36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • [HUN]FaTaL
    #35449
    A 11-ben is csak moddal volt 3d fű.
  • palinho96
    #35448
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bocsi az offért, de a tört verzsönről nem tudtok valamit?
    Nekem a '11 volt meg utoljára eredetiben.. abban volt 3D fű.. a '12 ill a '13az csak törtverzióban volt meg, és az nem tartlamazta..
    Annyit kérdeznék, hogy akinek megvolt eredetibe a 12 és a 13 az mondja már el nekem hogy a visszajátszásokon kívül látható volt a 3D grass?!
    Illetve a 14-ben van? a demóban szintén csak a visszajátszásokban találkoztam vele!
    Előre is köszi!
  • IXEMGabeo
    #35447
    ezt hívják öngólnak:DDD
  • Zenszkij
    #35446
    Nem rossz a játék azt elismerem, de idén a PES-re ruházok be. Ettől függetlenül a FIFA még mindig etalon.
  • UoNokedli
    #35445
    LB+RB >> skippeli a gólörömöt... (kb azóta van amióta gólöröm van a játékban...) //online nem működik... csak ha mind a 2 fél "elnyomja"
  • Dean Winchester
    #35444
    am 13 hoz képest van változás a gólöröm kikapcsolását illetően vagy itt is kötelező végig nézni a gólörömöt ? :D
  • wednes
    #35443
    Pont te magad cáfolod, hogy nem a tavalyi kiadás.

    Ugyanis a 13-ba nem volt ilyen védekezés és labdatartás. Emberfogás nem létezett, csak az védekezett akit irányítottál (1+1fő) a gépi társ b@szott mindenre. Ha nem sikerült jól a váltás simán elvitte mellette a támadó a labdát azt csak bambult. Nem létezett középpályás játék, a védők sem védekeztek.

    Ez pont, hogy nem tavalyi. A 12-13 volt tök egyforma, ez meg változott.
  • webibebi
    #35442
    Nekem is megjott ma a jatek! Sztem is nagyon jo lett. Csak az nem veszi eszre a kulonbsegek aki nem akarja.. Jobb lett mint a tavalyi es nehezebb is:)
  • elite
    #35441
    Cselezni jóval könnyebb.
    Bevezették a Pure shot - kapura rúgó technológiát
    Labda fizikája sokat javult
    Nagyobb erőskálán érzékeli a passzolást/rúgást
    3d közönség
    Más az egész játékélmény
    És akkor nem beszéltem az új online coop idényről stbstb.
    Egyedül gép ellen FIFÁzni...az nem pálya.
  • Zenszkij
    #35440
    a védekezés automatice a gép csinálja, ergo nehéz gólt kapni, ugyanakkor nehéz gólt lőni is, a kiugratások már nem igazán mennek

    grafikailag nem lépett előre a játék, impact engine köszöni szépen jól van, de ennyi

    talán az pozitívum, hogy könnyebb cselezni, nameg hangosabb a gólöröm, de ez a játék egy az egyben a tavalyi
  • elite
    #35439
    Felületes vélemény.
  • Zenszkij
    #35438
    hát játszottam a demoval, ez a játék ugyanaz, mint tavaly, volt pofájuk így kiadni
  • [HUN]FaTaL
    #35437
    Csak konzolra. Ez pedig itt a pc-s topic, nincs warez.
  • sb1
    #35436
    Már van magyar kommentes warez, iletve holnaptol már hivatalosan is kapható midnenhol!
  • elite
    #35435
    Én meg most vettem át a dobozos verziót a konzolvilágban. :)
    Azt mondták bereggelni valószínűleg csak holnap fogom tudni Originen.
    +Stresszlabda
    +Poszter
  • [HUN]FaTaL
    #35434
    Generált commentek. Én is csinálok neked ilyen oldalt.


    USA-ban megjelent, warez release nincs.
  • Zegi Norbi HUN
    #35433
    Akkor most úgy őszintén, mik ezek? Mert mindenki jókat ír alattuk kommentbe "great work" "big thanks" Jó mind1, nem csak ennél van így, más dolgoknál is ilyen fizetős ablak jön be. Mármint nem is mondja hogy fizess, csak amikor rámész, akkor ki kell töltened a felkínáltak dolgok közül 1et, pl: nyerj iphone-t és a vége mindig az hogy add meg a telószámod. Én elhiszem, amit írsz, de akkor ezek mind fake kommentelők vagy mi?

    Eu-ban nem jelent meg, de USA-ban már igen.
  • IXEMGabeo
    #35432
    figyelgettem videókat kissé más lett a karrier mód elrendezés...13-ban tök jól megvolt oldva most ilyen emilaes felület lett az egész:S
  • [HUN]FaTaL
    #35431
    Persze, álmodban. :)

    Fizess csak a sok fake fosért.

    Ismét leírom: NINCS RELEASE
  • Zegi Norbi HUN
    #35430
    Fene vigye el ezeket a hackereket, fizetős oldalra persze feltöltik a crack-et, meg a key generator-t, már napok óta fent van...
  • Zegi Norbi HUN
    #35429
    "Érdekes, hogy amerikába magyar felirattal adták ki európában meg minden jön csak magyar nem" Ez most komoly? :DDDD Mert eléggé vicces :DDD
  • Balázs 17
    #35428
    kinguin.net ha már nem dobozost veszek... originen csak az vesz aki hülye:D
  • ede0001
    #35427
    Azért az Originen nem semmi árak vannak. A FIFA 14 itthon a boltban 8990Ft náluk 50 Euro. Ráadásul nincs anyagköltség meg szállítási díj. Valaki vesz onnan egyáltalán valamit? Mondjuk kényelmesebb letölteni, mint elsétálni a boltba, de ez már lassan dupla ár. Szerintem olcsóbbnak kéne lennie nem drágábbnak.
  • Zegi Norbi HUN
    #35426
    Reméljük:D
  • Firerock
    #35425
    Viszont ugyanaz a védelem. Véleményem szerint órákba fog kerülni csak...
  • [HUN]FaTaL
    #35424
    Tavaly 1 hónap kellett, hogy feltörjék. Ez alapján ma este még nem valószínű, hogy játszol. :)
  • Firerock
    #35423
    Ma jelenik meg elvileg Amerikában. Remélem este tudok már játszani... :)
  • elite
    #35422
    Nem lehet.
  • wolf magic
    #35421
    Hali! Olyan kérdésem lenne hogy a Fifa13-at meglehet e oldani a játékot úgy hogy WLAN-on játszunk egymás ellen ? lehet hülye kérdés de egyik ismerősöm azt mondta hogy így is működik a játék , és ha így megoldható akkor mit kell beállítani hozzá ? válaszokat előre is köszönöm :)
  • elite
    #35420
    Nagy a csend. De eddig nem lettünk ilyen módon átverve, nem hiszem hogy most így lesz. Xboxon még azt is el tudom képzelni, hogy kihozták a régi motorral és az első online patch kupálja ki, hogy kiszúrjanak a warezolókkal.
  • ede0001
    #35419
    Gyerekek, aki már tolta a konzolossal, mondja már meg tényleg rosszabb mint a demo? Mert ha így van akkor már mondom is le a rendelésem. Én nem adok ki pénzt egy felturbózott tavalyiért!
  • elite
    #35418
    Most mi van itt??
    Azt láttam hogy xboxra már le lehet tölteni. Valaki azon próbálta és vacak? Nem olyan a játékmenet mint a demoban?
  • SergioAmigo
    #35417
    ezeket a kínai vackokat nem érdemes leszedni me mindig csak baj van velük!

    Várni kell scenere
  • [HUN]FaTaL
    #35416
    El nem tudom képzelni ki játszik magyar kommentátorral, borzalmas az egész :D
  • Zegi Norbi HUN
    #35415
    Az pont jó is:) A magyar kommentár úgyis egy fos, angol sokkal több nevet mond:P
  • sb1
    #35414

    A pc-s még semmit nem ér, használhatatlan, a két konzolra pedig még nincs olyan, ami magyar kommentet is tartalmaz, csak magyar feliratot!
  • kjhun
    #35413
    Hát, úgy néz ki, már kiszivárgott.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    FIFA.14.PC.Multi14.Ultimate.Edition-ALI213

    Már, csak crack kell.


    És, a másik konzolra is.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    2013-09-21 00:06:56 PS3 FIFA.14.PS3-iMARS
  • Humesz
    #35412
    Rilód = Rilódid
  • kjhun
    #35411
    Ha, már ennyire várjátok a PC-s tört verziót.

  • wednes
    #35410
    Mondjuk azt én is nehezen tudom elképzelni, hogy megvariálják pl: védekezést, aztán végül utolsó pillanatba meggondolják magukat, hogy mégis csak jó lesz az átcímkézett FIFA13.