36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #23348
    nálad lehet hogy nem
    szoktál hülyeségeket irogatni róla........
  • blackfire001
    #23346
    Váó, jó lett. Nagyon köszönöm mindenkinek! Most már végre saját szerkesztésű reklámtábláim lehetnek... :D Lesz mszp-s is... VÁÓ. xD
  • Atti12
    #23345
    jajj ezt nem kellett volna mert jönnek Breki vezetésével a PES őrültek és szétszednek xD
  • Istencsászár
    #23344
    Szuper, kár hogy az a játék a FIFA mellett nem rúg labdába...
  • Legend Killer
    #23343
    Bocs, rosszra kattintottam, de a videóra gondoltam.
  • Legend Killer
    #23342
    Nagyon kemény konzolon.
  • Breki33
    #23341
    és ezek benne vannak a pc Pes-ben P

    .................
  • mikiking
    #23340
    és az egész xbox,meg ps3
  • Istencsászár
    #23339
    Ezek zseniális dolgok, ahogy mutatják a lest ( amikor nincs de nagyon határ akkor is néha:) persze nem fújja be ), meg hát kérik a labdát stb... a reakciók látványosak, ünneplések hangulatosak, az egész szuper!
  • csocso14
    #23338
    ezt a videót látva kicsit kiborultam, ég és föld a pc-s és a konzolos fifa, hihetetlen :@
  • Legend Killer
    #23337
    np :D.
  • Breki33
    #23336
    Innen szed le

    http://beta.fifa-evolution.com/?cat=25

    És pl Netransportal
  • blackfire001
    #23335
    Kipróbáltam a Flashget-et, és a Dowload managert is. Ugyan azt töltötték le, és ugyan azt is írta ki... :S Nem tudod valahova feltölteni a tiéd? Nagyon kéne a reklámtábla szerkesztő.
  • Atti12
    #23334
    bocsesz, csak meglepődtem :)
  • mikiking
    #23333
    Ebből a videóból benne van valami a pc-s verzióban ???? Nincs
  • Legend Killer
    #23332
    nem kell1ből leizélni, na. nem figyelem én az ilyet, de kösz az infót... így már meglesz a játékos.
  • Atti12
    #23331
    úristen -.-' JK vagy JOK.. de ez ez már a 06 ban is így volt :S
  • Legend Killer
    #23330
    magyarosítva van :D, nemtom, de azért kösz, megnézem... ha más tudja, lécci írja le.
  • Breki33
    #23329
    nem RW (right winger)?

    fejből írom így csak tipp
  • Legend Killer
    #23328
    Kell vennem menedzser módban jobb szélsőt. Mi a rövidítése? Mert nem találom átigazolási piacon...
  • Mayorpapa
    #23327
    Gondok vannak a letöltéssel, töltsd le valamilyen letöltő managerrel. Ezt írja a készítő az oldalán: I recommend you to download using Internet Download Manager, Flashget... to download these files ! Any "invalid data" proves that you haven't completed the download yet !
    Én is így jártam mint te, aztán letöltöttem újra, és ment.
  • gabber_saviola
    #23326
    na én már le is töröltem a fityfát.
  • blackfire001
    #23325
    Amúgy a program letölthető innen!
  • blackfire001
    #23324
    Helló!
    Van ez az adboard tool a fifa09-hez, amivel a táblákat lehet kicserélni. Ez egy exe fájl. Amikor el akarom indítani, akkor mindíg azt írja ki, hogy "This file contains invaild data."
    Valami hibás adat? Vagy miről van szó? Már a fifa mappájába is beleraktam, hátha úgy, de semmi.

    A választ előre is köszi. Fontos lenne.
  • mikiking
    #23323
    erről beszélek....
  • emokiller
    #23322
    én is így vagyok vele...még ha konzolon is ilyen lenne a fifa akkor jóval...de mérfőldekkel előrébb jár... a pc 1 szart kapott megint : új modellek meg szép fű , közönség továbbra is papír a stadion kocka , a fizika meg 1 nagy kalap abból a bizonyos anyagból
    nah mind1 ez az én véleményem , nem akarok semmi nemű vitát ha vki azt akar e hsz után :D
  • Neoncsoves
    #23321
    lol ja persze nem bir... GTA4nél sokkal szebb grafot kapnak a PC-sek mint a BOXosok, Hell's Highway-ben is sokkal jobb a graf pc-n. ennyit a "NEXTGEN" konzolokról
  • mikiking
    #23320
    első játék amit megakartam venni.de Az EA megcsinalta azt,hogy sok mindent nem lehet pc-n amit boxon.... nagyon sokkal rosszabb pc-n,ezért baszok rá..azt mondták hogy x boxos verziot nem birnak a gépek.. NBa 2K9 kijön pc-re... meglátjuk,hogy birjak e a gépek,mert nagyon nagy game + grafika,de ez off...van olyan siznten mint a boxos fifa.. kivanics leszek a hazug EA reakciójára
  • faláb
    #23319
    LOL, még csak most jött ki az idei:D
  • mikiking
    #23318
    Nincs semmi hir a jövő évi fifával kapcsolatban ?
  • daver88
    #23315
    lenne egy kérdésem. valaki (pontosabban 4 ember) benne lenne-e abban, hogy nyomnánk egy 2 v 2 meccset??? azaz 2 ember irányít egy csapatot. nagyon komoly, mi még 08-al jáccottunk így, sokkal jobb, mint egyedül.

    A lényeg, hogy kellene a hamachi, meg egy olyan ember, aki tud hama nélkül is gazda lenni, és viszonylag gyors az internete...(igyebár ő hozná létre a hálózatot) A többiek (3-an) pedig hozzá kapcsolódnának.

    Annyia különbség, hogy nem a Direct Ip-re kell rámenni, hanema többszemélyes pontra...

    ha valakit érdekel a dolog, írjon ide, vagy pm-be, aztán összehozzuk a dolgot
  • picco
    #23314
    Igen, köszi a kiegészítést, jól mondod full magyarosítás van külön.
  • Bence937
    #23313
    az exe nem erdeti de a cd kulcs igen
  • ch13
    #23312
    Nálam is ez van!!! Pls help!!!
  • Breki33
    #23311
    Ez a fórum egyébként erről szól

    http://forums.electronicarts.co.uk/spore-technical-support/341058-patch-error-old-file-not-found-please-help.html
  • Breki33
    #23310
    gondolom nem erdeti az exe
  • Bence937
    #23309
    Hello!
    Van egy frissítés és csak azzal tudok a neten játszani de amikor telepíteni akarom azt írja ki hogy: Old file not foud. However a file of the same was found. No update done since file contents do not mach.
    Ez most mi vagy mit csináljak?????
    Nagyon kéne a segítség.
    köszi
  • Breki33
    #23308
    #23273
  • azazapa
    #23307
    megtudnád mondani hogy a magyarítást honan tom letölteni?
  • kaposi1
    #23306
    Pü ment.