36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #34408
    itt a javított link

    http://adf.ly/Dj1go
  • Hunor1
    #34407
    bocs de hol az a "cl.ini" ?? Feltételezem ez egy editált .ini file, de nem látom azt a linket ahonnan le lehetne tölteni?
  • Breki33
    #34406
    most kép alapján vagy játékban próbáltad?
  • Ingman12
    #34405
    A második jobban tetszik nekem, szeretem mikor nagy (értsd: nagyon nagy :D) területet látok a pályából.

    Sokkal könnyebb így látni a pozíciókat vagy az üres embereket, területeket.
  • Breki33
    #34404
    melyik az első vagy a második?
  • Ingman12
    #34403
    Egész jó.
  • rooney8
    #34402
    szántóföld a pálya :))
  • Breki33
    #34401
    Aki akar ilyen



    vagy ilyen javított kamerát -a felső az eredeti

    http://www.soccergaming.com/forums/showpost.php?p=3306565&postcount=8

    elég csak a cl.ini-t a game könyvtárba másolni

    sok sikert :-)


    http://adf.ly/publisher/
  • puskas84
    #34400
    egyszerübb nincs? :D
  • Breki33
    #34399
    Ezt az EA support írta az origin-es kapcsolódáshoz de hátha segít

    Az Origin kliens által használt portok a következők:

    TCP ports:

    •80
    •443
    •9960-9969
    •1024-1124
    •18000
    •18120
    •18060
    •27900
    •28910
    •29900
    UDP ports:

    •1024-1124
    •18000
    •29900

    Kérem, győződjön meg róla, hogy a router/internetkapcsolat engedélyezi a hozzáférést ezen portokon keresztül.

    A beállításokban segítséget talál a portforward.com oldalon.

    Amennyiben ez nem oldotta meg a problémát, kérem, végezze el a következő kapcsolattesztet:

    Először is kérem indítsa újra a modemet és a routert (ha van).

    Majd az alábbi programot töltse le erről a helyről.
    ftp://ftp.ea.com/pub/origin/patches/uo/uotrace.exe

    Telepítés után le akarja tölteni a legfrissebb server adatokat, kérem engedje.
    Kattintson az options -> advanced-re.

    A fenti szövegdobozban adja meg az alábbi szervert: http://easo.ea.com 159.153.234.54 - majd kattintson a Trace Route gombra.

    Ha a program végzett a művelettel, színekkel jelzi a lehetséges gondokat.
    - Zöld: Minden rendben
    - Fekete: Nincs bejövő adatforgalom, pl.: a szerver le van tiltva, tűzfal blokkolja, nem elérhető.
    - Sárga: Adatveszteség van a kapcsolatban, vagy a válaszidő túl magas.
    - Világos zöld: Lehetséges adatveszteség a kapcsolatban, vagy túl lassú kapcsolat.
    - Vörös: Kritikus adatveszteség, vagy a válaszidő 300ms-nál magasabb.

    A következő lépés a szerverekkel való kapcsolat sebességének tesztelése.
    Kérem kattintson a Poll gombra.

    Számunkra a Ping time, % Loss, Pkts r/s oszlopok érdekesek most.

    A fekete pajzs jelentése, ahol a loss% oszlopban 0% vagy 100% szerepel: nincs kapcsolat. Ezt az okozza, hogy a serveren ez a sebesség teszt opció le van tiltva.

    A fekete pajzs jelentése, ahol az IP cím oszlopban 0.0.0.0 érték szerepel: nincs kapcsolat. Ezt az okozza, hogy tűzfal blokkolja a kapcsolatot.

  • puskas84
    #34398
    van egy wifis router de más nem használja max a telom vagy a laptop de egyiken sem neteznek.
  • [HUN]FaTaL
    #34397
    Router?
  • puskas84
    #34396
    Nálam a windows tűzfalnál szerintem nem blokkolja.
  • rage
    #34395
    Tűzfal nem blokkolja egyikőtöknél sem a játékot?
  • Dunadan11
    #34394
    Nincs valakinek tippje, hogy nekem miért nem jeleniti meg néha a mezek hátulján rendesen a játékosok neveit?
    Néha kicsit igy sávban jelenik meg a név, elmosodva, és olyankor nem olvasható? Mi lehet az oka? :D
  • puskas84
    #34393
    Sziasztok,

    Mitől lehet az,megvettem eredetibe a játékot de próbáltam most online játszani de nem tudtam a másik félhez csatlakozni és ő sem hozzám.?

  • Breki33
    #34392
    általában gondolom, erről beszélek

    4. Direction and aftertouch

    Unfortunately I haven’t mastered manual shooting and neither have the rest of our club. I have tried but I think lots more training is required. However direction and aftertouch still apply to semi and assisted shooting. More than people realise. For direction as you are powering up with the shoot button push the left stick in the place you want it to go in the goal. So if you are attacking left to right diagonally up right with the stick is top left of the goal.

    Then let go of stick and shoot button and as your player makes contact with the ball you can add aftertouch. You need to move the left stick slowly rather than flicking it fast. Roll the stick in a semi circle from bottom to top (of your attacking direction) if looking for maximum curl with some dip. The following images give examples of where to move the stick to add aftertouch. To see them bigger click on them and then click on the image thumbnail which appears.

    You will notice that if you knock the ball on with the right stick further ahead you have more time to direct and then prepare your aftertouch. If you have space I recommend it as the curve and dip you can create really adds flair to your shooting and increases the ball speed.







  • Balázs 17
    #34391
    ultimate nem, megszerzett eredményen mit értesz? (ha ultimathez vagy bármi onlinehoz köthető akkor megmarad)
  • Ingman12
    #34390
    Te kis mazochista.

    Egyébként én sem szeretem ezeket a rásegítéseket, viszont azok nélkül meg annyira irányíthatlan és játszhatatlan lesz a játék, hogy muszáj benyomni őket. Néhányat esetleg ki lehet kapcsolni, de az összeset nem sok értelme van szerintem.
  • lovaszi
    #34389
    Ha a profilt újraraknám akkor törlődne az eddig megszerzett eredmény meg az ultimate team?
  • cvetok
    #34388
    próbáltátok már úgy, hogy minden vezérlő rásegítést kikapcsoltok? elég brutál lett úgy még amatőr szinten is
  • palinho96
    #34387
    jesus. A CM-ek soha sem voltak/lesznek kompatibilisek a következő évihez. Várjál csak türelmesen a CM13-ra Decemberben már biztos lesz béta!
  • zsilka péter
    #34386
    Creatin Master 12 használható a 13-hoz? Mert nekem nem menti el a változtatásokat. A program kiírja, hogy elmentette, de a játékban minden maradt a régi. Költségvetést próbáltam átírni, de semmi. Olvastam, hogy a FIFA 12-es adatbázis file-okat kell betölteni ( .xml + .db ). Ugye első lépésként a FIFA 13 gyökér, majd FIFA 12 *.xml és *.db file-ok, majd megint a FIFA 13-ből a nyelvei file-ok. Így be is tölt, de ahogy az előbb is írtam nem menti el a változtatásokat. Úgy is próbáltam, hogy mindent a FIFA 13-ból nyitok meg, de úgy meg kifagy a CM. Ezzel a hibaüzenettel: http://195.149.248.189:8080/2012-09-23/86ff09ad489bca373ce3fb523b5796e8_564x389.jpg
  • Rudee
    #34385
    Nem merültem bele a témába, mert ugyanúgy akadozik mint a 12, ezért nem is erőltetem.
  • Breki33
    #34384
    egy kérdés, kéne nekem az aftershot-os csavarásról vmi hivatalos leírás

  • zsilka péter
    #34383
    Elértem a 13. szintet és megvettem a ezt a mecénás dolgot, de szerintem kamu, mert akármit csinálok sehogy sem kapok + átigazolási pénzt. Ha igénylem a pénzt a menedzseri tanácstól akkor simán elutasítják Januárban is, meg év végén is. Kezdtem új karriert, folytattam már egy meglévőt, de sehogy sem kaptam pénzt. De egy rakás dolog szar a katalógusból, mert nem aktiválódik. Szerintetek?
  • Rudee
    #34382
    Afrikában 1-2 helyen, meg Dél-Amerikában használják még ezt a stílust. Nekem valamiért egyik kedvencem, jól mutat.
  • [HUN]FaTaL
    #34381
    Régen tudom, hogy volt ilyen, de mostanában nem igazán látok.
  • Ingman12
    #34380
    Olaszoknak régen ilyesmi volt, laza hálós. Nálunk (magyaroknál) sem volt megfeszítve pár éve, szerintem még most sincs mindenhol. :D
  • Ingman12
    #34379
    Köszönöm.
  • elite
    #34378
    Vsyncet kikapcsoltad a játék beállításoknál, és bekapcsoltad helyette a videókártya kontroplanelén?
  • elite
    #34377
    Xbox kontrollerrel rezeg, igen.
  • Dunadan11
    #34376
    Az én gondomra akkor nincs tippetek? :D
  • Breki33
    #34375
    mármint kapufánál :P

    hm nálam a rumblepad 2 nem rezeg, de lehet vmelyik gombját be kell nyomni

    magát a háló színét mintázatát vlag könnyű cserélni, de te gondolom a fajtájára gondolsz pont néztem miért lett nálam ilyen, ezt gondolom adatbázisban kell

    a meccs elején lehet állítani ilyet, hogy feszes vagy laza lehet azzal is összefüggésben van
  • [HUN]FaTaL
    #34374
    Igen.

    Más

    #34371: Ezt a fostalicska hálót, amúgy nem lehet valahogy megszűntetni? Szerintem Európában nem is használnak ilyet, legalábbis én még nem láttam, ennek ellenére rendszeresen bedobja (pl. orosz csapatok ellen).
  • petikeszabo
    #34373
    Sziasztok! Eddig simán futott a játék , majd valamitől elkezdett szaggatni. A CPU használat 100%-on pörög. Más játéknál nincs ilyen probléma, eddig ennél sem volt! Valami megoldást tudtok erre a problémára?
  • Breki33
    #34372
    nálatok rezeg a kapufa?
  • Breki33
    #34371
  • Breki33
    #34370
    #34095
  • Dunadan11
    #34369
    Nincs valakinek tippje, hogy nekem miért nem jeleniti meg néha a mezek hátulján rendesen a játékosok neveit?
    Néha kicsit igy sávban jelenik meg a név, elmosodva, és olyankor nem olvasható? Mi lehet az oka?