36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • csabinho7
    #20039
    leszedtem a netről bittorentel kitömöritettem és ha ez megvan mit kell tennni?
  • csabinho7
    #20038
    azt szeretném megkérdezni a Fifa 08 ról hogy hogy kell betteni a magyar hangot a Fifa 08-ba mert leszedtem az összes fájlt de nem tom hova kell betenni már mindenhova megpróbáltam. De hogy kell?
  • LES FORZA INTER
    #20036
    köszi, de azzal már próbáltam, ha új manager módot kezdek jó, de a régi mentéseknél újra előjön a baj.
  • Golyo69
    #20035
    Múlt hét vasárnap az Electronic Arts magyarországi közösségi kapcsolatokért felelős munkatársával, Gáspár Józseffel Köln felé vettük az irányt. Az úti cél nem véletlen, ugyanis az EA helyi irodája rendezhette meg az EURO 2008 privát kis bemutatóját a cég dolgozóinak, illetve a legnagyobb közösségi szájtok képviselőinek.

    A kölni kirendeltség láthatóan nem rég épült irodájában hét nextgen és három currentgen gép sorakozott óriási HDTV-kre kötve. Előbbiek természetesen nagyobb sikert hozva, mint az egy szem PS2 és két PC. A két verzió konkrétan összehasonlíthatatlan, míg az Xbox 360-as és a Playstation3-as verziók elfogultság nélkül a legjobb játékok lehetnek az adott platformra, a currentgen változatok bizony hagynak némi kívánnivalót maguk után.



    Aki játszott a FIFA 08 mindkét portjával, az tudhatja, hogy ég és föld van köztük. De erre még egy lapáttal rádobott Simon Humber producer és csapata, még valósághűbb és még jobban játszható szoftvert rakott össze, mint az volt. A legnagyobb és legjobb újítás az eső hatása a pályára. A fiúk munkájának köszönhetően, a csapadék hatására tócsák keletkeznek a pályán, melyeknek nem csak vizuális, hanem gyakorlati szerep is jut a továbbiakban: a pocsolyás talajon sokszor megállhat a labda, de a vizes füvön akár meg is csúszhat, így a távoli lövéseknek kedvezve. Nem akármilyen rendszer, zseniálisra sikerült szerintem, és a jelen lévő mintegy 30 ember szerint is. Persze, van itt még intelligens, az eredmény tudatában taktikát váltó ellenfél, az oldalvonalnál felbukkanó edzők, továbbfejlesztett passz- és lövésrendszer, interaktív gólöröm, és még folytathatnánk a sort. Ez biztos, hogy a FIFA 09 sokat profitálhat ezekből az ötletekből – főleg, hogy már meg is valósította őket a montreali stúdió.



    Persze, a PC-s verziót is kipróbáltuk idejekorán, de erről sajnos kevésbé tudok áradozni. Az újítások között fellelhető egy új szabadrúgáslövő lehetőség, mely valóban jóra sikerült. Akkor van itt egy vicces új lehetőség, mely segítségével egy virtuális matricás albumot kell kitöltenünk a játékosok portréival, valamint az ehhez szorosan kapcsolódó European Campaign, amiben egy kiválasztott csapattal kell különböző kihívásokat teljesítenünk az öreg kontinens összes országában. Minél jobban teljesítünk, annál több pontot kapunk, mely fizetőeszközként szolgál a matricák megvételéhez. De nem csak vignettákat vásárolhatunk a megszerzett érdemeinkből: minden nemzethez tartozik egy labda, amit magunkévá tudhatunk elegendő játékkal, ahogy cipőket és egyéb más extra dolgokat is be lehet szerezni az említett javainkból. De itt körülbelül elfogytak az újdonságok a FIFA 08-hoz képest. Amikor először játszottam a játék PS2-es bétájával mintegy két-három hete, első ránézésre (mely egészen addig tartott, ameddig nem jutottam pontrúgáshoz, vagy nem kerültem valami folytán a menübe) csak egy áttextúrázott 08-nak tűnt. Persze, ennél jóval több, viszont a gamma ára is mutatja, hogy túlzás lenne teljes értékűként felfogni, hisz a „megszokott” 12 000 Ft-os ár helyett most 7500 magyar pénzből is beszerezhetjük a varázslatos hangulatot adó játékot.

    fifahungary
  • Barnabyka
    #20034
    rakd újra a játékot
    a mentéseid nem fognak elveszni és szerintem ki lessz javítva a hiba
  • LES FORZA INTER
    #20033
    hali!
    gyik-ot olvastam, de ott nem láttam megoldást:
    lejátszok egy meccset de nem tudom elmenteni a manager módban, mert a mecs vége után miután kiértékeli melyik játékos milyen teljesítményt nyújtott, kilép. megnéztem msá mentéseimet is, de most egyik se akar ennél a pontnál tovább menni. 1-2 napja lépett fel a probléma. vkinek van vmi ötlete hogy lehetne megoldani?
  • Barnabyka
    #20032
    Egy kis nyalánkság azoknak akik agyondícsérik a legújabb FIFA-t:


    Aki nézi a rosszpcjatekok.blog.hu-t(kis reklám FreddyD-nekaz ott láthatott hasonlót egy sokkal gyengébb színvonalú játékban!
    Akinek nem lenne tiszta a helyzet: itt épp az egyik csapat büntetőt rúg és a "csodálatos" játék a másik oldalon lévő kaput mutatja ahelyett ahol éppen a büntető zajlik...
  • matthias92
    #20031
    kivel vagy?
  • jugen
    #20030
    Talán nem megy a csapatnak? :DDD
  • Legend Killer
    #20029
    :D, ezek olyan aranyosak...

  • Legend Killer
    #20028
    vmi peccset pls, h tudjak normálisan igazolni!!!! Fabregasér má csillagászati összeget, a tripláját adom a piaci értékének és nemjónekik.
  • Hay #20027
    Na, a nagyon lassú a WC2006-ra vonatkozott, a FIFA 08 esetében minden rendben. Jól műxik.
  • matthias92
    #20026
    08
  • matthias92
    #20025
    játszik innen valaki a fifa cep kiegjével vagy milyével?
    az volt a gondom, hogy lejátszottam egy szezont a menedzsermódban aztán meg az értékelésnél lefagyott, nemtudtam második szezont kezdeni. ez direkt van így, vagy csak megint a gépem huncutkodik? legutóbb például a replayt nemtudtam elmenteni...
  • Hay #20024
    Alapjáték van fennt, a tűzfalat kikapcsolva tudunk játszani... viszont nagyon lassú. Ha pl. total commanderrel másolok a 2 gép között, kb. 5 mb/s-el áramlik az adat. A játék miért lehet lassú?
  • Mo.Organ
    #20023
    Sziasztok,

    Viasszolvastam, és a GYIK-ot is megnéztem, de nem lettem sajnos okosabb.

    Segítségeteket szeretném kérni.

    Felraktam a játékot, szeretnék online modban játszani, de azt írja ki hogy elavult verzió. Patcheltem de akkor sem indul el.
    Mit kellene tennem hogy fusson online modban. help pls. :)
  • II Rocky II
    #20022
    patch ?bármi patch?(esetleg feltettél egy patchet de töröldted is,mert az se jo mert darabjai ott maradnak:S)
  • Hay #20021
    Hi!
    Otthon vagyunk, router osztja meg a kábeles netet 2 xp-s gép között, ahol az xp-s hálózatban munkacsoportban szépen látjuk egymást. Fifa 08 multiplayerben az egyik gépen megadom a játék nevét, ezt a másik gépen szépen meg is találjuk, be is tudjuk állítani, hogy melyikünk melyik csapattal legyen, felállás is o.k., mejd betölti a pályát, tehát eddig rendben a kapcsolat. A pálya betöltése után mindkét gépen azt írja ki, hogy a másik játékos kapcsolata megszakadt.
    A játék beállításai (felbontás, játékhossz, bíró be, stb.) azonosak.
    Ötlet?
  • hunbasser
    #20020
    fu,ezt talán már harmadszorra nyomod be ebbe a topikba...hát már csak én láttam vagy kétszer :_AS?DASDdadasd
  • cassoneitaly
    #20019
    Semmi gond öreg...Tévedni emberi dolog jóccakát
  • kas123
    #20018
    oh én kérek elnézést :$, az angol szövegre emlékeztem csak (magyar ember magyar embertől magyar szöveget vár el :$)
    sry még1x :$:D
  • cassoneitaly
    #20017
    aham, csak annyi gond van a kommenteddel, hogy [URL=http://www.youtube.com/cassoneitaly20]Az a " külföldi muksó" én lennék[/URL] de ne is zavarjon
  • kas123
    #20016
    aha, ezzel csak az a baj, h nem te csináltad :), hanem 1 külföldi muksó kb fél évvel ezelőtt :D
  • cassoneitaly
    #20015
    FiFa07_Practice_Rabona+Volley+Woodwork+Keeper=Goal
    Saját készítésű

  • hunbasser
    #20014
    GYIK-ba te sem olvastál bele...
  • ndaveed
    #20013
    Hella.
    Valaki nem tudna adni nekem egy linket a Fifa 08 kommentárjához?
    Elörre is köcce.
  • II Rocky II
    #20012
    amelyiket letöltöd azt felteszed és kész..(pecsek.,lsd linkek a bannerban:)
  • Tomy Lee
    #20011
    Sziasztok!
    Hogy kell patch-elni a játékot?Mivel,melyik patch-el?Köszönöm
  • kas123
    #20010
    egy fokkal jobb mint a 08 demo :P
  • szucsy89
    #20009
    egy fokkal jobb?:S

    2percig bírtam...altf4, uninst...ennyit erről, bár nem számítottam másra
  • II Rocky II
    #20008
    jó akkor majd utánanézek,lehet vmi elkerülte a figyelmememet.
    köszi szépen
  • hunbasser
    #20007
    azt hiszem a fifában van tutorial,és ezek szépen le is vannak írogatva,ha jól emlékszem :) de ezt már régebben is mondtam neked.
  • Breki33
    #20006
    sztem meg finom voltam még.......

  • II Rocky II
    #20005
    kösssz neked is,
    de megköszöntem amugy kasnak mert ő megadta a linket....:) aztán igaz te is,csak oan megjegyézéseket füztél hozzá amit nem kelett volna.
    de amugy ha vki megmondaná hogy mire jo a numerikus bill-n a 4-6 os gomb akkor annak nagyon megköszönném,mert eme kérdésemre régóta nem kaptam választ. :)
  • hunbasser
    #20004
    jellemző -.-
  • hunbasser
    #20003
    tényleg gecc...:D tommy topikjában is,csak kitörölte a hsz-eket a rohatt :D
  • Breki33
    #20002
    bki annyit nem mondasz, hogy köszi, de okoskodsz.......
  • II Rocky II
    #20001
    értem de ha van külön topicja akkor alapbol nem kellett volna ebbe a topciba egy ki**aszott szot sem irni a euro 2008rol...

    #19999: nem nézem azt a műsort
    #20000: pfff betekkelted a szép számot :S
  • hunbasser
    #20000
    azért,mert van külön topikja.

    meg egyébként is leírtam már a te hsz-ed előtt 3 hsz-szel,hogy honnan lehet letölteni.

    szerk: Ügyes vagy, ték :D
  • ForzaInter
    #19999
    énkérek elnézést