36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Matte
    #35289
    nem érdemes megvenni.

    Én azt mondom, hogy ha nem vagy divathater, akkor idén a PES köre jön, arra talán érdemes lesz pénzt kiadni, Fifára ott marad a 13 ha online akarod nyomni, aztán talán (talán) jövőre kapunk mi is next-gent.

    De a 14-et megvenni most nagyjából olyannak tűnik, mintha belapátolnád a lóvét a vécébe.
  • ToM1113
    #35288
    Sziasztok!

    Valaki lenne oylan kedves és leírná, hogy miért lenne érdeems megvenni a Fifa 14-et? Milyen újítások találhatóak benne majd a fifa 13 hoz képest?

    Ugyanis azt tudom, hogy az új motort nem kapja meg, amit a ps4 és Xbox One megkap, hanem marad a régi...

    Ezért gondoltam hogy nem is veszem meg, mert arra számítok hogy gyakorlatilag csak az igazolások lesznek megcsinálva benne és kb ennyi.
    Akkor meg ott a 13....

    Természetesen PC verzióról beszélek.

    Köszi.
  • kjhun
    #35287
    Csodálkozol???

    Elvileg a Win 8-at még nem is támogatja. Nézd, meg a hivatalos weboldalt. Ha, mindenképp FIFA-zni akarsz, akkor tedd vissza a Win 7-et vagy ami előtte fent volt. A Win 8 az bohóckodásra való semmi másra.
  • szapor
    #35286
    Sziasztok. Ma raktam fel a Windows 8at és nem működik az Origin, elinditom de nem csinál semmit. Kompatibilitási módban is próbáltam de úgy se működött. :SS Mi a megoldás?
  • Humesz
    #35285
    Hali,

    Lehet saját csapatot csinálni a 13-ban? Úgy értem nem (csak) a meglévő játékosokkal, hanem saját kitalált nevűekkel is! Ez a creation center mire való pl?

    Köszönöm
  • StillAwesome
    #35284
    Felraktam ma a Fifa-t mert nagyon megjött a kedvem egy "MY Player" játékhoz. Mindent levettem minimumra (bár jó hozzá a gépem) és szépen fut egészen a menüig, ahol bejön a bitang lagg ami miatt baromira élvezhetetlen az egész. Próbáltam a D3doverrider-t, de ha azt bekapcsolom, akkor nem indul a játék. Valakinek van valami ötlete? (12-es verzió, Win7-em van). Google-n is keresgéltem, de semmi okosságot nem találtam. Köszönöm előre is a segítséget!
  • tobias88
    #35283
    Már megtaláltam, köszi. Nem teszi fel a kérdést, de ott van lehetőségként.
  • IXEMGabeo
    #35282
    Nekem az rémlik, hogy a játék megkérdezi karrier előtt, hogy a módosítottal vagy az alappal kezdesz-e. Régebbi FIFAkban is így volt. Anno Morientest a Liverpoolba tettem a 2005-ben és el is tudtam úgy kezdeni a menedzser módot, hogy ő már ott volt...
  • tobias88
    #35281
    Sziasztok.
    A problémám az lenne, hogy átállítottam pár igazolást a játékban meg pár játékos értékét, viszont ez karrier módban nem változik, ott az alap adatbázist használja. Hogy tudom rá venni a játékot, hogy az általam módosítottal játszhassak ott?
  • IXEMGabeo
    #35280
    miért lettél ideges?
  • Laci82
    #35279
    Sziasztok.
    A következő gondom lenne,akadozik a fifa 13,eddig nem tette,de most valamiért megteszi,viszont ha alt+tabbal átváltok az ablakok közt majd visszaváltok a játéka akkor megszűnik az akadozás.
    Valakinek volt már ilyen?
    Mi lehet rá a megoldás ?
  • banyai2000
    #35278
    Sikerült megcsinálni . A regenerátor nem is kellett csak ezzel a Black Boxxal nem ment a játék .
  • Ingman12
    #35277
    Te jóságos ég mennyire felhúztam magam megint...

    Undorító, mocskos egy játék ez. A jövőben soha nem fogom megvenni egyiket sem és elfelejtem ezt a hulladékot, engem többet nem etetnek new engine-nel meg a többi hülyeséggel.

    Elnézést a kirohanásért, de azért már mindennek van határa...
  • banyai2000
    #35276
    Köszönöm szépen :) . Megpróbálom hátha így jó lesz .
  • Breki33
    #35275
    ezt próbáld ki

    #35237
  • banyai2000
    #35274
    Sziasztok . A Fifa 13 tört Black Box verzióhoz fel akartam tenni a FIFA 13 MODDINGWAY MOD V 1.9.6 - ALL IN ONE modot,de egyszerüen flerakom és nem indul a játék pedig videókat elnézve jól csinálom . Mi lehet a baj ?
  • wattafaka
    #35273
    Sziasztok.
    Egy olyan problémám van, hogy hacsak nem csinálok új profilt elveszik minden input (billentyűzet és/vagy controllerirányítás), és csak egérrel tudok tovább menni.
    Ötlet valaki erre?
  • Nagyi2pac
    #35272
  • mooo
    #35271
    Sziasztok!
    Ha karrier módban játszom,akkor az F betűvel tudom rögzíteni a kamerát,hogy a játékoson legyen és ne a labdát kövesse.
    Viszont ha Manager módban egy játékoshoz rögzítve játszom,akkor ez nem működik és a csatárom mindig visszarohangál,ha hátul van a labda.
    Nem tudjátok erre mi a megoldás? (nem rég kezdtem fifázni)
  • penge96
    #35270
    Srácok, az mitől lehet, hogy a játék egy ideje így a 2. félidő környékén egy nagyon fura framerate dropba kezd? 60 FPS-em van stabilan, mint mindig, de mintha darabosabb lenne az egész, ahogy rúgom előre a labdát, meg úgy minden. Mi lehet az oka? Régen ilyet nem tapasztaltam.
  • Matte
    #35269
    jaaaaaaaaaa

    (komolyan mondtam, hogy nem kötekedés, csak nem vágtam) :D

    Nem, olyan tényleg nincs.
  • [HUN]FaTaL
    #35268
    "mi a tököm az az offline liga? Nem az, hogy fogod, kiválasztod hogy pl. spanyol bajnokság, kiválasztod magadnak a barcát és nyomod vele az éveket, adsz-veszel játékosokat, nyomod a bajnokságot, kupát, bl-t? Mert ez VAN."

    Nem, ez a master-league és tiszta bug az egész. Sima liga, ahol nem kell átigazolásokkal baszakodni, menedzserkedni, csak játszani. Ilyen NINCS, csak online módban.

    Indítsd el a 2012-es pest és nézd meg. :)
  • Matte
    #35267
    thx.

    nekem ezeken a videókon elsőre egy egyszínű linóleum padlónak tűnt a gyep, azért voltam kritikus. De HD-ban lesve az új videót már látszik, hogy pöpec, az arcmimika viszont még mindig nagyon műanyag, de igazándiból azt telibe.
  • Matte
    #35266
    most kemény leszek -és értetlen VAGYOK- tehát rá kell kérdeznem nemes egyszerűséggel:

    mi a tököm az az offline liga? Nem az, hogy fogod, kiválasztod hogy pl. spanyol bajnokság, kiválasztod magadnak a barcát és nyomod vele az éveket, adsz-veszel játékosokat, nyomod a bajnokságot, kupát, bl-t? Mert ez VAN.

    Ha nem ez, akkor mi? (és persze miért akarnék játszani vele, ha nem ez?)

    Nem kötekedek nyilván, csak tényleg nem értem mi az az offline liga akkor.
  • Breki33
    #35265
    #‎FIFA13‬ ModdingWay Patch. All In One version 1.9.6. All Updates included.

    DOWNLOAD IT
    http://www.moddingway.com/file/36362.html
  • Breki33
    #35264
    elhiheted, hogy a gyepet elég kritikus szemmel nézem

    ezért fogom a fejem, mikor a fifa gyepet meglátom azzal a csíkozással

    licenszekről, pedig ez így van kifizetnék, ha lehetne

    most 2022. december 31-ig hosszabbított egymással a FIFA és az EA Sports.

    Ha kéne mutatni egy olyan Electronic Arts sorozatot, ami biztosan, megbotlások nélkül népszerű, és folyamatosan kiemelkedő számokat produkál a kasszáknál, akkor a FIFA-szériára esne a választásunk.

    Ennek megfelelően az EA nagyon odafigyel arra, hogy a múlt évtizedben megszerzett exkluzív teljes körű FIFA jogok a jövőben is kizárólagosak maradjanak - és azok is maradnak, mert ismét sikerült megállapodni a FIFA-val.

    Ennek megfelelően az EA 2022-ig gyárthat FIFA játékokat, beleértve a kiemelt eseményekre (EB / VB) alapozó címeket is. A FIFA Interactive World Cup partnerség is megmarad, az eseménysorozatot továbbra is az EA bonyolítja.

    Az Electronic Arts húsz éve (1993 óta) gyárt FIFA játékokat, a jelek szerint még legalább tíz további év kinéz a sorozatnak.

    Arsenal és Barcelona is benne van szerintem a Pes-ben

    részletesen a 13-as licenszek:

    Licenszek:
    A Bajnokok Ligája, Európa Liga, illetve Copa Libertadores licenszelve marad. Ugyanúgy a játékba marad, az Uefa Super Cup is. A következő ligák teljesen licenszeltek: Eredivisie, Ligue 1, Liga BBVA, Bundesliga

    A következő ligák nem teljesen licenszeltek:
    - Serie A (minden csapat licenszelt, viszont a bajnokság logója és neve nem)
    - Barclays Premier League (6 licenszelt csapat - Arsenal, Manchester United, Manchester City, Chelsea, Tottenham, Liverpool)
    - Primera League (Portugál) (4 licenszelt csapat - Porto, Benfica, Braga, Sporting)
    - Primera Division Argentina (3 licenszelt csapat - Independiente, Boca Juniors, Racing)
    - Super League Greece (4 licenszelt csapat - Olympiakos, PAOK, AEK Athen, Panathinaikos)
    - Jupiler Pro League (Belgium) (6 licenszelt csapat - RSC Anderlecht, Club Brugge, AA Gent, KRC Genk Standard Liege és Submundo FC)
    - Primera Division de Mexico (6 licenszelt csapat - Chivas de Guadalajara, Cruz Azul, Tigres UANL, Monterrey FC, SantosLaguna és Pumas UNAM)

    Pes 2014:

    UEFA Champions League, UEFA Europa League and UEFA Super Cup competitions are fully licensed in the game. For the first time, the game will feature an exclusive license for the AFC Champions League[5] and the Argentine Primera División.[6][7]


    PES 2014 Grafikai és megjelenési információk

    kuzco007

    2013-04-22 21:33:27

    Megosztom az iWiW-en! Megosztom a Facebook-on! Megosztom a Twitter-en! Hozzáadom a Google könyvjelzőimhez! Hozzáadom a Startlapomhoz! Megosztom a MySpace-en! Könyvjelző és megosztás
    A KONAMI nyilvánosságra hozta a PES 2014 Demojának és teljes játékának megjelenési idejét, illetve új képek és információk is napvilágot láttak a vadiúj grafikai motorról.
    Infinety network
    Kiderült, hogy a PES 2014 demója augusztus végén, szeptember elején lát majd napvilágot, de ez még a régi motort használja majd, az új a teljes játékot hajtja majd. Erre szeptember vége, október végéig kell várni, tehát egy hónappal a demó megjelenése után már játszhatunk is a megújított grafikai motorral rendelkező PES 2014-el.

    A játékban már korábban hírt adtunk róla, a Bajnokok Ligája, Európa Liga és Libertadores Kupa mellett, immáron az Ázsiai Bajnokok Ligája is szerepet kap majd. A játék motorját a Fox Engine fejlesztette ki, melyet nem rég jelentett be az EDGE magazin.

    Az alábbi képen látszik, hogy mennyire valósághű kidolgozást tesz lehetővé, bal oldalt a játékbeli, jobb oldalt a valós arc látható, Te megtudnád mondani melyik az igazi?:)


    Az új játék grafikájáról a Metal Gear Solid előzetese ad bemutatót:


    Minden bizonnyal a legszebb PES-nek örülhetünk ősz elején.

    A spanyol, francia és holland liga továbbra is teljes licencel rendelkezik majd, az angol ligából a Manchester United rendelkezik majd valós nevekkel, mezekkel, míg a német bajnokságból a Bayern München és a Borussia Dortmund rendelkezik majd valós dolgokkal. A játék latin-amerikában egyre inkább népszerűbbé válik, így valószínűsíthetően az argentin első osztály is helyet kap a játékban, azonban még nem biztos, hogy időben megkapja a KONAMI minden csapat engedélyét. Emellett a spanyol 2. vonal szintén valós licencekkel rendelkezik majd, míg a teljes brazil első osztályú csapatok stadionjait tartalmazza majd a játék, illetve tervbe vették, hogy a spanyol, francia vagy holland első osztály stadionjait is megszerezzék, megszerkesszék.

    A Liga és Offline közösség módok valószínűleg kikerülnek a játékból, mivel nagyon sok negatív kritikát kaptak a felhasználóktól, azonban a szerkesztőket az EA-vel szemben a KONAMI igyekszik támogatni, korlátlan helyet kapnak a játékban elhelyezhető kiegészítők és belső szerkesztő felületet is tartalmazni fog a játék.
  • [HUN]FaTaL
    #35263
    Még mindig: Hiába raksz patchet, sem az ML-t nem teszi rendben, sem offline ligát nem helyez a játékban, az csak adatbázist javít, gameplayt és grafikát módosít.
  • Matte
    #35262
    még mindig: PES-t csak patchel. Egyébként szót ejteni se érdemes róla.
  • Matte
    #35261
    a videó amúgy tetszetős, bár grafikailag (főleg nézőközönség, de méginkább a gyep még mindig vannak vele problémáim).

    A licence kérdéshez megmondom őszintén, hogy nem értek, de laikusként az a sanda gyanúm, hogy ez azért nem ilyen egyszerű, egyszerűen csak nem fizetik ki Konamiék. Mármint a BL-es párhuzamot értem, de annak mi köze a csapatokhoz-játékosokhoz? Barcelona pl. lehet mindkét játékban, Arsenal nem?

    Őszintén szólva kétlem, hogy itt kizárólagosságról lenne szó az EA irányába, sokkal inkább lóvékérdés. A BL más, ott simán elhiszem, hogy kizárólagosság van.
  • [HUN]FaTaL
    #35260
    *13-as PES-ben
  • [HUN]FaTaL
    #35259
    ML = Master League, játékos visszavonul, következő szezonban megjelenik ifiként.

    A 12-es PES-ben pedig sima liga nincs, csak online meg ML.
  • Matte
    #35258
    persze, gameplay patchről beszélek, ahol a játéksebességen át a labdasebesség/lövéserősség/labdasúly és sorolhatnám min csiszoltak (illetve persze állíthatsz ha akarsz).

    @Fatal: Késő van, nem tudom mi az az ML mód (vagy inkább nem esik le). Újra megjelenő játékos buggal nem találkoztam. Sőt jobban belegondolva másmilyennel se nagyon, offline liga pedig miért ne lenne? (vagy akkor azt se tudom, hogy mi a liga :D).
  • Breki33
    #35257
    nem balfaszkodnak azokat a licenszeket amiket a fifa megszerzett nem rakhatják bele, ugyanezért nincsen a fifaban bl

    mondjuk azt énse értem, hogy a patchektől miért lenne azok grafikai esetleg adatbázis változások

    esetleg gameplay patchek javítanak a játékmeneten ebben elég profi-k már a készítők, gondolom a jenkeys gameplay változását érezhetted
  • Breki33
    #35256
    a manuális passz lassú? :P

    najó inkább hagyjuk
  • Breki33
    #35255
    ja igen ez régebbi

    de van azóta pl olyan, hogy a készítők beszélnek és azt hiszem Bayern - Santos mecs megy, de ide nem rakok be pes-es videót a fórumában mindig kirakom az újakat pl a mostani ez itt érdemes megnézni a direct first touch-ot, van egy kis különbség a fifához képest

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1111128097&no=78418
  • [HUN]FaTaL
    #35254
    A modok nem segítenek, sem a balfasz ML módon (újra megjelenő játékosok pl.), sem az offline liga hiányán.
  • Breki33
    #35253
    ??

    Ezeket nem tudom honnan veszed egyáltalán nem ez lesz az eredménye
  • Matte
    #35252
    erre való a patch, pont az összes hibát helyreteszi azok közül amiket felsoroltál.

    Emiatt írtam, hogy a "csupasz" PES egy raklap szart nem ér. De nem véletlen moddolható ilyen könnyen, a Konami ezzel tisztában van, csak balfaszkodnak a licencekkel.
  • [HUN]FaTaL
    #35251
    "sőt erre van direkt a manuális pasz"

    Lassú, és a többi bug, a szar ML mód és az offline liga hiánya miatt nem szenvedtem tovább vele.
  • [HUN]FaTaL
    #35250
    Szétbassza a bh-t :)