36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • kas123
    #18778
    szép gól :P
  • kas123
    #18777


    Végre sikerült álló helyzetből cseleznem!
  • Gaba22
    #18776
    Kicsit toltam a Milan-nal, de nem gondoltam volna, hogy ilyen gólt lövök:
  • báttyó02
    #18775
    hát akkor cidázzanak tövig :P én meg azért nem fogok venni ikszkoxot,meg amúgyis...pc-n van ennél ezerszer jobb foci is:P
    egyébként multiba el lehet szórakozni ezzel a 08al is
  • kas123
    #18774
    aham, anélkül nemtucc innen tölteni :D

    szerk: nekem jó, elindul a letöltés...
  • hunbasser
    #18773
    mostmár semmi...

    "there are no more slot limitations for you!"
  • hunbasser
    #18772
    ez a megaupload toolbar kell hozzá?
  • kas123
    #18771
    a 18572 számú hsz-ben van a magyarosítás...telepítős változat...és MŰKÖDIK!
    itt a link köszönet érte Carlosnak :)

    ui.: akinek nem a c-n van az telepítse fel és amit feltelepített másolja át a fifa mappájába és írja felül a régi fájlokat és tádááám
  • kas123
    #18770
    yah bocs, de pár oldalt mindenki visszatud olvasni...én nemfogom helyetted...
  • kas123
    #18769
    már van működő kommentár...nekem is müxik...pár oldallal vissza van is 1 link...
  • examinee
    #18768
    Pedig régen jó volt, de kb fél éve ez van vele..:S na off vége:)
  • hunbasser
    #18767
    nem vagyok rá büszke,sg gyártmány ^^
  • examinee
    #18766
    Hát erre a keresőre nem lennék büszke. Eléggé elb.ott a kereső már. alig működik, vagy nemhoz be semmit vagy 5 perc után valmit, dehát ez így...
  • dragon11
    #18765
    Ok.
  • hunbasser
    #18764
    van kereső is a topik alján...

    egyébként ha pár hsz-t visszaolvastál volna,láthatod,hogy majd ma,vagy holnap már lesz GYIK,abban be lesz linkelve.
  • John Cena
    #18763
    Jó ez a FIFA 08 csak nem nagyon én így fogalmaznék pár új játék javítás benne + ez akoperációs mód elég jó (Konzolon valami isteni haverral jácottunk 3-4órát tuti kockultunk rajta)
  • dragon11
    #18762
    Köszi segítőkész vagy..nemtudom mióta vagy itt és gondolom elolvasod a hsz-t elvárod neked segítsenek de másnak nem?-.- nemfogok elolvasni 18761 hsz-t ha nemzavar....
  • examinee
    #18761
    Természetesen este!
  • examinee
    #18760
    Holnap 8-9 között xbox360-on online bajnokságot csinálunk. A banokság este le is fog zajlani illetve ha van időnk és kedvünk mehetünk a következő bajnokságra. Akit érdekel irjon priviben és a részleteket megbeszéljük!!!
  • Breki33
    #18759
    "emelheted magatokat a mennybe"

    ??????????????

    EZenkívül én sosem mondtam, hogy konzolon nem jobb sőt ellenkezőleg pont
    azt mondtam, hogy leszarják a PC-eket.

    Viszont ez nem a konzolos topic és PC-n nem lett jó.
  • Istencsászár
    #18758
    1 évig szenvedhettek ezzel, de 360-as FIFA 08 maga a menyország, 1szerűen fantasztikus, nyomjuk a meccseket Liveon egymás ellen és félelmetesen látványos s nehéz és változatos...

    Szidhatod az EA-t meg fel emelheted magatokat a mennybe, de az EA direkt csinálta igy, h a pécések észhez térjenek, bár ennek semmi nyoma, de leglább szart kaptak ha már ugy állnak a dolgokhoz:), próbálgassátok az igazi FIFA 08at, és utána lehet az EAt meg a pécét szidni, de a gémet nem, mert az nagyon jólett.
  • Breki33
    #18757
    Ezt most ugye nem komolyan mondod.

    Ennyire elvakult nem lehetsz :-)

    Rajongók képesek két hét alatt jobb dolgokat csinálni ők meg négy éve szinte semmit.
  • hunbasser
    #18756
    lesz majd,lesz majd... :)

    holnap vagy holnapután kész lesz a GYIK,abban majd benne lesz.
  • Szaby11
    #18755
    tudna valaki egy linket ahonan le tudnam szedni a magyar kommentart a fifa 08 angol verziojahoz mert ami az elozo oldalon volt nem mukodik.Nagyon koszi.
  • tes7h
    #18754
    Ja fontos infó lehet:a driver amit letöltöttem hozzá az nem települt fel vmilyen hiba miatt.hivatalos oldalról töltöttem le...és pes-ben a
    LT,LB,RT,RB gombok nemnagyon müködtek:S
  • tes7h
    #18753
    Ja xboxos,támogatja is!semmi tipp?:)
  • watto
    #18752
    nekem is ilyenem van(ex az az xboxos hűtősös nem?)
    És nekem minden hiba nélkül megy:S
    csak feltelepítettem azt jónapot:D
  • kas123
    #18751
    Pedig elvileg támogatja a gamepadodat a Fifa 08 :/
  • tes7h
    #18750
    PLS!Vki válaszoljon!!!!PLS
    Sziasztok!Épp ma érkezett meg a Logitech Chillstream joypadom,és nemigazán ismeri fel a fifa!driver-t amit kaptam feltelepítettem,aztán bedugtam a joy-t.a joy önmagában müködik(megy benne a levegő ha beálitomde a fifa nemismeri fel
    A vezérlés beállitásokban is csak bill-t lehet beállitani,nemengedi átváltani semmi másra
    PLZ minnél elöbb válaszoljatok,és elöre is THX!!!

    ui:a pesben megy de nem tökéletes:S
  • JUVEfun
    #18749
    TOM-TOM ? nekem uo a gamepadom mint a tied , de a jobb analoggal nem tudok semmit csinálni ! Tudsz rá vmi megoldást ???????????? Köszi
  • zoltan93
    #18748
    De Gondolj bele, hogy milyen nehéz lenne évente teljesen uj dolgokkal alőálni. Mellseleg majd eljön az idö amikor már nem is lehet ujat csinálni. De a fifa ha belegondolunk és ismerjük a régi fifákat akkor nem sokat fejlödöt csak grafikába és most szerintem ez a légy profi és a zóna játék nagy ujitás.(még akkor is ha nem is használjuk nagyon). Lényeg hogy én lényegesen élethübbnek gondolom a fifa 08-at. Amit a jövö hoz azt meg nem tudhatjuk milyen lesz. Lehet olyan lesz majd ahogy a Tv-ben látjuk a meccseket.
  • Shep
    #18747
    A csodálatos nem pozitív értelemben értendő, erre rájöhettől volna magadtól is.
  • kas123
    #18746
    olvass vissza és megtalálod mind2re a választ...nekem nincs hozzá kedvem, sry
  • dragon11
    #18745
    Na lol és megadod a linket?:D thx.:D és valami lővö cseleket hogykell csinni?:D
  • kas123
    #18744
    már van :D
  • dragon11
    #18743
    Sziasztok.A Fifa08-nak mikor lesz magyar szinkron+magyarosítás mint a fifa 07-nek volt?:) köszi a választ.:),ja és még annyit hogy kezdő vagyok...valami általános cseleket/ívelés stb.mondjatok már el csak az általánosakat.Köszi szépen télleg.
  • campy
    #18742
    patchel nekem is gondjaim voltak uez bocs az offért:)
  • campy
    #18740
    Hurrá törlődött a büntetésem jeee! na ennyit erről :O...... ne pofázzatok és én se fogok!
  • Rainbow15
    #18739
    hi
    miért van az, hogy valakinek nem engedi felrakni a patchet? kiírja, hogy nem lehetátírni az elérési utat vagy vmi iesmi.
  • ragobynara
    #18738
    Nekem is olyan, én sajna nem tudok :S