36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • mikiking
    #21780
    dehogy :D egyébként Nvidiád van gondolom..mien féle ? Fx 5200 ?
  • gabber_saviola
    #21779
    fu azért meg ne egyél :)
  • BIZ0906
    #21778
    Ha full jpg-t csinálsz akkor olyan mint egy bmp :) itt nem a paintra gondolok.
  • mikiking
    #21777
    van egy olyan érzésem,hogy neked egy picivel sem szebb..no meg az hogy print screen és jpg minőség,szoval leveszi a szépséget..de minygyart csinalok egy rendeset
  • gabber_saviola
    #21776
    atin ilyen csúnya? :P
  • mikiking
    #21775
    Hát full grafikán , Catalystban a 24 x AA betéve,adaptiv vonalsimitás bekapcsolva , 16 X A Filtering,meg amit csak lehet fullra húzva,és légy profi módba a kapunál lévő partvonal,az nagyon ideggesitő..valaki megtudta ezt oldani ??

  • HoReSz1975
    #21774
    Nekem ilyen van:

    Logitech Chillstream Controller USB

    Leírás:
    ChillStream™ technológia
    A legvadabb csaták során is hűsen tartja kezét.
    Puha gumimarkolatok
    Kényelem és pontosság felsőfokon a még eredményesebb játék érdekében.
    Nagy hatékonyságú analóg botkormányok és tűzgombok
    Még nagyobb sebesség és pontosság.

    A Logitech® ChillStream™ technológiája a legvadabb csaták során is hűsen tartja kezét. A játékvezérlőbe épített ventilátor fordulatszáma három fokozatban szabályozható, így bármivel és bárhogyan jásztik is, a ChillStream™ technológia révén még tovább, még keményebben és még frissebben teheti!



    , xbox360 alapú, ezért nem nagyon kell álligatni, mert az összes játékot erre adják ki PC -nél, vezérlésben.
  • mikiking
    #21773
    persze pc
  • mikiking
    #21772
    amugy valaki tud arrol valamit,hogy jövőre mien is lesz a fifa ? volt róla elvétve hir ?
  • bigbigle
    #21771
    vegyél logitech-et vagy geniust
  • rooney8
    #21770
    Szerintetek milyen gamepadot vegyek? Mert hallottam hogy van olyan ami nem működik rendesen a fifánál... És nem csak fifához használnám :)
  • examinee
    #21769
    Erre csak annyit hogy az Ea is megcsinálta a hasonló trailerét. Nem ezekből a mű dolgokból kell kiindulni hanem a gameplayból. Most megmondom mert tavaly is így volt Pesnek köze nem volt konzolon a fifához már. Lehet PC-n jobb a Pes de konzolon fifa jóval előrébb van.
    Off vége.
  • Martins15
    #21768
    Hmm érdekes billel tudok légy profinál más embert választani gamepaddal meg nem...Remélem csak demoban szivat a Fifa és nemkell uj gamepadot venni:S
  • mikiking
    #21767
    a be a pro mod kamera a labdára van állitva természetes egy kis részben.de főleg a játékos szerint mozog.... probald a kamera beállitsánál külső nézetre tenni,,,, AMugy sikerült már valakinek Ronaldinhoval az Elastico ? én egérrel sehogy sem tudom
  • zolo
    #21766
    Tuti én vagyok vak, de Légy Profi módban, középpályással, Légy Profi kamerával nekem ugyanúgy a labdát követi, mitn a 08-ban, nem azt látom amit te is írsz :((
    Van valami beállítás amit elkerültem, vagy hogy működik a dolog?
  • John Cena
    #21765
    sírni azért nem kéne..
  • mikiking
    #21764
    2
  • Martins15
    #21763
    ebben a játékban
  • Martins15
    #21762
    2-es a max.
  • faláb
    #21761
    Mi ez a shader? És hanyas fokozat a max?
  • mikiking
    #21760
    oké.csak ez a tegnap,meg a mai nap,eddig nagyon szarul sikerült. Elég ingerlékenyvagyok,szoval elnézést mindenkitől
  • RAZOR27
    #21759
    Köszi, csak erre voltam kíváncsi.
  • Count Adyn
    #21758
    Nincs multi benne:)
    mikiking: legyél már egy kicsit kedvesebb az emberekkel légyszi:D
  • ForzaInter
    #21757
    nem kéne minden második emberbe bele kötnöd... ettől nem leszel menőbb srác...
  • RAZOR27
    #21756
    megkérdezni se lehet?
  • ForzaInter
    #21755
    pont hogy pár év és Konaminak nem marad licence sem:\ mivel idén megint eggyel kevesebb bajnokság lesz megcsinálva, mivel FIFA kizárólagos jogot szerzett spanyol bajnokságra...
  • mikiking
    #21754
    mozi szinház opera ?
  • RAZOR27
    #21753
    Tartalmaz multi részt a demo?
  • aricsi
    #21752
    Hát kipróbáltam a demót. Ez a fifa még mindig sehol sincs az x360-as verziótól. Náhány graf újítás van,de ennyi.Stadionok is szebbek next-genen,a stadion kivetítő is élő(pc-n még mindig egy mosott textúra van ott)a nézők is 3d-sek,a játékosok is jobban néznek ki kicsit bár az már egész jó lett pc-n is ha maxon van a shader. A játékmenetről ne is beszéljünk,egész mások az animációk,mozdulatok.Ettől függetlenül szét fogom játszani ezt a részt is de nem vágom minek kell külön lebutított verziót kapnunk pc-re, egy portolás vajon mér oan nehéz az ea-nek?
  • Djemba
    #21751
    FIFA DEMO kb 1 hónapos mint tavaly a 08
  • zeus89
    #21750
    próbát megér de a FIFA most tök fasza lett idén, szóval szerintem jobban nézz ki mint a PES
  • Atti12
    #21749
    nah jó azt hiszem ezt is kikell majd próbálni. o.O
  • Curesz
    #21748
    Jó rájöttem XD
  • Curesz
    #21747
    Mi annak a számnak a címe ami a demoba megy?
  • zeus89
    #21746
    olyan szögletesek ezek az új PES 2009 képek, a játékosok arca olyan szögletes aránytalan ... idén a FIFA játékosai sokkal szebbek
  • Djemba
    #21743
    08-09 BL játéknak lehet bebasztak a FIFA részéről
    PES pár év és megvesz minden liszenszet
  • HoReSz1975
    #21742
    én mindkettöt szeretem, de ezek csak tények... no para
  • hunbasser
    #21741
    oké,ez nem pes topik.
  • HoReSz1975
    #21740
    ez tényleg komoly lesz, ez a fejlesztés, nem amit az EA Sports tesz a PC tulajok elé
  • HoReSz1975
    #21739
    FIFA 09 -nek annyi:

    PES 09: ellentámadás