36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Zegi Norbi HUN
    #35369
    Vicc volt:) Csak a különbséget akartam érzékeltetni, hogy konzolon majdnem minden mindig előbb fent van:)

    Más: ahogy elnéztem a demoban a játékos statokat, megint látszik, hogy ezek a fejlesztők egyáltalán nem néznek focimeccset. Na nem baj, legalább lehet normális értékre szerkeszteni őket.
    Ha viszont ebbe is bele teszik azt a rohadt visszafejlődős baromságot, akkor megőrülök. PL: 1 év után Lampard laza 76, 2 év múlva már 70 alatt volt.. Ibra-val is kb ugyanez, mikor 31 évesen is szabja a gólokat, elvenni nem tudja tőle a labdát senki, odébb lökni nem lehet, de a fifába visszatud fejlődni egy magyar válogatott szintje alá is... Fifa 13-mat meg akartam venni, de ez miatt inkább nem érte meg a pénzt, ezt sem fogom, ha ez benne lesz, inkább átmegyek PES-re aztán ennyi:)
  • [HUN]FaTaL
    #35368
    Persze, 2007 óta.
  • Firerock
    #35367
    ezt ugye te sem hiszed el!?
  • [HUN]FaTaL
    #35366
    Warez cucc sosem fizetős. :)
  • Zegi Norbi HUN
    #35365
    Konzolon szerintem már január óta fent van:DDDDD
  • Zegi Norbi HUN
    #35364
    Csak a kommentekből szűrtem le, hogy van:D Mindenki hálálkodott meg happy volt, meg a legjobb hacker csapat stb:D
  • SLICK
    #35363
    gondolom a tavalyiból okulva most gyorsabban megy majd :D
  • [HUN]FaTaL
    #35362
    Sokkal inkább fake. :) Nincs release még. Majd ha megjelenik hivatalosan, akkor utána törik. Aztán az is lehet, hogy 1 hónap alatt törik fel, mint tavaly.
  • Zegi Norbi HUN
    #35361
    Torrenten már kint van, de fizetős. Sztem pár nap és ingyen is lehet szedni lefele:P
  • [HUN]FaTaL
    #35360
    Idegesítő, de a korábbi részekben meg akár 50 perc hosszabbítás is volt, ha nem került vissza a labda a térfélnek legalább a közepére.
  • daver88
    #35359
    Pár meccs után azért tényleg észre lehet venni a különbséget a tavalyihoz képest...nem lesz ez olyan rossz, mint amilyennek első blikkre tűnt...

    Bár az nagyon idegesítő, hogy a félidőt ill. a meccs végét olyankor fújja le a bíró, amikor kiugratnám a csatárt középpályáról, 1 az 1-ben kapus ellen...3-4x-es is előfordult már...

    végére egy Neymar kapásemelés:

  • daver88
    #35358
    Aki nem bír várni még 10 napot, annak egy kis kiegészítés a demóhoz:

    FIFA 14 Demo MODDINGWAY MOD V 1.0 PC

    New Teams:

    - Argentina
    - Brazil
    - England
    - Germany
    - France
    - Spain
    - Italy
    - Juventus
    - Inter
    - Napoli
    - Real Madrid
    - Atlético Madrid
    - Ajax
    - Galatasaray
    - Fenerbahce
    - Chelsea
    - Liverpool
    - Arsenal
    - Manchester United
    - River Plate
    - Bayern Munich
    - FC Porto
    - Benfica


    HOW TO INSTALL

    a) Unpack this rar in your FIFA 14 Demo main folder. Overwrite files that it asks you to do.
    b) Ready

    Letöltés

  • TheSosy
    #35357
    Sziasztok!
    Tudom,hogy ajánlott kontrollerel játszani a játékot,de nekem sajnos csak egy PS2-es kontrollerem van.Az lenne a kérdésem,hogy érdemes rendelni átalakítót?(kb. 2000ft) Vagy az nem lenne jó hozzá?
  • rooney8
    #35356
    egyébként ahogy egyre többet játszom, egyre jobban tetszik :D
    szerintem nagyon eltalálták a mozgást, a fizikát, a labdavezetést. köze nincs a 13-hoz. néhol már majdnem olyan, mint egy igazi meccs :P :D

    (zárójelben még megjegyezném, hogy nekem rohadt nehéz gólt szereznem, eddig világklasszison toltam, de muszáj volt visszavennem, mert támadást alig tudtam vezetni. nagyon más mint a 13)
  • rooney8
    #35355
    van egy ilyen: kitöltöd amit szeretnél, majd a generate & download-ra katt és a letöltött fájlt a megadott helyre bemásolod
    és van egy ilyen: ez már konkrétan egy program
  • kjhun
    #35354
    Gondolom eredetid van, szerezz be cracket, van hozzá, így nem kell az Origin kliens. Meg van valami DemoTool is hozzá.
  • ToM1113
    #35353
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Létezik olyan hogy a demoban ne csak 3 percet lehessen játszani? Ha igen, hol találom. Vmi crackre vagy idő limiterre gondolok, köszi
  • kjhun
    #35352
    Mire kijön a FIFA 14, addigra a másik focis játékot már rég végig játszhatjátok.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kikerült PS3-ra.
  • nono28
    #35351
    Köszi
  • Humesz
    #35350
    És offline egymás ellen?
  • wednes
    #35349
    Mármint úgy passz, hogy nem tudom. Itt ez a szó két értelmű.
  • wednes
    #35348
    Gamepadnál jobb analóg kar. Bill-nél passz...
  • nono28
    #35347
    Üdv!

    11-est hogy lehet háritani?
  • wednes
    #35346
    2x3 perc. Csak géppel lehet lenni. Én legalábbis nem vettem észre, hogy lenne online.
  • Humesz
    #35345
    14 demo-ban hány percet lehet tolni? Ketten lehet egymás ellen vagy csak a gép ellen 1 percet? :) Köszi
  • wednes
    #35344
    Na toltam még pár meccset, tényleg valamivel jobb a védekezés. Nem csak azok veszik ki a részüket belőle, akiket irányítunk (1+1fő). Végre van, hogy 3-an körbeveszik a támadót és ilyenkor a legbiztosabb neki, ha hátra adja. Jobban lehet területet védeni.
  • rooney8
    #35343
    na közben én is kipróbáltam.
    aki azt mondja, hogy ugyanaz mint a 13, az elég hülye :D jó igen, nincsenek forradalmi újítások, de sokat csiszoltak a mozgásokon, a fizikán, az ütközéseken, a labdavezetésen, a dinamikán stb. nekem bejött, sok dologban jobb mint a 13. mi-vel nem teljesen vagyok megelégedve, azon még csiszolhattak volna, de összességében egész korrekt lett. pes is felkeltette az érdeklődésemet, nagy hepaj kíséri a megjelenését, azt is ki fogom próbálni.
  • SLICK
    #35342
    na a jobb védekezésnek örülök... 13-ban agyfaszt kaptam hogy olyan amatőr hibákat csináltak a játékosaim hogy majdnem keresztül rugtam a monitort. Fos simán kivédekezhető gólokat kaptam...
  • Golyo69
    #35341
    Eddig nekem határozottan jobban tetszik mint a 13!
    Mármint a védekezés része! :)

    Amúgy egész szép lett!
    Egész jól elfut a régi gépemen!
  • wednes
    #35340
    Na én is kipróbáltam a demot. Nem kaptunk forradalmi játékot, de a változások érezhetőek. Annál több mint 12 és 13 váltásnál. Jobb a labdatartás és a védekezés.
  • unrealnoise
    #35339
    Jaja, és most toltam pár meccset a FIFA-val, bőven jó lesz ez nekem. És a PES 14-hez képest a FIFA semennyire nem akad, ráközelítéseknél, bejátszásoknál sem.

    A PES ebben idén katasztrófális. Túl sokat akartam szerintem. Jól néznek ki a játékosok közelről, de átestek a ló túloldalára.
  • Nagyi2pac
    #35338
    PES-t még nem volt szerencsém kipróbálni, mert ugye PC-re luxus demot kiadni a teljes játék megjelenése előtt, ezzel se értek egyet, no mind1, de a teljest mindenképp kifogom majd, kíváncsi vagyok rá.
  • Neoncsoves
    #35337
    Azt nem tudom vágod-e, de PS3on konkrétan szaggatnak a PES14es közeli bejátszások
  • unrealnoise
    #35336
    Annyit hozzátennék, hogy azok akik azt mondják érvől-évre ugyanaz minden foci, azok egyszerűen nem jártasak a témában. Olyan, mintha azt mondanák, hogy a Forma 1-ben a TV-ben is mindig ugyanaz megy. Jah, végülis, ott is egy adott feladat van mindig, meg itt is. Nyerni.

    Az igazi FIFA rajongók, az igazi játékosok akik több száz vagy akár ezer órát beletoltak ezekbe a játékokba, nah azok szerintem mind érzik a különbséget. A többiek véleménye meg kábé nem is számít, hiszen nincsenek úgy képben, mint az előbb említett emberek.

    Egy kérésem lenne:

    Aki PS3-ason játszik, az vegyen már fel haverjának, jó lenne pár statot összevetni, meg multizni is. Gran Turismos "haverokkal" bőven el vagyok látva, a FIFA-ba szoktam még sok időt befektetni, így jó lenne végre multiban is kiélnem magam. Köszöntem.

    PSN ID: unrealnoise
  • Nagyi2pac
    #35335
    Nincs kedvem leállni egyes emberekkel vitázni, nyilván én kaptam más demot, ez csak természetes.
    Én nem vagyok se PES, se FIFA párti, mindig az nálam a nyerő amelyik jobban sikerül, élethűbb, jobb/több élményt nyújt ez szerintem tiszta sor. Az elmúlt években nálam a PES volt a befutó, viszont tavalyi évben jött az "áttörés" a FIFA részéről, nekem a 13 nagyon bejött, nem tökéletes de egy jól sikerült rész volt. Persze a váltásban része volt a PES lebutításának is, érthetetlen módon szinte évről évre vesznek ki belőle olyan alap dolgokat amik eddig benne voltak, jók voltak, ezzel lecsonkítva egy alap felhasználó lehetőségeit, illetve csökkentve a játék élethűségét, ami szerintem egy nagyon fontos tényező. Arról nem is beszélve hogy minden évben ugyanazokba a tipikus "PES-es bugokba" lehet belefutni, amiket szintén érthetetlen okokból képtelenek kijavítani. Picit belefáradtam már ezekbe. Na de mindegy, nincs szándékomban belemenni a FIFA-PES vitába, mert mindkét játéknak vannak pozitívumai és negatívumai is, szóval teljesen értelmetlen lenne.
    Tény hogy korai lenne leírni az új PES-t, viszont az előzetesek alapján nem dobtam hátast, szebb lesz, jobb lesz az biztos (a tavalyinál csak jobb lehet) viszont még mindig bennevannak azok a tipikus "PES-es dolgok" amik szurják a szememet már egy ideje.
    Visszatérve a FIFA 14-hez. Nem értem mit éreznek azok az emberkék akik azt írják hogy ugyanaz mint a 13. Ha nekiáll játszani vele az ember már az első perctől fogva érezhető a különbség, nem is kicsit. A gameplay sokat javult, ami engem nagyon meglepett, de sokkal jobban tetszik mint a 13-é, pedig az se volt rossz. Korábban már részleteztem nagyjából hogy miben lett jobb a korábbi verziónál. Aki nem hiszi el, az játsszon pár meccset a 13-al, majd rögtön utána nyomjon le pár meccset a 14-el, én is ezt tettem, nehogy az legyen hogy elfogult vagyok valami végett vagy ilyenek. Egy focis játék nem csak a grafikáról szól, nyilván akik nem vesznek észre lényeges különbséget, azok csak azt nézik.. hát igen ez nem next-genes, mint az Xbox One, meg PS4-es verzió az tény, de szerintem mindenki tisztában volt azzal hogy PC-re nem is lesz az, emiatt kár siránkozni.
    Összességében az új FIFA nagyon jól összevan rakva, én megvagyok elégedve az újításokkal, sokkal jobb mint amire számítottam.
    Ez saját vélemény, ha valakinek nem tetszik az nem az én bajom, lehet fikázni de fölösleges, én csak azt írom amit tapasztalok, ennyi.
  • benyking84
    #35334
    Na pont ezért mondom azt, hogy akinek nem megy a PES, az FIFA-zik :)
  • Neoncsoves
    #35333
    Kipróbáltam a PES 2014et is az éjszaka folyamán. A játékmenet elmegy, de egy picit túl statikusnak érződik, pl. az amikor gyök 2-re lelassítanak a labdaáért folyó harcban, meg az is vicces, ahogy Mertesacker előbb eléri a labdát mint CR.... :D

    Idén a FIFA a befutó nálam, igazából valószínűleg ezt veszem meg az NHL helyett, mert ez sokkal nagyobb fejlődésen ment keresztül a tavalyi évhez képest.
  • benyking84
    #35332
    Én, mint PES-es, azt mondom maradj a FIFA-nál :)
    Nem, nem azért mert a PES rossz, hanem mert neked bőven elég lesz a FIFA :)
  • unrealnoise
    #35331
    hát igen, licensz, magyar szinkron, felirat...

    mondom, nézd meg a PES 2014-et, én már a kezdőképernyőnél szarul lettem. ilyen ocsmány felhasználó felületet nem láttam még. a FIFA ehhez képest valami designnyertes műalkotás. Olyan komolyan, mintha a FIFA 99 menüje lenne előttem HD (720p-s) felbontásban. Szégyen.

    A gameplay a PES 14-ben tetszik, de ez kevés. A Fifa nem annyival gyengébb ilyen téren, hogy a többi előnyéről lemondjak.
  • Neoncsoves
    #35330
    PS3on kipróbáltam az új FIFA-t... Nagyon király! Végre normális a labdakezelés, a harc a labdáért, stb... minden sokkal jobb mint az előzőekben. A lövések is szerintem egész realisztikusak lettek. Közben töltődik a PES2014, lassan azt is megnézem, bár esélytelen hogy PS3ra PES-t vegyek...