36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • wednes
    #35409
    Hát ELVILEG a 360/PS3/PC-s közös port és a játékmenetbe kb hasonlítaniuk is kell, a PS4/One lesz majd új motoros.
  • Tormiee17
    #35408
    Mintha nem lenne ugyanaz a kettő...
  • Firerock
    #35407
    Gondolom a konzolos verziót próbáltad. Itt meg mindenki a PC-sre gondol:)
  • SLICK
    #35406
    ja akkor visszaszívtam, nekem az ott nincs bejelölve, mert nincs konzolom. Azt hittem a PC-sről van szó.
  • [HUN]FaTaL
    #35405
    Boxra kint van már.
  • Tormiee17
    #35404
    nCore fennt van...
  • SLICK
    #35403
    a két játék és a fejlesztőgárda is más...
    A FIFA-nál ilyen nem volt, hogy rontottak volna a teljes játékon a demohoz képest. Sőt olykor még egy apróbb javítás is érezhető volt...
  • mooo
    #35402
    Sajnos van...
  • SLICK
    #35401
    olyan nincs, hogy egyszer csak mindent kiszednek a demóból.
    Teljes játékot meg nem tölthettél le mert sehol nincs feltörve...
  • wednes
    #35400
    Hát akkor erre rá kell majd néznem.

    De jó, hogy nemrég írtam a PES fórumba is (ahol azt írták szokásosan 0 változás Fifába ismét...), hogy azért változtak a dolgok, és még ott részleteztem is, hogy mik. XD

    Na hát ha ebből nem lesz semmi akkor hülyét kapok. Azt tudom, hogy sokan panaszkodtak a Demora (biztos azért mert nem lehet percenként gólt lőni).
  • Tormiee17
    #35399
    Háát számomra teljesen eltűnt belőle minden,ami a demoban volt,de várok még pár véleményt,hogy más is így látja e vagy cask velem van a baj
  • wednes
    #35398
    Nekem úgy tetszett a Demo, ahogy volt. :(
  • wednes
    #35397
    Micsoda??
    Valami nem ugyan olyan? Remélem nem a védekezés és a labdatartás...
    De már van "próbaverzió" is? Nem 27.-én jön a játék?
  • Pethy23
    #35396
    Mi az ami változott?
  • Tormiee17
    #35395
    Most komolyan ez az új fifa?????? hol van az a fifa ami a demoban volt ??? megse közelíti tejóisten
  • Tormiee17
    #35394
    Fél óra és kipróbálom!
  • tobias88
    #35393
    Jobb analógom nem működik a demóban, van valami fix rá mint a 2013nál volt?
  • [HUN]FaTaL
    #35392
    Passz, mivel még nincs mod, nem tudom. Mondjuk ilyen görög, ukrán, lengyel meg mittudomén milyen bajnokságok engem hidegen hagynak, felőlem a Fifából is kidobhatnák a háromnegyedét :D
  • IXEMGabeo
    #35391
    ebben igazad van, hogy gyorsan romlik az értékük, de a játéktudásuk ugyanúgy megvan

    és azt vettem észre, hogy az értéke tökmind1 bizonyos képességei nem fejlődik vissza egy 38 éves csatár lehet, hogy már gyengébb fizikai kondival rendelkezik, de lehet, hogy a helyezkedése a lövés és egyéb tulajdonságai megmaradnak azon a szinten, mint fénykorában...
  • Zegi Norbi HUN
    #35390
    Még mindig ugyanúgy, hogy valamelyik bajnokság helyére tudják csak betenni a másikat?

    Amúgy azt olvastam, hogy a Fifa-ban benne lesz az Ukrán bajnokság:)
  • [HUN]FaTaL
    #35389
    Liszenszgondokat majd megoldják a modok.
  • Zegi Norbi HUN
    #35388
    Jól hangzik, akkor kipróbálom én is:) Szegény PES-nek a legnagyobb gondja a liszensz volt, illetve még mindig az. Fifa ezért is jobb nála + egy állati jó menedzser mód. Bár a PES-nél azt tetszett, hogy mindig figyeltek az apró dolgokra is.
  • [HUN]FaTaL
    #35387
    Az új PES kurva jó lett így pár meccs után, a Fifa mehet a kukába.
  • Zegi Norbi HUN
    #35386
    Akkor örülök hogy téged nem zavar, engem rohadtul idegesít:/ A világ legjobb csatárja(meg úgy az összes játékos), ha öregszik 1 évet és már túl van a 30 éven, akkor ne fejlődjön már nb1 szintűre... Robben-nel labdával nem lehet lefutni egy lomha szar védőt, miközben a valóságban a világ egyik leggyorsabbja stb... Az egész játék olyan lineáris, hogy az nem igaz. Ezektől függetlenül mindig játszom a Fifa-val, mert imádom a focit és talán ez áll a legközelebb a valódi focihoz.

    Az új PES nem tudom milyen lesz, de nekem a mozgásoktól(lehet annak nevezni?) hányingerem van, a labda nyíl egyenesen megy, képtelenek beletenni normális labdacsavarodást. Lehet hogy az új részben megoldották a dolgokat, majd meglesem.
  • Dean Winchester
    #35385
    ez így van :D
  • SLICK
    #35384
    én olyat nem láttam... csak a pénzt lehet állítani... de az a baj alig van jelentkező és nem az adott klubnak akarom eladni hanem másnak...
  • [HUN]FaTaL
    #35383
    Amikor ajánlanak valami összeget a játékosért, akkor ellenajánlatnál lehet játékost ajánlani. Legalábbis, ha jól emlékszem.
  • SLICK
    #35382
    HOL????? :D

    azt tudom hogy játékos vételnél lehet játékost is adni cserébe pénz fejében, de nekem nem ilyen lehetőség kell. Hanem vigye az a csapat akinek felajánlom, nem kell más játékos érte... Az se baj ha áron alul megy...
  • [HUN]FaTaL
    #35381
    Jó lenne, a ha válogatott állások sem random módra működnének.
  • Dean Winchester
    #35380
    man. módban meg igazolhass már abba a klubba amelyikbe szeretnél :D ne az legyen,hogy x klubnál van állás aztán a kedvenced lehet egyszer se lesz benne a listába
    no meg én még azt mondom,hogy a teremfocit bedobhatnák mint anno a 98'ba xD
  • [HUN]FaTaL
    #35379
    Fel lehet ajánlani már a 13-ban.
  • SLICK
    #35378
    ja meg az eligazolásnál jó lenne felajánlani játékosokat, vagy legalább több kérője legyen egy játékosnak, mert idegesít, hogy csomóan a nyakamon maradnak... Szerződést bontani meg nem akarok mert bukom a pénzt...
  • SLICK
    #35377
    +1
  • [HUN]FaTaL
    #35376
    Feltörik ezt is. :)

    Nem a warez verzió volt bugos, hanem ma a fifa. Bár nekem nem lépkedett ki sosem.
  • bakkerman
    #35375
    Na én húztam egy váratlant,és megrendeltem a játékot :D a 13 tetszett,amikor épp nem baszakodott a wrz verzió,az ideire nem sajnálom ezt a 9k-t. PES-t úgyis feltörik,arra nem adnék ki :DD Na várjuk a jövőhét csütörtököt :)
  • [HUN]FaTaL
    #35374
    Engem sokkal jobban idegesít, hogy évek óta nem tudják megcsinálni, hogy:

    - A fiókcsapatok ne jussanak fel az első osztályba, karrier módban (Barca B meg Real Madrid Castilla a La Ligaban vicces)
    - A fiókcsapat legyen az ifi csapat, ne kelljen már 5 millióért igazolni onnan :D
  • Humesz
    #35373
    Pontosan! Azonban ha két profi játszik egymás ellen, és az egyik egy 94-essel támad, a másik meg 65-össel védekezik vagy fordítva, akkor kisebb értékű nem fog "csuda dolgokat" művelni.
  • unrealnoise
    #35372
    mármint a TV előtt ülő játékoson áll vagy bukik. :)
  • unrealnoise
    #35371
    így van. ha profi vagy akkor egy 65-össel is csuda dolgokat lehet művelni. persze értem én, hogy bosszantja, ha az értékek nem "megfelelőek", de a FIFA-ban az eredmény elsősorban a játékos tudásán áll vagy bukik, a nehézségi szint és irányításbeli segítségek mellett.
  • bakkerman
    #35370
    nem értem a gondodat,úgyis te irányítod a játékost,ez nem manager játék,ahol annyira nagyon számítanának az egyéni értékek,ha egy Ibra 72-es ugyanúgy kitudod vele szúrni a pipát,ha jól játszol,mintha 89-es lenne