36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Matte
    #35249
    én csak egy VALÓDI gameplay videót találtam (igaz, hogy már jó pár napja nézegettem), méghozzá ezt:

    http://www.youtube.com/watch?v=Dm_FWKlQ4s8

    (a körítés lényegtelen persze, de akármelyik videót nyitom meg, mindenhol ez a meccs van)

    Szóval nyilván nem kizárt, hogy én vagyok béna és vak, jó párszor előfordult már, így kérlek, linkelj nekem egy másik -meccsről- gameplay videót (olyat, ahol meccs megy, a többi az mind etetés, renderelt cucc és a többi, ilyen közeli képes videók nem érdekelnek).

    Mert tényleg iszonyat kíváncsi vagyok milyen lesz, minden bizodalmam a PES-ben van idén, megmondom őszintén. Ez a videó azonban elég lehangoló, szóval én ugye csak ez alapján az egy alapján mondtam véleményt, mert másikat nem találtam (és ez Bayern-Bayern) de ez szerintem borzalmasan műanyag (és az AI pedig arcpirítóan szar, arra finomabb kifejezést nem is tudok mondani).

    Szóval a lényeg, hogy pls. linkelj másik gameplayt, mert én nem találok és szeretnék én is bizakodni.
  • Breki33
    #35248
    én pont fordítva vagyok a cselezéssel, fifában szerintem gagyi nem realisztikus pont arra megy csak, hogy minél látványosabb cselek legyenek amik igazából nem sokat érnek

    az ami van videó nem Bayern- Bayern !
    egyébként van másik videó is sőt most jönnek ki sorban a tutoriál videók

    és hogy ronda lenne? nem tudom te mit néztél de szerintem a legszebb foci amit eddig láttam pedig direkt kijelentették, hogy nem a grafikára mennek, ennek ellenére sokszor leesett az állam a grafikán, pedig én fejlesztői szemmel nézem elég kritikusan a grafikai dolgokat

    egyébként érdemes megnézni a direct first touch-ot mindkét játék előzetesében van egy kis különbség.......
  • Matte
    #35247
    (Ingmannak is megy a válasz egyben)

    a PES-ben a futás animációja borzalmas, szerintem mindig is borzalmas volt, egyszerűen nincs köze a valósághoz, és nem értem, hogy miért nem tudják lemodellezni (szerintem nem akarják, japánok)

    Passzal, irányokkal kevesebbszer volt gondom, mint fifában, az emberváltásos részt nem értem, azzal nálam nincs gond, gyakorlatilag úgy működik, mint fifában.

    A cselezés viszont -szerintem- szintén egy borzadály, az vagy úgy van elbaszva ahogy van, vagy én vagyok béna, de fifában nem jelent gondot, így félve az előbbire tippelek.

    Az új motor (bár ahogy keresgéltem, egyelőre csak az a rettenet Bayern-Bayern meccs van belőle) egyáltalán nem győzött meg: tényleg egy nagy műanyag az egész, ráadásul szerintem ronda is, de remélem hogy az még erősen pre-alpha verzió volt. (de ehhez hozzátartozik azért, hogy az említett patchel a PES13 oda-vissza veri a Fifa13-at grafikára, és lévén a Fifa nem változik, így a 14-et is)

    Szóval félreértés nehogy essék: egyáltalán nem hibátlan a PES, de a focihoz sokkal több köze van a játékélménynek és még ezzel se lenne baj, ha az EA nem nyomná a szokásos okádék parasztvakítását (már megint). Konamiék legalább erőlködnek, persze simán lehet, hogy egy raklap szar lesz, de legalább próbálkoznak.
  • Breki33
    #35246
    elírtam szűrögetni :P

    #35243

    erre csak annyit írnék, nekem arra megy
    sőt erre van direkt a manuális pasz

    szval ez user error lesz
  • Breki33
    #35245
    minek kéne szűrözgetni? :)

    ha vmi kétszer van benne a listában akkor mi lesz? :P
    gondold már át :-(
  • Breki33
    #35244
    mert nekem ez a telepítő

    korábban elég részletesen leírtam itt mikor kérdezték, hogy rakok be kiegészítőket

    azóta fél éve nem nagyon nyúltam hozzá a sok bug miatt
  • [HUN]FaTaL
    #35243
    "arra felnyomtam egy PesJP-t és nekiálltam JÁTSZANI. Na az foci."

    Én érdekes mód fordítva tapasztaltam. A PES tele van bugokkal, a játékosok úgy mozognak mint a pingvinek, a labda nem arra megy, amerre passzolom, összevissza váltogatja az embert, értelmesen a váltást kikapcsolni nem lehet, mert akkor támadásnál is külön váltanom kell.

    Szóval majd meglátjuk a következő mennyire lesz elbaszva mindkettőből. :)
  • [HUN]FaTaL
    #35242
    Akkor meg duplikált elemeid lesznek, tovább tart szűrögetni mint minden patch után lefuttatni.
  • [HUN]FaTaL
    #35241
    így nem kell, de te a telepítőjét írtad, nem pedig a bh editoros regenerálást....
  • Ingman12
    #35240
    Nevettem egy jót, mikor az üvöltésekre tértél ki, szerintem nem vagyunk ezzel egyedül. :) Most játszottam előbb egy meccset, természetesen azért kaptam gólt, mert nem tudja átvenni a védőm a labdát.

    Én is kíváncsi leszek most a PES-re, ettől az új motortól sokat várok. Ami nekem nem tetszett benne eddig, az a játékosok mozgása, nagyon "mű" volt. Meglátjuk milyen lesz, jókat hallani róla.

    Ezzel ellentétben a fifánál megy a parasztvakítás ismét: pure shot, FUT barátságos meccs, már kereshetsz név szerint is. Nagyon jó.
  • Matte
    #35239
    én kivártam, és ötért vettem meg, de most már azt mondom, hogy ennyit is sajnálok érte így utólag (pedig onlineba beleraktam lassan 1000 órát).

    Nem is igazán fintorogtam, amíg fel nem raktam egy hirtelen ötlettől vezérelve a PES 13-at (így x év után először), arra felnyomtam egy PesJP-t és nekiálltam JÁTSZANI. Na az foci.

    Utána mntem fifa online meccset nyomni és azt vettem észre, hogy a kétszer hat perceket végigüvöltöm, mert nem passzol, nem arra megy, lassú, mint egy döglött tehén, nem passzol egyből, nem lő egyből (!!!!).

    Nyilván semmiféle Fifa vs. PES gyp harc nincs a hozzászólásom mögött, de azzal együtt, hogy a sima puritán PES is egy fapados szar, no meg hogy ahogy olvasgatom évek óta nem fejlődik az se semmit, a játékélmény egyszerűen ég és föld. Szóval én inkább a PES vásárláson agyalok, de egyrészt az is drága, másrészt csak akkor lesz élvezetes, ha kijönnek a házipatchek hozzá, amire azért várni kell.

    No meg persze ott lebeg, hogy új motort kap idén, mennyire baszták el. Meglátjuk. Az biztos, hogy a következő fifát maximum generációváltáskor veszem meg, addig itt a 13, ha agyvérzést akarok kapni mások ellen.
  • Breki33
    #35238
    egyébként meg ha list file-tt akarod használsi simán tc-vel összemásolhatod egy file-ba, sztem felesleges egyesével futtatni
  • Breki33
    #35237
    korábban már részletesen leírtam a kitserverhez hasonló megoldást

    de röviden
    bemásolod a megfelelő könyvtárba a filokat

    futtatod a
    FHL BH Editor

    regenerate all BH-files
    (ignore extern files)

    http://www.moddingway.com/file/27926.html

    és kész, egyáltalán nem kell minden patchnál legfuttatni
    simán így használtam mikor a kiegészítőket készítettem, tettem fel

  • [HUN]FaTaL
    #35236
    "tehát hat csomagot kell egymás után bemásolnod és az installt egyszer futtatnod, szerintem ez öt perc"

    És meg is ölted az egészet. Az installt minden alkalommal le kell futtatni, mivel a txt fájl tartalmazza a szükséges fájlokat (amiket importál), a patchekkel pedig felülírkálod.
  • Breki33
    #35235
    1.8.2 az utolsó all in one

    tehát hat csomagot kell egymás után bemásolnod és az installt egyszer futtatnod, szerintem ez öt perc
  • Ingman12
    #35234
    Szerintem ez a pure shot katasztrófa lesz. A 12-ben a belsővel való lövések voltak olyanok, hogy még ha gyengén is találtad el messziről, akkor is betekeredett a kapus mellett. Már szinte alig ment a kapu felé, olyan lassú volt a labda, de a kapus mégsem tudta elérni és/vagy későn reagált. Szánalmas volt.

    Maximum télen, ha nincs semmi más játék, vagy amik kellettek, már beszereztem, lehet megveszem a 14-et, de azt a 10 ezret így is megbántam tavaly, szóval még ez sem túl valószínű.
  • [HUN]FaTaL
    #35233
    Én az egész Fifa mappát szoktam winreinstall után 1:1-ben elmenteni, feltelepítem a fifát, a patch(ek)et (hivatalos), aztán letörlöm a mappát és visszamásolom az eredetit.
  • Humesz
    #35232
    Hali,

    Moddingway update frissítéseket össze lehet másolni egybe a legutóbbi All In One csomaggal és így együtt átmásolni a FIFA könyvtárba? Így is működni fog?

    Moddingway MOD frissítéseket használok, most éppen az 1.9.6-ot tettem fel és már jó régen volt All In One csomag.

    Ezeket az update-nek nevezett kiadásokat a leírások szerint egyenként kell feltenni ... ez alapján működik is rendesen, viszont baromi unalmas egy újratelepítés után ezt mindig végigcsinálni.

    Köszi
  • SLICK
    #35231
    nem tudom ezen agyalok én is, lehet a menedzser módot turbózzák fel kicsit
  • TBWarrior
    #35230
    "- megjelenik a karrier mód, amelyben jó klubvezetőhöz híven vásárolhatunk, átigazoltathatunk, stb."

    Ebben mi az újdonság az elődhöz képest?
  • Breki33
    #35229
    Csak az új next-gen konzolokon lesz az új grafikai Ignize motor. a régieken meg csak egy kis toldozás-foltozás, ahogy a PC-n is

    -továbbfejlesztették a mesterséges intelligenciát, ami azt eredményezi majd, hogy az ellenfelek ellen nehezebb lesz a játék és ezáltal realisztikusabb lesz a játékmenet
    - komplexebb labdavezetést ígérnek a készítők
    - “Pure Shot” és “ball physics” technológiák, amelyek tovább finomítják az egyébként sem rossz fizikai modellezést és még precízebb lövéseket és passzokat tesznek lehetővé
    - “first touch control” néven a labdazsonglőrködési képességeket pontosan kezeli majd a program. A gyengébb képességű játékosok érezhetően kevesbbre lesznek képesek, így ezentúl még fontosabb szerepet kap a csapat tagok ésszerű összeállítása.
    - fejlődik a cselezés, több figura is összekombinálható lesz
    - “skill games” néven minijátékok lesznek, amelyekkel a játékosok képességei tudjuk fejleszteni
    - megjelenik a karrier mód, amelyben jó klubvezetőhöz híven vásárolhatunk, átigazoltathatunk, stb. Komplett menedzselhetjük csapatunkat.Lehet, hogy lassan elfelejthetjük a Fifa Manager-t?
  • SLICK
    #35228
    Most akkor a PC-s verzió is kap újításokat nem csak az új generációs konzolok?
    Régebben volt egy cikk ahol írták, hogy mi megint lemaradunk a finomságokról...
  • Breki33
    #35227
  • vizoo
    #35226
    Nekem is ugyan ezt csinálja, mióta kb. két hete újratelepítettem... És egyszerűen nem jövök rá, hogy mi a baj... :(
  • wattafaka
    #35225
    Sziasztok!
    Egy olyan problémám van, hogy amint betöltöm a profilt, elfelejti a controllert, és csak egérrel tudok menni. Ugyanúgy felismeri, mert ha rámegyek a Kick-Off-ra, akkor ugyanúgy ott a két controller jel, de semmit az ég világon nem tudok velük kezdeni, csak akkor tudok játékon belül is controllert használni, ha minden játékindításnál új profilt csinálok...
    Ötlete esetleg valakinek, hogy ez miért lehet?
    Köszönöm.
  • vizoo
    #35224
    Az origin, és minden fifa exe rendszergazda futtatás beállításokkal és továbbra sem jó... :(
  • adidas289
    #35223
  • adidas289
    #35222
  • adidas289
    #35221
  • adidas289
    #35220
  • dragon11
    #35219
    nektek is előfordul h indítotok valakit aki a közelben van a játék pedig nem reagál hogy váltson arra a játéksora akinél a labda van és automatikusan csak topog a labda előtt pár mpig míg az ellenfél simán szerel ?:D

    ez valami bug ?:D:D:d ugye a 14 nemilyen fos lesz?:P
  • [HUN]FaTaL
    #35218
    Nyílván változtattak a gameplayen. Hogy mit azt viszont nem tudom.
  • Humesz
    #35217
    Hali!

    A Moddingway Patch-ben a Database 5.0 - Gameplayzed miben különbözik a sima Database 5.0-tól?

    Köszi
  • contraste
    #35216
    Nekem is ez a problemam, nem igaz, h sosem tudjak rendesen megirni ezt a programot. Egy szezont nem lehet rendesen vegignyomni, mert allandoan kilepked.
  • Kingnandi
    #35215
    Sziasztok,

    Nekem annyi problémám lenne, hogy fifa 13-ban (nem eredeti) karrier módba mindig kidob valami miatt.. Általában 1 dátumkor de mostanába 1 játékos vétel miatt a múltkor pedig a keret átalakítás miatt dobott ki. Nem tudtok rá valami javitást vagy patchot?
  • kjhun
    #35214
    Rendszergazdaként futtatva se jobb? (A Launcher-wn, és a fifa13.exe-n is legyen beállítva. Az Origin-nél jó kérdés számít-e.)
  • vizoo
    #35213
    Tudom, az ügyfélszolgálat is azt kérdezi először, hogy be van-e dugva a gép a konnektorba. De nah... :) A legfrissebb és az eggyel korábbi driver is ki lett próbálva. (BF3-mal semmi gond ultrán)
  • rooney8
    #35212
    drivereket felraktad?
  • vizoo
    #35211
    Sziasztok,

    remélem tud valaki segíteni. Megjelenés óta játszom a fifa 13-mal. Semmi bajom nem volt vele korábban. Nemrég újra telepítettem a windowst (win 7 64 bit home premium), majd ugye az origint és a fifát. Először el sem akart indulni a játék. A Messi-s töltőképernyő után kilépett. Ezt megoldottam. Most úgy néz ki, hogy elindul, de mintha teljesen figyelme kívül hagyná a launchernél alkalmazott grafikai beállításokat. Ráadásul a gamepad-om (logitech F710), illetve a billentyűzet is csak a profil betöltéséig működik. A menüben már csak az egérrel tudok navigálni (és ugye a grafika kb. 800x600as low szinten lehet...) Próbáltam neten keresni, de az angolom nem a legjobb, és nem is igen találtam ehhez hasonló gondot.

    Remélem tud valaki valami okosat mondani :)
  • IXEMGabeo
    #35210
    Igen ezt jól elbaszták benne

    5 szezon után az ODD Greenlanddel mindent megnyertem és kénytelen voltam a Grashoppers ajánlatát elfogadni ugyanis untam már a csapatot:D