36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • IXEMGabeo
    #35049
    viszont idegesítő szerencse, hogy olyan király játékosok vagyunk, hogy még így is nyerünk:D
  • [HUN]FaTaL
    #35048
    Az gyakori hiba :)
  • Ingman12
    #35047
    Nekem egyszer-kétszer előfordult, hogy eltűnt az eredményjelző, plusz a játékosok felett az a kis nyíl, ami jelzi, mikor kivel vagyok.

    Következő meccsen már jó volt.
  • [HUN]FaTaL
    #35046
    Nálam játékos is tűnt már el, csak a radar mutatta meg persze passzoltam neki :D A következő alkalommal amikor kiment a labda rendbejött.
  • IXEMGabeo
    #35045
    olyan nálam is volt ez sztem csak bug, ha kilépsz és vissza akkor vissza fog jönni a labda. Nálam 1 ilyen meccs volt csak , nem tudom, hogy neked állandó probléma-e
  • Lacoka12
    #35044
    mit tartalmazott ez mostani patch?
  • Effe88
    #35043
    válts másik labdára a beállításoknál
  • burkos01
    #35042
    Eltűnt karrier módban a labda. Eddig jó volt. Semmit nem raktam fel. Valaki segítsen. :(
  • contraste
    #35041
    Sziasztok, még mindig nincs Career mode-ban használható Transfer progi? Csak, hogy rendbe lehessen tenni pár idény után a hulye igazolásokat. Amúgy mennyire jó volt anno a Manager Master... Rinaldoval mivan?
  • burkos01
    #35040
    Mert mikor kilépsz el kell menteni. Alapból egyéni A-ra menti. És mikor térfelet választol a nyilakkal, akkor ott alul is át kell állítani egyéni A-ra. Pofon egyszerű.
  • Pettersson
    #35039
    köszi, megcsináltam ezt, de így sem jó... sajnos egyszerűen nem reagál az átállított dolgokra... :(
  • burkos01
    #35038
    http://www.youtube.com/watch?v=-VLXMx-CDL0
  • Pettersson
    #35037
    Hogyan tudnám azt beállítani, hogy a régebbi verziókból ismert WASD billentyű kombinációra betudjam állítani a játékot?
  • burkos01
    #35036
    Sziasztok az lenne a kérdésem hogy lehetne megoldani azt hogy két billentyűzettel lehessen fifázni?- a gép egynek kezeli a kettőt és nem külön külön. Segítséget előre is köszi!
  • domez128
    #35035
    Köszi , megoldódott , directx, netframe work ,reinstall
  • IXEMGabeo
    #35034
    Hamár itt vagyunk az Odd Greenlanddel továbbra is szárnyalok és már több, mint 60 millió eurot összekapartam velük a szigorú üzleti beállítások ellenére, ráadásul orrba szájba nyerem a kupákat, bajnokságban a 3. évben szakadt meg a veretlenségi sorozatom közben pedig ifi bázis alakulóban, és a csapatot felvittem 4 csillagos értékre:D:D

    Szóval megy ez és igazából csak a sprint van nálam felvéve 73-asra, a gyorsulás 65-re, a többi normál vagyis 50-es, 51-es értéken van max. Lövések sokat számít, hogy rásegítettek, de mivel nem túl jó az analógom ezért én ezt megengedhetem magamnak, hogy rásegítetté tegyem így látványosabb...Sok gólt is lövök messziről.
  • IXEMGabeo
    #35033
    indítsd rendszergazda módban a játékot, rendkívül fontos
  • domez128
    #35032
    nem, nincs szóköz
  • IXEMGabeo
    #35031
    akkor szóköz van a felhasználó nevedben. Ékezet, szóköz nem lehet benne
  • domez128
    #35030
    nincs , de van nagy és kisbetű .
  • [HUN]FaTaL
    #35029
    Nincs ékezet a felhasználónévben?
  • domez128
    #35028
    Sziasztok.
    Újra kellet húzni a win 7-et , letöltöttem újra az origint és a FIFA13-at
    de sajna nem indul el , a bejelentkező képnél a Messit betölti aztán semmi.
    Már írásvédetté tettem a dokumentum fájlban az iniket és a repley. bint is , de ez sem oldotta meg a problémát.Ha tud valaki kérem segítsen.
  • Humesz
    #35027
    Hali!

    13-hoz van valami replay disabler progi?
  • manuszka
    #35026
    olyan problémám lenne hogy a játékban bizonyos játékidő után egyszerűen nem tudom mentéseimet használni, kidobál folyamatosan az asztalra ha megpróbálom betölteni a játékállást. Így kb jó esetben 2 szezont tudok lejátszani....mi okozza a problémát v. hogy tudnám orvosolni?!
    Köszönöm válaszokat!
  • rooney8
    #35025
    igen, irányfüggő
  • BoxyP
    #35024
    Sziasztok! Olyan gondom lenne, hogy tettem be szurkolói hangokat de játék közben alig lehet hallani..viszont ha gólt rúgok akkor meg rendesen szól! Ugyan úgy csináltam mint a 12ben de valamiért itt nem jó! Valakinek valami ötlete?! A játék természetesen eredeti ps3on!
  • SawKing
    #35023
    Sziasztok!
    Ha szeretnétek egy szervezett magyar csapatban játszani, vagy bajnokságban részt venni, akkor látogassatok el a honlapunkra: http://www.hunwolves.tk/
    Vagy vegyetek fel minket xbox live on.
    Gamertag: IceSaw
    PMate15
  • wednes
    #35022
    Sziasztok, a cselezésről szeretnék informálódni.

    Úgy vettem észre irányfüggő a dolog (tehát, hogy melyik irányba nézünk) de azért erősítsétek meg a dolgot.

    Tehát arra gondolok, hogy a gombsúgóba leírt dolgok elhelyezkedése változik az iránytól függően és nem fix helyük van. Például, RS fél kör alul(akkor nem mindig alul kéne húzni a fél kört), vagy 2 rövid RS jobbra, az csak akkor működik ha jobbra nézek, mert különben mást csinál, de ha lefele haladok akkor már 2 RS lefelét kell alkalmazni. Azért kérdezem, mert a cselezés kicsit kaotikus még nekem.
  • BBeno2
    #35021
    modding way-t hogyan lehet törölni? egyesével a fájlokat keressem meg?
  • Effe88
    #35020
    XD
  • IXEMGabeo
    #35019
    micsoda?
  • Zegi Norbi HUN
    #35018
    Hogy lehet megállítani az öregedést/visszafejlődést benne? Eléggé szar így:(
  • Ingman12
    #35017
    Nálam jó. Lehet délelőtt volt valami karbantartás vagy update-szerűség, mert én is hallottam egy-két helyről, hogy vacakolt nekik akkor.
  • BBeno2
    #35016
    nektek bejön az origin? haveromnál is és nálam is hibát ír ki belépésnél.
  • Effe88
    #35015
    :D
    jó én már semmin se lepődök meg
    mióta kiderült, hogy világklasszison fél pályáról lövi a gépnek a gólokat az egyik kisgyerek::D
  • Breki33
    #35014
    és online ugye nem csal a gép......
  • Breki33
    #35013
    minden segítséget levéve, csúszkákat rendesen beállítva na azt megnézném
  • iownuall
    #35012
    Nem nagyképűségből, de simán verhető a gép a legnehezebb fokozaton is. Online sokkal erősebb játékosokba is belelehet futni, mint az AI ;)
  • IXEMGabeo
    #35011
    veled lejjebb a csúszkákat

    Játékos és MI testreszabása keresd meg a beállításoknál
  • Effe88
    #35010
    természetesen cal
    mint az összes fifa
    ez a sajátosságuk:D