36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • dragon11
    #35169
    az egész játék passzrendszere, labdakezelése még a nullával sem lehet egyenlő. a fifa online 2 hamarabb tükrözi a valóságot, mint ez a sz@r.
    komolyan érthetetlen h adhatnak ki ilyen rossz játékot..
    itt online az képes nyerni, aki nem passzol hanem 1dül végigviszi cselezve. mert labdakezelés nemlétezik ebben a játékban..
  • dragon11
    #35168
    haver ellen játszok online 1v1.. de érted csinálok egy db kibszott kényszerítőt 10méteren belül mert ebbe a fosba ennyi hely kell hozzá és mire átveszi pl xavi eltelik 20p és a leglomhább védő 43éves zanetti is képes befutni ami a valóságba soha nem történhet meg tehát mire átveszem és ellőném ami megint 20perc.. rég beleállnak a lövésembe.
    egyszerűen a tiki takát bármelyik csapat képes játszani, de a barca viszont lövésképtelen.

    A Fifa 13ban sikerült megölni a barca egyetlen fegyverét, a háromszögelést és a gyors, nagyon kisterületű kényszerítőket.. = barca nulla. GRATULÁLOK EA! SIKERÜLT A BARCÁT ELBSZNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    egy focsomó, 14t meg sem veszem egy kalap szar.
  • elite
    #35167
    Játsszál csapatjátékot hogy legyen társad. Én zömmel azt játszok. Nekem a Fifa alapvetően társas játék. Egyedül sokat lehet bosszankodni az tény...
  • dragon11
    #35166
    most szted mennyire valósághű h a belső védők pl mascherano pique elfárad 3p játék után(1fi) ???????
    illetve fabregas mint irányító az 50.percbe cserélni kell mert pirosba van és alig futok vele ? ez mi szted ?

    akk sima paszt 1méteres körön belül képtelen lekezelni a barca, vicc az egész játék. a barca alpjátékát, a háromszögelést és kényszerítőket is képtelen felismerni.. 3passzal a védelem mögé jutok teljesen és rosszul helyezkedik az összes ember, iniesta messi pedro trióval állok fel, iniesta szélről cselez befelé mint valóságban is és messi a lehető legrosszabb helyen várja a labdát hogy mögötte fabregassal esélyem nincs bejátszani......... á hihetetlen fos ez a játék, egy ftot nemér bánom megvettem utolsó fifa a 08 volt ami jo volt
  • elite
    #35165
    Akkor miért nem mész abba a topicba trollkodni? Itt nincs erre szükségünk.
  • dragon11
    #35164
    a fifa online 2 jobb játék, kalap szrt nemér az egész 13

    kikapcsolok minden rásegítést és ha gólhelyzet van még akk is átvált az emberre, és nyilván mivel váltogatja rosszul helyezkedik és simán gólt kapok.. vicc ez a játék lol
  • dragon11
    #35163
    csak sztem lehetetlen normálisan védekezni ebbe a szarba?
    egy sima 3-4-3 felállásból nemtudom beállítani h adriano széljátékot játszik és képtelen az egész védelem a flat back v zone defense taktikát használni egyszerűen megbolondulnak és össze vissza futnak...

    akk a halálom még a játékba h a !!!!barca!!!! 2méteren belül nemtud rövidpasszokat átvenni, lekezelni.. ez mi? a valóságba 30centin belül kényszerítőket csinálnak

    á vicc ez a játék
  • Breki33
    #35162
  • [HUN]FaTaL
    #35161
    Gyorsan nyomsz valami szar gólöröm kombinációt aztán kész.

    A büntetőkkel én sem tudom mi a gond, egyszerű rúgni szerintem.
  • Ingman12
    #35160
    Mi a gond a büntetőkkel?

    És nem, a gólörömeket nem lehet "kikapcsolni"/lenyomni.
  • Dean Winchester
    #35159
    büntetőrúgással vagyok bajba, illetve nem lehet kikapcsolni a gólörömöt ? most minden gól után meg kell nézni, míg összefutnak a játékosok és örülnek ?:D
    nem lehet valahogy ezt a részt kihagyni?
  • dragon11
    #35158
    Ja, csak idegesít h helyezkedek az emberekkel és simán átvált más emberekre, anélkül h én ezt megengedtem volna.. csak azért, mert közelebb áll az labdához:D

    Cselezni PCn billel hogy lehet? ilyen trükköket, azt a szép labdaátvételt..??
    vagy ehhez controller kéne ?
  • Ingman12
    #35157
    Sorra fogod kapni a gólokat, de egy idő után ráérzel és sokszor már előre tudni fogod, hogy mit akar az ellenfél csinálni. Ez lehet rövid idő is, de lehet hónapok kellenek, nem tudom mennyire szoktál fifázni. Tapasztalatról szól az egész, a lejátszott meccsekkel egyre jobb leszel.
  • kofola xD
    #35156
    Sziasztok, az a bajom , hogy vettem egy TWINSHOCK kontrollert a fifa 13 -hoz , és ha az analóg gomb nincs benyomva akkor a jobb analóggal mindent lehet csinálni , csak cselezni meg vetődni nem , és ha meg be van akkor semmit nem lehet vele csinálni. Nem értem , hogy mi baja lehet . Pedig minden rendesen működik vele.
    Kösz előre a segítséget.
  • dragon11
    #35155
    az első vidiben azt az átlépős labdaátvételt h csinálja?:)
    PC-re kell:D
  • dragon11
    #35154
    köszi:D

    nem lehet vlhogy a védelemben szoros emberfogást állítani és h egy vonalban mozogjanak ?
    sajnos a félidőnél már szinte pirosba vannak a szélsők, a belsőhátvédek is lihegnek már, a közép közép is :/
    ezzel mit lehet csinálni ?:D

    jaigen, illetve hogy maguktól is szereljenek azért, mondjuk úgy, hogy fedezik a labdát 2en és kitámadnak, labdabirtoklás taktikával ?:D
  • Breki33
    #35153
  • Breki33
    #35152






  • Breki33
    #35151
  • dragon11
    #35150
    vlki tud segíteni h kell jól védekezni a 13-ban?:DD
  • dragon11
    #35149
    Köszönöm!:) Sokat segítettél!
  • [HUN]FaTaL
    #35148
    Originen még nem vettem semmit, steamen azt csinálsz, amit akarsz (kivéve ha a játék fejlesztője máshogy dönt, pl. TDU2-nél volt asszem, hogy 3x tölthetted le vagy mi, de nem tudom pontosan mert abból is dobozos verzióm van).

    Másik gépre biztos hogy átvihető.
  • dragon11
    #35147
    Fogalmam sincs, sosem volt még originem v steamem ezért kérdem..:)
    Akkor ezt igennek vehetem?:D fog működni bármikor és bármennyiszer letölthetem ?:D
  • [HUN]FaTaL
    #35146
    Mi köze van a mac címnek az originhez?
  • dragon11
    #35145
    Srácok! Sürgős:P

    Ha originre veszek egy serialt (FIFA 13), akkor azt bármennyiszer le tudom tölteni vagy csak korlátozott számmal ?
    - Illetve ha időközben veszek egy új gépet és új alaplap(új MAC-adress), akkor arra a gépre már nem fogom tudni letölteni és használni, magyarán úszott vagy nem ???

    Plss segítsetek, sürgős :)

    Köszi!
  • IXEMGabeo
    #35144
    Del Pierot kajak nem rakták bele a FIFA 13-ba?(((( Meglestem A-től C-ig a Sydney FC-t sehol se találtam:S
  • dragon11
    #35143
    srácok, én a 13-ról szeretnék kérdezni!:DD

    szóval az online részében van olyan lehetőség h CSAK EREDETI csapatokkal lehessen játszani ? ha igen ezt h hívják ?
    [mert annyira nem életszerű h egy agyontuningolt austria wien leszpatja a barcát:D] gondolom értitek mire gondolok

    illetve azt is szeretném megkérdezni h hol a legkedvezményesebb jelenleg megvenni ?:D

    köszönöm
  • pcgammer
    #35142
    Fifa 14 videó :)

  • Solidus
    #35141
    próbáld meg visszatérésük előtt felbontani a szerződést velük.
  • contraste
    #35140
    Sziasztok. Mit lehet tenni, ha career modeban, visszatért sok kölcsönadott játékos, és emiatt kilép a játék? köszi
  • SLICK
    #35139
    Én kevés játékkal játszok, de az mind megvan eredetiben. Most felesleges belemagyaráznod, azt hogy új technika/generáció, meg hasonlók, a játék ára irreálisan nagy. Annyival több pluszt nem nyújt pedig.
    Konzolt meg rühellem, soha az életben nem vennék. Úgyhogy csak only PC gamer vagyok. Egyedül az új Mortal Kombat miatt gondolkodtam el azon hogy beszerezzek egy konzolt, de szerencsére nem kell, mert hamarosan jön a PC port.
    Amúgy az EA köztudottan a legganébb cég ebbe na tekintetben, a sok apuci kedvence Vér Pistike meg hát meg is érdemli hogy lehúzzák, őket nem sajnálom.
    A másik érv amellett, hogy magas az ár, hogy max egy évig játszol vele, akkor is sokszor szünetet hagysz, mert lényegesen több újdonsággal nem szolgál neked, hogy folyamatosan told. Következő évben pedig jön az új rész, ami megint csak egy marhaság, mert 3 évente van valami komolyabb fejlesztés, addig meg nyugodtan lehetne valami letölthető frissítés (új igazolások, mezek átdolgozása, stb...), mert ugye a játék motorjában semmi fejlesztés nincs addig, ill. játék menetben sem. De mindegy ez az én véleményem, nem akarok senkit meggyőzni, mindenki azt csinál amit jónak lát.

  • sb1
    #35138
    Ha sajnálsz havi kb. 2 ezret a szórakozásodra költeni, akkor Te vagy a fő gyökér :)
    Tudod, ez nem egy fps meg ilyen lámaságok, amiben ha van 15-20 órád jó esetben, hanem egy sport játék, amit nem dobsz sarokba 2 hét után,hnaem akár egy éven keresztül is tudod tolni!

    Igen, nagyon drága lesz, de mivel egy zsír új dologról/generációról beszélünk, annak mindig ára van!
    Aki nem engedheti meg magának, nem sírni kell, hanem majd fél/1 év múlva beruházni a cuccosra, és ennyi, nem azt gyökerezni, aki megengedheti magának, hogy megvegye. Tudom, most jön az, hogy "én is megengedhetem magamnak, hogy megvegyem, de ez gusztustalan, szánalmas, blablabla" ..
  • SLICK
    #35137
    na akkor ez a leges leggusztustalanabb lépése az EAnek. És van pofájuk ilyen suttyó módon lehúzni a játékosokat. De így is lesz pár gyökér aki megveszi, azért álljunk már meg, semmivel sem lesz ez olyan komolyabb kaliberű játék, hogy ennyibe kerüljön...
  • Solt
    #35136
    Valamivel indokolni kell a 90 fontos árat! :)
  • [HUN]FaTaL
    #35135
    Csak a nextgen konzolok kapják meg (PS4, Xbox One).
  • SLICK
    #35134
    Amúgy PC-re most se kapjuk meg az újításokat, csak az konzolosok.
  • Solt
    #35133
    Pfff... :D
  • [HUN]FaTaL
    #35132
    lol :DDDD
  • Firerock
    #35131
    Fifa 14(Xbox One) 89,99 £ ???????
    Ezek normálisak?
  • reco
    #35130
    Lenne egy kérdésem eddig tökéletesen tudtam játszani a fifa 13-al de most hirtelen egyik napról a másikra elkezdett szaggatni(kb. a meccs kezdése után egy perccel szokott elkezdeni). Vki vmi tipp ? A rendszert úrja pucoltam de semmi, Hsp fent van de fél idényt már letoltam az nem lehet a gond...