36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Effe88
    #34729
    na rendesek akkor
  • Neoncsoves
    #34728
    Vissza is állították az accomat, persze az illető sikeresen törölte a friends listemet. Aki akar vegyen fel újra: realee_HUN
  • Neoncsoves
    #34727
    De amúgy el kell fogadniuk a FIFA 12-t is, hiszen az is ott van a fiókomon.
  • Neoncsoves
    #34726
    De az ő faszságuk miatt most ha szopok X ezer forintot... érted, elég a fiók jelszava ahhoz hogy a primary (bejelentkezéshez használt) e-mail címet megváltoztassák, még csak megerősítő emailt se kérnek a fő emailcímről...
  • Effe88
    #34725
    szerintem se
  • Rudee
    #34724
    Nem fogják. Még ha az e-mailekről csinálnál képet és megírnád hogy így vetted, akkor talán, de még úgy se hiszem.
  • Neoncsoves
    #34723
    "Természetesen segítünk Önnek. A fiókot egyenlőre letiltottam, így jelenleg nem tudnak hozzáférni. Az azonosításhoz kérem küldjön nekem egy képet, amin a következők szerepelnek:

    - a játék doboza
    - a lemez
    - a kód
    - egy papírlap, rajta az <06228971> ügyszám kézzel írva
    - a blokk, számla, amit a vásárláskor kapott."



    Ajajj, olyankor mivan ha a BF3 meg a FIFA 13 cdkulcsos oldalról van és képem sincs róla meg semmi? Bár a FIFA 12-ről küldtem nekik mert hál' istennek az dobozos, remélem elfogadják... Blokk, számla meg nincs meg, hol élnek ezek? Nem vagyok raktár :D de remélem visszaállítják még ma...
  • korsos97
    #34722
    köszönöm
  • rooney8
    #34721
    grafikai beállítás. minimumra véve kiveszi a játékból, állítsd jobbra
  • korsos97
    #34720
    Sziasztok . Mi annak az oka hogy a játékban nincsenek nézők a meccsen ?:\
  • Rudee
    #34719
    De van.
  • Tessitore22
    #34718
    PS3-as fórum nincs?
  • Roland10
    #34717
    Fent van valakinek a Fifa 12? :)
  • Lacoka12
    #34716
    valaki pls
  • Roland10
    #34715
    bocsi :)
  • Roland10
    #34714
    ötlet? :S
  • Roland10
    #34713


    Nálatok ez működik?

    Mikor kiválasztom a loc-ból a nyelvi fájlokat hibával kilép a CM-ből! :/
  • Breki33
    #34712

    FIFA 13 ModdingWay Mod V 0.9 Released
    POSTED BY Moddingway ON October 28 READ MORE

    FIFA 13 ModdingWay Mod Version 0.9 has been released ! Updated Revolution Mod ( No crashes ) Licensed kits : Brescia, Grosseto, Venezuela, Bolivia, Estoril, Crotone. New Adboards. Liga BBVA and others. New Faces Added ( check on players.lua file ) . Boots Player Selector updated with tight kits option. New Ball : Adidas Tango 12 OMB and Europa League Ball.

    http://www.moddingway.com/forums/thread-1875.html
  • hungary27
    #34711
    Nem lesz gond nyugi.
  • Neoncsoves
    #34710
    dobozosan egyedül a FIFA 12 van meg, a BF3 és FIFA 13 cdkulcsos oldalról van egy megbízható személytől. Gondolom ha a cdkulcsot megadom akkor csak elfogadják... holnap megpróbálom felhívni őket, köszi a segítséget
  • Ingman12
    #34709
    Ha tudod bizonyítani, hogy tiéd a játék, akkor nem lesz gond. Elvileg ez a számuk, de nem vagyok teljesen biztos benne. Azért egy próbát megér, remélem segíteni tudtam.

    06/1 505 9550
  • Neoncsoves
    #34708
    fingom sincs, most értem haza 20 perce és az az email várt hogy sikeresen megváltoztattam az origin accounthoz használt e-mail címet......
  • Effe88
    #34707
    azt meg, hogy?S:S:S
  • Lacoka12
    #34706
    ha valódi játékossal kezdek karriert akkor azt hogyan tudom fejleszteni?
  • Neoncsoves
    #34705
    valaki tudna segíteni? ellopták az origin accomat és sehol nem találok egy kurva EA magyarország telefonszámot. előre is köszi...
  • petikeszabo
    #34704
    Sziasztok! olyan problémám akadt, hogy a szerződések és a játékos vásárlása menüből lép ki.de csak a meglévő karrier módban.ha újat kezdek akkor nem lép ki. mi a teendő ilyenkor? eddig jó volt, most jött elő a probléma. olyan is történt, hogy vettem játékost, játszott 2 meccset és eltűnt a keretből..,.
  • Breki33
    #34703
    És ezért Barca edzésen nemis gyakoroljuk a szögleteket.

  • Hunor1
    #34702
    hehe minek ez a sok macera? Ha messivel lövi úgy is gól lesz bármelyik pozicióból!
  • [HUN]FaTaL
    #34701
    Én a B-vel fejelek, mondjuk barcával játszom szóval ha szezononként 3 gólt fejelek lehet, hogy sokat mondok. :D
  • IXEMGabeo
    #34700
    és melyik a normál fejes FATAl? merthogy a B-t nyomva (mondjuk nekem számgombok vannak) az a lövés gomb ugyebár nagyon fölé fejeli alighogy megnyomom...

    X lenne a normál fejes vagy melyik?
  • IXEMGabeo
    #34699
    hamár itt tartunk szögletből marha ritkán jön össze a gól eleddig 2x sikerült fejesgólt fejelni nem is tudom hogyan, amúgy lepattanó gólokat lövök max szögletből is...mondjuk az nem is baj, mert az tényleg le volt egyszerűsítve még a FIFA 10-ben is...

    Szabadrúgások azért ennyire ne legyenek reálisak
  • [HUN]FaTaL
    #34698
    Ez sokkal reálisabb, mármint nehezebb gólt lőni. De a nehéztől messze van, ugyanúgy kell lőni mint a Fifa 11-ben.:)
  • IXEMGabeo
    #34697
    11-esek nagyon jók benne

    a szabadrúgások nagyon nem mennek. Utoljára kb a FIFA 07-ben lőttem halomra a szabad gólokat, a legjobb szabadrúgás módszer a FIFA 05-ben volt amikor a cél keresztet beállíthattad a kapu bármely pontjára és úgy simán eltaláltad az erősséget mindent:) Lényegesen jobb volt, mint ez
  • Ingman12
    #34696
    Ügyes. :D

    Erről jut eszembe, kicsit majd gyúrnom kell a szabadokra és a büntetőkre. Főleg a tizenegyeseimre, valahogy nagyon idegennek érzem még az egészet.
  • Breki33
    #34695
  • Sanyicucu
    #34694
    Sziasztok!
    4x játszottam le a karrier módba a Tottenham-Chelsea meccset.Mind a 4x 3-1 lett a vége és szinte ugyan azok a játékosok rúgták a gólokat.2x profi szinten és 2x világklasszis szinten.Melyiken csal jobban a gép?Ki milyen beállításokkal játszik?
  • horvdavid93
    #34693
    HAli!

    Fifa 13-ban az irányítást alternatívra tettem és ott megvannak adva a nyilak, de a játékban nem érzékeli őket így nem mozognak a játékosok..mi lehet a gond?
  • Effe88
    #34692
    gólom wigan ellen(profikarrier)

    nem egy nagy szám de, én csak ilyen cseleket tudok sajnos(ütem cselekD:),:DD:D+lövőcselt néha:D:D
  • penge96
    #34691
    Egyébként ha valaki akar játszani Originen, akkor vegyen fel: Blade468
  • Lacoka12
    #34690
    nem tudjátok mért romlik a formám folyamatosan ha kapus vagyok védek de még úgy is csökken még akkor is csökken ha épp egyszer se érek labdához meccs alatt