36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Yeltzin
    #25173
    rakd fel, csak ne arra készülj, hogy 48 órán át abba se fogod hagyni
  • SLICK
    #25172
    a kapus kirohanások aggasztóak?
    Ja és az irányítás megint úgy van állítva bill-en mint tavaly vagy most normális?
  • minimize
    #25171
    *rakjam,(most ért le) a demót?
  • minimize
    #25170
    fel se rakja ma demót?
  • Rudee
    #25169
    Nekem mindjárt kész van, de mennem kell dolgozni...
    Na majd reggel kipróbálom.
  • Yeltzin
    #25168
    alapvetően nem lenne ezzel semmi baj, engem két apróság zavar:

    1. a mozgás még mindig nem olyan szép sima mint konzolon
    2. a hálóanimáció még mindig nulla

    ezt leszámítva így első blikkre nincs baja, az idegesítő irányítási bugokkal eddig nem találkoztam
  • SLICK
    #25167
    egyébként részletesebben leírhatnátok, hogy milyen problémák vannak vele, amiért szar. Én most nem tudom kipróbálni mert nem vagyok otthon, gondolom más is van így és érdekelné őket
  • Bulykin
    #25166
    szerintem is:S
    a tavalyi szerintem kúrvajó volt, de ez fos...
    remélem a teljes jobb lesz egy kicsivel(mondjuk mind1 úgyis fogom tolni ezerrelxD))
  • GonzaloGerardo
    #25165
    elnézést azoktól akiknek a lelkivilágát sérti, de ez egy újabb sz@r,f@s,sz@r
  • SLICK
    #25164
    tehát csak jobban elszarták az AI-t is. Ne reménykedj, ezen nem változtatnak már semmit, ugyan ez lesz a végleges is.
  • SLICK
    #25163
    nagy kamuszöveg. PC-n pont h jobban kell bírnia az olyan grafikát. Egy normál gép is reccenés mentesen elvinné. Csak hát EA szarul optimalizál.

    Az igazság az, hogy lefossák a PC-s társadalmat a túlzott warez miatt. De arra nem gondolnak, hogy sokan talán azért warezolnak, mert apróbb ráncfelvarrásokon kívül semmit nem csináltak 2003 óta és 12k-t elkérnek évente, holott nem ér annyit a fejlesztések hiánya miatt. Ezt akárhogyan is nézzük gecinagy pofátlanság az EA részéről, de sajnos megtehetik, pedig fel lehetne jelenteni őket a fogyasztóvédelmiseknél, csak hát vannak annyira gecik, hogy hamar elsimítják ezt az ügyet...
  • duka10
    #25162
    Hello lehet hogy nagy kérés de akinek lejött nem rakna be pár képet a Barca játékosairól?? (pl Messi Ibra Xavi)
    Tom hogy nagy kérés de nekem még 3 óra :( és kiváncsi vagyok hogy hogyan vannak megcsinálva a fejek!
    Előre is köszi és bocsi ha valakit felhuztam ezzel :D
  • Yeltzin
    #25161
    első benyomás:

    kicsit feljavított 09

    ami pozitív:
    -kisebb gépigény (fullon megy úgy mint a 09 minimumon)
    -szebb fizika
    -új funkciók (gyors bedobás, stb)
    -okosabb AI

    ami negatív:
    -semmiféle 360 fokos mozgás nincs benne, vagy én nem értem, mit értenek ez alatt....
    -a kapus érdekes, hajlamos idő előtt magától kirohanni
    -tiszta 09 feeling


    Első meccsemen Juventus - Chelsea 1:4 (világklasszis szinten)

    Amaurival lőttem az elsőt, kipattanóból 30-ról, aztán a kapusommal nem bírtam, és kaptam kettőt. Utána már inkább a cseleket próbálgattam, és még 2x megszopattak. Szokatlan egyelőre a csapatmozgás és taktika. (taktikát nem is tudtam állítani)

    Szerintem ez még messze nem olyan, mint a full lesz, legalábbis remélem, mert ha ilyen marad, semmi értelme nem lesz megvenni.
  • szucsy89
    #25160
    pest én is mindenképpen kipróbálom komolyabban idén, már vagy 2-3éve mindig elhatározom magam hogy adok neki egy esélyt de valahogy mégsem sikerül...majd talán idén ha az új fifa tényleg 09lesz csak új menüvel...
  • BBeno2
    #25159
    szaroznának inkább a licenszekkel...
  • Barny
    #25158
    hat igen egyetertek.a 09es meg 08as tulajdonkeppen.09es ujdonsaga a 3D fű es az egerrel valo iranyitas volt,meg talan uj menu?!
    es meg sorolhatnam a tobbit.de elobb kiprobalom enis aztan mondok iteletet
  • icemankimi
    #25157
    ea azt mondja azért nem csinálnak olyan fifát mint xboxra mert sokkal nagyobb lenne a gépigény és szerintük kevés ember venné meg.
    (már 5 éve ugyan ekkora a gépigénye)
    Pl: meglehet majd nézni a pes10 milyen lesz a grafikája... ők nem szaroznak.
  • SLICK
    #25156
    tehát az EA elmehet a picsába, hogy nem bír normális FIFA-t kiadni, csak egy ráncfelvarráson átesett előző részt...
  • manuszka
    #25155
    boxra mindig nagyon jót csinálnak.
  • icemankimi
    #25154
    lejött, de el kell mennem kb. én 20 perc múlva kipróbálom és majd írok
  • Barny
    #25153
    Egy meccs után a véleményem: Kb ugyanaz mint a 09... a 09 nagyon jó volt... ebből adódóan ez is jó, csak kár, hogy tényleg ugyanaz :W
    Nagyon jó lett boxra. Csak nagyjából ua mint a 09 :(
    2en akik eddig kiprobaltak ez a velemenyuk
  • marco2
    #25152
    Most mond el Magyrul
  • Bulykin
    #25151
    egy exe fájl, elindítod...megy:D
  • VRolee94
    #25150
    Nah vki kipróbálta már?
    Nekem még min. 40 perc :S
    Mi a francnak kell ekkora DEMO-t csinálni.....
  • Rudee
    #25149
    Note: When extracting the demo from its folder, please ensure you choose you folder to extract to, in order to keep the demo install tidy. This will be done by selection your destination folder.
  • rooney8
    #25148
    #25111
    lehet fake... :D
  • marco2
    #25147
    Ezt nem lehet telepíteni
  • szucsy89
    #25146
    aki felrakta és tolt egy meccset írja már le h 09hez képest milyen:D
  • Barny
    #25145
    Am szerintem hivatalos oldalon meg azert nincs fent mert megvarjak,h sokan letoltsek mas serverrol aztan nemkell tartaniuk esetleges osszeomlastol
  • Barny
    #25144
    nalam 28
  • Markov
    #25143
    nálam 60% nál tart a töltés..
  • VRolee94
    #25142
    Hali,
    Már 573mb megvan az 1,71Gb ból :D
  • Yeltzin
    #25141
    jól sejtettem, az audio mappa több mint 1 G
  • marco2
    #25140
    Hogy kell ezt telepíteni? Azt írja helyezzem be a lemezt.
  • Barny
    #25139
    biztos tettek bele AK-47eseket ha a biro nem adna meg azt a 11est
  • szucsy89
    #25138
    wááááááááááááááá szedem is ezerrel:DD:D
  • Yeltzin
    #25137
    hát ha azt nézzük, hogy a játékokban a legtöbb helyet a hang és textúra fileok foglalják, valszeg a többnyelvű kommentártól ilyen dagi :D

    maga a programkód pár mega, az összes többi csak "építőkocka"
  • Atti12
    #25136
    kifejezetten tetszik ez az 1,7 giga.. talán újítottak valamit a fiúk? :D
  • emokiller
    #25135
    http://www.moddingway.com/news/176.html
  • Yeltzin
    #25134
    #25113