36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • NiGhTM4R3
    #35209
    Helló
    Csak azt kérdezném, hogy karrier módban Fifa 13-ban mitől függ az, hogy melyik csapathoz kerülhetek edzőnek?

    Már vagy 6 szezont lehúztam, szinte mindig megnyertem bl-t, meg válogatottal vb-t és mégis kiscsapatok felkérését látom ha a 'saját munkák'-ban nézelődöm

    Jó lenne irányítani a reált, juvét meg ezeket a nagyobb csapatokat de hogy kerülhetek hozzájuk?
  • wildstorm
    #35208
    Most Fifa 13-ban tényleg nem lehet a játékosok születési évét módosítani, (mint eddig)vagy én bénázok? (XBOX)

    Előre is köszi a segítséget!
  • Ingman12
    #35207
    Van kedve valakinek játszani? Egy kisebb bajnokságot terveznénk az egyik ismerősömmel, amit egy délután/este alatt lerendezhetünk. Szóval olyan 4-5 emberrel tervezünk igazából, de ha esetleg többen jönnének, megbeszélhetjük.

    Ha valakit érdekel, írjon ide a topikba vagy PM-be, és felvesszük a kapcsolatot egymással.
  • Firerock
    #35206
    Sziasztok!
    Újratelepítettem a gépemet,vele együtt a Fifát is,közben kijött a legújabb moddingway patch amiben már az új mezek is bennevannak. Letöltöttem a legutóbbi All In One-t és arra tettem rá a patcheket,minden jó,viszont a mezek a régiek. Másnak is van ilyen baja vagy ha egyedi akkor mi okozhatja ezt?
  • attika1979
    #35205
    Én is pár napja tolom,azt vettem észre,hogy néha kidob nem elérhető a szerver címmel.A meccseket lenyomom rendesen de ha kártyákat veszek akkor csinálja.Akkor kilépek, aztán ha visszanézek valamikor akkor minden oké szokott lenni.
  • [HUN]FaTaL
    #35204
    A 360 kontroller nem FFB-s, csak Vibration. Kapufánál rezeg és ennyi. De nem is kell több szerintem.
  • biz11
    #35203
    ja, és windowson XBOX360as kontrollerrel
  • biz11
    #35202
    sziasztok, a FIFA12ben hogyan tudom bekapcsolni a force feedbacket játék közben? semmi beállítást nem találtam ehhez
  • diablo0590
    #35201
    Hello.
    Olyan gondom van, hogy amikor az Ultimate-be akarom tolni ezt írja ki: Sajnáljuk, de hiba történt a csatlakozáskor és ezért visszakerülsz a főmenübe. Eddig jó volt. Most vettem 2-3 napja a játékot, lehet valami szerver karbantartás van vagy mi?.
    Választ előre is köszönöm.
  • attika1979
    #35200
    Még egy kérdés:az EAS-ban visszamenőleg nem lehet megcsinálni ezeket a kihívásokat?Illetve meddig lehet tolni szerintetek?Ha kijön a 14 akkor megszűnnek ezek az online funkciók?
  • attika1979
    #35199
    Hol lehet megnézni a Fifa13 verziószámot?Tegnap letöltöttem originről akkor a legfrissebbet fogja felrakni egyből?Azért kérdezem ,mert a fifa 11-nél nekem kellett felrakni a javítást.Itt hogy működik?
    Előre is köszönöm.
  • dragon11
    #35198
    csak nekem gyenge a kezem hozzá h ennyi gombot nyomogassak a controlleren meg irányítsak közben ?:D

    nekem nemmegy, egyszerre 4-5gombot kell lenyomni közben irányítani hihetetlen:D
  • [HUN]FaTaL
    #35197
    Configban válassz 16:9-es felbontást.
  • rooney8
    #35196
    X:\Program Files\EA Sports\FIFA 13\Game\fifasetup\fifaconfig.exe

    ebben nem tudod beállítani?
  • Dean Winchester
    #35195
    laptopon csak 4:3ba lehet nyomulni vagy valahol átlehet állítani a 16:9-re is ?
    szóval teljes képernyős full screen módot hogy lehet beállítani, ha van rá lehetőség persze
    köszi előre is
  • nepszter1
    #35194
    gamepad
    volna egy ilyen gamepadom de az istenért se sikerül beállítanom esetleg tudna valaki segíteni ?
  • [HUN]FaTaL
    #35193
    Én defaulton használom.
  • dragon11
    #35192
  • dragon11
    #35191
    tudnátok segíteni h állítsam be az xbox 360 controllert pchez?:D
    mmint hogy osszam ki a beállításokat, melyikkel lőjek, stb..?
    illetve ezekhez a beállításokhoz vlmi skill tutorialt linkelnétek? h ezekhez a beállításokhoz legyen már..
    én nem találtam sehol:SS

    kösz:) [##worship]
  • kofola xD
    #35190
    nekem ilyen 2000 forintos olcsó van , mert úgyis csak fifázok vele , azt hogy lehet megoldani , hogy a jobb analóg működjön?
  • wednes
    #35189
    Megy vele felismeri.
    Sőt, Fifaconfigba még ki is lehet választani a gombnézetet, ha az embernek (mint nekem) nem pl: F510-ese van hanem Logitech RP2, Dual Shock. stb. Ilyenre gondolok, hogy nem Y, X, A, B, jelenik meg játék közben, hanem 1,2,3,4 ami a kontrolleren is rajta van. Úgyhogy teljesen jól kezeli a Logit is.
  • [HUN]FaTaL
    #35188
    Szerintem megy az logitech-kel is.
  • kofola xD
    #35187
    Ja xbox gamepadet vegyél, mert a többivel nem működik a jobb analóg.
    Még mindig várok válaszokat az előbbi kérdésemre, ha valaki tudna válaszolni.
  • dragon11
    #35186
    jaok. bocsó:D
    sima xbox 360 pc-hez, nem ?:D
  • [HUN]FaTaL
    #35185
    Mi van vele? Válaszoltam a hozzászólásodra, kontrollerrel játszunk. Legalábbis én biztosan.
  • dragon11
    #35184
    gamepad, így jobban tetszik ?
  • [HUN]FaTaL
    #35183
    Kontroller...
  • dragon11
    #35182
    ja am ti h nyomtok le egyszerre 4 v több gombot ? mert windowson ez lehetelten..

    1futás 1szerelés 1 csapatjátékos hívása h fedezzenek és ők is szereljenek, és irányítani ki fog ?

    billel a fifa halott? ez csak controllerre lett tervezve?
    még trükköket sem lehet csinálni a numpaddal -.-
  • dragon11
    #35181
    csak azt nem értem h egy santosnak h lehet jobb labdakezelése mint a barcának :D
  • dragon11
    #35180
    h állítasz szoros emberfogást meg azt h legalább a belső védők 1 vonalba mozogjanak ha szélsőjátékot is akarom adrianoval meg esetleg jordi albaval játszani ????
  • Matte
    #35179
    fingom sincs, én csak barcával nyomom, belenyomtam a 13 onlineba 330 órát, most már tízből kilencszer rage quitre verek mindenkit, szóval tényleg csak egy ötletem maradt, mégpedig hogy

    BALFASZ VAGY.
  • dragon11
    #35178
    jó:D de a milan-real duót simán tudom kezelni, de a barcát képtelen vagyok... mert annyira nem dinamikus az egész passzrendszerük, lassúak, védekezni is képtelenek.. garantált vereség velük..

    ez most miért lehet?:D
  • kofola xD
    #35177
    Ha valaki azért tud, akkor segítsen, mert a jobb analógom még nem működik , és nem jöttem rá, hogy lehetne megcsinálni.
  • kofola xD
    #35176
    Bocs, nem akarok köcsög lenni, de szerintem ez a fórum nem azért van kitalálva, hogy hisztizzenek a fifán. Nekem van egy módszerem ha dühös vagyok. Székeket dobálok és ordítok, utána 2 perc múlva újra játszom és sokkal jobban megy utána. Ha nem, akkor meg lejjebb veszem a nehézséget és le van szarva, ne akarj senkinek bizonyítani.
  • Ingman12
    #35175
    Abban egyetértek, hogy elég sok idegesítő hibája van a játéknak, lesz mit finomítani rajta. De itt azért eléggé látszik, hogy valóban csak egy ideges, játszani nem tudó emberke kapta fel a vizet, nem is kicsit.

    Tippre olyan 13-14 éves, alacsony IQ-val rendelkező fiatal fiú próbált kedvenc csapatával, a barcával játszani. Mivel azt hitte majd szépen szétver és lealáz mindenkit, csalódnia kellett, többször is csúnyán elpáholták. Nagyon szánalmas ez a kirohanás.
  • rooney8
    #35174
    ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye :)
  • IXEMGabeo
    #35173
    ez velős volt:DDD
  • [HUN]FaTaL
    #35172
  • [HUN]FaTaL
    #35171
    Csak szerinted. Simán lehet védekezni :)

    A passzrendszer mondjuk tényleg érdekes.
  • Matte
    #35170
    száz százalékosan átérzem a helyzetedet és több hét kínkeserves játék után -melyben végig hasonló gondolatok cikáztak a fejemben, mint most neked-, örömmel közölhetem veled, hogy rájöttem mi volt a probléma.

    BALFASZ VAGY.

    Na most ha ez tudatosult benned és telesírtad a párnádat, akkor takarodjál játszani, gyakorolj és előbb-utóbb le fog esni, hogy nem a többi 10 millió hülye, hanem te vagy béna, mint a seggem. De addig is... ne szemeteld tele a topikot, mert hidd el nekem: kurvára leszarja mindenki a sírásodat.