36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Ingman12
    #34929
    Biztos gamepadra gondolt szerintem, csak ő így nevezi (sok ismerősöm mondja még így). A típusát írd le, ScAtletico.
  • Breki33
    #34928
    joystickkal nemis lehet, gamepad kell hozzá

    annál pedig ha nem támogatott trükközni kell
    de a típusát célszerű leírni
  • ScAtletico
    #34927
    Sziasztok! Az a gondom hogy Fifa 13-on gépen joystickkal nem tudok cselezni a jobb analog karral, mert ha fel vagy le,jobbra,balra nyomom elpaszolja a labdát vagy elrúgja. És így nem is tudok vetődni pl.:(tizenegyesnél).
    Ezt hol lehet beállítani?
  • Pelsodriver
    #34926
    No ez szép! Úgy akarnak a warezelők ellen fellépni, hogy azokat is büntetik, akik megveszik? Akkor ez a Fogyasztóvédelmi Hatóság hatáskörébe tartozik! Már megint szemétlerakónak néznek bennünket!
  • Unbaised
    #34925
    Sziasztok! Találkoztam egy számomra érthetetlen problémával, karrier módban, és remélem ti tudtok ötletet adni!
    A helyzet az, hogy amikor lépek tovább az "időben", szimplán kidob a játék, semmi hibaüzenet, csak kidob, éppen a VB elődöntője előtt vagyok, közben a klubcsapatom 1-2 játékosát eladom, illetve vennék újat is. Bármit csinálok, mintha elromlott volna az egész, régebbi mentéssel(szerencsére van) megy tovább korábbi időpontokban, de itt valamiért mintha eljönne a világvége. Valami ötletet tudtok esetleg adni? :R
    Esetleg valakinek odaadom a mentést, és megnézné, hogy nála jó e? :)
  • Ingman12
    #34924
    90%, hogy az EA szervereivel vannak gondok. Valamikor 1-2 óra alatt rendbe jön, máskor napokig off. December elején pl. be is jelentették, hogy "néhány napra" nem lesz elérhető az UT, szóval ilyenkor a legjobb "gyógyír" a várás. De azért körbenéztem mik lehetnének még megoldások.

    A routerrel minden rendben van? Az összes port megvan nyitva? (A readme fájlban benne vannak a dolgok).

    ---------------------------------------------------------------

    Akkor olvastam még egy ilyeneket, nem tudom mennyire működik vagy mennyire van értelme.

    "Just Empty Your Trade Pile to 0........ using the Web App

    then Fill your Active Squad

    (If you have a stuck cards in the Trade Pile give it Couple of Hours them the Cards will be available)"

    --------

    Empty your trade pile, put in a manager or reserve players to your squad.

    Those two work for me

    --------

    You need to fill your manager slot and your reserves.

    -----------------------------------------------------------------

    Illetve végezetül állítólag egy új account megoldja a gondot. Ha már hosszú idő óta, akár hónapok, akár hosszú hetek óta fennáll a gond, akkor próbáljátok meg felkeresni az EA supportját, hátha tudnak mondani valamit.
  • Pelsodriver
    #34923
    Ugyanez történik velem is, már vagy négyszer telepítettem, Origin fiók megvan, be sem töltődik a játék, offline sem használható.Korábbi verziókkal soha nem volt bajom. A hajam tépem, hogy megvettem, soha többet nem fog előfordulni. Nem értem, egy ilyen neves cég hogy tehet ilyet azokkal, akik megvették a terméküket. Na, utoljára!!!!
  • nepszter1
    #34922
    Sajnáljuk , de hiba történt a FIFA 13 ULTIMATE TEAMHEZ való kapcsolódáskor . MOst vissza kerülsz a menübe. Esetleg erre valami ötletek a laptopomon tökéletesen megy a fifa csak az asztalin írja ezt ki .
  • zxltan
    #34921
    „Ha lenne kedved egy online FIFA 13 xbox bajnoksághoz akkor küld el emailbe a NEVED, XBOXLIVE PROFILOD NEVÉT, és a CSAPATOT amivel neveznél az [email protected] -ra ! Ha megvan a megfelelő létszám akkor küldök emailbe egy weboldalt ahol minden le van irva!
  • Firerock
    #34920
    Azóta működik simán,ékezet volt a felhasználónévben
  • [HUN]FaTaL
    #34919
    Dehogy. Gólörömökből van összevágva.
  • webibebi
    #34918
    ilyet télleg lehet csinálni? :D
  • Breki33
    #34917
  • Ingman12
    #34916
    A géped felhasználói fiókjában van ékezet? Ha van, csinálj újat anélkül. Nézd meg a videókártyád drivere frissítve van-e, mert ha el is indul majd a játék, valószínűleg ezzel is vacakolni kell később.
  • sövény
    #34915
    hello,nekem egy olyan problémám lenne,hogy leszedtem a fifa 13-at,a crack meg a rldea.dll fálj átmásolása is megtörtént és miután elindítom a játékot,kidobja a logót majd egy nagy feketeség(mintha kezdődne a betöltése) és utána visszadob az asztalra. Valami ötlet hogy ez miért van? Légyszíves segítsetek,köszi!
  • kjhun
    #34914
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    2012-12-20 21:52:04 GAMES FIFA.13.Update.v1.6-RELOADED 439.0MB | 33F
  • elite
    #34913
    Ezer köszönet! :)
  • Effe88
    #34912
    windows xp,vista,7
  • Firerock
    #34911
    Sikerült elindítani,most viszont az a baj hogy miután betöltöttem a mentésemet,nem működik sem a gamepad,sem a bill. csak az egész. Viszont,megpróbáltam karrier módot csinálni,és ott a beírós résznél működött a bill. de az enterre már nem reagált pl. Mi lehet a megoldás?
  • Firerock
    #34910
    Próbálta már valaki Windows 8 alatt?
    Elindítom a játékot bevillan egy percre a kezdőképernyő,majd minden hibaüzenet nélkül kilép az asztalra.
  • Besz
    #34909
    Ugyanaz a problémám. Eredeti Fifa 12, ismerősöm vette meg a gyerekeinek, de nem indul el. Kilép minden hibaüzenet nélkül.

    Több gépen is próbáltam, a gépigénnyel nem lehet gond, a driverek pedig a legfrissebbek. Már kerestem megoldásokat a neten: nevezd át ezt, töröld le azt, írd át ebben ezt és ezt, frissítsd emezt, telepítsd újra amazt, buheráld meg az Origin kliensét, stb. Legviccesebb szerint hozz létre új felhasználói fiókot, amelyben nincs se szóköz, se ékezet. (Mi lenne, ha valódi programozókat alkalmaznának?) De egyik módszer sem működik, mert már idejét múltak.

    Ezek a balfékek változtatnak valamit az Origin kliensén, persze kötelezővé teszik a frissítését és az online kapcsolatot, és máris nem indulnak a korábbi játékaik. Ó, hogy én mennyire utálom az összes másolásvédelmi sz@rságot! Kapd be, EA!
  • JocoHun
    #34908
    Sziasztok. Kellene egy kis segítség. Felraktam a fifa 12 és mikor indítom a játékot elindul majd elkezd tölteni akkor kidob a játék. Próbáltam az origin ben is és ugyan az a baj. Nem tudjátok mi lehet a gond? Nvidia 310.61 drive van fen de nem hiszem hogy az nem jó volna hozzá. Nem tudom itt tud valaki segíteni? Köszönöm a választ.
  • Breki33
    #34907
    #34574
  • elite
    #34906
    Valaki lenne olyan jó és adna egy élő linket ahonnan le tudom tölteni az olasz kommentár fájlokat? Amit googlival találtam egyik sem élő sajnos...
  • Effe88
    #34905
    gólom a profimmal, észak-írek ellen, vb selejtező
  • WuFraZselic
    #34904
    nem eredeti
  • Effe88
    #34903
    a-a
    az mi?
  • sly78
    #34902
    sziasztok!

    én megvettem, felraktam, gond nélkül fut. azután eljött a karrier módban 2020 és annyi. egyszerűen nem lép tovább. jön a scout jelentése, abba belemegyek és kilép desktopra. aztán nem tölti vissza a játékállást. ez így ennyi végigjátszott szezon után enyhén szólva is bosszantó. most nagyon visszafogom magam, hogy ne egy káromkodás legyen az egész... 200 játékórám van benne

    és elmondanám, hogy a 12 ugyanezt csinálta nálam, ugyanúgy a 2019-20-as szezonban fagyott, akárhányszor akármelyik csapattal újrakezdtem...

    úgyhogy EA
  • WuFraZselic
    #34901
    a-a
  • Effe88
    #34900
    eredeti?
  • WuFraZselic
    #34899
    nekem tegnap óta az a probléma áll fent carrier módban, hogy ha belépek a Contracts és a Sell Players "menübe", rögtön kilép a játék... csak ennél a kettőnél
  • cvetok
    #34898
    nekem is ezt csinálta, de csak miután feltelepítettem a revolution mód 1.1-et
  • manuszka
    #34897
    Sziasztok!

    Más is találkozott már olyan problémával hogy a karrier módban nem tudja a játék betölteni a mentéseket is kilépdel a windowsba?!
    Van valamiféle megoldás a problémára? nem igazán szeretném újrakezdeni a karriermódot ha lehetséges a többedik szezon után.
    Segítségeteket köszönöm!
  • Nagyi2pac
    #34896
    Cazorla bomba :)

  • ToM1113
    #34895
    sima idényeket én is nyomom, 3. osztályban vagyok már :)
  • ToM1113
    #34894
    egyik haverom most vette meg a játékot és nincs kontrollere, billentyűzetet hogy tudja beállítani hogy a nyilakkal lehessen mozogni?
  • Pethy23
    #34893
    Én is többek között ezért nem szeretem az ultimatet. Sose velem játéktudásban egyszintűekkel rak össze, a sima idény mód viszont nagyon élvezetes, sose kapok vérpró embereket és így tök jól lehet fejlődni.
  • ToM1113
    #34892
    Üdv!
    Ultimate Teamben miért van az hogy ha idények módban játszom akkor a full kezdő alap csapatomat képes összerakni egy full arany játékosokkal teli 80 feletti képességekkel rendelkező játékosokkal rendelkező csapattal?

    Kicsit idegesítő hogy most hoztam létre egy csapatot az első meccsemet simán nyertem egy velem egyszintű csapat ellen aztán kaptam egy arany brigádot és hát kijött az első percekben a különbség...
  • Laaccoo
    #34891
    haha itt eddig semmi hó nem volt :D
  • Effe88
    #34890
    a havas és a fagyos utak miatt