36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Dunadan11
    #35089
    Köszi
  • kashuka
    #35088
    sziasztok!

    hogyan kell az arcokat beletenni a játékba amit letöltök?
  • rooney8
    #35087
    itt tudsz venni 6k-ért kulcsot. nem tudom a dobozos verzió mennyi, de ez biztos olcsóbb :)
  • Dunadan11
    #35086
    Mondott egyébként valami ilyesmit, de nem nagyon bíztam a dologban, már akkor sem.
  • vizoo
    #35085
    Az első kérdésedre a válasz az, hogy semmit. :) Mivel az EA játékok integrálódtak az Origin rendszerbe, így "használt" játékot nem tudsz venni, csak, ha a teljes origin fiókot megkapod az illetőtől. Amin az összes, általa megvásárolt játék rajta van.
  • Dunadan11
    #35084
    Sziasztok lenne 2 darab kérdésem, és nem warez
    1, Ha valakitől vennék egy használt fifát, akkor gondolom ő már felhasználta a termék kúdját, én úgy még tudok kezdeni az egésszel valamit?
    2, Olvastam valami olyasmit hogy lehet arcokat betenni, és külső editorral adatokat szerkeszteni, ezek érvényesek lesznek az online játékrészben is?
    (egyébként ez igy lehet hogy furán hangzik, de legutoljára 2005 ben fifáztam, és akkor sem online, peseztem mostanában, de kiábrándultam belöle)
  • SLICK
    #35083
    ez bizony User error. Az ilyen Origin/Steam féle dolgoknál főleg nem árt megjegyezni az email címeket és jelszavakat. Legalább felírhattad volna.
    Nem tudom, hogy ha az EA supportnak írsz tudnak-e segíteni
  • vicktory
    #35082
    Sziasztok.Egy olyan problémám lenne,hogy mi nap le törőltem a gépről az összes adatomat és vele együtt a FIFA13-at is.Az lenne a problémám hogy az origin-nél el felejtettem a jelszavam,kértem jelszó ismertetőt de sajnos az e-mail cimem amin regisztráltam nem használtam és ott is el felejtettem a belépéshez szükséges adatokat.Kérdésem az lenne hogy ilyen kor mit lehet csinálni mi a tehendő ilyenkor.Újra meg kell vennei a játékot és új fiókot kell csinálni??Kérlek segítsetek.
  • [HUN]FaTaL
    #35081
    Ékezetes windows profilnévvel nem megy.
  • matec1996
    #35080
    Hello Srácok köszönöm hogy itt lehetek lenne egy kérdésem :D
    Miért nem megy a fifa 13 nekem ?? Bejön a Messis kép ott van kb 1percig aztán 3-4 másodperc és kilép az asztalra mi lehet a baja pedig originnel is probáltam inditani nem csinál semmit kérlek segitsetek
  • mgkp
    #35079
    Mi a picsa van a frissítés óta?
    Előző szezonban mindent megnyertem a Chelsea-vel világklasszison, most az új frissítés óta örülök ha meccseket nyerek. Az utolsó percben a ziccerben lévő 2 méter előnnyel rendelkező játékosomat a gép simán beéri és szereli. A helyzetek kialakításánál a gép úgy forgolódik, hogy biztos leveszi az emberemet a pályáról és máris ott az emberelőnyös játék. Elmegy az EA a jó édes qanyjába.
  • gruber trans
    #35078
    ja és egymás mellett ültünk routerre volt rádugva a két gép (himachi progi segitségével)és elöször sikerült játszani egy meccset de többet nem.
  • gruber trans
    #35077
    szevasztok.
    valaki nem tudja nekem megmondani hogy 08-nál haverrral akartunk lanozni de nem engedi hiába irtuk be a dolgokat nem engedte hogy a startra nyomjak.miért?
  • Lacoka12
    #35076
    ok köszi a válaszokat
  • [HUN]FaTaL
    #35075
    Bár most újrakezdtem új DB miatt, de 4 szezont letoltam az előző mentéssel, nem volt semmi gond.
  • IXEMGabeo
    #35074
    nem tudom 4. vagy 5. szezonomban vagyok az ODD-al és eddig nem volt problem
  • Lacoka12
    #35073
    második év azért kérteztem mert sokkan mondták hogy több év útán bugok jönnek
  • IXEMGabeo
    #35072
    hol tartasz?
  • Lacoka12
    #35071
    akármenyi évig lehet karier modozni?
  • Gubo79
    #35070
    Sziasztok!
    FIFA2013-mal játszom, és karrier modban 1 év után (Hannover a csapatom) csak úgy kilép, kidob az asztalra a játék (hibaüzenet nélkül) - nem meccs közben, hanem a szezon vége után, a nyári holtszezon közben, a karrier mod menüjéből... Van erre valami javító patch, vagy csak nálam jelentkezik?? mentést újratöltöttem, de ismét kidobott (pedig nem pont ugyanúgy csináltam a dolgokat)
  • Ingman12
    #35069
    Vagyis szemét helyzetből.
  • Ingman12
    #35068
    Wtf? :D

    Egyébként vannak még bugok bőven, pl. a kedvencem a szögletes eset. Köztudottan van egy pont, ahova ha beíveled, 10-ből 9-szer befejeled a játékosoddal a kapuba, baromi nehéz védekezni ellene.

    Magasabb szinteken már vannak, akik direkt erre mennek és hihetetlen idegesítő. Közük nincs a meccshez erre egy ilyen szemét gólból betalálnak...
  • Effe88
    #35067
    szép
  • báttyó02
    #35066
    érdekes bug-ba botlottam az előbb, a szitu: szabadrúgást kaptam, lőném el semmi, látom hogy a bíró mozgolódik mellettem, felmutat egy sárgát, erre az összes játékos elkezdett a középpálya felé mozogni a kapussal együtt, mondom megpróbálok lőni, hát engedte is, szegény kapus már nem ért vissza :D itt az eset:



  • zorrobomber
    #35065

  • Effe88
    #35064
    hart megbassza cr-tXDXD
  • rooney8
    #35063
    behalok :DDDD
  • Ingman12
    #35062
    Ilyenről még nem hallottam, elég érdekes.
  • hülyegyerek
    #35061
    Nem tud vki megoldást az Ultimate Team irányításra ? Elég idegesítő 2-3 meccsenként újra rakni a játékot, hogy tudjak normális meccset játszani. Aki nem tudná arra gondolok, hogy a játékosok lelassulnak (nem a fáradság miatt) a passzok használhatatlanok olyan érzésem van mint ha másik játékkal játszanék mellesleg kikapok minden meccsen újra rakom törlöm a regeket és a mentést akkor jó egy ideig.
  • reco
    #35060
    érdekes mert a 11-be még volt.... bár ott is csak ugy tudtam elérni hogy 2-3 alkalommal kellet megnyernem a bl-t.... bár az lehet hogy a HSP miatt volt...
  • [HUN]FaTaL
    #35059
    Nincs klub vb.
  • BoxyP
    #35058
    Tudomásom szerint nincs benne!!
  • reco
    #35057
    menedzser módba ellehet érni valahogy a klub vb-t ? mert hiába nyerek bl-t attól még nem indulok... vagy nincs is benne a játékba ?
  • Ingman12
    #35056
    Elvileg ezeket:

    - Guest Play added as an option in FIFA 13: Ultimate Team
    - An error when trying to access Pro Clubs
    - An issue to reduce disconnects to the EA Servers and in EA SPORTS Football Club while in menus or gameplay
    - An issue in Creation Centre where some licensed kits were displayed incorrectly
    - Disconnects while viewing FUT Auction House search results
    - Snow will again be a random weather option in Pro Clubs
  • kjhun
    #35055
    Nafene, már a 3.-dik verzió.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    PC Game 02/12/13 11:30 PM FIFA.13.Update.v1.7.MULTi5-PROPHET 470 MB
  • Balázs 17
    #35054
    én kerestem, de nem találtam leírást, hogy mi is volt ez a patch -,-
  • Hunor1
    #35053
    Látom jött ki pár javítás.Mik a tapasztalatok? Jobb lett a gameplay?
  • kjhun
    #35052
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    2013-02-11 20:38:31 TV-XVID FIFA.13.MULTI5.Update.v1.7-0x0007 1762.7MB | 37F
  • kjhun
    #35051
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    2013-02-11 16:28:32 GAMES FIFA.13.Update.v1.7-RELOADED 439MB 33F
  • contraste
    #35050
    Megtaláltam azthiszem a játék (13) legjobb csatárát (persze a nagyokat leszámítva): Boniperti!

    Aki nem ismeri próbálja ki, nagyon mozgékony gyorsan vált irányt, rohadt gyors, jól fejel!