36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • ptom77
    #35489
    Az online bajnokságok módban bizonyos csapatoknál (pl. olasz, angol csapatok) kilép. Illetve néha olyat üzenetet ír, hogy "nem kompatibilis" a keretem, vagy valami hasonló. Ekkor nem lép ki csak új csapatot kell választani. Van rá megoldás?
  • Firerock
    #35488
    Nem saját :)
  • UoNokedli
    #35487
    XD
  • kjhun
    #35486
    1. Sz@r a Win 8-ad.
    2. Rendszergazdaként futtattad a telepítőt? Lehetőleg, ne a Program Files-ba tedd fel, talán akkor nem problémázik.
    3. Feketedoboz kiadás?
  • domez128
    #35485
    Nem mondod ! Pedig ez volt a legjobb benne . Kár volt megvennem !!!
  • mooo
    #35484
    Igen!
    És ez már a sokadik bug amivel találkozom...
  • vizoo
    #35483
    Sziasztok!

    Találkozott már valaki olyannal, hogy egyszer csak elfelejt a bíró sárga lapokat osztogatni? Mindenféle ütközésért, becsúszásért, ami lapot érne egyből pirosat mutat fel. Játékos karriert játszom, és 2-3 meccse folyamatosan van 2-3 piros meccsenként, és 0 sárga lap...
  • elite
    #35482
    Azért nem találod, mert fogták magukat és kivették ezt a lehetőséget!
  • wolf magic
    #35481
    Hali
    Windows 8-ra szeretném feltelepíteni a fifa13-at és Precomp038.exe hibával kilép telepítés közbe olyan 15% nál ezt a problémát hogy tudnám kiiktatni? hogy végig menjen a telepítés ?
    Válaszotok előre is köszönöm
    Üdv: Wolf Magic
  • domez128
    #35480
    Sziasztok a 14-ben nem találom az online többszemélyes csapatjáték lehetőségét .
  • Zegi Norbi HUN
    #35479
    Köszi:)

    Ncore-n néztem, az első tört Xbox-os Fifa után majdnem 3 héttel jött az első működő PC-s Fifa. Szerintem kb most is Október 7-10 körül jön.
  • kjhun
    #35478
    Már telóra is kint van. A PC-s meg sehol.

    Zego Norbi HUN: Elvileg benne van a szinkron is, nem csak a felirat. Kíváncsi leszek, melyik scene team dobja ki a játékot. Rilód-ék, netán a Próféta? Tavaly mikor jött ki hivatalosan a FIFA 13-hoz az Update 1.7? A tört verzió, az február 11.-én.
  • Breki33
    #35477


  • Zegi Norbi HUN
    #35476
    Van, csak még crack nincsen.

    Ebben az Ultimate Edition Multi14 verzióban van magyar nyelv?
  • wednes
    #35475
    Hello.

    Mi a cselezés precíz menete?
    Mikor a jobb analóggal csinálunk valamit, akkor addig a bal analógot (az irányt) nem használjuk, hanem elengedjük? (kivéve persze, ahol a csel leírása ezt kérni).

    És ugye irányfüggő a cselezés? Tehát ha balra fut, akkor pl jobb oldalon fél fordulat, ha jobbra fut ugyanaz bal oldalon fél fordulat...
  • cvetok
    #35474
    pc-re van már "virágboltos" verzió???
  • Laci82
    #35473
    Sziasztok,na ha már bug.
    Minden maxra van állítva grafikailag a játékban,ha barátságos meccset játszok simán röccenés nélkül megy a játék,ha menedzser módban játszok akkor meg akadozás van,de ha alt+tabbal váltogatok vissza a játékba akkor ez is megszűnik.
    Na ilyenkor mi van ?:)
  • SLICK
    #35472
    nekem ez a láthatatlan játékos a FIFA 12-ben volt utóljára. Ha Menedzser módban szerkesztettem a taktikát, meg vele együtt felállást meg minden mást, akkor a sima játéknál hajlamos volt eltűnni egy játékos és egy láthatatlan kapust volt helyette... Szintén kifagyott nekem is akkor. 13-ban már nem volt ilyen szerencsére
  • mooo
    #35471
    Ebben a pillanatban simán játék közben fagyott le,miután gólt lőtt az ellenfél... Lehet amiatt volt,mert az egyik cserém láthatatlanul futkározott a pályán
    :D Azért valljuk be,hogy várhatóak voltak hasonló dolgok,kevés játékra emlékszem,amihez ne jött volna patch a megjelenés utáni hetekben, a 0 day patchekről nem is beszélve...
  • SLICK
    #35470
    remélem valami patchet kiadnak hozzá..
  • mooo
    #35469
    Igen,sajnos nekem is lefagy ott...
  • dezfafara81
    #35468
    Sziasztok! Nálatok is jelentkezik a pc-s változatban az a bug, hogy karrier módban ha megnézem a naptárat, és lapoznám a napokat, egyszerűen lefagy a játék? Egyébként nagyon klafa kis game lett, jobb a játékosok mozgása, egy kicsit nehezebb is lett, meg azért mintha 1 csöppet a grafika is javult volna (na nem sokat! :))
  • Dean Winchester
    #35467
    +1 :D
  • IXEMGabeo
    #35466
    én is megkaptam ezt az üzit;)
  • Zegi Norbi HUN
    #35465
    Ahelyett, hogy szegényt ide linkeled, inkább tényleg segíthettél volna neki
  • Zegi Norbi HUN
    #35464
    Nem :DDDDDDD
  • UoNokedli
    #35463
    Ez csak szerintem vicces??

    Feladó: kokusz93
    Elküldve:2013. 09. 27. 15:37
    Tárgy: fifa14
    Csáó. Ne haragudj a zavarásért. olyan ügyeben kereslek h láttam h megvan a fifa 14. és azt szeretném kérdezni hogy tudnál nekem küldeni egy serial kódot mert én úgy töltöttem le és ahoz meg nincs és nem találok sehol. esetleg ha valahogy tudnál segíteni az megköszönném. Előre is köszönöm a válaszodat
  • empie
    #35462
    Ennél olcsóbban sehol nem találtam. Elég sokan megvették már itt,és eddig semmi gond nem volt. Sőt,igen lassúak néha,de a fifát még előbb küldték mint ahogy írták,hogy maximum 2 nap.
  • Zegi Norbi HUN
    #35461
    Mondtam én, hogy ezek nem láttak focimeccseket:D De mind1, nem a stat a lényeg. Végül is egy 40es Messi-vel is ugyanúgy lehet játszani, mint egy 94-essel :)

    Nagyon jól fejel, ez kétségtelen, de azért nem a világ legjobbja ebben:)
  • ede0001
    #35460
    http://www.huffingtonpost.co.uk/2013/09/26/fifa-14-by-numbers_n_3998494.html?utm_hp_ref=uk-sport

    The best header in the game is Vilmos Vanczák of FC sion in the Swiss Super League. Per Mertesacker is the second highest in the world.

    Vanczák mint a világ legjobb fejelő játékosa. Asszem, már most sürgősen frissíteni kéne azt az adatbázist.
  • pcgammer
    #35459
    Launch Trailer
  • UoNokedli
    #35458
    Ez összejött! :)
  • bakkerman
    #35457
    ha a fifa managerbe 100+ órát tettél,akkor próbáld ki a football managert is,garantálom neked,hogy abba 5x ennyit fogsz,MINIMUM :)
  • pcgammer
    #35456
    Legszebb gólom eddig :D
  • mooo
    #35455
    Én is az első Fifámat vettem meg,de én még csak 2-3 hónapja próbáltam ki először :)
    Ráadásul kontroller híján bill+egérrel bohóckodok,de így is teljesen jól szórakozok :)
    Fifa Manager 13-at is nem rég újítottam be,pár hét alatt 100+ órát raktam bele.
    Nem is értem eddig mért nem próbáltam ki őket,hiszen a focit már gyerekkorom óta szeretem...
  • matolcsida
    #35454
    hali elsőm fifamat vettem meg ( de 98 óta játszom már vele)
    és nincsenek haverjaim akik megvennék szóval örülnék ha 1-2 ember felvenne és tolhatnánk akkor egymás ellen is meg stb...
    matolcsida néven vagy elérhető originen
  • TBWarrior
    #35453
    Bár itt "elfogyott" van írva az elérhetőséghez, az ár elég méltányos, ha valaki kicsit olcsóbban szeretne hozzájutni.
  • Mestro
    #35452
    A boltban csak pénteken tudom megvenni vagy már ma csütörtökön is a fifa 14-et?:D
  • UoNokedli
    #35451
    Origin: proxim86

    (aki akar játszani Online vegyen fel...)
  • palinho96
    #35450
    ahamm. köszi a választ! :D