ezen kívül semmi gond.
  • Dunadan11
    #34003
    Akik eddig megvették a játékot, azoknak maradéktalanul működik? nem lép ki meg ilyenek?
    Illetve ha van valami hiba, akkor könnyen javitható?
  • Krisztiam #34002
    jah igen tényleg igaz.. :D