36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Ingman12
    #34849
    Én csak a sprintelési sebesség beállítását nem szeretem. Amúgy jó, mert a saját stílusodra állíthatod a játékot.
  • IXEMGabeo
    #34848
    konzervatív vagyok...
  • Breki33
    #34847
    pont a testreszabás a jó benne

    elég érdekes indoklás, hogy azért mert régi fifákban ne volt ne legyen
    elárulom pont hogy nagy jelentősége van, mindenki belőheti magának úgy ahogy szeretné szintek közötti átmenetet segítheti ezzel is nehezíthet csalás helyett

    ez az amatőrön dumára pedig bár még nem játszottam azon, de szerintem sok szájban nagyot megfingatna full manuálon csúszkákkal nehezítve
  • Roland10
    #34846
    Én nem azért mondtam, hogy lehet távolról nagy gólokat rúgni, hogy neki bizonygassam, engem hidegen hagy, hogy elhisz-e vagy nem! :)

    Régebben szoktam felvenni a góljaimat még a PES-ben, mostanában már nem, majd ha megjön a kedvem a játékhoz csinálok egy-két gifet! :)
  • IXEMGabeo
    #34845
    nem kézi, hanem gépi...semmit nem lehetett állítani régen az volt úgy a jó...ez a csúszka rendszer meg tesreszabás nem jön be. Mindig abból egyen, amit tud
  • IXEMGabeo
    #34844
    én betennék neki videókat bizonyítéknak, márpedig lehet gólt lőni:D igaz h nálam nem manuális a lövés, de a régi FIFA-kban is kézi volt csak a sprintet vettem feljebb meg a pontosabb passzokat egyébként nincs jelentősége a többinek...maradnak 50-esen így is mostmár agyalok h feljebb veszem World Classra a szintet azon is fogok félpályás gólt lőni:D
  • Roland10
    #34843
    hát hagyjuk is! :)
  • Effe88
    #34842
    XDXD
    jól van
    hagyjukXD
  • Roland10
    #34841
    Nincs róla videóm, de elég jól lehet távolról lőni..főleg egy Ronaldoval!
    Próbálgasd csak és majd rá jössz, hogy még is lehet, na de ne Amatőrön!
  • IXEMGabeo
    #34840
    kapus is 50-es azokat nem állítottam, hanem alapon hagytam...így is elég sokat kivédenek
  • IXEMGabeo
    #34839
    profi módban játszom és a lövéserősség 50-es
  • Effe88
    #34838
    XD
    videót
  • Roland10
    #34837
    Ezt honnan veszed? :) Én már Legendáson játszok, az CPU és az Én kapusom rátermettsége is 65 és löttem már félpályáról gólt! :)
  • Effe88
    #34836
    na ja
    amatőrönXD

    világklasszison életbe nem lősz félpályás gólt a kapusnak:D
    én ráadásul fel is turbóztam őket 50-55-re(kapu rátermettség)
  • IXEMGabeo
    #34835
    Challenge accepted

    félpályáról lőtt gólosat tegyél be:D nekem már volt tiszta vicces milyen bénák olykor a kapusok.
  • Ingman12
    #34834
    Szépek. Én most néhány szép támadásomat és egy-két gólomat elmentettem, majd valamelyik nap én is csinálok belőlük gifet, utána berakom.

    Amúgy a legszebb támadásaimból csak nagyon ritkán születik gól, pedig legtöbbször 2-3 méterről kellene csak a végén befejezni. :( :D
  • Breki33
    #34833
    Most-már részlegesen is kezd bejönni innen általában, de inkább laposabb besurranó lövések







  • Breki33
    #34832
    itt találod

    G:\Program Files (x86)\FIFA 13\Game\data\ui\artAssets\stadium\stadium_1_1.big

    stb......
  • Breki33
    #34831
    megnézed a mwlog.txt-ben miket rakott pontosan be ott megkeresed a stadion elölnézeti képet kiszeded regenerate

    esetleg texture editorral belenézhetsz
  • [HUN]FaTaL
    #34830
    Camp Nou mod van már? Vagy valahogy elő lehet csalogatni, mint anno a Bernabeut?
  • Nagyi2pac
    #34829
    Felraktam a FIFA 13 ModdingWay Mod V 0.9.3-at és lecserélte a stadion előnézeti képeket, csapat logókat rakott rá meg stb...valaki nem tudja hogy lehet ezeket visszaállítani alapra, mert az alap jobban tetszett?! :)
  • Roland10
    #34828
    Nálam még egyszer se fagyott le és egyszer se lépett ki csak úgy...:) Tökéletesen működik! :D
  • IXEMGabeo
    #34827
    hamár javítás

    érdekes nektek nem szokott olyat a game, hogy lejátszok mondjuk 5-6 meccset és utána mikor meccs közben cserélni próbálok vagy alakzatot váltani akkor egyszerűen befagy az egész és semerre se lehet mozdítani a játékot, és ilyen töltési mutató forog körben közbe.

    Bosszantó picikét, mert éppen vezettem a félidőben mondjuk egy csapat ellen erre játszhattam újra.
  • Roland10
    #34826
    Nincs valami javító patch arra, hogy JÁTÉKOS szerkesztésnél minden poszt között lehessen variálni? Csak Közép, Jobb és Bal-t lehet megadni a posztokon belűl..
  • kjhun
    #34825
    Az ottani leírás szerint beszerzett kódok, meddig használhatók fel? Van felhasználhatósági ideje, vagy akár 1-2 év múlva is felhasználható a serial??
  • Dunadan11
    #34824
    Közben rájöttem, ha novemberben elvállaltam bármilyen válogatottat, a következő klub mérkőzésem 90. percében kilép :D Ha nem vállalok el 1 válogatottat sem, akkor nem.
    Valaki tapasztalt hasonlót?
  • Effe88
    #34823
    ln azzal nyomom sp3
    stabil, egyszer nem fagyott ki
  • Magic Boy
    #34822
    Sziasztok!

    Játszik valaki XP operációs rendszerrel szerelt gépen?

    Stabilan fut rajta?
  • Maak
    #34821
    Ajanlom figyelmedbe : Ingyen Fifa10 kérdés mukodik-e meg, tegnapelott meg jo volt.
  • Ingman12
    #34820
    Ha jól emlékszem ez az utolsó Fifa ahol még a Direct IP-s módot benne hagyták. Ha erre gondolsz, akkor haverokkal tudsz játszani.
  • ateszegry
    #34819
    egy kérdés..ha a fifa 10em nem eredeti,attól tudok vele multizni?
  • zoral1000
    #34818
    Fifa 13 eladó+steelbox. Kinek mit ér meg??? ha lehet privátba írjon akit érdekel köszönöm
  • turul79
    #34817
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem! Felszeretném rakni FIFA 13 Expansion Patch v1.0-át felmegy eddig minden ok de amikor a regeneratort elinditani hozzá... Ez mitől lehet? Win 7-em van. Előre is köszönöm a segítséget!
  • Dunadan11
    #34816
    Remélem nem a válogatott a baj, hanem a cheat engine, bár a 12 nem bánta
  • Dunadan11
    #34815
    Sziasztok
    azt nem tudja véleltenül valaki hogy miért lép ki a mai naptól minden karrier módos meccsem a 90. percben?
    Nem ir semmit, csak kilép, pedig már majdnem a fél szezonnál tartok, és eddig nem volt gond.
    Amit tegnap megváltoztattam az a cheat engine használata, de még abból a pénzből nem is költöttem, illetve elfogadtam a válogatott irányitását, amivel még tegnap játszottam 1 meccset, de azon nem dobott ki.
    Nem tudja valaki mi lehet a gond ? :D
  • zsilka péter
    #34814
    Kifelé igen. Bocsi arra gondoltam. :)
  • kjhun
    #34813
    Na, kikerült a másik FIFA-s játék is.

    [SPOILER]
    2012-11-06 20:32:30 GAMES FIFA.Manager.13-RELOADED DL 5817.4MB | 61F
    [/SPOIELR]
  • Rocko01
    #34812
    Tisztelt Fórumozó csapat!

    Azért írok nektek mert november 2-án megvásároltam a Fifa 13-at. Feltelepítettem a játékot, de Messi mosolygós képe után nem akart tovább lépni. Utána olvastam az interneten, hogy mi lehet erre a megoldás, írásvédetté is tettem a replay0.bin fájlt.
    Ezek után valóban tovább is lépett a játék, ki tudtam választani a nyelvet, illetve az azt követő beállításokat is. Láttam az újdonságokról szóló videót is. Azon csodálkoztam, hogy amikor megkérdezi, hogy elmentse e a beállításokat, nem tudja megtenni, pedig Orginen keresztül jelentkeztem be, de végül is mentés nélküli opció is van, így azt választottam. Viszont ez után bejön a fő képernyő és nem tudok tovább lépni. Megint utána olvastam az interneten, hogy mi lehet a gond. Van aki azt írta, hogy a Windows Media Player-t használja a játék és azt elérhető állapotban kell tartani, de mivel alapból fent van a gépemen és használom is, így azzal nem hiszem, hogy gond lenne. A legfrissebb Driverek vannak fent a gépemen Win7 alatt és megfelel a gépem a játék minimum követelményeinek is, sőt bőven a fölötte van. Azt is megpróbáltam, hogy nem a DVD-ről telepítem fel a játékot, hanem Originen keresztül letöltöm le, de az eredmény ugyan ez. Más játékkal nincsen gondom.

    Mi lehet a gond ?

    Köszönöm előre is a választ!
  • [HUN]FaTaL
    #34811
    Te mi a francról beszélsz?

    Internet felé 120 eszköz is lóghat ugyanazon az ip-n.
  • Effe88
    #34810
    fifa 10???????