36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • scudman
    #34689
    heló, tudnátok valami megoldást arra hogy eltűntek a szurkolóim. légy profi idényben játszok és nincsenek szurkolók a stadionban. előre is köszönöm
  • Breki33
    #34688
    az nem elég, párszor már leírtuk

    ezek a file-k kellenek az angol mellé

    hun_hu.bh
    hun_hu.big
    hungarian_hu.bh
    hungarian_hu.big

    azután ajánlott egy regenerátort futtatni
  • Balázs 17
    #34687
    bemásolod fifa 13 'game' mappába
  • precision
    #34686
    valaki pls help :)
  • IXEMGabeo
    #34685
    A Horváth Gábor is:D:D:D
  • penge96
    #34684
    Nagyon köszönöm!
  • Balázs 17
    #34683
    ezért kell használni TS-t vagy Skypet, mert a fifában mindenki hall mindnekit
  • Balázs 17
    #34682
    amikor elindítod a fifát az originből, launcherben játékbeállítások->hang fül->élő csevegés kikapcs
  • penge96
    #34681
    Srácok, hogy tudom lenémítani a játékban a SAJÁT és a többi játékos mikrofonját? MErt eléggé irritál, hogy mások fingását, fütyülését stb.-t kell hallgatnom. És mivel én játék közben haverommal dumálok mikrofonon, gondolom ez fordítva is igaz...
  • Roland10
    #34680
  • Effe88
    #34679
    de a németh benne van
  • Roland10
    #34678
    Hát valóban nincs...:) nem is tudom, mért "th"-val írtam!
  • [HUN]FaTaL
    #34677
    Mert nincs olyan ország, hogy "Horváthország".

    A horvát válogatott pedig azért nincs benne, mert nincs licenc rá :)
  • Roland10
    #34676
    Most nézem..mért nincs benne a játékba a Horváth válogatott? :)
  • precision
    #34675
    help! :)

    leszedtem innen a magyar kommentár rarokat és van egy hun_hu.big fájlom

    ezzel mit kéne kezdenem, hogy be tudjam heggeszteni a játékba? :)
  • IXEMGabeo
    #34674
    ott melyik gombot kell kétszer nyomni?:D egyszer véletlenül megcsináltam amúgy pedig tényleg gyakorolni kell a cseleket, ha valaki ilyen szinten el szeretné sajátítani, mint, ahogy a videóban látható:/

    pont egy visszahúzós félét csináltam a védő meg a labda mellé rúgott, fel is vettem xD
  • Hunor1
    #34673
    ja némely trükk már annyi kombinációból áll hogy lehetetlen a meccs hevében "előhívni" + aztán volt olyan is hogy csellel akartam a védőt becsapni és elvinni a lasztit az meg a legtermészetesebben belépett és simán elvesztettem ... :((
  • Effe88
    #34672
    elég prok!
    én nem tudok cselezni:D.dmax test csel, meg ilyenek
    ja meg lövő csel:D:D
  • Ingman12
    #34671
    http://www.youtube.com/watch?v=p3erIXFzAFc

    Csak engem irritálnak ezek a cselezgetések? A legtöbbje nem élethű, mármint hogy 20 embert átver vele az ember, a való életben nem menne így, és persze utána már könnyű a dolga 4-5 méterről. Nyilván szépek, de egyszerűen utálom a nagy részét.

    Nem mintha bármelyiket is megtudnám csinálni. :D
  • Ingman12
    #34670
    Amennyi esze van biztos billentyűzeten nyomkodja az x-et.
  • IXEMGabeo
    #34669
    Balotelli meg nem rég azt nyilatkozta, hogy a FIFA 13 annyira élethű, hogyha megnyomja az X-et Robben akkor sem passzol:DDDD
  • IXEMGabeo
    #34668
    :D:D

    hálistennek nyert a Dortmund
  • Ingman12
    #34667
    Nyertek is. :)
  • Effe88
    #34666
    A NAP MONDÁSA
    „Fantasztikus érzés, hogy a Real Madrid ellen léphetünk pályára Dortmundban. Végre nem a FIFA13-mal kell játszanom ellenük.”

    Sven Bendert, a Borussia Dortmund labdarúgóját nem kell nagyon motiválni a Real elleni BL-csatára.
  • Breki33
    #34665
    énis azt használom
    de nem amiatt csal

    nehezebb fokozaton így nehezít nem az ellenfél lesz ügyesebb hanem
    a játékosaid gyengébbek és nagyobb a csalás benne

    szerintem gép ellen érdemes nem a legnehezebb fokozaton játszani de manuálissal irányítással gameplayal és a csúszkákkal nehezíteni

    legkönnyebb és legnehezebb fokozaton még nem próbáltam
  • Hunor1
    #34664
    Látom itt a vitát hogy milyen szinten toljátok. Én úgy veszem észre hogy rohadtul csal a gép! Azt tapasztalom hogy az ellenfél a fél pályán át viszi a labdát úgy hogy már a VKP is a nyakán, majd a 16-osnál még rámegy egy emberem ÉS NEM LEHET ELVENNI TŐLE a labdát! Addig nyomul, trükköz amíg rámozdul még + védő, majd 3 emberrel a nyakán simán beteszi az üressé váló(mivel mindenki rámozdul a labdát felhozó játékosra)társának aki mint az ágyú szétlövi a hálót.... :(((( Igaz hogy azt a gameplay patchot használom amit Breki linkelt, csak anélkül meg 4-5 gólokkal vertem az ellent.
  • Csesza
    #34663
    Sziasztok!

    Mivel nem találok off vagy egyéb ilyen Fifa topikot, ezért ide írom.

    Ha van olyan köztetek aki a bizonyos "aszfalt" nevű site-ról gonosz módon töltötte le a játékot mégpedig azt a bizonyos FIFA 13 Internal Reloaded verziót, az kérem írjon rám privátban, mert nekem életemben nem volt gondom egy játék feltelepítésében sem, most is biztos valami egyszerű dolgot nem vettem észre, de már agyhugykövet kaptam h el sem tudom kezdeni a telepítést...!!!

    Nagyon szépen köszönöm!
  • cvetok
    #34662
    én most kivettem minden rásegítést...még a védést is...most félprofin szenvedek...de ajánlom mindenkinek, teljesen más így a játék
  • hungary27
    #34661
    Felvettem de amikor vissza akarom nézni nem tudom kinagyítani.
  • Effe88
    #34660
    az
    nem is szoktam sűrűn ilyeneket lőni
    elhihetedD:D:
  • IXEMGabeo
    #34659
    kontrollerrel tolom mostmár:) hetek óta begyakoroltam és megszoktam az analog kart is:);) És tényleg összeütközik:D ritka mákos gól
  • Effe88
    #34658
    nézd meg jobban
    összeütközik az egyik védő az egyik newcastle játékossal azért nyílik meg ott a terület
    a másik billentyűzettel nyomod, más lenne a véleményed ha kontrollerrel tolnád
    ég és föld:)
    de már tovább nem magyarázok, ha elhiszed el ha nem nem
    nekem nyolc:D:D
  • IXEMGabeo
    #34657
    pszichikai ráhatás:D
  • IXEMGabeo
    #34656
    Amikor minden 50-esen van akkor a legpontosabb rövid passzos játékkal sincs semmi területem szinte...
  • IXEMGabeo
    #34655
    nem lehet ilyen nyomorék az AI, hogy így elvidd mellettük...
  • Effe88
    #34654
    nem talált 50esen van az enyém is és a mi is
    ha hiszed ha nem
    nehézség világklasszis, kapusok 55re vannak húzva mind a két oldalon
    nem mindig nyerek én se(karreirbe nyomom de csak a profimmal csak azt irányítom)+kontrollerrel
    elég ügyi vagyok már, ő fifás:)
    de nyomhatunk egy játékot bármikor:)bár ahhoz meg kéne venned a játékot:)
  • penge96
    #34653
    "Ellenem ilyet tuti nem lőnél." Ezt a szöveget is de rég hallottam már... :DDDDDDDDDD
  • Rudee
    #34652
    Akkor rakd fel a videót youtube-ra, ez így értelmetlen kissé.
  • IXEMGabeo
    #34651
    gólodnál tisztára látszott, hogy a sprint csúszkád a maxon van neked is simán lefutod az ellenfelet gond nélkül, szóval hiába WC ez csalóka:) nem szégyen bevallani, hogy felvetted a saját beállításaid én is megtettem, mert félprofi szinten se bírtam gólt lőni korábban úgy, h minden 50-esen állt:D

    ellenem ilyet tuti nem lőnél
  • IXEMGabeo
    #34650
    azért, mert bugos a FIFA ilyen téren:S