36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Renátó1985
    #35129
    Kozben rajottem. Nem pihentettem a jatekosokat, szethajtottam oket.
  • Renátó1985
    #35128
    Sziasztok!

    Tudna nekem valaki tanacsot adni? Nem vagyok nagy Fifa-s, de nem reg kiprobaltam a Fifa 13-at es nagyon megtetszett. A gondom az lenne, hogy ultimate team modban a jatekosaim folyamatosan leserulnek. Minimum 3-an egy meccsen. Ha szerencsem van akkor csak huzodasok, de olyan is van, hogy ketten is komolyabb serulest szenvednek. Na mar most mind ezt ugy, hogy fel sem rugjak oket. Nem tudom mit csinalok rosszul. Valakinek van otlete?
    Koszi
  • IXEMGabeo
    #35127
    röhögni fogsz a FIFA 2003-mal életembe nem játszottam azt kb azt mondják a legjobb FIFA-nak
  • IXEMGabeo
    #35126


    nekem ez volt kedvenc
  • [HUN]FaTaL
    #35125
    Egy kis Apollo 440 a Fifa 2000-ből.

    Antiloop - FIFA 2003.
  • gszp
    #35124
    Legnagyobb zene!
  • Pethy23
    #35123
    FIFA 99-nél szerintem sose született élvezetesebb FIFA :)
  • rooney8
    #35122
    akkor te egy kirívó eset vagy :D na mindegy, ne offoljunk :)
  • [HUN]FaTaL
    #35121
    Nem járnék jobban, mert a meló miatt kell az erős gép :)
  • rooney8
    #35120
    pedig anyagilag lehet jobban járnál :D 2006 körül már itthon is lehetett kapni, akkor vettél volna egyet 100k körül (fogalmam sincs mennyiért lehetett anno kapni, de sztem valahogy akörül) és máig elvagy (kivéve, ha nem lesz 3 led-es, de ha neadjisten kellett volna még egyet venned időközben +50k rááldozással, úgy is még bőven jobban jársz :D). míg egy 100k-s pc meddig lett volna elég? nem sokáig :D
    na de én tényleg nem vagyok konzolos, mint mondtam nem is nagyon játszom, csak szerintem ilyen szempontból tényleg hasznos a konzol.
  • [HUN]FaTaL
    #35119
    Igen a 11-gyel. De nekem nem a fifa mozgatja az életem. :) 2-3 játék miatt nem veszek konzolt.
  • rooney8
    #35118
    boxon már a a ifa 07 is értéklehető játék lett, míg pc-re mikor is jött meg a "next-gen"? fifa 11? :D
    egyébként én sem vagyok nagy konzol párti (nem is vagyok valami nagy gamer), de fifában nagyon odavert a pc-s verziónak. (jó tudom, most már ugyanaz a kettő, de már nekem sincs boxom :D)
  • [HUN]FaTaL
    #35117
    Te vagy csirke a konzolokkal :D
  • Effe88
    #35116
    ééé pc-n:D
    csirke vagy:D:D
    n64-psx-xbox-igaz most pc-n már a 12-13-at
    mondjuk már egyeltalán nem játszom
    várom a 14-et
    addigXD
  • IXEMGabeo
    #35115
    az kicsit kemény...és pont ők:D
  • [HUN]FaTaL
    #35114
    Túl sokat kértek a licencért és az EA nem fizette ki.
  • IXEMGabeo
    #35113
    Azt nem tudjátok, hogy a régebbi FIFA-kban a holland válogatott miért volt noname?:D
  • [HUN]FaTaL
    #35112
    A második meg az RTWC98-ban :)
  • IXEMGabeo
    #35111
    1. a World cup 98-ban volt
  • rooney8
    #35110
    uuu ezek is mekkora számok :D
    tényleg régen milyen jó kis zenék voltak benne, manapság meg... :(
  • IXEMGabeo
    #35109
    ja a 13 jó lett szerintem is
  • [HUN]FaTaL
    #35108
    A 2000-et rongyosra játszottam, 2002-vel is nyomtam valamennyit, jó volt. Majdnem mindegyiket kipróbáltam egy kicsit, de a 08-tól kezdve a 11-ig a a pes sokkal jobb volt (a PC-s verzióról beszélek). A magyar kommentátor nem érdekel, szerintem borzalmas még most is, az angol sokkal jobb.

    A 11 szerintem jó volt, a 12 annyira nem tetszett, viszont a mostani baromi jó szvsz.

    PC-s verziókról beszélek, nincs konzolom.
  • IXEMGabeo
    #35107
    FIFA 2000, FIFA 2002 az egyik all time best volt (Ronaldo, Totti és Zidane megvoltak csinálva benne:D) , FIFA 2005 már nagyon nagy újítás volt, FIFA 06, FIFA 07 ez kb a legjobb focis játék volt az új magyar kommentátorokkal, FIFA 08-al nagyon keveset toltam, FIFA 09, FIFA 10 elmentek. és aztán se a 11-el se a 12-vel nem játszottam.

    Ezeken kívül az Euro 2004-et toltam xboxon még régen, a 2006-os World cupot pedig rongyosra játszottam szintúgy mivel nagyon jó játék lett.
  • [HUN]FaTaL
    #35106
    Amúgy Wold Cup 98-ban a classic döntők királyak voltak :D
  • [HUN]FaTaL
    #35105
    Én PC-n nyomtam, már a legelső fifával is játszottam, aztán a 2002-től 2010-ig kimaradt :D (PESeztem közben néha)

    2001 szerintem hihetetlen gagyi volt a sok ollózós góllal :D De a zenéi egész jók voltak :)
  • Effe88
    #35104
    world cup 98
    n64-en
    isteni volt:D

    komolyan mondom azzal jobban szórakoztam mint a mostani fifávalXD
    lehet azért mert akkor még kölyök voltam

    ez a másik nagy kedvenc volt, de ez már psx-en:D, emlékszem milyen afsza vlt már ennek a grafikája , a mezeken rajta voltak a szponzorok márkák stb...D:D:
  • [HUN]FaTaL
    #35103
    És erre?

    vagy erre? :)
  • Ingman12
    #35102
    Még most is megvan a telefonomon. :) Igaz csak a fifa miatt, amúgy nem kedvelem őt, de ezt a számot eltalálta.

    Most már nem nagyon van olyan, hogy a játékban lévő zenéknek utána keresnék. Háttérzenének, amolyan "jobb a semminél" dolognak megfelel, amúgy semmi extra (számomra). Talán a 08 volt az utolsó, ahol néhány számot megkerestem, mert nagyon passzolt a játékhoz, emelte a hangulatát. E tekintetben nálam a 07 az egyik legjobb, nagyszerű menü kiváló, dinamikus, hangulatos zenékkel, fantasztikus volt.
  • Zenszkij
    #35101
    Ki emlékszik még erre? :)
  • DONGUBA
    #35100
    Sziasztok hogy tudom megcsinalni hogy a controllerem beallitasa jo is legyen?Hiaba allitom be melyik gombb legyen a loves emeles nem marad ugy,Csak a passz ammi ugymarad.
  • Kova95
    #35099
    Fifa 13ban játékos karrierbe eljutottam már 2019ig de betöltésnél azt írja ki ,hogy a fájl sérültnek tűnik nem használható, mi a porbléma ,hogy lehet megoldani?
  • SLICK
    #35098
    FIFA 14 bejelentés, újdonságok és képek.
  • kicsirobi
    #35097
    Szevasztok !
    Keresünk védőket a csapatunkba.
    A lényeg,hogy legalább 20 éves védő beállitottság legyen.
    Meg Teamspeak.
    A társaság nagyon jó. Idényben most voltunk 2.osztályban. Megint 3.osztályban vagyunk,de persze ez emberszám függő.
    A legfontosabb szabály,hogy TELJES CSAPAT IRÁNYÍTÁS NINCS!!!!!
    Aki ezeket elfogadja,és tetszik a dolog ,privátba irjon rám.
    FORZA RADIATOR FC :)
  • Kluivert87
    #35096
    Hali.Először is köszi a linket,másodszor pedig bocsi hogy értetlenkedek,de akinek sikerült betenni a stadiont a játékba,az leírná hogyan csinálta,mert nekem nem sikerült!Előre is köszönöm!
  • mora82
    #35095
    Sziasztok.

    Olyat kérdeznék,hogy Fifa 13 most telepítettem újra,és offline carrier módbsn amikor az elején még csak a nemzetet és a csapatot választanám ki,csak a csapat logók vannak ott ahol a csapatok neveinek kéne lennie ott nincs szöveg.
    Így elindítva a carriert szintén a hírekben sincsenek kiírva a csapatok nevei az adott ligában csak a logók.

    Ötletek?
  • [HUN]FaTaL
    #35094
    Hátha mást is érdekel, megjelent a BFL-Team féle Camp Nou a FIFA 13-hoz (PES-ből van konvertálva a stadion): link
  • vizoo
    #35093
    Elmegy az EA a retkes csába... 4-0ra nyertem egy Ultimate Team kupameccset (végig is játszottuk az ellenféllel), és mikor visszatértem a kezdőlapra közölte, hogy kiléptem a játékból, ezért nő a 'quit százalékom" és ráadásul vereségnek könyvelte el...
  • Dean Winchester
    #35092
    közben visszaolvastam és megpróbálom a videós linkelt beállítás :) sorry a figyelmetlenségért
  • Dean Winchester
    #35091
    én is hasonlót szerettem volna kérni ! anno a 2010es féle beállítást szeretném használni és ha valaki megmondaná,hogy mit mire kell most beállítani akkor azt nagyon megköszönném...
    hébe hóba 1-2 meccset csak legyűrök majd.. .
    előre is köszi a segítséget :)
  • Lacoka12
    #35090
    hali valaki adna egy reális felhasználoi és egy gépi beállítást?