36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • sly78
    #34969
    csak egy példa, hogy mennyire nincs elcseszve a fifa 13. 2024-ben járok, és a játékosmegfigyelőim mostanában olyan fiatalokat találnak, akik -63511 évesek, a magasságuk meg pl -575312cm... nem merem leigazolni egyiket sem, bár irtó kíváncsi lennék, hogy néznek ki, csak attól félek, hogy kinyírná az amúgy is baromi instabil játékot. ja, és ez nem warez, én megvettem. voltam olyan marha. az persze már nem is kérdés, hogy nagyon sokszor nem tudom visszatölteni a mentett játékállásaimat... úgyhogy az AE tehet egy szívességet...
  • Ingman12
    #34968
    Hogy érted? Valaki más is be van/volt jelentkezve a felhasználóddal. Barát, haver, ismerős nem tudja a jelszavad?

    Lépj be úgy, hogy a rendszer kidobja az embert a másik gépről, és állíts be egy kicsit bonyolultabb jelszót.
  • Laci82
    #34967
    Sziasztok ilyenkor most mi van ?

    [IMG][/IMG]
  • Breki33
    #34966
    #34336
  • BBeno2
    #34965
    a fifa hol tárolja a kommentárokat? milyen kiterjesztések és hova másoljam?

    a lényeg hogy van egy 9,76 gigás FIFA-m ami amazonról van úgyhogy valszeg sok kommentár hangot tartalmaz, és van egy originről leszedett fifám ami csak 5,5 giga és csak a magyar kommentárt tartalmazza.
  • Effe88
    #34964
    10 borzasztó szar
    szedd le a 13-at
  • acsati
    #34963
    sziasztok!
    lehet nagyon hülyeséget fogok kérdezni bocsánat előre is :D
    én legutoljára mikor fifával játszottam az a 99 volt :D most leszedtem a 10-et és meglepődtem hogy milyen más a billentyű kiosztás. na mindegy visszaállítottam a régire. a nagyobb problémám az, hogy miért van az, hogy játék közben alig reagálnak a gombok? lehet azért, mert túl sok gombot nyomok egyszerre? dehát muszáj lenne ennyit használni, nem lehet ez ellen valamit tenni?
    előre is köszönöm a hasznos tanácsokat!
  • Ingman12
    #34962
    Állítólag törölni kell a játékot teljesen (a Dokumentumok mappából is mindent) és utána újratenni, majd rá a HSP patch.
  • Lacoka12
    #34961
    ha a creator centerbe csinálok játékost azt hogy tudom csapathoz rakni?
  • Humesz
    #34960
    Hali!

    13-hoz van valami kiegészítő/progi/patch amivel ki lehet kapcsolni a visszajátszásokat meccs közben? Lesnél, gólnál stb...

    Köszi
  • kokusz93
    #34959
    Sziasztok Nekem olyan gondom lenne hogy felteszem a Fifa 12-be a Magyar bajnokságot és miután belépek a játékba az az OTP LIGA alatt LENGYEL CSAPATOK VANNAK nem pedig magyarok.Mi lehet ennek az oka? Vagy mit kéne tennem,hogy jó legyen?

    Válaszaitokat előre is köszönöm!
  • Breki33
    #34958
    gameplay

    nem találtam kaptam facebook-on
  • Sanyicucu
    #34957
    Breki ezt a videót hol találtad?ez mod vagy gameplay?
  • Breki33
    #34956
  • BaliFF
    #34955
    sziasztok!
    egy kis problémám lenne,csak annyi,hogy nem volt vkinek közületek olyan, hogy a játékosnév jelző megjelenik játék közben és nem tudjátok kikapcsolni?plusz h pl.szabadrúgásnál sem látom az erőcsíkot! a beállításoknál lehet ezen variálgatni,de az alapértelmezettbe nem áll vissza,mindig mutatja a neveket is néhány mp-ig ,ha vkinek passzolom a labdát,elég zavaró,hogy sokszor villognak a nevek...:S
  • Ingman12
    #34954
    Nagyon szépen köszönöm, és természetesen viszont kívánom. ;) Bármilyen gondod akadna később, nyugodtan kérdezz.
  • Roland10
    #34953
    Sziasztok! Bocsi az offért, de nem tudjátok mikor jelenik meg a 13 Androidra? :)
  • Pelsodriver
    #34952
    Nagyon szépen köszönöm neked a türelmed és a segítséged, az új felhasználói fiók életet lehelt a játékba, végre használható! Boldog új évet kívánok neked és a családodnak!
  • sly78
    #34951
    sziasztok!

    nekem a grafikával van gondom. beállítom a felbontást 1280*1024-re, de nagyon gáz, totál fűrészfogasak (pixelesek) a körvonalak. mit lehetne tenni?

    előre is köszönöm.
  • gera995
    #34950
  • Ingman12
    #34949
    Végül sikerült megcsinálni, az Origin vacakolt. Hiába szedtem le elvileg a legújabbat az EA honlapjáról, nem frissítette magát, de egy másik oldalról próbálva már jó lett.

    Kicsit szenvedtem miatta, de legalább jó lett.
  • Ingman12
    #34948
    Most pedig szépen elrejtettem a játékot az Originben. Ezt hogy lehet visszahozni (hogy látható legyen)?
  • Ingman12
    #34947
    A végzet utolért engem is...

    Kezdődött azzal, hogy nem indult el az Origin, így újra kellett tennem. A játékot ezután már elindította, de meccsnél bármilyen gomb megnyomása után kidobott a fenébe.

    Gondoltam letörlöm a játékot, és újrarakom, de nem egyszerűen nem lehet. Hiába van bent a dvd, az Origin letöltést ír a játék mellé, de még azt is hiába nyomom meg, mert arra hivatkozva, hogy a Windows megakadályozta, hogy letöltési könyvtárat hozzon létre, semmit sem csinál.

    Próbáltam az uac beállításait bütykölni, már teljesen levettem a rákérdezést, és az összes fokozaton kipróbáltam, de semmit sem ér. Szép este elé nézek azt hiszem.
  • Breki33
    #34946
    #34161
  • ScAtletico
    #34945
    Köszönöm az elöbbi kérdésemre a választ!
    Volna még 1 gondom...miután betettem a magyar kommentárt kidobott a játékból és most újra telepítettem az egészet de meccs közbe nincs semmi hang semmi kommentár.. még angol se, és be se lehet állítani, mert játékbeállításoknál ott van hogy angol és hogy alapértelmezett, de nem lehet átváltani őket. Valamit lehet ilyenkor csinálni? És ha igen akkor mit? Elég lenne csak 1 angol Mike Tyler vagy ki :D
  • Ingman12
    #34944
    Igen, sejtettem. Ilyesmi lenne a megoldás. De az új mappának olyan néven kell futnia majd, mint amit jelenleg használsz a játékban.

    Viszont ha ennyire nem akarsz tökölni, mondom, csinálj egy új rendszerfiókot ékezet nélküli névvel, rendszergazdai jogosultsággal és biztosan jó lesz (én is így csináltam még a legelején és semmi gondom azóta). Rengeteg kínlódást megspórolnál.
  • Pelsodriver
    #34943
    Ékezetes név alatt... Csakhogy ezt nem lehet átnevezni.Esetleg a teljes tartalmát átmásolni egy új nevű mappába, az eredetit törölni? csak ki ne nyírja a Windowst...
  • Ingman12
    #34942
    A dokumentumok mappában milyen felhasználói névvel van mappa? Mert lehet valamit kifelejtettél az átíráskor, és a fifa még mindig azt veszi alapul.

    A portos dolog router beállításokra vonatkozik (kaptam egy-két levelet, hogy kidobálja őket a játék, vagy nagyon akadnak).
  • Pelsodriver
    #34941
    Egész pontosan:,,Profil beállítások mentése sikertelen. Választható: Újra, Mégse,Folytatás mentés nélkül. Utóbbi esetben sem történik semmi.
    Megjegyzem, előtte ellenőrzi a beállításokat, és tovább léptet...
  • Pelsodriver
    #34940
    Rosszul írtam, természetesen mindent ékezet nélkülivé alakítottam, az Origin fiókom is ékezet nélküli. A beállítások mentésekor jelzi, hogy nem sikerült menteni.
    És elhiszem, hogy egyeseknek jól működik, de nem hinném, hogy az én hibám lenne, hogy az enyém nem. Eddig nem kellett rendszergazdának lenni ahhoz, hogy egy FIFA-t futtasson az ember.
    Ezeket a portokat hol kell megcsinálni, korábban még soha nem kellett ilyet csinálnom, miért is értenék hozzá? Win 7- em, hálózati internetem van.
  • Ingman12
    #34939
    Korábban említettem a portok megnyitását, akkor berakom ide is részletesen, ezeket ajánlatos az online játék élvezhetősége miatt megcsinálni (akiknek esetleg vacakolna, vagy kidobálja őket).

    FIFA 13 PC players should also open these ports:

    UDP: 9565; 9570; 9000 - 9999; 3659
    TCP: 9946; 9988; 42124; 10000 - 20000; 3569
  • Ingman12
    #34938
    Mi a gond pontosan? Meddig jön be a játék? Mikor lép ki pontosan? Szóval bejön az intro, de tovább nem megy, vagy már azzal is gond van? Videókártya driver frissítve van a legújabbra? A géped biztosan bírná a játékot?

    "A gép már hosszú ékezetes nevű"
    Ékezet nélküli kell egyébként. Ha mindent megcsináltál (a fentieket is átnézve), és még így sem jó, csinálj egy ÚJ, külön fiókot, ékezet nélküli névvel. Így nem kellene babrálni/átírogatni minden vacak fájlt vagy mappát.

    De ismétlem, nálam és még megannyi embernél jó a játék (és eredeti is), tehát valami gondnak ott kell lennie.
  • Pelsodriver
    #34937
    Érdekesen alakul a viszonyom a megvásárolt FIFA 13-mal. Egy másik fórumról kapott segítséggel ( írásvédetté kellett tenni a Dokumentumok/ Fifa 13 / Instance / replay fájlt) már látok intrót, és alapbeállításokat is lehet (ne ) tenni, csak éppen elmenteni sem lehet sehogy. Nem is találok sehol Save mappát, de ,,felhőbe " se ment a jelek szerint. A gép már hosszú ékezetes nevű, minden vacak fel van telepítve, csak a játék nem indul el. Már azt is tudom, hogy nem vagyok a gonddal egyedül...( Harver: Intel Core Duo E8400, 4 GB RAM, N VIDIA Geforce GTX 470
  • Breki33
    #34936
    joy
  • Ingman12
    #34935
    Nulla az érdeklődés. Érdemes játékba dobni őket néha, hogy kicsit "szem előtt legyenek". Nyilván attól is függ milyen játékost teszel ki a piacra.

    Nem olyan népszerű/gyakori azért a kölcsönajánlat, mint egy sima eladási érdeklődés, de azért szoktak dobálni kölcsönzési ajánlatokat is bőven.
  • Breki33
    #34934
    ez gamepad

    a jostick az másra való

    megoldások itt

    http://prohardver.hu/tema/fifa_13_warez_nelkul/hsz_698-698.html

    http://prohardver.hu/tema/fifa_13_warez_nelkul/hsz_604-604.html
  • manuszka
    #34933
    nekem olyan jellegű kérdésem lenne hogy miért nem tudom a fiatal tehetséges játékosaimat kölcsönadni?! Tök mind1 hogy rövid vagy hosszú távra adnám kölcsön őket, egy árva csapat sem keres meg. Most ez a rész tök használhatatlan vagy csak szimplán az érdeklődés nulla?!
  • Ingman12
    #34932
    Valószínűleg hivatalosan nem támogatott a gamepad. Itt vannak a támogatottak listája: http://forum.ea.com/uk/posts/list/988524.page

    Az EA fórumán találtam egy esetleges megoldást, dbzbux barátunknak legalábbis bejött. Egy próbát megér.

    http://forum.ea.com/uk/posts/list/1432414.page

  • ScAtletico
    #34931
    Egyébként Génius...nemtudom milyen típusu de Génius van rajta.. azon belül meg Generic USB....itt 1 link a képhez
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_12_27_8txowe8j8h.jpg
  • ScAtletico
    #34930
    Generic USB Joystick :D