36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Ingman12
    #34368
    Breki, a mikroszaggatással kapcsolatban tudnál segíteni? Nem találom a korábbi hozzászólásod.

    Frissítve van a videókártya drivere (szeptemberi), szóval nem hiszem, hogy ezen múlna.
  • Sanyicucu
    #34367
    Sziasztok!
    Tudnátok nekem egy reális felhasználói és cpu beállítást adni?Professional szinten játszok.
  • Breki33
    #34366
    és a szurkolások is
  • Roland10
    #34365
    Szerintem sokat dob a játék hangulatán a kommentár..imádom, amikor üvölti golgolgolgóól-t... :) legalább az olyan mint élőben, de a magyar az egyhulladék..
  • Breki33
    #34364
    ki milyen stílusú
  • Zegi Norbi HUN
    #34363
    Az megint hogy lehet, hogy a játékosok semmit nem akarnak fejlődni?? Ha bezzeg nálam játszanak, akkor mint a rakéta, úgy fejlődnek. Ez vmi 5 éves bug még mindig benne vagy direkt ilyen szar?
  • rooney8
    #34362
    na közben a szurkolókat egyből beengedték a stadionba, miután max-ra vettem a renderelés minőségét :)
    és érdekesség, hogy így még jobban is fut :DD mármint igen, itt-ott beakad, viszont mikor épp nem akad sokkal simábban megy a játék
  • [HUN]FaTaL
    #34361
    Szerintem attól nem hangulatosabb, hogy fél percig üvölt, hogy gól. Az angol jobb szerintem.
  • Breki33
    #34360
    hát ha neked a hangulattalan közvetítés tetszik

    mondjuk az angolok is vhatagoloznak :P
  • Breki33
    #34359
    miért ne mondaná értelmesen?

    Kempesesről van egy videó hogy készítik és olvassák fel a szövegeket.

    De gondolod ha értelmetlen lenne a portugálok nem reklamálnának?
  • [HUN]FaTaL
    #34358
    Engem idegesítenek. Nem, nem lövök, de attól még idegesít, youtubeon ha nézek vissza felvételt, ott is.
  • wednes
    #34357
    De vajon értelmesebben is beszélnek? (gyak: értelmesebben dobálja össze a gép az egymást követő szavakat?...mert azt nem hinném) Vagy csak azért hangulatos mert egy kukkot nem értünk belőle így megvan az a varázs, hogy tényleg közvetítést hallgatunk. :D
  • Breki33
    #34356
    kiis próbálom a brazilt
  • Breki33
    #34355
    inkább nagyon hangulatos

    gondolom nem lősz gólt percenként
    a legjobb kommentárok általában a dél amerikaiak spanyolok vagy portugálok
  • [HUN]FaTaL
    #34354
    Szerintem ez csak rohadt idegesítő :D
  • Breki33
    #34353
    fent van valakinek a fifa 11?

    kéne nekem belőle egy file itt látható miért

    http://www.soccergaming.com/forums/showpost.php?p=3321335&postcount=5
  • Breki33
    #34352
    spanyol a legjobb ahogy mondja, hogy golgolgooooooooooooooool :P

    de a Kempeses Argentinra is kíváncsi lennék

  • IXEMGabeo
    #34351
    Wimbledont naggyá teszem, de még mindig vicces mennyire nehezen megy a gól a rövid passzos játékkal:D pedig már a passz pontosságot a sprintet is feltoltam még így is alig megy.

    Mondjuk egy Wimbledon AFC-vel nem is csoda, de akkor is naggyá teszem azt a csapatot:D
  • rooney8
    #34350
    én is 90%-ban úgy játszom, hogy közben zenét hallgatok, csak meg akartam nézmi, hogy jobb lett-e mint az előző években :)
  • Effe88
    #34349
    karrier módban a profival lehet valahogy cserét kérni???:D:D
    elég szar, hogy játszom a hétvégi bajnokikon, aztán k-szerdán bl meccs egy mu vagy egy juve ellen és nem rak be a csapatba a gép mert nem megfelelő az erőnlétem, mivel a bajnokikon kifutom magam mert végig fenn hagy a pályán
  • [HUN]FaTaL
    #34348
    Szerintem is pocsék. Loboncos Puyol és hasonló idiótaságok :D Angollal játszom én is.
  • Effe88
    #34347

    ugyan ezen a véleményen vagyok
    fos,szar,szemét:D:D:D
    angol a best
  • bakkerman
    #34346
    nem értem mit problémáznak az emberek a magyar kommentár hiányán,amikor legelőször belekerült a játékba pár éve,néhány meccsig bírtam,és visszaváltottam az angolra,sablonos,szar,és hosszútávon idegesitő a magyar kommentár.
  • Breki33
    #34345
    na ilyesmi lett

    megnézek egy másikat

  • Breki33
    #34344
    fidelnek van crowd patche
  • [HUN]FaTaL
    #34343
    A nézők eléggé ölik az fps-t, lehet, hogy minimumon nincsenek.
  • rooney8
    #34342
    nem egy mai darab, de minimumon jól fut (a 12 is és ott nézők is voltak)
    8600gt
  • Breki33
    #34341
    szerintem átmentek az én képeimre :-)
  • [HUN]FaTaL
    #34340
    Milyen vga-d van?

    Fifa 11 volt bugos, HD4830-cal pl. nem voltak nézők, 4850-nel igen. EA játékok néha furcsa bugokat produkálnak. :D
  • rooney8
    #34339
    de minden ott van, csak a .big fájl pár kilobyte-os volt, ezt cseréltem le a 400mb-ra

    de mindegy is, sehogy sem jó, újrarakom az egészet és marad úgy ahogy van

    az idegesítőbb, hogy nincsenek nézők a stadionban (már a demóban sem volt). na ez mitől lehet?
  • Breki33
    #34338
    milyen linkek?

    én ezt keresném

  • Effe88
    #34337
    magyar kommentár:S:S:D:D:D
    istenemD:D:D 5 éves vagy??:D:D:D:D
    forintot nem ér:D
  • Breki33
    #34336
    4! fájlból áll a kommentár. A magyarnál ezek:
    hun_hu.bh (36bájt), hun_hu.big (417MB), hungarian_hu.bh (36bájt), hungarian_hu.big (101bájt).

    így jóhogy nem megy
  • rooney8
    #34335
    minden változatlan maradt, csak a hun_hu.big fájlt cseréltem ki (ez volt a csomagolt állományokban) és a main game-t csomagoltam ki a főkönyvtárba

    még megpróbálom ezt a kettőt, ha nem jó, akkor hagyom a fenébe, jó nekem az angol is :)
  • Effe88
    #34334
    rendben
    linkbe jöhetnének szerintem
    úgy még is csak jobb lenne
  • Breki33
    #34333
    az angol mellette van?

    esetleg próbáld meg a fideles coccal vagy a moddingaway patch telepítőjével
  • Breki33
    #34332
    és a kettő hogy jön össze? :P


  • Breki33
    #34331
    mivel 15 fajta van mindenből és kb ötöt javítottam az elég nehéz lenne megmutatni egy képen

    tényleg a 3d-s még megnézem milyen berakva
  • rooney8
    #34330
    innen letöltöttem a magyar kommentárt (main game-t is), bemásoltam, lefuttattam az FHL-BH-Editor, de ahogy belépek a játékba és bejön a menü akkor kilép a játékból. ötlet?
  • Effe88
    #34329
    hülye ea
    difficulity-amateur :D:Dd
    na persze még , jó, hogy világklasszis de mindegy