FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21911
ez nagyon láccik,hogy konzol

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Atti12
#21910
húú viszont Pirloval akkorákat lehet lõni 😄😄. Majd csinálok gifet xD

#21909
Jah majd talán jövõre

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

hunbasser
#21908
afenébe...😞((( pedig reménykedtem. na nem baj,azért a mostani sem olyan rossz

ReaL MaDRid x siempre

Atti12
#21907
áh tényleg konzol, nézd meg a többi képet, azon kiderül 😞

#21906
Am tess:Ha Innentõl elkezdesz a következõ képre nyomni ,akkor egy rakat xboxos képet látsz ami fölé pc van.

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

rooney8
#21905
Akkor kérlek szépen nézdd meg a 08-as pc képeket gamekapocs-on... Meg nézd már meg a 2 képet (eleve már a nézõk elárulják, meg úgy az egész tiszta konzol 😄 ). A chelsea-s kép sehol sincs a roma-hoz képest... A roma-s az konzol (sajna :/ )

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

hunbasser
#21904
hát,így volt kiírva: FIFA 09 (PC) és az összes kép olyan nagyon szép volt 😊 de ha azt mondják Attiék,hogy most is ilyen,én hiszek nekik 😊

ReaL MaDRid x siempre

#21903
Hát gamekapcson összevissza rakják be a galériába a képeket 😄 (megnézheted ezt más játékoknál is)
De,jó lenne ha neked lenne igazad

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

Atti12
#21902
hasonló na maradjunk ennyiben 😛

SLICK
#21901
biztos lesz még pár plusz beállítás a grafhoz 😊

hunbasser
#21900
nem konzol,gamekapocson nézd meg a FIFA 09 pc-s képeket 😊 csak ámultam mikor megláttam azokat a képeket.

Atti: szerintem még így sem ugyanolyan szép,mint amit én linkeltem 😊 de jó,oké,elhiszem,a paint ront rajta 😛

ReaL MaDRid x siempre

#21899
nekem is GS 7600-am van de túl kevés a ram és ezért inkább konzolra veszem meg
gabber_saviola
#21898
teljesen jó

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Atti12
#21897


7600 Gs, nekem így mutat maxon. paint rendesen ront a minõségen, de lényeg látszik 😄. Háttérhomályosodása is megvan, csak istenért nem bírtam ugy beállítani a kamerát :S. Ez volt a legközelebbi kép..

#21896
Sztem ez konzol.Sõt.Ha megnézed a nézõket akkor lehet látni hogy "színesek" a PC-s nézõk egyszínûek.

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

examinee
#21895
Mondjuk ha konzolon próbáltad volna akkor... ha már van...

hunbasser
#21894
jójó,de érted mire gondolok...😊 nekem eddig nem úgy tûnt,hogy ilyen a graf,de már te vagy a második,aki azt mondja,hogy most is ilyen.viszont az idei pes képek nem éppen odavágósak,kb a fifa 09 most legyûri a pes-t,ha tényleg olyan lesz.

ReaL MaDRid x siempre

Atti12
#21893
grafika nekem nem egyenlõ De Rossi val 😄

hunbasser
#21892
hát,konkrétan De Rossi benne sincs a demoban 😄DDdddd

egyébként se nekem,se gabbernek nem ilyen(a képek alapján mondom).bár azért nekem sem néz ki rosszul maxon,de nem ilyen.ma mégjobban szemügyre veszem

ReaL MaDRid x siempre

Atti12
#21891
hát ilyen már most is 😄

SLICK
#21890
Ez tényleg KAN

hunbasser
#21889
nagyon durva lesz a grafika 😊



és ez pc-s kép.

ReaL MaDRid x siempre

hunbasser
#21888
jaj,ne AI-zzatok már,a fifa 07 óta MI van a játékban 😄Dddddd

ReaL MaDRid x siempre

rooney8
#21887
Akinek nem fut max-on az is gyönyörködjön benne 😄

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

Atti12
#21886
Genius KB-09e

SLICK
#21885
Ne lepõdj meg, hogy a nehézségi szint állítás nem mûködik 😄

Marcell
#21884
Ja es volt, hogy oldalhalon atment a labda, es a biro golt itelt. Tisztara mind a serdulo BLASZ-ban, amikor a nyolcvaneves szemuveges biro, golt itel a lukas halon oldalrol begurulo labdara. <#levele>

Marcell
#21883
Felraktam a Demo Expander-t, kivalaszottam a 'Perfect' nehezsegi szintet, 10 perces felidoket. 5-1-re vertem a Milannal a Realt. <#wow3>
A jatekmenet klassz, rengeteget fejlodott, melto versenytarsa a PES-nek (bar annak nem lattam meg az idei demojat).
Viszont a gepi ellenfel pocsek, az AI egy rakas kaki sajnos. Nincs benne semmi kihivas mar evek ota, szoval en maradok az X360-as PES-nel.

gabber_saviola
#21882
sok mindennek nincs értelme, mégis cselekszik.
-aki nem látta a játékot az lássa
-Robinhos cigánykerék kuriózum, ezt meg kellett mutatni

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#21881
Jah akkor lehet az arra is gondoltam még 😄

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21880
Hát én eddig ilyen bénázós cigánykereket láttam rendes szaltót még nem :S

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#21879
ÕÕ talán azt akarta bemutatni h van szaltós gólöröm csak az egyik képet félrelinkelte.Én erre tudok gondolni.

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21878
Ez most mind szép és jó de mi értelme?

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#21877
ezt te tudtad csinálni?
gabber_saviola
#21876






Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

blackcalibra
#21875
Milyen billentyûzeted van?
Atti12
#21874
2002 WC ben lehetett dekázni pc, n is. Nem értem miért vették ki :S

Atti12
#21873
nekem tökéletesen megy.

examinee
#21872
Nemide, sry!

examinee
#21871
Itt egy komoly kis videó!
Lehet menni gyakorolni!😊
Katt!

#21870
az már rég
#21869
A game zenéi.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

RNadal1203
#21868
mi az az OST?

\"Állj át a sötét oldalra, kevesebb a villanyszámla\" :D

RNadal1203
#21867
nekem így se megy

\"Állj át a sötét oldalra, kevesebb a villanyszámla\" :D

SLICK
#21866
Közben Kijött a FIFA 09 OST

blackcalibra
#21865
Igen azt már én is néztem, nincs is ott kipipálva semmi(kezdõ ablakban).
Ezért nem értem. De legalább át lehetne állítani a mozgásgombokat de még azt sem lehet. Átraknám numerikusra és meg lenne oldva a dolog.
#21864
PS3-on is lesz magyar kommentátor?

RNadal1203
#21863
ÍGY se megy

\"Állj át a sötét oldalra, kevesebb a villanyszámla\" :D

#21862
Na jó a 21850-re meg a 21859-re itt a válasz.

Nah szóval itt a megoldás:

-Bemész elõszõris ide: vezérlõpult--->játékvezérlõk itt megnézed hogyan nevezi a gép a gamepadodat.Ezután bemész:FIFA 09 Demo\data\input mappába ott van egy olyan fájl hogy devdata,megnyitod majd lemész a legaljára és beirod ezt:


DEADZONES=0.3,0.3,0.3,0.3
5|24|3,5|25|4,2|26|5,2|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0|21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|1|2,1|3|2,2|0|2,3|2|2,4|11|2,5|14|2,6|10|2,7|13|2,9|9|2,8|8|2,10|12|2,11|15|2,2|4|2,0|5|2,3|6|2,4|7|2
5|24|3,5|25|4,2|26|5,2|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0|21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|0|2,1|1|2,2|2|2,3|3|2,4|11|2,5|14|2,6|10|2,7|13|2,9|9|2,8|8|2,10|12|2,11|15|2,2|4|2,0|5|2,3|6|2,4|7|2
5|24|3,5|25|4,2|26|5,2|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0|21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|0|2,1|1|2,2|2|2,3|3|2,4|11|2,5|14|2,6|10|2,7|13|2,9|9|2,8|8|2,10|12|2,11|15|2,2|4|2,0|5|2,3|6|2,4|7|2

és ez legyen az utolsó ilyen szoval ezt a legaljára másold be de az ENDOFFILE-t ne töröld ki a végérõl.Ezután mentsd el.Kb ennyi nekem így mûködött remélem tudtam segíteni 😊

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester