36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Ingman12
    #35009
    Valóban csal a játék, bár szinttől függ milyen mértékben. Az EA ezt tartja nehezítésnek...
  • Laci82
    #35008
    Sziasztok.
    Csak én vagyok ilyen béna vagy ennyire csal a játék?
    Van nekem ez a Liverpoolom:
    Krul-G.Johnson,Agger,Skrtel,Criscito-Matic,Dzsudzsák,C.Eriksen,Sterling-David Villa,Suárez.
    És egyszerűen nem tudok nyerni,minden kis cspat (Reading,Wigan,Southampton)lekontáz a kapusaik meg úgy védenek mint három Buffon egyszerre.
  • Breki33
    #35007
    olasz kommentár már ha ezt érted nyelvi file alatt, mert ugye nem ugyanaz
  • Breki33
    #35006
    Én vagyok az a valaki, de a linkek többsége már nem jó

    itt van torrenten

    http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4199627
  • nepszter1
    #35005
    Az összes nyelvi fájlt hol találom meg ? Korábban már linkelte valaki csak nem találom nem csak a magyar kellene hanem pl. az olasz is
  • Hunor88
    #35004
    Milyen Feri? :D
    Na de nem tudjátok, hogy mi lehet ez? Valami Crash Dumpot csinál, amire olyan sok megoldás van, persze egyik sem jó. Próbáltam átugrani a dátumot, de azt nem ugorja át, hanem átmegy rajta...
  • Effe88
    #35003
    néha előfordul
  • ToM1113
    #35002
    Szia!
    Nálam is ez van.. vszinű náluk van a hiba.... előbb utóbb csak jó lesz.
  • puskas84
    #35001
    Sziasztok,

    Eredeti fifa13 játékom van de két napja nem akar csatlakozni az EAS FC-hez így nem tudok Ultimate Ligába játtszani, mitől lehet ez a probléma?

    Üdv.

    Feri
  • Hunor88
    #35000
    Ugyanez a probléma...
  • GyaxyBoy
    #34999
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem a FIFA 10-hez.
    Nem tudtok hozzá olyan programot, ami a játék végén elmenti egy fájlba a statisztikákat?
    fifahungary-n nincs és a google ban sem találtam.
  • Scania Dáci
    #34998
    udv mki!vki tud nekem abban segiteni,hogy a fifa13 telepitese kozben miert jon ki ez a hibauzenet: precomp038.exe...eddig semmi baja nem volt,nemreg ujra raktam a gepet es nem tudom ujratelepiteni a jatekot.
  • Ingman12
    #34997
    Ügyes vétel.
  • IXEMGabeo
    #34996
    [IMG][/IMG]

    imgur persze eltűntenti a képem
  • IXEMGabeo
    #34995


    Ezt a csávót ingyen 75-ösként igazoltam le és akkor is 5000E-s fizetési igénye volt:D, még van 3 év, hogy kimaxoljam amúgy már 20000E-t kérne:)

    Barcelona vitte volna eddig csakis 33 milkáért, de akár 53,9 millió euróért is ajánlhattam volna
  • contraste
    #34994
    Két kérdésre valaki? köszi
  • [HUN]FaTaL
    #34993
    Párhuzamosan megy mind a kettő.
  • Robertoo21
    #34992
    Hali! Ha elfogadom egy nemzeti csapat felkérését, mint kapitány, akkor le kell mondanom a klubcsapatnál, vagy egyszerre lehet párhuzamosan mind a kettő? köszi a válaszokat, előre is!
  • Ingman12
    #34991
    Nem kell újra aktiválni (ugye nem is lehet), csak kattints a Fifa "borítóra" és elkezdi letölteni a játékot, majd telepíti.

    A játékaid között akkor is ott kell lennie, ha újratetted a géped. Bár már nem emlékszem pontosan, milyen opciókat dobott ki az Origin ilyen esetben.
  • vicktory
    #34990
    Sziasztok.Egy olyan problémám lenne hogy mi nap letöröltem a gépemet mert állandóan fagyott és sajnos vele a fifát is.A problémám az lenne hogy mikor újra akarom telepíteni a FIFA 13-at azt írja ki az origin a kód aktiválásánál hogy ezt a kódot már fel használták.Mit kell ilyenkor csinálni?
    Segítségeteket nagyon meg köszönném
  • contraste
    #34989
    Fifa 13 FHL Transfer Manager. Ez működik Manager Mode közben is? Vagy esetleg van olyan program ami régen volt a Manager Master, hogy a Career file-odat lehet módosítgatni? Tök jó lenne helyretenni a kusza transferokat, na meg most vettem észre, hogy egy-két játkosnak rosszul van megadva a "bal vagy jobb lábasságuk"...
  • contraste
    #34988
    A szélen néha az ellen hosszan meg tudja tolni a labdát. Ezt billentyűzeten, hogyan lehet kivitelezni? Köszi!
  • metax12345
    #34987
    Nos valaki tudna segíteni ,hogy oldjam meg ezt a problémát(lentébb írtam)?
  • IXEMGabeo
    #34986
    Nem megy máshogy

    Töröljétek a sok szerencsétlenkedést!...
  • IXEMGabeo
    #34985
  • IXEMGabeo
    #34984


    Na gyerünk má
  • IXEMGabeo
    #34983
  • IXEMGabeo
    #34982
    1 GB volt, h rohadjon le:D

    Nagy üzletet kötöttem most. Szabadúszóként leigazoltam egy 18 éves sztárt, akinek 5000E fizetési igénye volt és 75-ös az össz skillje 9 millió euros értékben.:OO Csak néztem mondom ezt le kell igazolni és mindezt úgy, hogy az üzleti nehézségem szigorúra van állítva:D nem is kapok sok szabadúszó fiatalt, de erre ráharaptam:P

    Volt egy francia Maurice nevű játékos (PSG) 26 év körül, leigazoltam 65-ösként, feljavítottam 67-esre fél szezon alatt 250 000 euróért igazoltam le úgy, hogy 700 000-et ért és 1500000-ért sikerült elpasszolni büszke voltam magamra:D

    Íme az 1. szezonom:



    :D és ez World Classon van most és csak is a sprint és a gyorsulás van felvéve picit olyan 70-80 között és máris ennyi a különbség. Van azért kihívás, mert az ellenfél nagyon jól teszi-veszi a labdát, ha náluk van.
  • [HUN]FaTaL
    #34981
    Ha csak a replay.bin van meg, akkor a mentés hiányzik, ezt a bin fájlt mindig lérehozza (gőzöm sincs mi az istent tárol benne kilépés után).
  • IXEMGabeo
    #34980
    Igen közben rájöttem az volt a hiba, hogy egyszerűen a régi profilomon lévő 1 GB-os fájl vagy mentés nem tartalmazta a karrier mentéseket...Érdekes, hogy memorizálta ezeket holott azon a csinált profilon játszottam a FIFA-t, amin elveszett a mentés. Innentől kezdve ki fogom másolni az újról, amit alkottam.

    Köszi nem is kell segíteni akkor biztosan meg fog maradni, ha ezt kimásolom itt vannak a karrier fájlok (buttonDataSetup.ini, Careeraut.mentés és stb..)
  • IXEMGabeo
    #34979
    Mindig kiszoktam az összes FIFA játék mappáját másolni egy PEN-drájvra:D bocs, de így kényelmesebb leírni, szóval most is így tettem csak most az eredeti felhasználói profilomról (ugye sajnos az ékezet miatt nekem csinálni kellett másik WIN7 profilt, rendszergazdát) és elveszett a csinált profilom értelemszerűen a FIFA is, viszont érdekes mód a saját profilon, ami állandó azon ott volt vagy 1 GB-os mentés a dokumentumokban. Nem hagyományos állomány, mert itt csak valami replay.bin fájl van a mappák között...szóval ezért is kérdeztem biztos ez-e. Megpróbáltam mondom erre az új profilra bemásolni a dokumentumokban a mentést, de semmi sem hatott. Kezdhettem előlről...
  • IXEMGabeo
    #34978
    úú igen a naptárban ja...az gáz... próbáld meg valami patchel hátha segít
  • [HUN]FaTaL
    #34977
    Most is ugyanott van, nekem megélt a profilom már 1 winreinstallt, semmi gond nem volt (kivéve, hogy a tavalyi fifához hasonlóan kétszer látszik a profilom, más más dátummal, de letörölve a régi fájlt ugyanúgy jó lett). Mindent átmásoltál a dokumentumokból?
  • metax12345
    #34976
    IXEMGabeo
    Meccsek előtt van ugye pár nap amit alapból szimulálni kell , na most ott történik a kilépés.
  • IXEMGabeo
    #34975
    Azt szeretném kérdezni, hogy a mentéseim merre vannak? Ugyanúgy, mint a többi FIFA-nál itt is a dokumentumokban?

    Mert letörlődött ugyebár érdekes mód az a felhasználó fiók amit nyitottam a FIFA-nak ugyanakkor az eredeti fiókon ott maradt a dokumentumokban a mentés (elvileg az), aztán átmásoltam az új fiókra és semmi nem történt ugyanúgy kezdhettem előlről az egészet holott már 5 szezont letoltem a Wimbledonnal.:S:S Na most akkor tulajdonképp melyik a mentési mappa, ha nem az? Régebben, ha bemásoltam a mappát a dokumentumokba, amit eltároltam akkor a mentésem is megmaradt, érzékelte a rendszer...
  • IXEMGabeo
    #34974
    Kilép a játék és elveszik a mentésed? vagy csak az az 1 meccs?

    Szerintem játszd le a meccset nem szimulálással. Úgy csak nem lép ki neked
  • metax12345
    #34973
    Sziasztok!Remélem tudtok segíteni.Pc-s Fifa13-ról lenne szó, nos az a bajom hogy már 2. idényemet játszom menedzser módban és az egyik meccs előtti szimulációnál csak úgy kilép a játék . Nos eléggé dühítő mert már ez miatt kb 3.-jára kezdem újra , most éppenséggel az idény vége felé történt meg ez a dolog. Valahogy lehet ezen segíteni hogy újra tudja játszani ezzel az elkezdett idénnyel v ennek annyi? Előre is köszönöm. ui:eredeti a Fifám
  • penge96
    #34972
    Srácok, miért van az, hogy FIFA 13-ban nem látom az egyik ismerősöm adatait online? Tehát mindenkit kijelez, hogy éppen meccset nyer, vagy vesz valamit, kivéve konkrétan az egyik barátomat. Játékon belül be van állítva az a 2 online részes opció. Ötlet?
  • Mestro
    #34971

    Hali!
    Aki szeretne játszani ultimate team vagy 2v2 meccseket az vegyen fel Originen Felhasználó: CeKKer21
  • Shelton
    #34970
    az vajon mitől van, hogy a legújabb keretfrissítést letöltve csomó játékosnak alap fekete-fehér cipője lesz?