36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Rudee
    #23888
    Beállításoknál nézz körül.
  • fenegyerek1
    #23887
    Hello! Tud valaki a Fifa09-hez,Fifa08-as joystick beállitás?
  • faláb
    #23886
    Nekem magyarul volt meg, a haveromnak angol és azért kellene magyarítás.
  • Rudee
    #23885
    Máshol pedig nem nagyon lesz, mivel megjelent magyarul is a game.
  • faláb
    #23884
    Ott már néztem de nem találtam.
  • Rudee
    #23883
    fifahungary.com
  • faláb
    #23882
    Fifa 08(nem 09) magyarítást valaki tudna linkelni?
  • Rudee
    #23881
    A serial az nem hiszem hogy gond lenne, viszont más sokkal inkább lehet.
    Nem is tudom hogy nem jutott eszembe elsőre.
    Ha betöltésnél van a gond, akkor vmiben eltér a 2 verzió. Akár a verzióban (1.0, 1.1 vagy 1.2), akár egy kis patch miatt.
    Ha egyikőtöknek fent van valami kieészítő, akkor rakja fel a másik is.
  • Matte088
    #23880
    nekem is a tűzfal volt az első gondolatom de az ki van kapcsolva, az az igazság több játékot kipróbáltunk, ott működött a hálózat. A játék ugyanazzal a seriallal fut nem tudom ez okozhat e gondot
  • Rudee
    #23879
    Valami hálózati beállítás a gondod, de látatlanba nehéz megmondani hogy mi.
    Ha csak simán direktbe van összekötve a 2 gép, akkor valószinű tűzfal blokkolhatja a csatlakozást.
    Ha pl egy routeren keresztül vagytok hálózatba, akkor meg az.
  • Matte088
    #23878
    Hellósztok! Segítséget szeretnék kérni nálam ügyesebb játékosoktól. Problámám a következő: FIFA 08-al szeretnék összehozni egy kis lan játékot, de az utolsó pillanatban kapcsolat bontása hiusítja meg terveimet. Többszemélyes lanba belépek, ott rámegyek az indításra, beírok egy nevet, majd bejön a következő ablak, ide rácsatlakozik egy másik számítógép, aztán katt a startra, kiválasztjuk a csapatot meg egyebeket és mikor betöltené a játékot kiírja hogy kapcsodás sikertelen. Ha vki tudja a problémát megköszönném segítségét:)
  • Rudee
    #23877
    FIFA09 Music Changer
  • Cabell
    #23876
    nem tudjátok h lehet a saját zenéimet fifa 07ben beépiteni a játékba?
  • JUVEfun
    #23875
    Na ettől féltem ! Pedig a sponsor patch-et naon szerettem volna kipróbálni
  • Rudee
    #23874
    Akkor lehet hogy 64bites op. rendszerrrel nem is megy.
  • JUVEfun
    #23873
    Köszi azon már túl vagyok ! ..de sajna így sem indul !
  • Rudee
    #23872
    Itt egy egész jó logopack.
  • Rudee
    #23871
    Talán ezt: Microsoft .NET Framework v3.5
    De nem 100%, csak 99.
  • JUVEfun
    #23870
    Hali ! Tudja vki mit kell letöltenem vistához/64/hogy müködjön a CM 09 ?
  • szucsy89
    #23869
    aham, köszi megnézem őket
  • Rudee
    #23868
    A cinematics patch sok új animációt. Új nézetből mutatja a stadiont meccs előtt, cserénél is vmivel másabb meg jobbak a játékosok reakciói mikor közelről mutatja őket valami esemény után.
    A sky patch meg az ég textúráit cseréli jóval szebbre.
  • szucsy89
    #23867
    ezek amúgy mit javítanak/tesznek be a játékba?
  • Rudee
    #23866
    Próbáld meg ezt berakni ezzel.
  • Rudee
    #23865
    Kipróbáltam 1-2 dolgot, ezeket ajánom is akár mert biztos jók:
    Cinematics Patch 09
    SkyPatch 09
    A korábban belinkelt stadion pack szintén jó, de annyi hibája van, hogy az adatbázisban utólag kell beírni a stadionok neveit. Vagyis ajánlatos beírni, hogy a játékban is látható legyen. A nevek nélkül is működik, de talán jobb ha tisztában van az ember azzal, hogy melyik pálya melyik. Ja, és csak offline játékhoz való, mielőtt vki írna hogy felrakta de nem tud online játszani.
    A végleges CM 09 is úgy tűnik, hogy jól működik.

    Szponzoros patchet nem próbáltam, nem tudom mi lehet a megoldás.
  • wolf killer
    #23864
    innen töltötem le a kiegészitöt
  • wolf killer
    #23863
    Hello!
    Tudna valaki segíteni? az lenne a gondom hogy leszetem a szponzort kiegészitöt és beraktam vagy is felraktam de nincs benne semmi csak a szonzor képe helyett nincs semmi! eszt hogy lehet megoldani valahányszor kitörlöm a fájlt mindig vissza rakja tudna valaki segiteni????
  • Rudee
    #23862
    Elvileg nem kéne megváltoztatnia, a hiba az ön készülékében van.
  • szucsy89
    #23861
    bazz nem nagyon szoktam a fifába manager módot játszani de még most nézem hogy elbassza a rendes fifa adatbázist?(pl nekem most managerbe dinho a realba van, mondom kezdek egy sima meccset(kezdőrúgás) és a milanban nem volt ott dinnyó, mezszámok is összekeveredtek stbstb..) kérdés: hogy lehet hogy ne legyen hatással rá? meg pl mivan ha több manager módot kezdek? melyiket fogja használni?:S
  • gtasok
    #23860
    én voltam nagyon bénák voltak az ellenfelek
  • tarti19
    #23859
    Valaki volt közületek a tegnapi FIWC 2009 döntőjében?
  • sajtburger
    #23858
    Tudna valaki küldeni nekem egy működő crack-et??? Előre is köszönöm!
  • kokusz93
    #23857
    csáó!!!Azt akarom kérdezni hogy hogyan lehet a fifa 09-be dekázni mongyatok valamit.
    ha tudjátok akkor mondjátok hogy mi a kombinációja.

    ELŐRE IS KÖSZI!!
  • ben89
    #23856
    huh nagyon szépen köszönöm:D most megy minden ok!arra esetleg van mód h az online részen belül csapatot állítani?mert ha a rendes játékban a csapat kezelésnél mindent jól beállítok: alakzat kikezdjen stb az az online részére nem vonatkozik!és idegesít h minden online meccsem elején ugyanazokat a be kell állítatom...erre vhol vmi megoldás?még1szer kössz
  • Rudee
    #23855
    Meccsket nyersz és lehetőleg mindenkinek lehetőséget adsz.
  • szucsy89
    #23854
    a manager módban hogy tudom a játékosok morálját növelni?
  • Breki33
    #23853
    sztem az update-t kellene felrakni előtte (külön letölthető)

    másik fórumról idézem amit ezzel kapcsolatban ott írtam:



    "Szerintem ezt kéne megpróbálnod:
    A második update is kijött a FIFA sorozat legújabb részéhez. Mit is tartalmaz?
    Az online ''Ranked'' mérkőzések nehézségi fokozatát Semi-Pro szintről World Class-ra emelték a fejlesztők, miután a hivatalos fórumokon sokan kérték ezt. A nem rangsorolt meccseken még mindig a játékosok választhatják meg a szintet.
    Eddig ha az ellenfél kilépett, az aktuális mérkőzésben a játékban maradt játékost is vesztesnek ítélte a szerver, javítva.
    Aki az EA Store-on keresztül vette meg a játékot, lehetséges, hogy eddig ezt nem érzékelte a játék, és így nem tölthette le az ''adidas Live Season'' fájljait, javítva.
    A DRM-szigor is enyhült. Eddig maximálisan 5 számítógépre lehetett telepíteni a játékot, most lehetőség van arra is, hogy egy-egy telepítési lehetőséget visszakapjunk, mégpedig úgy, ha lefuttatjuk a játék mappájában a ''deauthorize.bat'' fájlt."


    link
  • Rudee
    #23852
    A download manageredet nem blokkolja tűzfal? Ha nem, akkor nem tudom.
  • ben89
    #23851
    sziasztok!egy olyan problémám lenne h van egy eredeti fifa 09em régen sokat játszottam vele de az utóbbi időben félre raktam,de most megint kedvet kaptam hozzá!na most amikor rákattintok a fifa exére akkor azt írja ki h új online adatbázis jelent meg és h leakarja most tölteni IGEN v NEM!rámegyek h igen erre bejön ugye az ea downl.manager és egy pillanatra felvillan h Command portal is in use by FIFA 09 de aztán nem történik smmi!nem tölt le smmit és nem is frissít!viszont ha arra megyek h nem akkor meg a játékban ott a friss keret meg minden csak az online részét nem tudom használni mivel azt írja h nem friss!szóval baromira nem értem!próbálkoztam már újrarakással is..vki?:)
  • totti10
    #23850
    hi

    aki akar velem multizni az vegyen föl msnre

    [email protected]
  • sylas
    #23849
    ez most hogy van?
    61 bajnokságot játszhatsz végig, köztük 42 hivatalosat, de megteremtheted sajátodat is
    meg rávan írva a hátoldalra hogy +25 további bajnokság?
    de ez online van?vagy hogy müxik?