36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Laaccoo
    #34889
    Hello! Felraktam tegnap, de nem indul el. Rányomok az ikonra de semmi. Mitől lehet?
  • Humesz
    #34888
    Köszi sikerült, eddig nyomtam mindent, lehet pont azért nem jött össze :)
  • Effe88
    #34887
    jobb analóg
  • Humesz
    #34886
    Hali!

    Hogy kell vetődni a kapussal (vagy egyáltalán bárhogy védeni) 11-esnél?
    Mert nekem csak áll egy helyben, szóval ha büntető van, akkor az nekem tuti gól :)

    (Xbox-on)

    Köszi
  • Breki33
    #34885
  • fcbnandi
    #34884
    Az lenne a kérdésem, hogy a FIFA 13-ba PS3-on hogy lehet zenéket berakni gólhoz, vagy bevonuláshoz?? azt tudom, hogy tallózni hogy kell.... de nekem ott semmilyen zene nincsen még alapból sem... berakni hogy lehetséges?? ha fel is másolok a gépre zenéket... hova másoljam h tallózni tudjam??? nem értem..
  • TBWarrior
    #34883
    Nem feltétlen kell megvárni a szezon végét...
    Itt is tudsz váltani:
    Menedzseri iroda -> Saját munkák -> Állások böngészése

    Ezek után az adott klub dönti el hogy felvesz-e a munkára.
  • sly78
    #34882
    a szezon végén kapsz ajánlatokat más kluboktól. ott tudod kiválasztani, hogy maradsz a mostaninál vagy váltasz. az ajánlatok véletlenszerűek, tehát nem tudsz mondjuk az angol harmadosztályból a barcelonához menni. az azért érthető. minél jobb leszel, annál rangosabb klubok jelentkeznek.
  • Ingman12
    #34881
  • szabo861011
    #34880
    Hali!!Valaki meg tudná nekem mondani hogyan lehetne klubbot váltani menedzser módban köszi!!!
  • Effe88
    #34879
    néha előfordult már nálam, de nem gyakori
  • elite
    #34878
    Valaki tapasztalt olyat hogy online csapatjáték után minden alkalommal a meccs végén kiszáll a játék az asztalra?
  • kirpill75
    #34877
  • Boldi000
    #34876
    Sziasztok!

    Billentyűzettel játszom a FIFA 13-at. A problémám az lenne, hogy a játékban nem tudom hogyan (melyik gombbal) tudom aktiválni a "gyors taktikák" funkciót meccs közben. Az alapbeállításokat (vezérlő) már beállítottam a jól megszokottra, (pl kapus kifutás, lövés, stb...) illetve a gyors taktikákat is megtaláltam a "csapatkezelés" menüpontnál.
    Konzolos vezérlésre alkalmazható beállítást már találtam neten, de én abból nem tudom kikövetkeztetni, hogy billentyűzetnél milyen gombbal vagy gombokkal lehetne aktiválni ezt az egyébként nagyon hasznos funkciót.

    Ha ebben tudna nekem valaki segíteni, azt megköszönném.
  • Ingman12
    #34875
    Gifet nem sikerült csinálnom, még ismerkedem a programmal, úgyhogy feldobtam Youtube-ra a gólt. Szeretem az ilyen gyors, egyérintős támadásokat.

  • arty
    #34874
    Fifa13 - 20$

    (amazon acc kell, kamu USA címmel.)
  • ToM1113
    #34873
    üdv!
    Egyik haveromnak a játék indulását követően amikor talán space-t kell nyomni megnyomja és onnantól kezdve csak az egeret tudja használni a billentyűzetet nem érzékeli a játék.

    Erre van valami megoldás?
    Köszi
  • WinStar
    #34872
    és persze a Fifa13-ról van szó :)
  • WinStar
    #34871
    Sziasztok.Ne haragudjatok a hülye kérdésemért,most játszok elösször focis játékkal,de hogy lehet beállítani hogy autómatikusan váltson az emberekre?Egy Logitech gamepaddal játszom,amin csak számok vannak,meg két irányító+az alap irányítós része(rezgős a gamepad) de nemtudtam rájönni hogy manuálsian hogy tudok embert váltani,a beállításokba xbox kontrollal mutogatja...de nekem nem oylan van,mert én csóri gyerek vagyok :D.Köszi előre is a segítséget.
  • Ingman12
    #34870
    Biztos az volt a gond? Nem hiszem, hogy ilyennel lehetne csalni.
  • hülyegyerek
    #34869
    ha vki hasonló problémával kűzködik ajánlom a fifa újrarakását meccseim elötte kb 7 vereség zsinorba újrarakás után eddig 5 ből 5 öt húztam be
  • hülyegyerek
    #34868
    Azt vki eltudja magyarázni hogy este játszottam kb 10 meccset 8 at nyertem másnap hazaérek hirtelen nem védekezik a csapatom és azt látom hogy meccsenként 4-5 gólt kapok azért mert nem reagálnak a játékosaim van vmi trükk vagy cheatelnek vagy mi van az onlineal ???
  • zoral1000
    #34867
    Sziasztok

    Még mindig eladó fifa 13 játékom steelboxal együtt. akit érdekel privátban írjon

    köszi

    sziasztok
  • Dunadan11
    #34866
    Sziasztok,
    Nekem olyan problémám van hogy meccs közben a 90-91. percben kilép, közvetlen lefújás elött.rnEzt azzóta fedeztem fel mióta elvállaltam a magyar válogatottat is, de ha más válogatottat válllalok , akkor is ez a helyzet.rnAzt hiszem 1 olyan mentésen is jártam már igy amiben még nincs is válogatottam.rnEddig tök jól ment, és most a szezon felén igy járok rnMi lehet a gond ?
  • Nagyi2pac
    #34865
    Köszi!
  • Galy
    #34864
    Hi,

    jelenleg nincs internet kapcsolatom. Játszani gondolom ettől még tudok offline,ugye?
  • Effe88
    #34863
    passz
    n most vagyok a 4.ben:D:D
    remélem nem csak 4 van...
  • Forza Italia
    #34862
    Srácok egy kérdés. A légy profi mód továbbra is csak 4 szezont enged játszani vagy idén már bővítették???
  • Anfield
    #34861
    sziasztok, aki LÉGY PROFI modban játszik segithetne nekem
    H
    ogy tudom a kapus dolgokat teljesiteni vagy más posztét? csatár vagyok, vagyis igy nem tudom csak azokat. tavaly meg lehetett változtatni a poziciot, most sehol nem találok ilyet. csatár maradok, és azokat nem lehet igy teljesiteni....probáltam uj profival, aki kapus, de akkor 0-rol indul minden...
    hajat csukát és hasonlokat lehet váltani persze, de a posztot nem. vagy ennyire nem találom vagy nagyon nagy hiba az ea-tol. 78-as vagyok, nehezen fogok már előre lépni.
  • Effe88
    #34860
    hányszor le lett már ez is írva-.-
    xp-n is tökéletesen fut
    én azon használom sp3
  • Breki33
    #34859
  • sza23
    #34858
    Sziasztok!

    Nekem az lenne a gondom, hogy a játék menet közben a legváratlanabb pillanatokban lefagy. Ilyenkor csak a gép újraindítása segít. A legújabb videó kártya driver van fent és full grafikán megy minden. Néha órákat játszom, néha meg perceket.
    Csak egy dologra tudok gondolni, hogy az xp-t nem szereti.... :-/
  • gstup
    #34857
    Nem tudom mennyire lesz mérges a Házigazda,ha offolok.De leírom.És elnézést.A 13 elötti managerekben,le lehetett játszani a meccseket.Vagy úgy hogy a saját karaktered irányítod vagy az egész csapatot.Kicsit a fifa lebutított engine-jét kapta meg mindig.Most már megtaláltam a 13 managerben hogyan lehetek manager/játékos,de még mindig nem tudom irányítani a csapatom vagy saját magam.
  • Roland10
    #34856
    A Fotball Manager-ben, na ott nem lehet játékossal lenni, csak létrehozott managerrel! :)
  • Roland10
    #34855
    A Fifa Manager-ben lehet lenni játékos és managerrel egyszerre! Régebben nagyon sokat játszottam a 11-12-vel!
  • Borzaskutya
    #34854
    Ha a FIFA 13 játék manager módjára gondolsz ott nincs ilyen lehetőség. Vagy player vagy manager. A 12ben volt ilyen lehetőség ebben nincs.
    Ha a FIFA Manager 13ra mint önálló játékra gondolsz ott meg csak manager lehetsz (ez a játék a managerkedésről szól a gép játsza a meccseket)
  • tomzoo
    #34853
    Köszi!
  • [HUN]FaTaL
    #34852
    Jobb analóg.
  • tomzoo
    #34851
    Hogy a fenébe kell a kapussal vetődni a 11-esnél?
  • gstup
    #34850
    Sziasztok,

    Fifa 13 managerrel játszik valaki_Ha igen,kérem írja le hogyan lehet player/manager carriert kezdeni?Tehát arra gondolok amikor manager és játékos is vagyok egyben.

    Köszönöm