36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • hunbasser
    #21738
    részemről is lezárva.csak megjegyeztem valamit,amire jött a személyeskedés,és ezt valahogy nem kamázom sry,de felejtsük el.
  • mikiking
    #21737
    de a #21731 -ben nem,és ott kezdődött minden,részemről ennyi, nem fogok veled vitatkozni,mert nincs semmi értelme .
  • hunbasser
    #21736
    #21733-ban nekem személyeskedtél,innentől kezdve jóhogy hozzászólok...
  • mikiking
    #21735
    te fiu,nem neked irtam,sok közöd nincs hozzá ! kutyát nem érdkli,te mit tartasz viccesnek
  • hunbasser
    #21734
    nem nagyon fogtam a hasamat a nevetésben :)

    de szerintem abban nincs semmi vicces,ha szolídan levakoznak.
  • mikiking
    #21733
    na most ha valaki nem érti a viccet, a hüjeséget,az meg nézesse meg magát,vagy kicsivel kevesebbet igyon ,esetleg szivjon... thx
  • hunbasser
    #21732
    attól még hogy valaki nem nyomja non stop a fifát és max "megveszi" évente a fifát és játszik vele pár meccset kipróbálás szintjén,attól még nem kell lehurrogni,hogy nem vette észre a keretbeállításnál,hogy ott lehet mezt választani.ha én se játszanék sokat fifákkal,akkor lehet,hogy én se vettem volna észre,sőt még így is az első meccs előtt majdnem elfelejtettem,mert most máshogy van,mint az előzőekben.
  • mikiking
    #21731
    na most van mezválasztás a meccs előtt.... A probléma okozója lehet látászavar,vagy kapkodás ! Elég ragályos betegség...
    Ellenszer : Forduljon idősebb lakótársához,esetleg érettebb szüleihez, vagy szemorvos. esetleg hivjon fel valami szakértőt,ismerősét. receptért 300 forintot kérnék
  • Monoton
    #21730
    Na feltettem énis, Real Madrid kiválaszt Milan ellen Rákészültem meg minden, erre nagy csalódásomban mindkét csapat feher mezben O.o Élmény volt :D
  • rooney8
    #21729
  • gyemant04
    #21728
    format D

    :C sry
  • rooney8
    #21727
    Szint úgy... :D Csak azt ne mondjátok, hogy format c :D
  • HoReSz1975
    #21726
    nem sz*rakodok, uninstall, úgy is ratyi lett
  • rooney8
    #21725
    Szintúgy... :/ Ötlet? (nekem xp 32bit)
  • HoReSz1975
    #21724
    nekem ez a demo explorer nem jó, kidob .exe hibával vista ultimate x64 van fent
  • emokiller
    #21723
    na hát erre nem tudok mit mondani
    wow forumon van 1 jó kis szmájli ami fejbelövi magát xD
    itt nem találtam
  • bigbigle
    #21722
    ja
  • gabber_saviola
    #21721
    gecc hogy leoltotta a srácot
  • gabber_saviola
    #21720
    kiráz a hideg az oantól meg a naontól :D
  • bigbigle
    #21719
    szép mitázat:)
  • SLICK
    #21718
    Na most hogy így hosszabb ideig lehet játszani a demót, észrevettem pár hibát még:

    1. Kaptam egy pirosat. Az ezt követő bejátszásban meg érdekes mód a saját csapattársaim kezdtek el veszekedni a kiállított játékossal, nem pedig az ellenfél.

    2. Már félidőben úgy örülnek a játékosok, mintha nyertek volna. Ezek a bejátszások a meccs végén szoktak lenni :|

    3. A játékosok olyan későn reagálnak, hogy addig 100-szor elmegy mellettük az ellenfél. Nem egy gólt kaptam így mert a védőim szar helyre mentek vagy csak nézték az ellenfelet, hogy tör kapura.

    4. A Realnál az egyik játékosnak (Higuaínnak) elég érdekekes kinézete van.



    Remélem ezeket a hibákat, a teljesben kijavítják, mert ez így elég zavaró.
  • bigbigle
    #21717
    ez akkor jó lehet úgy is okt. 3. megveszem azt 14:00-20:00-ig ezt fogom tolni.mindenki azt mondja hogy minek veszem meg és hogy a pes 09 jobb lesz.de hát akinek az utolsó fifa darabja a 05 akkor meg kell vennie.
  • rooney8
    #21716
    Ez a 2 ugyan az. Az a lényeg, hogy csak egy embert irányíthatsz az egész meccs alatt... Érdemes kipróbálni, mert kibebaszottul zsírkirály lett :D Én csak ezért fogok fifázni :D
  • Firerock
    #21715
    valahogy el lehet menteni a beállításokat?
  • bigbigle
    #21714
    nem csak magyar:)
  • mikiking
    #21713
    dankóros csapat ?
  • bigbigle
    #21712
    nem csak én hanem az egész csapat játszik úgy.és a tkérdéseimre léccives válaszolnátok
  • Atti12
    #21711
    kispályán nincs les papa :) Ha meg nagypályán játszol les nélkül akkor NAON buta vagy :D
  • mikiking
    #21710
    te eláshatnád magad..abbol tanulnanak masok
  • bigbigle
    #21709
    mi az a légy profi mód, és a be a pro mod?egyébként én mindig így focizok élőben is és mindig les nélkül tehát még a hibámból se tok tanulni.
  • Barnabyka
    #21708
    LOL..mijen igaz..ilyenért beültetnélek egy TV elé és végignézetnék veled egy olyan videót ameikbe lesek vannak és minimum 3 óra hosszás:D:D
  • Atti12
    #21707
    ez az év hozzászólása :DA_:FA_FS?D:_A?FSD
  • mikiking
    #21706
    ásd el magad..... minek jáccol focis játékot vérpisitke,ha nem tudod a szabályokat..ááá , az ilyet utálom
  • mikiking
    #21705
    igazad van.....
  • ProGabe #21704
    ilyenkor csak a labda vonala mögött lévő játékosnak lehet passzolni, különben les

    kipróbáltam a be a pro módot:

    ÉLMÉNY! nagyon eltalálták a dolgot. a kamera mozgással sikerült valami hihetetlen lendületet belevinni a dologba. értelemszerűen teljesen más élményt nyújt attól függően, milyen poszton lébő játékost irányítasz. ez tényleg jó lett! igaz, a csapattársak néha olyanokat bénáznak, hogy a fejemet fogom, de ebből még lehet valami

    lesz ilyen az új PES-ben is (a koreai verzióban már tavaly is volt), meglátjuk ott hogy hozták össze! :)
  • inter94
    #21703









  • Martins15
    #21702
    Nekem igazából a légy profi mód tetszik a legjobban.Sima meccsben semmi izgalmat nemlátok.
  • csocso14
    #21701
    Most toltam egy meccset, érdekes volt. 2-1-re mentem, a végén szöglettel jött a gép, előre hívta a kapusát megszereztem a labdát, félpályáról rálőttem, 16-son belül pattogott a labda már csak 1 vagy 2 méter és bent lett volna erre a bíró lefújta a meccset XD :S
  • bigbigle
    #21700
    én se tom mi az a les mindig kikapcsoltam
  • mikiking
    #21699
    az les,kivéve ha hátra felé paaszolsz,tehát akinek passzolsz hátrébb van mint te.... akkor nem les.de amugy az