36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • BIZ0906
    #23178
    Ja meg ollózás, ugyye nem tévedek?
  • BIZ0906
    #23177
    Ez amilyan emelés ugye? :)
  • Laca1985
    #23176
    Na szia!

    Na ne rohogtess, hogy szebb a grafikaja a fifanak? Ezt valahol, nagyon elnezted kispajtas:) Hat ha neked tetszik, ez a rakas szar PC-re akkor gratulalok, jatszal vele sokat!!! Ennek a jateknak, egyedul a manager modja ami jo, de a graf, meg a jatekmenet, mar vagy 6 eve ugyanaz...Meg fel nextgennek sem neveznem...Amugy jatszottam vele vagy 1 orat, es iden is eleg kiabrandito volt...
    Viszont kerdezem en toled, te jatszottal a PES2009 DEMO-javal max beallitasokon? Lehet elakadna a szavad...
    Na mindegy, nem is irok tobbet, mert csak felbaszod az agyam
  • Legend Killer
    #23175
    és a szerződési figyelmeztetések listája is üres volt már, csak a visszatérők érkezését jelezte, de ők szezon végén vissza is jöttek és új szezon elején átigazoláskor kölcsönbe adtam ismét, szerződésük még közel se járt le.
  • Legend Killer
    #23174
    Bug! Mindig ezt írta ki és már mindenkivel meghosszabbítottam, aztán továbbra is dobta az üzentet. És mindig 1 volt... nem pedig a játékos neve :D.

  • ChuckyHUN
    #23173
    milyen vidikarid van?
  • SLICK
    #23172
    nem támogatja a videókártyád, nézdmeg a Read Me fileban, hogy mi az amit támogat.
  • Lethys
    #23171
    Ezt írja ki!!!
    "FIFA 09 does not support your graphics card. Please consult the readMe file for a list of supported graphics cards."

    Mondjatok vmi bíztatót:P
  • bigbigle
    #23170
    nem:)
  • Neoncsoves
    #23169
    sezrinted?
  • mama 2
    #23168
    Onlineba csak eredetivel lehet játszani? Vagy ez most hogy? Esetleg Hamachin vagy valami?
  • mikiking
    #23167
    Hát igy ahogy gondolkodtam..ha viszajön a videó kártyám..asszem fifa 09 el 1 szezont lenyomok rendesen,esetleg Be A pro módba ,és uninstall.... pes 2009 et be sem rakom... de gondolkodok hogy ezt sem... majd jövőre ,ha meglesz a next gen.ha nem,akkor jövőre sem
  • TomDantes
    #23166
    Csá, lenne egy kérdésem. Haveromnál nem fut a FIFA09. Elindítja écs csak fekete képernyőt kap.

    Ki próbáltuk, nálam a jóval gyengébb gépemen fut.

    Elvileg , a legújabb VGA driver van fönt neki.
    Más játékok, futnak, csak a FIFA nem.

    Van valami ötlet hogy mi lehet az oka?
  • bigbigle
    #23165
    ha megvettem a gólöröm csomagot akkor hogy tom használni?
  • PESFAN
    #23164
    Uraim!

    1. kérdésem:
    Ha ma vettem meg a gamet, de sajnos a laptopom nem bírja és lefagy egy idő után akkor él a 3 nap visszavásárlási garancia?

    2. kérdésem:
    Ha nem tudom visszavásárolni akkor most mondom, hogy ma 14:30-kor vásárol eredeti Fifa 09 magyar nyelvű játékom eladó!!!
    Akit érdekel privátban várom az ajánlatát.
  • BIZ0906
    #23163

    És jött a 4. gól xD
  • emokiller
    #23162
    kéne frissiteni a gyikot
    a vezérlés , gamepad beállítás , visszajátszásokkal stb.
    minden 4. ember vmeiket megkérdezi
  • Sati84
    #23161
    Megmondanátok nekem gyorsan, hogy a FIFA 07 hová menti el a visszajátszásokat? Köszi!
  • zoliii
    #23160
    oké köszi
  • SLICK
    #23159
    a beállítást megtalálod a Gy.I.K-ban
  • zoliii
    #23158
    a fifa 09-nek a sima vezérlését hogy lehet beállítani?Mert a 08-nál a: a s d és f billentyűvel lehetett játszani.
  • Laci82
    #23157
    Hát igen két bug van benne.
    A gamepad konfigurálása és az élsimítás hiánya.
    De amúgy nagyyoonn jó,főleg neten játtszani
  • Lacee86
    #23156
    Nálam is szintén. Remélem, hamarosan lesz erre vmi javítás, mert ez így elég gáz...
  • Breki33
    #23155
    ezt devdata szerkesztésével lehet amihez tartozó fórumot kb ötször beírtam aztán meguntam
  • forzajuve5
    #23154
    én is hasonló problémával küzdöm, egyes funkciókat pl. becsúszás nem tudok a gamepadra beállítani
  • adeex7
    #23149
    valaki légyszi segítsen,mert fontos lenne,köszi!!!
  • mama 2
    #23148
    Az miért van, hogy ha elindítok egy bajnokságot, és megnyerem a meccset, majd vissza megyek a bajnokság központba, megjelenik egy szürke fifa09 kiírás felül, és nyomok entert, el is tűnik, de aztán nem tudok semmit csinálni. Nem tudok új meccset indítani meg semmi. Pedig nem fagyott le, mert a bejelentkezés képernyőt el tudom tüntetni meg minden. Csak nem reagál se az esc-re, se semmire. Még a kilépésre sem.
    Csak al+f4-el lép ki is:S.
  • adeex7
    #23146
    ha ki akarom írni egy cd-re a magyar fájlokat,akk meik fájlokat keressem(kommentár,felirat)?
  • attilly
    #23145
    vajon lesz bernabeu patch???nagyon remélem
  • Atti12
    #23144
    Már most jobb, 2 szintel fejlesztettem az orvost :)

    Rocky: természetesen WC-WC

    Pretorius07: Persze, ezt én is tudom, csak az volt a baj hogy a cserék is amint becseréltem őket és futottak 50 métert már végük volt :D. De mostmár javul a helyzet mint ahogy fent említettem. A "csalást" meg ismerem, 08 ban én is így játszottam, de most egy ideig nem használom, kiélvezem a kiscsapat adta szépségeket :).
  • II Rocky II
    #23143
    tölsd le még1szer azt a file-t aminél a crc hibát irja ki
  • MISIKE1992
    #23141
    sziasztok segítsetek nekem beálítani a multit. azt irja hogy állítsam be a panelon leírná valaki ezt nekem hogy hova lépjek és mit csináljak előre is köszönöm
  • WartHogSon
    #23140
    hello!

    Fifa 09 Hungarian IMMXPC verzió van meg.
    A kérdésem az lenne, hogy miért nem tudom rendesen beconfigolni a gamepadomat? Némelyiknél hiába állítok be egy gombot, üres felirat marad.
    A demonál is ugyanezzel találkoztam.
  • re1212
    #23139
    sziasztok!

    nem tudom a két nyelvi fájlt egyesiteni a 2.nál crc hibát irt ki. Másnál is volt ilyen?
  • pretorius07
    #23137
    azt majd csak idővel lehet,mert drága a fizetés is,és nem telik rá...de öt csillaga akkor lesz egy csapatnak,ha tele van drága játékossal,mert azoknak az értéke közel♣t a száz ponthoz már...türelemjáték ez a menedzser mód,az biztos
  • pretorius07
    #23136
    ez igy reális,nem gondolod? :) bár tudom,hogy zavaró,majd megszokod,lényeg,hogy gyakran cseréld a játékosokat,a kezdőket is...és igen,az orvosit fejleszd,na meg a stadionigazgatót,bár az drága,de megtéül...jah,és egy kis "csalás"...igazolj szabadúszókat,aztán add el őket,így lesz egy kis plussz pénzed :D
  • rooney8
    #23135
    eredeti?
  • bigapó
    #23134
    a pénzel mi volt a helyzet? tudtál venni drága játékosokat is?
  • pretorius07
    #23133
    én a 08-ban megcsináltam,hogy fél csilagból öt lett,bár kelltt hozzá vagy 15 szezont játszani,és minden meccset le kellett játszani az elején,mert a szimulációban kikaptak.angol negyedosztályból lett premier ligás csapatom.remélem ez a 09-ben is igy lesz,mert ez valósághű legalább.
  • MISIKE1992
    #23131
    sszijasztk hogylehetben neten jáccani,(multizni
    mert mikor rámegyek az online játékra kir valami olyat hoyg bekel álitani a panelon valamit.
    segitsetek légyszi
    elöre is kösz