36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Count Adyn
    #21057
    Rocky sötét mint az ágyú torka:DASDASD
  • hunbasser
    #21056
    a teljes jön október 3-án te...áhh,nem mondok már rád semmit :D
  • II Rocky II
    #21055
    a teljes akkor november 10 körül ?
  • Jagumo
    #21054
    :D igaz :Z
  • faláb
    #21053
    október xd
  • faláb
    #21052
    Azt olvastam oktüber harmadikán jön ki, az még nincs benne a mindjárt kategóriában.
  • Jagumo
    #21051
    mikor jön már Demo? :D már mindjárt dobják ki a játékot :D
  • mate317
    #21050
    A konzol gameplay fosh? Szerencsére épphogy zseniális!
  • cucma
    #21049
    sajnos rájöttem. viszont akkor a konzol gameplaye is fosh! tiszta robotmozgás ez is.
  • mikiking
    #21048
    vagyis ugy akartam irni,hogy egyik sem pc ..... bocsiiiii ...szoval mind 3 konzol....
  • mikiking
    #21047
    egyik sem konzol..... nyitottszemmel kell nézni a videot
  • Martins15
    #21046
    Az első sem az.
  • Jagumo
    #21045
    thx
  • cucma
    #21044
    Bocs! csak a Pt.1 PC többi konzol.
  • cucma
    #21043
    Fifa09 PC bemutató:


    FIFA 09 - CP 2008 Presentation Video 1 - Pt.1

    http://www.youtube.com/watch?v=GSlTi_FAiHo&feature=related

    FIFA 09 - CP 2008 Presentation Video 1 - Pt.2

    http://www.youtube.com/watch?v=Low4aB17MKQ&feature=related

    FIFA 09 - CP 2008 Presentation Video 1 - Pt.3

    http://www.youtube.com/watch?v=p8BY6EWBZro&feature=related
  • Atti12
    #21042
    :D te kis naív
  • Jagumo
    #21041
    nembaj :D vettem a poént nemvagyok egy ilyen "szájbabaszlak" ember :D csak azért írtam h thx mondom jóarcvolt válaszolt aztán megnéztem mondom hopp mifaszvan? :DD
  • Atti12
    #21040
    bocsi muszáj volt de egyébként tényleg nem jött még ki :)
  • Jagumo
    #21039
    hahaha :DDDDD
  • Jagumo
    #21038
    thx
  • Atti12
    #21037
    tess
  • Jagumo
    #21036
    honann tudom letölteni a 09 Demoját?
  • examinee
    #21035
    Tényleg nem flémből irtuk és semmi feszültséget nem akartunk kelteni. Szeretjük a fifát és tényleg élmányek akartunk leirni és dolgokat talán megértetni és segíteni dönteni. - lehet a non verbalitás átka miatt félreértették szavainkat. Én tök nyugodt vagyok és ugy is irtam. És amit Neoncsöves irtál, én pont ezért váltottam, le is irtam. Nekem a jó fifa kelett. Mindegy.
    Tényleg lezértam, ha akarjátok töröljétek ki a hsz-eket nemgond tényleg, legálább mások nem huzzák akkor fel magukat.
    Minden jót. Sziasztok! fifa forever!
  • balljuggler
    #21034
    Na bumm
    Fifa és kész
    mért menjek máshova?Itt emberek vitatkoznak (jobb esetben) és fejti ki véleményüket és a hozzászólásokat ha elolvasod figyelmesen akkor a tapasztalatokat és élményeinket osszuk meg egymással....
    amugy meg a 09 nagy sláger és addig még ki nem jön az is marad csak az a kérdés hogy ti milyen minőségben fogjátok ezt a játékot megkapni....
    ennyi
    csá
  • examinee
    #21033
    Olvasd el miket irtam. Kb erről beszéltem mindegy.

    Breki: én nem igazán forumozok és nekem nem kell olvasgatnom forumtémákat az utazásról és oda irogatnom, mert anélkül is tudok utazni. 1 példa: 17-18 évesen nyári munkát vállaltam, alig jártam el bulizni ezzel is sporolva és ki tudtam enni először szülök nélkül saját forrásból Barcelónába és spanyol városkba onnan. 19 éves koromtol melozok és tanulok azóta minden évben 2-szer legalább külföldre utazok városlátogatásokra. Szval nekem nem kell ahhoz forumoznom!
  • Neoncsoves
    #21032
    omg. szarul gondolkodsz. mért venné meg akárki is a PC-s FIFA-t ha egy rakás szar, mert 2003 óta csökkentek az eladásai a FIFA-ból (vajon miért? azóta ugyanazt a játékot kapjuk frisebb kerettel, új menüvel...) ha netán-tán fejlesztenének is PCre többen vásárolnák meg a játékot. Ha lesz nextgen FIFA PC-n akkor talán beruházok egy FIFA-ra... addig nem
  • Breki33
    #21031
    Ha tényleg így van szívesen látlak az utazás topicban ugyanis ott eddig nem nagyon láttalak....

    részemről zártam
  • cucma
    #21030
    mi a fszom folyik itt?

    azthittem már kijött a demo annyi hsz lett itt :S
  • examinee
    #21029
    Ezért mondtam hogy zárjuk le. ÉS ha elolvassátok az előző meg a kezdő hozzászólásaimat, nem baszogatásbol irtam és nem akarok semmit siteniteni, csak akiknek elege van, és szidja az EA-t azokat megértetni hogy miért van a pc-s piac iylen helyzetbe miért nem kapnak rá gémet és legfőképp abban segíteni hogy van másik megoldás is. Fogd fel ugy mintha egy konzolos ügynök lennék:) Na vége tényleg!!!!!
  • examinee
    #21028
    Azért írtam idézőjelbe! Tudom hogy nem ez az életed, és nagyonis elismerem a munkádat hogy ezeket megcsinálod magadnak de talán legfőképp másoknak! Szval a Pc-s fifát mondjuk ti viszitek előre.
    És hidd el nem költök rá sok pénzt, sőt nem is sokat játszok. Én nem üllök órákat a gém előtt. Nem járok hetente bulizni, nem rendelgetek pizzát és szorom a pénzt mert énis inkább külföldi országokat és inkább városokat ismerek meg. Ha veszek 1 új játékot akkor becserélem egy másikra- Átlag 2 ezer forintot költök rá, meg vannak haverjaim akikkel ingyen cserélgetünk igy több gémet megismerve, vagyis amik érdekelnek. LCD monitor a szemem miatt kellett, meghát illik és azon is tökéletesen szép a játék.
    Ez van most azt ne elemezzük hogy én miért tehetem meg meg miért nem, de nekem is nagy döntés volt anno kiadni érte 78 ezret meg 2 gamepadot meg 2 játékot. De azóta nem költök rá semmit csak a gémekre ezreseket.
    Ezt a 100.ezer forintot meg évene a pc-re lehetne költeni. Mindegy ezt át kell gondolni, és ugy dönteni.
    Abba meg belegondolva hogy a fiatal srác kér egy konzolt haza meg még előadja hogy játékot is kell venni, biztos nehezebb a szülöknek kiadni igy a pénzt és nem gondolják át hogy a pc-s játékpiac stratégiája hogy fejelszd a géped mert az a fő bevételük, nem a game eladás. Én nem fejlesztem már 2,5 éve. Felesleges, és nem kinlodok hogy miért sötét a kép és miért fagy ki, és miért akadnak össze dolgok. Biztos kényelmes vagyok de én utálok szarakodni ezekel.
    Mindegy, minden elismerésem a tiéd és nem téged céloztalk meg eleve már az lső hszeimmel sem. Emlékeim szerint te alig játszol, te inkább dolgozol vele. erre irtam az "életed" (ezekszerint rossz)kifejezést.
  • Atti12
    #21027
    pont ezt akartam irni.

    Examinee,Balljuggler: Minek vagytok itt ha ennyiree szar a fifa PC-re? :D. Keltitek a flémet.. Tessék szépen begörnyedni a tv elé azt fifázni. byebye. Vagy menjetek át a konzolos topicba.
  • Breki33
    #21026
    Igazából van konzolos topic nem tudom miért ide kell írni
    ott úgyis olyan sok hozzászólás van P
  • rooney8
    #21025
    Ez hülye 2x elküldte
  • rooney8
    #21024
    Már megint konzol vs. pc... Mindenhol csak ezt hallom és látom. A konzol így meg úgy, a pc így meg úgy... Már annyira idegesítő :/
  • Breki33
    #21023
    Ez hülyeség

    Miért lenne ez az életem?
    Ez elég nagy mellélövés, sztem te többet játszol csak konzollal mint én foglalkozok ezzel, illetve amennyit egyáltalán gép előtt vagyok munkán kívül

    Te erre költöd a pénzed (vagy apuciét)én inkább külföldi országokat ismerek meg ebből a pénzből, kerékpárt veszek és sportolok
    szval fogalmad sincs az életemről....:-)

    Annyiszor hallottam már ezt hogy az meg ez nemis kell

    Abban viszont igazad van, hogy ez a pc-s fű és kihúzott mez elég gagyi.


  • examinee
    #21022
    Hát igen énis erről beszélek. De ugylátom máshogy látjuk mi meg ő(k). Nekem nagyon tetszik a grafika nagyon jó ennyi, lezártam. Felesleges vita. Leirtam: amig nem állnak át addig nem tudják meg mi a külömbség. De ezt is elemztem már lejjebb.
    És a Pc-s Euro 2008-at még nem is elemztem, nahát az ....:)
    Na vége! bye bye
  • Breki33
    #21021
    ennek mindenki örülne
  • balljuggler
    #21020
    Nálunk nem gyengén odabasz a fű, még a 08-ban is zsirovány igaz???nekem ps3-n kurva faxa meg havernál boxon is...mintha lélegezne az egész pálya
  • examinee
    #21019
    Mindegy, veled rossz erről beszélni mert neked ez az "életed". Értsd meg hogy nem is akarok mp3-as szurkolói hangot berakni. Füvet se és transzparenst se. Eskü lefotozom neked majd füvet.
    Előbb ezt megnéztem: Huzott mez és agyon festtt fű?
    Gondolom nem ez a szint a fű résznél, dehát ez kataszrofa ez egész huzott mez meg a stadion az emberekről nem is beszélek. Nekem ilyen nem kell!
    MEghát eleve az eberek milyenk már? Most megcsinálod a csilli villi körítést és "tamagocsis" játékosokkal játszol. Tökjó:)
  • balljuggler
    #21018
    szvsz én örülnék a legjobban ha a játékmenet javulna benne!(pc-N) mert rengeteg pc-s fifa ismim van és ujra tudnék velük tolni(velük is)