36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • hungary27
    #34769
    Mégis jó lett. Köszönöm szépen.
  • hungary27
    #34768
    Igen csak akkor nem érzékeli. Pontosan amikor start-ot vagy szóközt kell nyomni.
  • Ingman12
    #34767
    Mikor elindítod a játékot, már kontrollerrel lépj be. Ezután azt fogja elsődleges vezérlőnek nézni a játék.
  • hungary27
    #34766
    A képességjátékoknál hogy lehet átállítani hogy kontrollerel irányitsam? Nem pedig billentyűzettel.
  • BBazsi
    #34765
    Hali!
    Billentyűzeten játszok, melyik gombal lenyomásával tudok cselezni, kéynszeraítőzni?
  • gyuszii1
    #34764
    Még mindig nem sikerült megoldani a problémámat :( kérem segítsen valaki
  • Roland10
    #34763
    tudom, de nem a patchek berakása miatt érdekel!
    Nem tudjátok mikor jön ki(ha kijön) a CM 13?
  • Rudee
    #34762
    Átmásolod valahova és az új profil mappájába meg berakod. Egy próbát megér talán.
  • Ingman12
    #34761
    Pénz, pénz, pénz. A többi nem érdekli őket.

    Az idei játék is lehetett volna amúgy sokkal jobb, de általában 3 évenként csinálnak ugrásokat, addig maszatolnak csak.
  • puskas84
    #34760
    Mentéseim eltünnek gondolom, valami olyan megoldás amivel a mentések megmaradnak, de mitől van ez és az EA Sport miért nem tesz valamit?
    Kiadom a pénzt rá és ilyen fos...
  • Breki33
    #34759
    patcheket sokkal egyszerűbb a korábban leírt revolution moddal berakni
  • Breki33
    #34758
    állítsd át angolra és készíts új profilt, lehet ez segít
  • Lacoka12
    #34757
    origin hiba nálam a mass effekt 3 multiba csinálja bár nem rég kezdte nálam
  • puskas84
    #34756
    Sziasztok,

    Még mindig azzal a problémával küszködök, hogy kilép meccs közben a játék.
    Eredetibe van meg, és semmi változás, most frissitett valamit az Origin de ugyanúgy szar.
    Valaki tudja már mi a gond?

    Nvidia Geforce GTX550 videókarim van. Legújabb frissités fent.

    Feri
  • manuszka
    #34755
    Sziasztok!

    Tegnap felraktam gépemre a windows 7 64 bites verzióját, feltelepítettem a játékot és nem akar elindulni, egyszerűen a Messis töltőképernyőn megáll és nem lép tovább ha kattintok egérrel vagy billentyűzettel akkor kilép a windowsba. Érdekes módon Xp-n (ami nincs is dvd-n feltűnetetve OS-ként) meg simán futott a játék mi lehet gond?! Max annyi változott hogy vettem egy Ati 7950-es vidkarit, amúgy minden ugyanaz.
    Help plz, köszi!
  • szabii98
    #34754
    12é is kurvajóak volt
  • IXEMGabeo
    #34753
    bizony a FIFA aranykora volt ez:) 08-tól no change, 11-12 fos valahogy, és ez a mostani ez bejön viszont megint, mondjuk itt sajnos lehetetlen IP csatázni annak is megvolt a hangulata a 07-el:D
  • Ingman12
    #34752
    Kedvenc széria, és micsoda zenék voltak ezek...a legtöbbje még mindig megvan a telefonomon, nagyon eltalálták a játékot, főleg a hangulata miatt.

    A menüjét is nagyon imádtam, egyszerű, de szép volt, és nagyon hangulatos. Sokkal jobban szerettem, mint az elmúlt évek "élő" játékosait a főmenüben. Szerintem elég hülyeség, nekem nem tetszik.
  • IXEMGabeo
    #34751


    best of

    jó rég vóót
  • gyuszii1
    #34750
    értem, köszi :) ha valaki tudja akkor kérem segítsen :)
  • Rudee
    #34749
    Nem tudom, csak IRL voltam kapus, FIFA-ban még nem.
  • gyuszii1
    #34748
    Igen, valószínű, hogy az a hiba :) de nekem kell irányítani a karral a kapust, vagy van hozzá egy gomb mint pl ahhoz amikor az ellenfél támad és nyomni kell az L1-et, hogy a kapus együtt éljen a játékkal?! :D (ps3)
  • Rudee
    #34747
    Támadáskor állsz egy helyben? Az is lehet hiba, együtt kell élni a játékkal.
  • gyuszii1
    #34746
    Valaki segítene? :$$$
  • Laci82
    #34745
    Én most vagyok a spanyol másodban a Racing Santandernél 7 furdulóval a vége előtt 7 pontom van,én érek egyedül valamit a csapatban ,9 góllal jobbszélső létemre,pedig a csatársorban ott van Hugo Almeida is....na ennyit erről.
    Remélem jövőre nem ad kölcsön már az Osasuna.
  • Effe88
    #34744
    3 év után(1 év a clermontba francia 2., 2 év a newcastlebe) leigazolt a barca:D:D 29,5 millió euróért:D:D, na de a legcsodásabb, hogy eddigi 6 tétmeccsből egyszer játszhattam:D:D:D(lille elleni szuperkupa és a spanyol szuper kupa meg egy pár bajnokin se játszatott a szemét edző:D)
    busgetsz-fabregas-inieste tengely mellett nehéz bekerülni:S:S:S
  • gyuszii1
    #34743
    Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy kapusmódban a meccs alatt percről-percre csökken a kapusom értékelése, hazai pályán annyira még nem is vészesen, de idegenben pislogok egyet és máris lement 1-el, az lenne a kérdésem hogyan lehetne ezt elkerülni?! a válaszokat előre is köszönöm :)
  • Ingman12
    #34742
    Maximum ha visszahív a klubod, már ha van ilyen lehetőség a játékban. Ha nincs, akkor csak ha lejár a kölcsönszerződés, legalábbis a való életben ez lenne.
  • hungary27
    #34741
    Hogyan tudnék eligazolni? Kölcsönben vagyok a francia másodosztályban, de már nagyon elegam van belőlük.
  • Lacoka12
    #34740
    ok köszi
  • Effe88
    #34739
    azt nem tudom
    én sajátot kreáltam, beraktam magam a marseillbe-aztán első évben kölcsönadtak a clermontnak, utána elvitt a newcastle most ott vagyok még:D

    de egyébként folyamatosan fejlősz, különböző teljesítmények után, pl, fejezz be 40 mecset, tb, szerelj 5x, lőj kapásgólt , millió dolog van, most már 81es szinten vagyok
    ja illetve az ea fc-ben a katalógusnál tudsz venni extra dolgokat, pl, +1kapus teljesítmény karrier profihoz meg még egy csomó dolgot

    egyébként inkább saját profit csinálj é úgy kezd el, nagyobb élmény szerintem
  • Lacoka12
    #34738
    valaki
  • DaemoonHunter
    #34737
    Tök hangulatos ahogy barátságos meccsnél kezdett a kommentátor: üdvözlök mindenkit ezen a halloween-i estén, vagy valami ilyesmi persze angolban :)
    Ezek mindig ennyire együtt élnek a dátumokkal? :D
  • Breki33
    #34736
    próbáld meg az origint angolra állítani
  • Neoncsoves
    #34735
    Most beszélgetek live chaten a supporttal, hátha visszatudják szerezni a friend listemet. Szerintetek kivitelezhető? VAgy a "Cloud" rendszer nem menti el ezeket?
  • nigthden
    #34734
    Hello. Kerdesem lenne. Tegnap este meg tokeltesen ment a Fifa 13, ma reggel akarom indítani de nagyon lassan indult. Mire elért a nyelv választásig kb másfél óra telt el. Újraraktam többször is de nem orvosolta a problémát. Mi lehet a gond?
  • Neoncsoves
    #34733
    Ez a szerencsétlen csak a FIFA miatt törte fel az accomat, a BF3-at meg a többit hideolta, csak a FIFA 12 meg 13 volt látható. ELőször meg is ijedtem, aztán rájöttem hogy lehet unhideolni a játékokat :))
  • Neoncsoves
    #34732
    Done
  • Rudee
    #34731
    Ez lehetett a szerencséd.

    Valami ultra brutál jelszót állíts be a mailhez és az EA fiókhoz is, mert az ördög nem alszik :D
  • Neoncsoves
    #34730
    Még szép hogy rendesek, kifizettem nem 1 játékért a pénzt, illik visszaállítani ha már a saját fasságuk miatt buktam majdnem az accot. :D