36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • emokiller
    #20652
    az jó ... "tehát direkt IP-vel tudok kapcsolodni"
    LAN-ban nem jó
  • II Rocky II
    #20651
    miért nem jó a direkt ip ?:D ezt nem értem,én pl mindig ugy tolom és és tökéletes...
  • mate317
    #20650
    Nem tudjátok lesz-e szivárvány a játékban? Mert a kicsivel lejjebb beszúrt képen egyszerre süt a nap és esik az eső!:D
  • emokiller
    #20649
    tehát direkt IP-vel tudok kapcsolodni , LAN-ban meg nem
  • II Rocky II
    #20648
    az miért nem jo? és ugy müködik?
  • emokiller
    #20647
    hi nekem is segitség kellene...
    neten szeretnénk egymás ellen LAN-ban játszani(hamacsival)de a verzió egyezik mind2őnknek csak a HSP vol 2. van fent és amikor valaki rámegy a másik játékára ,hogy kapcsolodás--->kapcsolodás sikertelen
    nem értem miért mert direkt IP-vel tudunk játszani de az mégse az igazi:D
    előre is köszi a választ
    üdv
    revan
  • Roman
    #20646
    Üdv,tudnátok segíteni? :)

    Fifa 2000, de nem igazán megy.. elindítom a meccset, és fekete képernyő fogad betöltés után. Hang meg minden van, de a képernyő teljesen fekete, s felugrik a nod32 ablaka is :-\ valami ötlet?
  • II Rocky II
    #20645
    Mi majdnem 100 százalék vagyunk, ami biztos abban, hogy nem lesz az E3 expóban FIFA 09 szóló jelentős információ vagy PES 2009, de megengedjük nekünk, hogy legalább reméljük azt össze tudjuk hasonlítani FIFA 09 Madden 09 vagy NBA Live 09. Legalább az online jellemzők közül néhány hasonló lesz, vélem.

    PC-ért vagyok igazán izgatott FIFA 09, igazán remélem, hogy tudjuk ellenőrizni annak az egy részét. Egyébként a tartózkodás hangolt, ez egy izgalmas hetet az E3 Expo miatt lesz itt Los Angeles Californiában!!!

  • mikiking
    #20644
    "We are almost 100% sure that there won't be any major info about FIFA 09 or PES 2009 in the E3 expo, but let's hope that at least we can compare FIFA 09 with Madden 09 or NBA Live 09. At least some of the online features, I suppose, will be similar.

    I am really excited about FIFA 09 for PC, I really hope we can check some of that. Anyway, stay tuned, this will be an exciting week due to the E3 Expo here in Los Angeles California!!!'
    ez mit jelent ?
  • mikiking
    #20643
    Hát jo wona egy véglelegs verzióju Hd-s gameplay video ,hogy tudjunk mindent,de majd lipcse utan
  • Neoncsoves
    #20642
    most megszedik magukat mint anno a Fifa 2003mal, és megint szarni fognak ránk. Az EA nem foglalkozik a mezei júzerekkel ő csak a konzolosokkal foglalkozik.
  • hunbasser
    #20641
    most ezt úgy mondod,mintha minden 5 évben eljátszották volna ezt.

    egyébként ha csak úgy ímmel-ámmal fejlesztenének pc-re,lehet,hogy most ki se adnák erre a platformra a játékot,mert csak azért,hogy a vásárló örüljön,amiatt nem éri meg nekik.szerintem most rájöttek,hogy sokkal nagyobb profitra tehetnek szert,ha mégis fejlesztenek,és ha most megnövekszenek az eladások,akkor ne félj,jövőre is fognak fejleszteni.
  • Neoncsoves
    #20640
    mi se tudunk többet mint te. meglátjuk majd mit kapunk, igazából szerintem a graf turbózáson meg végre egy normális be a pro mod után le se fognak minket szarni, igazából kb 5évig megint ugyanazt a szart fogják velünk etetni, annyi munkával amit akár én is meg tudnék csinálni, ha érdekelne a dolog egy kicsit is. (Adatbázis szerkesztés... az átigazolások ugye.) Na meg persze átirni 09-ről 10re... most ez jó lesz, szép lesz de megint 5évig szopunk
  • mikiking
    #20639
    És ez a dolog meg lesz pc-n is például ? +hasonlo dolgok ? ahogy C.Ronadlo áll a szabadrugáshoz,olyan mint igaziból,de nemtom pc -re is lesznek e ien dolgok.... vagy ezek különállo játékot cisnalnak ? :S
  • mikiking
    #20638
    Azt nem tudjátok,hogy lesz e passzoláskor az az erőségi skála,mint a next gen verziokon van ??? Erre gondolok :
  • mikiking
    #20637
    aha megvan ,köffi
  • Neoncsoves
    #20636
    Hozzá kell adni kedvencekhez azzal a sárga csillaggal!
  • II Rocky II
    #20635
    nem lehet beállítani,mert elvileg ha kimégy a topicból és mire visszajössz és irnak bele akkor ott irja h hány üzenet érkezett,na már most azért tettem fel a kérdést mert nekme nem irta ki :D érdekes ...
    ez sztem nem off mert a topicrol volt szó :)
  • mikiking
    #20634
    azt be lehet állitani,hogy irtja hány uj üzenet van ?
  • II Rocky II
    #20633
    mi történt? az mitől lehet h a fifa topicím melett nem volt ott pirossal h 9 vagy 10 üzenet érkezetett az utolsó látogatásom ota?
    az azért is lehet mert a hg törölt hsz-t és akkor nem irja ki ?:D
    csak érdekel mert meglepődtem,h nincs ott semmi :S
    #20629: hát azért pc-n sem könnyü sztem 16oson kivülről gólt löni,ezzel arra akarok célozni,h nem csak ps3on lehetetlen,hanem pc -n is :D mind1..
    #20632: ha már irogattam akkor csak annyit,h oké és elnézést kérek még1szer :]
  • hunbasser
    #20632
    kicsit kipucoltam a topikot,innentől kezdve BÁRMILYEN OFF,SPAM VAGY FLAME JELLEGŰ HOZZÁSZÓLÁST az off topicba,vagy a fifa vs. pes topicba kéretik írni.ezzel kapcsolatban senki nem írjon már semmit,úgyis törölve lesz,ha pedig folytatódik a gyerekes flame ebben a topikban,akkor istenbizony kikérek nektek pár pontot.

    köszönöm.
  • DaemoonHunter
    #20631
    A mezek gyűrődni fognak? Nemlátom sajnos jelét:S legalább mezhúzás lenne...
  • vezérszuszu
    #20629
    Most próbálgatom fifa 08 at ps3-on és mit mondjak picit jobb mint pc-s, de 16 oson kívülről szinte lehetetlen golt lőni, és ez nem nagyon tetszik benne! Majd még tesztelem!
  • mate317
    #20628
    Ahogy láttam a gameplayt, a pc-s verzió megint alig változik ami a játékmenetet illeti. De ps3-on a 08 is jobb volt a pc-s 09 nél, nem beszélve az uefa euro 2008-ról. Ha annál csak egy hangyafosnyit is jobb lesz a 09, tuti megveszem.
  • Martins15
    #20627
    jah meg robotmozgás...
  • mikiking
    #20626
    Csak még azt a bamba dolgokat kijavithatnák,hogy bambák a játkosok,csüng egyik oldalra fejük,meg nyomorultam mozognak
  • Martins15
    #20625
    Sztem nem.Vagyis én még nemláttam olyat.
  • Martins15
    #20624
    Jah bár nekem menedzser mód is fontos.Főleg ha van HSP.De képekből már látni lehetett hogy legalább desing-on változtattak már végre...
    (Komolyan nem hiszem el hogy fifa 08-on 1 évet dolgoztak...)
  • mikiking
    #20623
    Volt már olyan a játékok törétnetében,főleg Ea-nél,hogy kiadták a demot ...és nagyon szarra sikeredett,és a játék más volt mint ademo.fejlesztettek mégrajta,javitgattak.szoval sokkal jobb lett ???
  • mikiking
    #20622
    Annál jobb tuti nem lesz... max 2 év mulva.... sajna. szerintem..na de reménykedjünk
  • mikiking
    #20621
    Meg a jo grafika,jo átvezető videok.animáciok.... szoval ugy ahogy konzolon van
  • mikiking
    #20620
    hát nekem a lényeg a játékmenet élvezetessége... Ha rákötöm Tv-re,haverral jáccani,akkor legalább élvezetes legyen,mert eddigi olyan nem volt.... csak konzol
  • Atti12
    #20619
    menedzser módot csinálják meg normálisan.. (kiscsapatnak is jó szponzor ha fejlődik, stb. stb.)
  • mikiking
    #20618
    nincs uj pc s video..nézegettem a lengyel vidit,meg nézegettem a fifa 07 x box vidiket és nagy a hasonlosag
  • Martins15
    #20617
    Ezt a lengyel videoban nézted nem? (Ha van uj PC-s video küldd már el lécci.)
    Am én megelékszem ezzel a grafikkal meg mindennel ha lesz a be a pro modnak olyan kamerája mint konzolon.
  • mikiking
    #20616
    na msot nézem videokban,hát ugy néz ki,hogy a fifa 07 xbox verziot fogjuk kapni naggyábol meg....
  • Atti12
    #20615
    jóötlet e hogy a FIFA 09 a Fifa 07 konzol verziójához hasonló gameplayt kapott? (azt hiszem legalábbis hogy ezt jelenti o.O)
  • mikiking
    #20614
    "Good idea FIFA 09 have the gameplay like FIFA 07 on consoles?"
    Ez mit jelent ?
  • II Rocky II
    #20613
    2 oldalt kb ;)

    am demo felől nincs vmi hír ? mikorra várható h kiadják?
    gondolom megint félidőt lehet játsznai és 4-5 csapat közül lehet választani majd -.-
  • mikiking
    #20608
    A Grafika az jo, a játékmenet,az nagyon szopás... Pontosan Ugyanaz mint a 08 -ban volt... Ea javits a játékmeneten,vagy a játékod egy sz*r lesz..... Kb ennyi....
    Valami iesmi asszem