36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • John Cena
    #18251
    hát ha ne mműködik szervíz ha meg 1 irányba el tolod és nem ugrik vissza(úgy marad) akkor WD40
  • ragobynara
    #18250
    Igyekszem! Ha 1-2 napon belül lesz csak rá időm, az ugye nem gond?
  • Mdavide5
    #18249
    Sziaasztok
    Tudna valaki segteni? Nem tudom beüzemelni a jobb analógkart
    megpróbáltam már az összs módszert amit írtatok de nem sikerült.
    Tudna valaki valami tippet adni?
  • II Rocky II
    #18248
    hát az hogy nincs warez,flame,off és spam felirat felsleges hiszen ez csak addig tartott amig kinem jött a fifa08 és csakis eddig.meg amint látod hiába van kiirva attol még van aki folytatta.:)de amugy az ötlet jó a banner meg még jobb lessz.:D
  • sosi81
    #18247
    köszi. ezt kipróbálom
  • hunbasser
    #18246
    nekem meg olyan bajom van,hogy a monitorom elég sötét,hiába van a monitor ilyen szempontból kimaxolva,még úgyis sötét,szóval szoftveresen van a gamma felhúzva,hogy világosabb legyen.ha elindítom a fifát,nekem is visszaáll,és amint a menüben vagyok már,nyomok egy windows gombot,vagy mi a francot(ami a ctrl és az alt közt van),és akkor visszaállítom a gammát,utána már marad is olyan.biztosan megoldható ez a frekvenciával is.
  • hunbasser
    #18245
    ennek nagyon örülnék/örülnénk :)

    pár napja már szóbahoztam,de nem nagyon volt jelentkező...szóval most tényleg örülök(én is szívesen csinálnék,csak ezt a fifa honlapot is kellene csinálni,és emelett még van más dolgom is)

    én olyanra gondoltam,hogy lenne alul is és felül is egy szolíd csik,fent is lenne 4 link,alul is lenne négy link(neked nem kell szétvágni emiatt a képet,majd azt megcsinálom én image mappel) és úgy lenne a szép,hogyha rámutatunk a gombra,akkor változzon a színe,mondjuk szürkéről fehérre(tehát innentől már egyből bukik a dolog,amit az imagemapről beszéltem,ugyanis akkor a gombokat már külön képben kell megcsinálni :D)

    középen meg lenne egy olyan felirat,hogy FIFA topic,kellene bele még egy igényes ea sports logo,egy kis szöveg,aminek tartalma az lenne,hogy "aktuális FIFA rész : FIFA 08" ezzel azt jelezve,hogy itt a FIFA 08-ról megy a diskurálás(gondolom mindig lesznek olyanok,akik nem fogják tudni,hogy kijött már a FIFA 08,és ő még a FIFA 07-ről kérdeznének).

    kellene bele még egy olyan NINCS WAREZ,NINCS FLAME,NINCS OFF,NINCS SPAM,NINCS REKLÁM,és ezek így váltakoznának igényesen.és jó lenne,ha elég észrevehető lenne.a többi grafikát már rád bízom :)

    annyi megkötésem még lenne,hogy a bannerben legyen benne a sötétszürke,a piros és a fehér szín is,és jó lenne,ha az alsó-felső linkes száv szép,fényes,sötétszürke és ízléses legyen benne halvány,ízléses átlós csíkozás,szerintem szép lenne.

    ha megcsinálod,előre is nagyon szépen köszönöm

    amiket leírtam,azok mind legyenek benne, a többit már rád bízom :)
  • ragobynara
    #18244
    Logitech Dual Actiont ajánlok, vagy ha van 1 picivel több pénzed, akkor Logitech Rumblepad II-t. Mindkettő fasza, csak állítólag a Rumblepad II megbízhatóbb. (mondjuk nekem Dual Actionom van 1,5 éve, szinte minden nap használom és semmi baja...)
  • 3P
    #18243
    #18227-re senki?
    Azaz Bajnokok Ligája van benne? (Én nem találom).
  • sosi81
    #18242
    Sziasztok!
    Miután elindítom a fifa 08-at visszavált a monitorfrissités 60hz-re, 85-ről.
    Nincs valami tipp hogy megtartsa a 85hz-es frissitést? Mert így a szemem kisül...
    Így se vagyok valami nagy játékos, de így nem is leszek
  • WartHogSon
    #18241
    az enyémnél nem működik így sem
  • cucmalajmc
    #18240
    Megszereztem a fifa08-at magyarban, értékelésem:
    -kommentátor: fantasztikus, mondja a kapusok neveit, helyzeteknél-góloknál a csatárok neveit.
    -be a pro mód nagyon tetszik. első meccs B.dortmund-Werder Bremen.
    Frei-vel voltam (csatár). a szélen elhúztam beadtam és az ékpárom beverte. gólpasszommal győztünk 1-0-ra, és emellet a mezőny legjobbja voltam szerintem. tehát nagyon tetszik ez a mód.
    összességében nagyon tetszik a játék és fifánál maradok.(igen kipróbáltam a pes2008 demót)
  • dalackraul
    #18239
    bocsi 1024-re
  • dalackraul
    #18238
    Nekem is Vista van fent a felbontást 1020 re vedd le és akkor nem fog szaggatni a game
  • Denes888
    #18237
    Ahha! Akkor ilyen szar a fifa hogy a 2007-nek semmi baja ez meg szivat? Hát elszáll a fejem. Remélem dobnak hozzá egy vista patchet és akkor jó lesz.
  • dalackraul
    #18236
    üdv valaki írja meg hogy milyen gamepadot vegyek a játékhoz lehetőleg ne legyen túl drága lehet privibe is a válasz köszi előre is
  • ragobynara
    #18235
    Nekem is, de már megszoktam :D
  • Axl Rose
    #18234
    Thanx a mindent kimerítő és főleg gyors válaszért
  • Kmarha
    #18233
    igen.. pár új mondattal, főleg a kapusok neve miatt, kibővítve
  • Axl Rose
    #18232
    Egy gyors kérdés:

    A magyar kommentár ugyanaz, mint tavaly volt a 07-ben ?

  • Jeff24
    #18231
    #18149
  • WartHogSon
    #18230
    nem tudja senki sem? :(
  • Count Adyn
    #18229
    Vistad van? Mer nekem is ezt csinálja:D
  • Denes888
    #18228
    Hy! Az a problémám, hogy rohadtul akad a menüben a játék. A meccsen meg lassulgat. Ez a konfigom: AMD [email protected], 2x1Gb ram, NV 8800GTS 320. Nem hiszem hogy ezzel lenne baj.
  • 3P
    #18227
    Bajnokok ligája van benne? Én eddig nem találtam, vagy elkerülte a figyelmem, ha mégi lenne.
  • Tarich
    #18226
    Sziasztok!Letöltöttem a magyar kommentárosat meg az angolt is.Na most vagy a torrent oldal a szar vagy én.Felrakom,átmásolom a cracket és amikor indítanám akkor csak sötétség és se kép se hang.Mitől lehet ez?Segítsetek
  • Kmarha
    #18224
    nehezebb ja.. és ennyi. MEg hogy lehet irányba ivelni, nem csak emberhez. Ettől függetlenül ugyanaz. Semmi taktika. Fellövöd oldalra, bemész a kapu elé, bevarod. Nincs kihivás, max 10 gól helyet csak 3mat lövök.
  • DaEMoN007
    #18223
    hello.letoltottem a ,,magyarositast´´ bemasoltam oda ahova kellett,de semmmi valtozas,nem tudom atrakni magyarra.vki tudja,h miert van?
  • kas123
    #18222
    én az A-val (ívelés,becsúszás) ugratom fel a sorfalat
  • KeKKSZike
    #18221
    Tudna valaki segíteni nekem? #18175 thx
  • lecsovirsli
    #18220
    Kérdeznék még egy blődséget: mivel ugrik a sorfal? :P (plíz, ne gombokat,hanem azok funkcióit írjátok)
    köszi
  • kas123
    #18219
    nekem 1szer írta ki amikor a 89dik percbe szögletet rúghattam, és akkor asszem vagy a c-vel vagy a shift-tel hívtam előre (kiírta a gombot amivel lehet)
  • II Rocky II
    #18218
    shift+r ha jol tom :) probáld meg.
  • M.A.D.
    #18217
    Az, hogy a grafika alig változott, ok. :(( De, hogy a gameplay ini-t végre jól megbuherálták nehézre és realisztikusra az már oké! :)
    Ráadásul majd kijön a bővítés...még 30 liga, 500 csapattal...hmm...mint a fifa07-ben...
  • Forrest Gump
    #18216
    Ha neten játszol, mindegy hogy ti mire állítjátok, a semi pro beállítások lépnek érvénybe.
  • hunbasser
    #18215
    ha jól tudom ott is a shift.de kiírja egyébként szögletnél(de csak inkább a végén),hogy melyik gombot kell nyomni.
  • piamania
    #18214
    Billentyűzettel hogyan tudom előre hívni a kapust szögletnél?köszi
  • Gaba9
    #18213
    Hát az én véleményem erröl .. egy undoritó fos szar .. eddig a 98as óta végig nyomtam mindn évet a fifával de ez egy mocskos szar .. erről ennyit !!!! inkább a telefonom jáccok focit mint ezzel a ..... !! na mind1 ez csk az én véleményem ..
  • sapkafej
    #18212
    jaj te kis naív. hát mivel "fejlesztenék" a következő részt? pl azzal, hogy több évet nyomhatsz le, stb.
  • zorrobomber
    #18211
    Nem mondjátok komolyan hogy csak egy szezont lehet lenyomni a Be a Pro módban??? Hogy a francba lehet ekkora labdákat nem lecsapni?????

    - Alapból úgy kellene kezdeni hogy mondjuk 18 éves vagy, és egy kis csapat ifi keretében vagy és nem meccsről meccsre, hanem idényről idényre fejlődnél. Simán meg lehetne oldani az ifimeccseket is, minden arc generált lenne, beraknák a training pályát háttérnek és nem az irnák ki hogy Barca - Real, hanem mittomén Makkoshotyka ifi - Pitypangfürtös - ifi 2:0 ENNYI
    - Nemá az legyen hogy kiválasztom az Arsenalt és berakom magamat a kezdőőbe, csak akkor kerüljek a csapatba ha az ifi/reserve meccsen, edzéseken jól teljesítek. Ha jó vagyok vegyen meg egy jobb csapat.