FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RNadal1203
#21861
ok

\"Állj át a sötét oldalra, kevesebb a villanyszámla\" :D

examinee
#21860
Vezérlõpult-> kisegítõ lehetõségek.

Lehet itt van valmi elállitva neked. A kezdõ panelon semmi ne legyen bepipálva.

RNadal1203
#21859
csá all! megszeretném kérdezni hogy az miért van hogy a gamepadon egykét dolgot pl.:egyszerû szerelés mért nem állíthatok be????

\"Állj át a sötét oldalra, kevesebb a villanyszámla\" :D

blackcalibra
#21858
Az hogy "rátenyerelek" még zárójelben sem állja meg a helyét. Most vagy nem tudják vagy nem akarják egyesek megérteni hogy mit akarok.
Az hogy egyszerre 3 gombot lenyomok eddig sosem volt gond. Eddig egyik fifában sem. Ezért kérdeztem hogy volt -e valakinek hasonló problémája a 08-al. Ennyit kérdeztem. Nem tenyerelek a billentyûzeten, nem akarok 20-as "kombót" nyomni kapuralövés elõtt, 3 gombot nyomok egyszerre. Vagyis kettõt(jobbra+le nyilak) de ilyenkor már nem tudok kapuralõni. Ez szerintem nem biztos hogy így jó. Egyébként Samsung billentyûzet. Ennyit bír vagy mi? Mitõl függ ez?
Szóval ez senkinek sem jött elõ? Ennyi.
#21857
sõt 165x1050ben is engedi de a monitor csak 1280-at bírja.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#21856
Alapbol úgy indította nem vágom miért de megy 😄

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

examinee
#21855
Persze hogy próbáltam.
Ég és föld még ígyis a pc-shez képest hogy fejlesztettek a pc-n.
Egyenlõre minden forumon istenítik a demot és nagyon tetszik nekik.
Szinte semmi hiba nincs benne, a mozgások meg nagyon sok minden nagyon jó. A fifa 08-al se volt már komoly baj, aztán Euro 2008 mégjobb volt ez meg egyszerûen tökéletes😊
Én tavaly ezért vettem xboxot, mert meguntam hogy fos fifát kapok pc-re.

#21854
Hogy tudtad 1280x1024-be rakni a felbontást? Nekem a demo nem engedi csak 1024x768-ba.

#21853
Van egy gép a lakásban ami AMD Sempron 3GHz, ATi Radeon 9600 128Mb, 1GB ram 400MHz, maxon 1280x1024ben jatszhatóan akadozva de megy xD azt hittem el sem indúl 😄

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#21852
nincs benne

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21851
a kommentar is magyar?😊
And 1
#21850
hello... láttam volt itt róla szó h mért nem lehet berakni védekezésre semmilyen gombot... nálam is ez van és joyával próbálkozok... valaki tudna mondani megoldást

#21849
nekem magyar a demo... az elsõ link ami be volt téve,olvass visza,az magyar

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21848
koszi a valaszokat..
#21847
fuuu nemtom,probaltad amugy mar xboxon,vagy ps3omon a fifat ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21846
ha jövõre sem lesz,akkor nemtom..de ha lesz pénz,veszek egy xboxot

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

examinee
#21845
Amugy hol lelek rá hogy kell iylen cseleket csinálni?

examinee
#21844
Konzolon már tavaly is joval verte...

#21843
magyar demo van mar?😊 mert lattam visszanezve magyar menut😊 ha esetleg van honnan is lehet letolteni?😊
examinee
#21842
Végre egy pc-s aki kezdi felismerni a lényget😊
Látni mennyi probléma vvan pc-seknél és költeni fognak rá mert akad nekik. A másik hogy pc-snek köze nincs a konzolos fifához.
Mégis inkább pc-re költ az ember minthogy vesz egy konzolt amire költeni nem kell.

HoReSz1975
#21841
#21829, ez nagyon komoly, na ilyennek kellene lennie a PC -s verziónak, akkor elverné a PES -t rendesen <#eljen><#eplus2>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

#21840
nem találtam még hozzá újabb drivert

ProGabe
#21839
ez nem program, hanem hardverfüggõ. tehát a billentyûzet nem komálja, hogy "rátenyerelsz" 😊

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

blackcalibra
#21838
másik driver esetleg?
#21837
2gb ddr2es memóriám van és nvidia geforce 8600m gs videókártya, kétlem hogy kevés lenne

blackcalibra
#21836
Dehogynem. Õsfifás vagyok, mondhatni a kezdetektõl játszom a sorozattal, viszont ilyen problémám mondjuk a 07-el sose volt.
Nehogy már a jobbra+le+sprint sok legyen egyszerre.
SLICK
#21835
esetleg kevés a ramod, vagy a videókártyád nem elég jó..

#21834
másnak nincs hasonló problémája?

zeus89
#21833
Te se játszottál sûrûn még focis játékokkal ... valószinüleg túl sok gombot akarsz Te nyomni :-))

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

blackcalibra
#21832
Van olyan aki billentyûzettel nyomta a 08-at? Lenne hozzá egy kérdésem. Történetesen a "jobbra" található kapu irányába támadásról lenne szó, ugyanis azt hiszem ha jobbra lefelé szaladok és mondjuk közben sprintelnék is, ráadásul még esetleg gyarló módon gólt is szeretnék lõni és nyomom a lövés gombot semmi sem történik csak pittyeg szerencsétlen de ennyi. Biztos találkoztatok már ilyennel amikor kapott egy öklöst a billentyûzet feszültséglevezetésképpen. 😊
Hogy lehet ezen segíteni? Már ha lehet egyáltalán. (controlleren kivül)
#21831
ok

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21830
Amúgy a Fifa 08ba belehetett állítani a 3D füvet?
Mer ugye a 2005be anno igen😄
3D fû

#21829

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21828
az elején is látni,de fõleg 37 másodperctõl

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21827

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Mayorpapa
#21826
légyszi nekem is küld el, mert én se boldogulok a beállítással

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

#21825
omg szellemfoci!

nézz körül szerintem külföldi fórumokon guglival, tuti van rá vmi megoldás 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

Christian88
#21824
Remélem Robinho fullban nem realban lesz =D

http://www.twitch.tv/hegii

#21823
<#idiota>

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#21822
mi más ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21821
az hogy nem mutatja?
#21820
Na ennyit a nextgen-rõl: <#nyes>



Nem tudjátok véletlenül, mitõl lehet?
#21819
Köszönöm
#21818
Ment a privi

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21817
Szia Martins15
"Nah gyerekek.Akinek olyan gndja van mint nekem.(Nem lehetett pl szerelésre semilyen gombot rakni) annak mevan a megoldás.Ha valaki igényli esetleg akkor leirom"

Légyszi írd meg a megoldást.
Barnabyka
#21816
jövõre..úristen xD..még ki se jött az ezévi😄😄

#21815
ti mit tippeltek ? jövõre mi lesz ? mien változások a pcn ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Atti12
#21814
annyit ír hogy a PC is annyira képes mint a konzolok és hogy több a high end PC mint a low end. Kb ennyi, a többi arról szól hogy mit csináljanak meg 😄

#21813

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21812
hát csak nem .... az azért durva..ide kellenek uj mozgások,kamera,háló,biro,partjelzõ,mert ez már unalmas nagyon. :S

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit