36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • mekszp
    #18210
    köszi szépen!
  • Dexantreal
    #18209
    Nah, a Be a Pro úgy a legjobb, ha kis csapattal megy az ember.
    Betettem újabb emberem Coca Cola bajnokság 2-be, első meccsen 1 gól, másodikon mesterhármas, harmadikon kettő gól!!!!
    60-as overáljával - most már nagyob, vagy több a tp-je - ő az ász a csapatban és öröm volt nézni, hogy megetette az ellenfeleket!
  • Hasan01
    #18208
    hogyha összegyülik neki a 100 tapasztalat pont akkor még nem feltétlenül fejlődik általában akkor szoktak fejlődni ha pont azon a meccsen amelyiken összegyűlik neki a 100 tp jól játszik!gólt lő meg ilyenek
  • WartHogSon
    #18207
    hello!

    van egy Genius MaxFire G-12U Vibration gamepadom, de nem működik a jobb analóg kar, mit kell átírni a devdataban?
  • ragobynara
    #18206
    Szívesen csinálnék a témának vmi jó fejlécet... csak ötletek kellenének hozzá, mi legyen rajta? :) Tudnék sajátot is, de a "nép" igényeihez alkalmazkodok inkább :P jah meg a mérete kéne, h mekkora legyen. Estére megcsinálnám, aztán legfeljebb ha nem tetszik, nem rakjátok ki.
  • BIZ0906
    #18205
    Neten azért végre volt győztes meccsem eddig a legtöbb gól Barca 7-4 Manchester United én javamra. Sima dipmeccs minden világklasszis meg gyors játékmenet. Hát dúrva volt de sikerült.
  • Count Adyn
    #18204
    Ne félj, én legenden bezavarta 5 öt meccsenként 07-ben, a 08 kicsit jobb lett, nehezebb gólt rugni, énis szopok mint a torkos borz:D ugyhogy gyakorolni kell^^
  • lecsovirsli
    #18203
    Aloha!
    Szerintetek is sokkal nehezebb lett a 08? Csak mert anno a 07-ben profi szinten simán bezavartam 5 gólt egy meccsen, most meg félprofi szinten nyűglődök a győzelemért és sokszor még el hasalok...
    Nincs ez így jól :P
  • bonebeni
    #18202
    valaki plz help #18187
  • Jay15
    #18201
    Találtam gamepad csel kombinációt.Sztem még a 07-hez volt de sztem ugyanaz:


    GAMEPAD-os cselezés:

    (az összeset úgy írom le h balról jobbra futsz)

    1.biciklis: előre,előre (tehát ha balról jobbra futsz akkor 2x jobbra)
    2.elhúzós: jobbra kitolod a kart, majd egy negyedkört csinálsz a karral fel vagy lefelé
    3.tiki-taki (nemtom a nevét): fel és le, vagy le és fel ezt azért viszonylag gyorsan csináld
    5.tikitaki2: letolod a kart -lefelé- és onnan csinálsz egy félkört úgy, h a félkört előre felé kezded el csinálni amerre futsz, vagy uezt fordítva tehát futsz jobbra akkor le és egy félkört csinálsz a karral de úgy h a félkört a jobb irányba kezded
    6.testcsel: jobbra felfelé sréhent nyomsz 2x, vagy 2x lefelé jobbra sréhent 2x
    7.testcsel2: fel,fel és le, vagy le,le és fel
    8.marseille-kör(zidane-csel): hátra,aztán egy félkör leírsz le vagy fel irányba kezdve
    9.picit megemelős: előre,hátra,előre (a Blanco féle különleges "két láb közé fogós és két ember között elmenős" cselnél uezt kell csinálni, csak ott előre,hátra,ELŐRE(uccsót hosszan tartani)
    10.rainbow(csak a jó képességűekkel): fel aztán egy félkört leírsz hátrafelé, vagy le és félkört leírsz hátrafelé elindulva ha jobbra futsz akkor a bal félkör irányba kezdd
    11.rabona: viszed jobbra akkor beadásnál megnyomod az A-t(semmi irányt nem nyomsz hozzá) aztán hirtelen megnyomod a FEL irányt(itt a BAL analógot használod, jobbot egyáltalán nem
    12.játékos fölött visszzakanalazós: ha pattog a laszti csak akkor tudod megcsinálni, tehát futsz a labda felé aztán a cselkart ellentétes irányba nyomod 1x

    A következő cseleket több játékos egyéni cseléhez alkalmazható:
    (mondom inkább szögekben hogy csináld, remélem így érthető lesz)
    Szóval:
    -ha futsz mondjuk jobbra akkor a jobb kart 45 fokos irányba mozgatod (majd innen egyből levezeted a 315 fokig (tehát a jobbra és a lefele irány feléhez) aztán innen egyből vissza a 45 fokhoz. Tehát jobbra-fel sréhen,majd le egy negyedkört majd vissza irányba negyedkört. Ja és uez másik irányba is, vagy felfelé vagy lefelé kezded.
    Gyakorlatilag ugyanígy kell csinálni a Ronaldinho és Zlatan féle elastico-t, illetve Robinho, C.Ronaldo féle bicikliscselezést is!!!

    A sarokkal visszavevős csel a C.Ronaldo-s féle az úgy van, h ha futsz jobbra, akkor hátra és le irány közé, azaz 225 fokhoz vezeted a kart, vagy a 135 fokhoz (fel és hátra irány közé), egymás után 2x.
    Uezt ha balra futsz akkor akkor 45 illetve 315 fokhoz nyomod egymás után 2x.

    Álló cselek:
    minden egyes csel előtt rányomsz a C-nek megfelelő gombra:
    1.visszahúzós: hátra,hátra
    2.helyben testcsel: fel,fel vagy le,le
    3.helyben lábbal átlépős: jobbra felfelé sréhent nyomsz 2x vagy jobbra lefelé sréhent nyomsz 2x
    4.átlépős majd eltolja a másik irányba(ennél konkrétan el is indul): fel és le VAGY le és fel ezeket is viszonylag gyorsan
    5.visszahúzós és lába mögött elvezetős: feltolod a kart, majd egy félkört leírsz hátrafelé kezdve a kört VAGY letolod a kart és hátrafelé leírsz egy félkört
    6.az álló cselből elinduló "elastico-t" ugyanúgy kell csinálni mint futásból (ahogy fent leírtam, csak értelemszerűen előtte rálépsz a labdára és onnan kezded) ezeket ugyanúgy csakis Ronaldinho-val és Zlatannal
  • gabi89
    #18200
    Én minőségi lemezeket tudom 60-70forintért :D (Philips,Tdk,Verbatim..) és azt nyugodtan berakhatod a gépbe :D
  • mekszp
    #18199
    gamepadra is írna vki egy ilyen csellistát ( #18182)?
  • miilann
    #18198
    #18163
  • Fyrex
    #18197
    a játék az az igénytelen.
  • sapkafej
    #18196
    gépet = dvd-t
  • sapkafej
    #18195
    60 ft-os gépet a brém rakjon a ps-be (vagy a pc-be)... omg ne legyünk már ennyire igénytelenek
  • cocobanana
    #18194
    60FT egy DVD ... OMG OMG OMG ne legyünk már ennyire igénytelenek!!!
  • sapkafej
    #18193
    de én a dvd-t is sajnálom erre
  • hunbasser
    #18192
    áhh,most már nem szöszölök vele,holnap hozza osztálytársam pendriveon :)
  • hunbasser
    #18191
    a demo arra való,hogy ingyenesen kipróbálják a FIFA beta\butított verzióját.ha valakinek már ott nem tetszik a játék,akkor úgysem fogja megvenni a játékot.
  • Curesz
    #18190
    Hát bonts kapcsolatot és inditsd ujra a netet és tudsz letölteni többet
  • Taranov
    #18189
    Hát ha már letölteném, nem törölném le én sem. Viszont mivel egyszerűbb (legalábbis nekem) elmenni és megvenni, mint letölteni, ezért inkább nem is játszom vele, az előbbit csak a ti beszámolóitok alapján írtam.
  • Kmarha
    #18188
    erre jó az illegális másolatok.. kiprobál eldönt, és ha tetszik, megvesz. Aki azért nem tölti le netről, mert fél attól, hogy lustaságból inkább azt hagyja fent, az nem is akarja és akarta megvenni soha. :)
  • bonebeni
    #18187
    valaki megmondaná nekem hogy hogy tud fejlődni a játékos?...pl menedzser módba ugye játszom a meccseket aztá minden meccs végén kapja a meccs tapasztalati pontokat és én assztem úgy nő a játékosok képessége évről évre pl Cech-nél is 89 ről assztem fejlődni fog 90-re mikor felment a meccs tp 100ig de aztán nem lett semmi kezdte előről a számolást minden meccs után de ugyanúgy 89es szintű maradt
  • Taranov
    #18186
    És hát ezt nem ártana valahol feltüntetni, mert aki még tanul, nincs saját keresete, nem biztos, hogy örül neki, ha 12k-ért ugyanazt kapja, mint tavaly ugyanennyiért.
  • Kmarha
    #18185
    már miért lenne szar.. lol?

    Csupán csak nem változott semmit.
  • sapkafej
    #18184
    kipróbáltam! srácok, mi ez a szar?
  • Kmarha
    #18183
    Végignyomtam azért még utoljára a Be a Pro dögunalom menedzserét.. és nálam az idény végén kiirja hogy én voltam a legnagyobb meglepetés. Aztán kész, új idényt nem tudok benne kezdeni.

    Nem mintha akartam volna, csak kiváncsi voltam lehet e átmenni más csapathoz ha már évközbeni átigazolás nincsen.
  • daver88
    #18182
    egy kis segítség:

    A Ronaldinho-csel : W+A+S+D+Shift röviden

    Lövőcsel az A+S-el

    a SHIFT + fel, le vagy ugyanez csak fordítva! ezzel azt csinálja a játékos hogy a jobb lábáról a balra rúgja át gyorsan!! vagy ugyanez fordítva

    Shift+>< vagy <> egy nagyon jó csel, testel jobbra/balra, majd labdával gyorsan a balra/jobbra(előrét el kell engedni)

    Shift+!gyorsan! le-le(vissza-vissza) akkor átemeli sarokkal.(nem mindig jön össze)

    Shift+>> vagy << akkor simán elhúzza.

    Shift+ le(vissza) akkor átugorja a becsúszót( nem mindig jön össze)

    D+S+S legurítja egy érkezőnek lövésre

    shift + fel-> le - balról indított biciklicsel (le->fel = jobbról indított csel)

    ronnie flip flap = shift, közben : bal gombot tartani, és a le gombot egyszer megnyomni

    shift + jobbra->balra->jobbra - labda megemelése(úgy, mint a 2005-ben) (becsúszások ellen kiváló)

    shift + (gyorsan)bal->le->jobbra - 360 fokos fordulat (zidane csel)

    shift + fel->balra->le - rálép a labdára.

    c.ronaldo trükk - amelyik irányba nézel, tartsd lenyomva a shift-et, és gyorsan nyomd meg az ellentétes irányt + azt az irányt, amerre akarsz fordulni

    Shift + jobb(hosszab ideig nyomni, ha futsz)->fel->bal->le gyorsan(csak akkor, amikor a ladbához ér a játékos) - sarokkal hátulról megemeli, majd leveszi mellel

    shift lenyomva + vissza -> fel -> A (gyorsan) - The Rabonna

    ÁLLÓ HELYZETBEN
    Shift+
    Átlépés balra, rúgás jobbra -----> bal, jobb
    Átlépés jobbra, rúgás balra -----> jobb, bal
    Lövő csel -------> fel, fel
    Visszahúzás -------> le, le
    Balra csel --------> bal, bal
    Jobbra csel ------> jobb, jobb
    Visszahúzás, aztán balra -------> le, balra-le, balra
    Visszahúzás, aztán jobbra -----> le, jobbra-le, jobbra

    FUTÁS KÖZBEN
    Átlépés -------> fel, fel
    Testcsel jobbra -------> fel, jobbra-fel, jobbra
    Testcsel balra -------> fel, balra-fel, balra
    Testcsel jobbra, elfutás balra --------> jobb, bal
    Testcsel balra, elfutás jobbra --------> bal, jobb
    360 fokos fordulat balra ---------> le, balra-le, balra, balra-fel, fel
    360 fokos fordulat jobbra -------> le, jobbra-le, jobbra, jobbra-fel, fel
    Labda felpattintása ---------> fel, elengedése után le, fel

    TRÜKKÖK!
    Y+D : az odahívott második játékos átlépi
    Q+W - nyesett átlövés
    Q+S+S - kényszerítő laposan
    Q+A+S - kényszerítő magasan
    Z - testcsel
    Z+D - technikás lövés
    Q+D - nyesett lövés
  • daf xf
    #18181
    Ja és 64 megás karim van egyenlőre még a héten meg leeht hogy még a jövőhéten.
  • daf xf
    #18180
    Hi all!
    Felraktam a gammát és amikor idítanám elindul a játék és csak fekete képernyő van.Onnantol se kép se hang.:(
    Segítsetek légyszives.
  • minimize
    #18179

    Lehet, hogy valami ukrán STALKER-kiadás.
  • hunbasser
    #18178
    You have requested http://rapidshare.com/files/59183916/FIFA08magyaritas.part02.rar (102400 KB).

    You have reached the download-limit for free-users. Want to download more?
    Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 202 minutes)

    kb egy hét alatt le is jön mind a 8 :Dddddddddddd
  • daver88
    #18177
    vki nem akar egyet jáccani??? írjon privit, aztán megbeszéljük
  • cucmalajmc
    #18176
    fifa08 pc borító (előlap)
  • KeKKSZike
    #18175
    Sziasztok!!
    Lehet, hogy volt már róla szó, de nem találtam a választ, pedig olvasgattam... Szóval koperációs szezonba, amikor vége van egy meccsnek, akkor ugye mutatja, hogy miket sikerült elérned... A KORONA az mit jelent? Mert nekem az sajnos mindig nulla. Köszi a segítséget!
  • John Cena
    #18174
    ja boccs:D:D az PS2:D:D PC-re nem toK!
  • John Cena
    #18173
    Tessék EZmagyar borító azaz azt írják!!!
  • Fyrex
    #18172
    valaki linkelne egy borítót? köszönöm!
  • 6600GT
    #18171