36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • The FlashBack
    #20976
    nem:(
  • Breki33
    #20975
    kapufánál becsúszásnál nem rezeg?
  • The FlashBack
    #20974
    nekem is ilyen van csak vezetélnélküli, és vibráció móddal ellátva, ami mondjuk fifánál felesleges:)

    btw, valaki jön meccsezni?:))
    az dobjon egy privit
  • cucma
    #20973
    jobb felső sarokban az egy az egyben fifa08-ból vették át :S

  • Breki33
    #20972
    hát úgy nagyából

    azt látom, hogy van missing textures-es meg most járt borbélynál típus
  • Martins15
    #20971
    Tudom tudom csak én nem a képekre mondtam h nou campos.Hanem amit belinkeltem az spanyol meccseken(is)készült.Erre te mondtad h régi képek.Én mondtam h ezeket még nemláttam csak egy nou camposat.Remélem érted
  • Breki33
    #20970
    Nem egészen értelek ez nem a Nou Camp hanem az Allianz Stadion

    A pc-s képek pedig a klónkatonás nézőkkel itt vannak

    link
  • Martins15
    #20969
    Nem mind.Mert pl én spanyolos képeket nem láttam.Max a nou camp-osat
  • Breki33
    #20968
    Nem ezek a gamestar.de-s képek

    itt megtalálható a többi
    klikk

    Ez két napos hír
    klikk
  • Martins15
    #20967
    Pff találtam új képeket.Valószínűleg kezdeti szakaszokbol. Elég viccesek:DItt vannak
  • Breki33
    #20966
    mert le se szarják mit akarsz míg vannak olyan emberek aki ígyis megveszik mert nem látnak annál tovább, hogy Fifa csakazértis

    Érdemes megnézni ezen a képen a brutális lábakat ezzel a térdel, ezt már 2003-ban kritizáltuk azóta semmit se javult.

    A korábbi fifáknak volt hangulata ötlete sokan évek múlva is szívesen gondolnak vissza pl a World Cup 98-ra vagy a 2003-ra.

    De onnan...............
  • Mayorpapa
    #20965
    Minden általunk kívánt apróság megoldható lenne a játékban, csak az EA nem akarja megcsinálni. Emlékeztek: FIFA 2003-ban FÜSTÖT(!!!) lehetett varázsolni a játékba. Hihetetlen hangulatos meccseket játszottam vele. A WC 2002-ben olyan szép volt a gyep, hogy azóta se tudták reprodukálni. A 2006-2007-es BL játékban láttuk a mnanagereket, és még sorolhatnám tovább. Azt nem értem ezek után, hogy ha valamit már sikerült megcsinálni, utána miért kell kivenni a játékból? Ha minden eddigi jó dolgot benne hagytak volna, mostanra egy valósághű foci programunk lenne füsttel, szép gyeppel, kihúzott mezzel, stb. Erre, kapunk minden évben egy sokkal rosszabb játékot, mint az előző évben....
  • Mayorpapa
    #20964
    Itt egy kép a kihúzutt mezről
  • Mayorpapa
    #20963
    Aki szeretne kihúzott mezekkel játszani, annak ajánlom meglátogatni a fifamania oldalát!
  • examinee
    #20962
    Nem, nem jöttem rá, csak felesleges, és felesleges is volt belekezdenem.
    Megnézem amugy majd azt a nextgent, vagyis összehasonlítom:) remélem sikerül nekik, kívánom nektek!
  • hunbasser
    #20961
    na mi van,közben rájöttél,hogy mégis next gen lesz idén a 09 pc-re? :)))

    előbb mindig keress utána mindennek,utána menjen csak a szókarate.
  • Atti12
    #20958
    ha jól tudom akkor igen, de még van az a lehetőség is hogy felrakod a frissítéseket, és a másik "civil fifás" is, akkor tudtok játszani.
  • II Rocky II
    #20957
    értem,vagyis ha megveszem a jatekot akkor ezek a lehetőségek vannak:
    1.- felteszem a frissítéseket és tudok online játszani ,amit tört verizoval nem.
    2.- nem teszek fel semmi csak a jatekot és akkor tudok veletek civil fifasokkal játszani,ellenben online nem.
    jól értelmezem ugye?:O
  • Martins15
    #20956
    Jah...Bár nem vagyok nagy konzol antifan meg ilyenek mert nekem is van ps2-m(igen nagy konzolosok én azzal már semmire nemmegyek),de elég bunkón videlkedik itt egykét emberke...
  • RAZOR27
    #20955
    Haggyad, ez a szokásos konzolos mentalitás, önáltatás ezerrel.
  • Martins15
    #20954
    És mégis ki sírt?Lol te menőzté itt h ilyen jo a konzol...
  • Atti12
    #20953
    oké, akkor most takarodj a konzol topicba ^^

    Rocky: Tudsz, de akkor a patcheket (adatbázis frissítések stb.) nem rakhatod fel, vagy annak is felkell akivel játszol. Ha nem rakod fel azt hiszem nem tudsz neten játszani, de ha hülyeséget mondtam akkor javítsatok ki :)
  • Neoncsoves
    #20952
  • examinee
    #20951
    És ki a rákot érdekel a magyar bajnokság??? Ha neked az kell akkor pc-z és ne sirjatok.
  • Neoncsoves
    #20950
    ez mennyibe fáj?
  • balljuggler
    #20949
    Tökéletes választás!!!
    Amíg nem volt ps3-am addig pc-n ezzel toltam és tudni illik hogy az EA Logitech párti...tehát alapbol műxik rajta a trük kar is:P
  • mikiking
    #20948
    gondolom érttek az iesmihez..jo ez a gamepad ?
  • Martins15
    #20947
    És konzolon mikor lesz magyar bajnokság?semmikor...
  • II Rocky II
    #20946
    ha eredeti fifam van akkor tudok veltek nem eredetisekkel játszani ?
  • examinee
    #20945
    Mit szenvedtek hogy nem kaptok pc-re jó fifát. Nem is fogtok szerintem még pár évig. egyszerűen nem éri meg neki, mert mindenki warezol Konzolra megcsinálják, azok megveszik, a kissebb része le warezolja, de az néha olyan is amilyen. Konzolon nem kell mezeket csinálni, füvet baszogatni, peccselhetni, táblákat csinálni, minden teljesen jó meg van csinálva és gyögyörű.
    Gondolok most itt legfőképp az Euro 2008-ra ami szinte már majdnem tökéletes. Grafikailag nagyon ott van és gameplaybe is. A fifa 09 meg a fifa08 és az euro ötvözete lesz plusszokkal teletűzve így még profibb focis játék lesz.
  • Atti12
    #20944
    ha nem eredeti akkor nem tudsz, max a többjátékos módban.
  • II Rocky II
    #20943
    nem lehet mindenki olyan okos mint te...
  • rob999
    #20942
    én crackeltem a játékot ugye lehet ugy is játszami vele online???
  • Breki33
    #20941
    Eztis célszerű elolvasni

    pc_fifa_2008
  • Breki33
    #20940
    De nem mindegy melyiket töltöd le a játéknak megfelelő verziót kell

    olvasd el ezt
    http://forums.electronicarts.co.uk/fifa-08-current-gen/293352-na-patch-2-error-no-fear-solution-finally-here.html

    Eredeti exe pedig a DVD-n lévő nem crackelt exe amit a játék telepítéskor felrak.
    Nem hittem volna, hogy ezt el kell magyarázni...
  • Atti12
    #20939
    eredeti a játékod/nem crackelted?
  • rob999
    #20938
    Innét töltöttem le de a 2.3.nem engedi meg felrakni.
    És "És ugye eredeti exe-re akartad felrakni?"
    ezt hogy érted??????
  • Breki33
    #20937
    A megfelelő helyről töltötted le és a játékodnak megvelelő verziót?

    http://largedownloads.ea.com/pub/patches/Fifa/08/

    Itt nézd meg.

    És ugye eredeti exe-re akartad felrakni?
  • rob999
    #20936
    Helo ha én fifa 08-al akarok online játszani akkor kiirja hogy a játékom elavult és kellenek hozzá frissittések irja mejik oldalról lehet letölteni a frisittéseket.
    letöltöttem mind a 3db-ot az elsőt még engedte feltelepíteni de a 2.at és a 3.at nem kiirta ezt a szöveget:

    old Filenot found. However, a file of the same name was
    found. no update done since file contents do not match.

    OK

    ha leokézom akkor kilép miért van ez???
  • Mayorpapa
    #20935
    Mikor megláttam a füvet, hogy milyen ronda, azt hittem PC-s kép. Mondom magamban: a konzolosban nem lehet ilyen ratyi a gyep...