36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #21017
    igen külön pénzért direkt erre céloztam én a játékhoz készitett ingyenes módról beszéltem, nem pénzért megvehetőről

    a gólok felvételét és közzétetelét ismerem eztis direkt kérdeztem meg
    nemolyan egyszerű az, főleg ha saját külön zenés gólvideót akarsz
    felrakni a netre.

    a fű szine a pc-nél jobb deha csak ilyet tudnék csinálni nem lennék rá büszke, én láttam szebbet és biztos zavarna

    és épp arra céloztam hogy ezek a dolgok nagyon zavarnának, hogy nem lehet javítani

    és ugye mp3 berakását szurkolói hangkénr elegánsan kihagytad P
    De ezt a Fifa-t én nem spécizem nem érdemes
  • examinee
    #21016
    De itt le is zárhatjuk, szval többet nem tudok hozzáfűzni. Teljes mértékig értelek titekt mert énis ilyen voltam. Nekem sose kell konzol mondtam én. Azt jöt a pc-ra a rakás szar fifa 08. Konzolon megnéztem havernál és beszartam a különbségtől. Ezért váltottam.
    Addig míg nem váltassz nem jössz rá hogy miért jobb. Ez tényleg így van mert énse jöttem rá.
    A szimulátorok és az fps gémek tényleg bill és egér kell hozzá. Elvileg rajta vannak a dolgon a fejlesztűk, a szimulátor kampány meg most indul be ugy néz ki - beszélek itt a közeljövőben megjelenő WTCC-s gémre. Jah igen és természetes kormány is van hozzá.
    Aki meg gamepaddal fifázik, annak meg akkor gondot se okoz a gampepados konzol. Az fps gémre gamepaddal meg van egy Halo 3-as video ahol megszégyenítően atom pro szinten gémpaddal ugy játszanak mint egérrel pc-n. -hozzáteszem nem tudom hogy csinálják, de tény hogy nehéz nekem se megy. egér kell:D

    Najó zárjuk le tényleg.
  • balljuggler
    #21015
    1 kérdés és tényleg nem piszkálódás jelleggel írom....
    de ezeket hogy felsoroltad, Te jobb játékos lettél?
    Amíg szervízben van a ps-em addig ráfanyalodtam a pc-s fifára...
    apám, mintha nintendón vagy tamagocsin játszottam volna...pfff( ütős pc-m van nyugi még mielőtt fikáznád)
  • examinee
    #21014
    Hát az Eb mod ott van az Euro 2008. Folyamatosan frissitették a stadionokat. Most 3 hete kaptunk jópárat, többek között új Wemblit meg olompiai stadionokat, nemtom öket felsorolni de gyönyörűek. A roster folyamatosan frissitve van: pl meg lehetett figyelni az eb után hogy még a csapat kezdő mentalitását és taktikáját is megváltoztatták - ara amit az eb-n játszottak. A golokat egyszerűen fel lehet venni, sőt fel is lehet tölteni a hivatalos honlapra ahol több ezer tizezer van már fent. 2 gombnyomásbol felveszed és feltöltöd. A fű színe mérfördekkel jobb mint a pc-n tusz választani hogy körös legyen vagy átlós vagy ez vagy az van 6 féle fűminta. Szépen kidolgozva a kopásoktol kezdve a gyönyörű új füvesítésig. És ne is haragudj tudom hogy ezket te csinálod de annál szebb és élethűbb füvet nem láttam még készítve se.
    Ez a bannercsere meg a trnaszparnes csere erre meg had ne mondjak semmit.... az is jol megvan csinálva és aki komolyabban játszik lekakilja hogy 1 honap mulva is azt látja.
    Összességében munkanélküli lennál a konzolos fifával:D
    Ot nem kell grafikát javitani meg mezeket mert minden ok. Akinek meg errea telepeccselt fifára van szüksége és ideje az ugyis megmarad pc-s fifánál. Nekem ezekre nincs is és nem is volt(csak kis mértékben anno) szükségem.
  • Breki33
    #21013
    korábban volt szó erről nem akarok most megint belemenni xbox360 árába, hivatalos supportjába, ps3 méregdrágaságába korábban többször leírtam illetve írták mások ezeket

    A cserélgetés nam azért van igazából mert ilyen jó a közösség és a kapcsolat hanem a játékok konzolra igen drágák általában a pc-eknél sokkal drágábbak.

    Szval sokat kell rá költeni még ha külön LCD tv-t nemis vesszük.

    Aki csak focival esetleg stratégiai játékokkal esetleg fps-el akar játszani és egér bill-es dolog jön be neki nem nagyon éri meg.

    De hogy ne legyen nagyon off irány pár kérdés?

    Lehet konzolon valódi mp3-as szurkolói hangokat csapatoknak berakni?
    Lehet friss mezeket, bannerokat, transzparenseket egyszerűen cserélni?
    Lehet legújabb labdákat, számozásokat, rostert berakni javítani?
    Lehet egyébb grafikai dolgokon változtatni más stadiont berakni?
    Lehet egy tornához modot készíteni?
    pl Fifa 08-hoz EB módot?
    Vagy lehet külön megvenni?
    Gólokat egyszerűen felvenni belőlük mixet készíteni?

    A fű szinéről egyebekről nemis beszélve bár azse túl acélos.
  • balljuggler
    #21012
  • Atti12
    #21011
    egyetértek.
  • examinee
    #21010
    Azt el lehet adni, vagy beszámítják az új árába. Még a mai napig vannak ilyen akciók hogy cseréld le régi konzolodat ujra. A játékok nem regisztrációsak, cserélgetjük, adjuk vesszük így. Ha megveszed mondjuk 1-2 honappal kiadás után mondjuk 10-éert azt használod és végigtolod monjuk 1-2 hónap és eladod 8-ért vagy becserélik 8-ért és megint 10-ért veszel. Persze van hogy alcsonyabb áron veszed a következőt meg. Változó. Szval nem sokat kell rá költeni. És így működik a dolog, így nem warezolunk, mert van értelme. Talán ha Pc-n is müködne így a paic akkor jobb lenne a helyzet. De ezeket a termék árakat alig lehet megfizetni főlleg ha még mindig fejelsztened kell és arra elmegy a pénz.
  • Breki33
    #21009
    De pont az EA-t kell szidni, hogy ilyen szemét módon semmibe veszik a pc-s piacot csak a pénzt veszik ki belőle ezért a szarért.


    Pár év múlva dobhatod ki a drága pénzen vett konzolodat..........
  • balljuggler
    #21008
    ujabb video...amikor CR lövi a végén a tizit azt nézzétek(beállás)
  • balljuggler
    #21007
    jaja...

    kár...mert üthettünk volna párat..:P
  • examinee
    #21006
    Xbox360

    -és nem ugatni akartam, csak megértetni a dolgokat srácok és hátha még pár ember rájön hogy váltani kéne és még gazdaságilag se jár rosszabbul, de élményben ezerszer jobban a gémek terén. Jó, lehet ez a 09 már olyan lesz amilyet akartok.. nemtudom..
  • balljuggler
    #21005
    ha szabadna tudnom milyen konzolod van??
    a véleményed egyezik az enyémmel...
  • examinee
    #21004
    Látjátok erről beszélek!

    Nem az EA kell szídni. Az EA megcsinálta konzolra a Fifa 08-ba is már a huzott mezeket és nem illyin okádék szinten mint a képen van. Az Eurobe is benne van a huzott mez még jobb minőségben, füstöt is tettek bele, kidolgozott arcok, kidolgozott gyep- tökéletes, szép grafika, lenyűgöző next genes gameplay.

    Tudom most jöttök majd azzal hogy a hülye konzolos. Jah, lehet mondani, de énis sokáig pc toltam, de beleuntam hogy sose kapok semmit. MEgnéztem pc-re az eurot hát az valmi vicc,de tényleg... kuka.

    Szval mégeccer elmondom, nem kell a fifát szídni és az ea-t mert kurvajóra megcsinálták az Euro 2008-at. Jah, hozzáteszem, a menedzserek is benne vannak és bevágják őket hogy ott magyaráznak, meg idegeskednek a pálya melett. ÉS Brekinek van igaza, de ezt már mondtam énis: amig ekkora warez megy és fog is menni mi a szarnak csinálnák PC-re meg a jó gémeket? Ráadásul még iylen okádék játokok miatt fejlesztik is a userek a gépet és nyomják a pénzt bele. Ui: fifa 08 miatt vettem konzolt, mert ég és föld volt pc és konzol között - addig eszembe nem jutott de meguntam a szarakodást.
  • zeus89
    #21003
    vagy ez? Logitech Cordless Rumblepad 2
  • zeus89
    #21002
    meik szerintetek a legjobb gamepad?? az Xbox 360 controllerje elég yó??
  • taylorp
    #21001
    Sziasztok!
    Bocs a láma kérdésért, de hogy tudom a játékosokat átadólistára tenni a 08-ban.
    Hogy tudom felhasználni a mérkőzéstapasztalat pontokat?
  • balljuggler
    #21000
    a demorol lehet tudni valamit hogy mikor dobják ki??
  • galmat
    #20999
    Egyik Xbox 360-as gameplay videóban láttam, hogy pl a szabadrúgásnál a vendégszektorban ülők(!Ilyen nem volt még eddig konzolon) sálakat lengetnek. Ez jó ötlet. Amúgy én se értem, hogy amik régebben voltak(kispadon ülők,kamerások,pénztárgépszalag,zászlók) azokat miért kell kivenni, és egy ilyen steril abszolút hangulat nélküli látványt teremteni...
  • Mayorpapa
    #20998
    ez részben igaz, de a premier leaguen kívül szinte mindenütt van görögtűz(még a mi szerény magyar bajnokságunkban is...hátha a HSP-be berakják majd)
  • hunbasser
    #20997
    az apróhirdetést fent találod a Letöltés és a Fotólabor közt.
  • Taibi
    #20995
    Na, lehúztam a tápról a floppy meghajtót és a Biosban is kilőttem, de így szar, úgy hogy ez nem jött be sajnos...
    Azért köszönöm a tippeket.
  • Taibi
    #20994
    Hopp, ez gyanús, ugyanis furcsa módom a floppy-meghajtóm (nekem van) hangokat hallatt miközben indítom a játékot, pedig ez nem szokása.
  • Blekk Síp
    #20993
    Nekem régebben nem volt floppy meghajtó a gépben (most sincs) és nem volt letiltva biosban, nekem ezért akadt.
  • Taibi
    #20992
    Elküldtem privátban a képet a háttérben futó cuccokról, hátha kiszúrsz te valamit.
  • Breki33
    #20991
    mi az ami fut?
  • Taibi
    #20990
    Semmi extra nem fut a háttérben.
    Az az érdekes, ha leveszem a grafikát teljesen akkor is csinálja ezt, de ha felnyomok mindetn akkor is ugyanúgy megakad egy-egy pillanatra 5 mp-enként.
    Csak így élvezhetetlen az egész, nem lehet normálisan játszani...
  • Breki33
    #20989
    nézd meg mit futnak a háttérben haklis azekre

    alg-t stb érdemes játék előtt kilőni

    persze jó ha tudod mi mire való nehogy svchostot lődd ki P
  • Taibi
    #20988
    XP.
    És továbbra se jöttem rá a bajra, pedig próbálkozom...
  • Atti12
    #20987
    görögtűzben igazad van, de zászlók simán lehetnének :D
  • hunbasser
    #20986
    a görögtüzet mondjuk lehet azzal magyarázni,hogy mostmár szinte sehová sem lehet bevinni ilyesmit,és érdekes lenne a játékban egy Premier League meccsen a görögtűz,de még a hatalmas zászlók is :D
  • cucma
    #20985
    VIsta, vagy XP?
  • Taibi
    #20984
    Sziasztok!

    Van egy kis problémám az EURO2008-al. Meccs közben kb 5 másodpercenként beszaggat egy kicsit, megakad a játék. Már minden grafikai beállítást levettem minimumra, ennek ellenére továbbra is jelen van ez a probléma. Pedig a FIFA2008-al semmi problémám nem volt még High grafika mellett sem.

    Valaki tudna nekem segíteni? Mi lehet a baj?

    Előre is köszönöm!

    Üdv.
  • jzadams
    #20983
    köszönöm h segítettél akkor várom h Rocky észrevegye h segítségre várok!!!
  • jzadams
    #20982
    msn-re felveszel???? szerintem úgy egyszűbb dumálni!!!
  • Barnabyka
    #20981
    hát én nagyonszívesen játszanék is veled csak az én gépem szervízbe ez meg nemigazán alkalmas arra...majd ha Rocky észreveszi ,h írtál biztos segít és játszhatsz is vele:)
  • jzadams
    #20980
    köszi!! tudnál adni egy hálózat nevet ahol tudnék játszani??? vagy nincs fent senki ha nem ír ki semmit!! segétenél nekem , még nem értek hozzá!!!:)
  • Barnabyka
    #20979
    hamachi segítségével
  • jzadams
    #20978
    sziasztok!!! segítene nekem valaki hogy hogy lehet neten keresztül játszani másokkal???? Légyszi!! Előre is köszönöm!!!!
  • Breki33
    #20977
    érdekes nálam rezget legalábbis 04-07-esben