36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • JUVEfun
    #23848
    Tudom,elgépeltem a fan-t , azután így maradt ! Azért, talán még nem vagyok hülye !/..de már nagyon hiányzott ,hogy egy okostojás beszóljon.Évek óta te vagy az ELSŐ . Grat..../
  • Cabell
    #23847
    Juvefun ---> nem csodálom a nevedből itélve, hogy nem találtad:D
  • Rudee
    #23846
    Átigazolások -> Átigazolások listája
  • jugen
    #23845
    Valaki tudna segíteni?
    Menedzser módban hol tudom a saját játékosaimat piacra dobni?
    A 08-ban volt egy ilyen "gomb", amit most nem találok...
    Előre is köszi!
  • Rudee
    #23844
    Cseh kommentár.
  • Barnabyka
    #23843
    köcce:M
  • Atti12
    #23842
    józan ész öreg Nagyon szívesen :)
  • JUVEfun
    #23841
    Köszi ! Isten vagy ! Ez annyira kézenfekvő megoldás , hogy eszembe se jutott !!!!!!!!!
  • Gattuso113
    #23840
    Nem tudom,de játszani elég jol. Csak éppen x360on tolom.Nem nagy különbség hidd el,de a passz és lövögomb aszem fel van cserélve. Amit nem nehéz megszokni ha már 9éve tolod a fifát...ha gondolod gyere fel live-ra aztán kiprobál6od hogy tolom a gémet...A "helyet meg te veszed el azokoskodo hozzászolásoddal a monitoromon...>>már neis haragudj<<
  • Atti12
    #23839
    fenyítesz -.-' xD amúgy jó a lokód
  • Barnabyka
    #23838
    már ne is haragudj de minek mész ha még eztsem tudod...(szvsz ha ezt nemtod akkor játszani sem tudsz vele) ...így a regisztrálásoddal elveszed a helyet azoktól akik komolyan gondolják a versenyt és tudnak is játszani vele :|
  • Gattuso113
    #23837
    hali. mennék fifa09 versenyre de ps3on lesz. vki nem tudja h mik a gombkiosztások a fifán a ps3nál?(lövés,passz stb)thx
  • Barnabyka
    #23836
    ez már évek óta baj..sajnos szerintem ezt cseszheted bár ha valaki megtudja oldani le a kalappal:S
  • Lacc 88
    #23835
    scátok lenne egy problémám. Manager módban játszok ugyanannál a csapatnál már 4. éve és most kezdődött az új idény de a második meccs végén miután kiírja az eredményeket a játék hirtelen kilép az egészből. Eddig nem csinálta és más manager mentéseknél nincs ilyen probléma. Van megoldás?

  • emokiller
    #23834
    a 08 gf3 on elfut de mx4et nem támogatja , szóval nem
    a 09 meg egyáltalán nem megy azon
  • Atti12
    #23833
    programok telepítése és törlésében ha uninstalálod akkor szvsz jó lesz.
  • JUVEfun
    #23832
    Köszi ! Megpróbálom.
  • Barnabyka
    #23831
    áá ezt azért én nemajánlom..(kivéve ha profi felhasználó vagy vagy ha akad kéznél winfos CD és nemsajnálod újratenni a rendszert) :D
  • Rudee
    #23830
    Futtatásba beírod hogy regedit.
    Onnantól már saját felelősségre törölj bármit is.
  • JUVEfun
    #23829
    És azt pontosan hol találom ?????????????? /...mert szerintem is az a baj /
    ?????????????
  • JUVEfun
    #23828
    A mentéseket is letöröltem így sajna nem az a baj , de azért köszi ! Esetleg más ???????????
  • Rudee
    #23827
    Orosz kommentár
  • Rudee
    #23826
    Szerintem vár pár napot, hátha helyreáll a szolgáltatás.
  • aricsi
    #23825
    Mármint a szolgáltató duplázza a sebességet és ezért bolond előtte a net.Lehet nem volt egyértelmű. De egy haverom szerint semmi köze ehhez.
  • aricsi
    #23824
    Hellosztok! Van valami ötletetek miért lehet az hogy megszakad a multis játék,de nem a középkezdés után,hanem úgy 1 perccel utána kb. Pár héttel ezelőtt még jó volt egyébként. És biztos nálam van a hiba,mer többekkel is próbáltam már. Hamachi-s direkt ip-s game-t tolunk.Nem nagyon van ötletem,talán egy,az hogy a héten duplázzák a sebességet és ilyenkor pár hétig furán viselkedik,game-kba ált nagyobb a ping kicsit,most is ez volt. Előre is kösz az ötleteket.
  • Rudee
    #23823
    Az nem, a regisztrációs bejegyzések maradnak meg neki, ha csak natúr letörölte és nem uninstallal szedte le.
  • Barnabyka
    #23822
    dokumentumokban a mentésmappa maradt ott szerintem;) (bár nemtom ,h ez lehet-e ahiba)
  • Count Adyn
    #23821
    Gyik ban ott van a minimum konfig, ez a gép eléggé kevésnek tűnik sajna...
  • istvan65
    #23820
    A fifa08 elmegy ezen a gépen?:Nvidia Geforce4 MX440 1.7GHZ, pentium 4,64 mb videókari,768MB RAM
    Létszi segítsetek!!!!
  • JUVEfun
    #23819
    Hali ! Ha vki tudna segíteni. Letöröltem a fifám /sajna nem uninstallal/
    és most nem tudom újra felrakni,mert vhol ott maradt vmi.
    Please Help
  • Rudee
    #23818
    Spanyol kommentár

    Spanyol lesz a felirat is, ne lepődjön meg senki.
  • Rudee
    #23817
    Filefronton volt, vagyis még van is.
  • Breki33
    #23816
    most akkor mégis jó pc-n?


    ja hogy máshonnan töltötted le
  • Rudee
    #23815
    PCn.
  • Breki33
    #23814
    konzolon próbáltad ki?
  • Breki33
    #23813
    jaja oda is van írva


    EA SPORTS announced today that all 14 international commentary packs in FIFA Soccer 09 will be available to download free on both the PlayStation Network for PLAYSTATION 3 and on Xbox Live for Xbox 360. For the first time, fans worldwide can now download and experience all language commentary packs featuring different commentators from all over the world while playing FIFA Soccer 09.

    FIFA Soccer 09 currently features specific languages by region but beginning today gamers can download and experience play-by-play commentary from other regions of the world. This will deliver a new international experience to FIFA Soccer 09 fans.

    The following commentary packs will be available beginning today:

    Language - Commentator's Names

    English Andy Gray Martin Tyler
    French Herve Mathoux Franck Sauzée
    Italian Giuseppe Bergomi Fabio Caressa
    German Tom Bayer Sebastian Hellman
    Spanish Paco González Manolo Lama
    Mexico Perro Bermúdez Ricardo Pelaez
    Dutch Youri Mulder Evert Ten Napel
    European Portuguese David Carvalho Hélder Conduto
    Hungarian Richard Faragó István B. Hajú
    Russian Yuri Rozanov Vasily Solojov
    Swedish Glenn Hysén Henrik Strömblad
    Czech Bosák Jaromír Petr Svìcený
    Polish W³odzimierz Szaranowicz Dariusz Szpakowski
    Brazilian Portugese Paulo Vinícius Coelho Nivaldo Prieto
  • Rudee
    #23812
    Ez jó, csak nem PC-s. Én brazil kommentárt töltöttem le, önmagában nagyon jó is, csak hogy a szöveges fileokat is kicseréli.
  • Breki33
    #23811
    Global Commentary Packs For FIFA 09 Now Available For Free
    2008-11-13
    15 international commentary packs for EA SPORTS FIFA 09 ready to download today From today on all 14 international commentary packs will be available on both the PlayStation Network for PlayStation 3 and on Xbox Live for Xbox 360 for free. Fans worldwide can now experience for the first time ever all language commentary packs with the different commentators from all over the world.

    FIFA 09 currently features specific languages by region but from today gamers can download and experience all other language packs like the German, English or the Russian commentary and commentators. This will deliver a great new international experience to all FIFA 09 fans.

    http://www.fifa09.ea.com/uk/news/entryid/27276
  • Szega87
    #23810
    merre lehet fifa09 gaming videókat letölteni magas felbontásban?
  • Mayorpapa
    #23809
    ahhh, sorry, de inkább kétszer, mint egyszer sem