36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Gabe18
    #25213
    Messi közelről játék közbeni ismétlésben Xbox

    Messi közelről játék közbeni ismétlésben PC

    Kapu előtt Xbox

    Kapu előtt PC

    A két Xbox-os kép telefonnal lett fényképezve tv-ről,ezt is vegyük figyelembe.
  • Laci82
    #25212
    Itt van nektek az igazi pc-s gameplay videó.
  • werkfilm
    #25211
    jólvan hittéríts mást
  • Nagyi2pac
    #25210
    Hát én csak sajnálni tudom azokat akik PC-n FIFA-znak...
    Nem is értem hogy lehet egy ilyen játékkal játszani, a grafika szar gameplay mégszarabb...akkor meg miről beszélünk?? Mi értelme egy ilyen játékkal játszani?? Hát nemsok...
    Aki normális, élethűbb focis játékkal akar játszani az próbálja ki a PES-t! A PES-ben nincs "200" bajnokság, vannak licensz hiányok de ami a legfontosabb az hogy "élvezd" a játékot, mert különben semmi értelme nincs játszani...
    Sokan tévesen gondolkodnak és nem veszik észre hogy attól hogy van "200" bajnokság a játékban, sok stadion...attól még egy teljesen üres játék a FIFA!
  • Yeltzin
    #25209
    hát sajnos egyetértek a szarozókkal.... A Hunting Unlimited jutott eszembe, bár az mondjuk bitről bitre ugyanaz a 2008-2009-2010 verziókban :D

    nekem inkább az a bajom, hogy a PES sem alternatíva, mert az meg alapjáraton "konzolos" arcade, meg sem próbál komolynak tűnni...

    ez van, ha focizni akarunk, ki kell menni a pályára, vagy venni egy konzolt
  • tobias88
    #25208
    Nfs az most jó lesz, a gameplayek alapján mondom!
  • Bulykin
    #25207
    zomg
  • Steve1988
    #25206
    1 meccs a demoval :D köszönöm
    sikerült gólt szereznem, egy beadás után Ibra fejelt a kapuba, éljen :)
    90. perc... támadok, ellenfél felrúg, nem fúj a bíró semmit persze,
    jön a kontratámadás, egyedül viszi a kapura a labdát a támadó, kb 5m-rel lemaradva mindenki, erre belerúg egy minimálisat a labdába és megáll kb 40mre a kaputól, én meg szépen odamegyek és megszerzem a labdát (gondolom passzolni akart a nem létező csapattársnak :D) szégyen :)
  • icemankimi
    #25205
    messivel viszem a lasztit és keita meg nekimegy
    henryvel kapuralőttem és a kapus beleér és a lábai között bemegy
    szánalmas addig elleszek a teljessel amíg ki nem jön a pes10
    azt se bánnám ha jövőre nem lenne fifa mert annyiból áll a fejlesztés, hogy pár új arc új menü kicsi javítás amit xboxon látsz meg csak....
  • Laci82
    #25204
    Amúgy egy botrány a demó alapján a játék.
    Csúnya és gagyi úgy ahogy van,áttérek a pesre végleg.
    Szerintem az új nfs is ugyanígy el lesz ....va pcre.
  • Laci82
    #25203
    Hova megy Valdez?

    [IMG][/IMG]
  • szucsy89
    #25202
    miért ez a valóságban is pont így történt volna :DASDASASDASDADSADSASDASDASDSAD
  • rooney8
    #25201
    milyen nagyot vetődött (szinte már repül)
  • eZo
    #25200
    itt hagytam abba :



    a játék és a kapus is profira állítva ?
  • Gnome
    #25199
    sztem változatosságnak jo...az egyetlen pozitivum számomra, h ez már működik a 3000 Ftos gamepadommal míg a 09ben nem lehetett védekezni szal nekem sztem mindkettő fennlesz majd, már ugysem szoktam más játékokkal játszani..a Pes az idén nagyot fog ütni sztem mind konzolra mind PCre.
  • szucsy89
    #25198
    átportolják idén....jövőre se, azután se, sőt még azután se fogják...erre mérget vehetünk...amelyik fejlesztő csapat ennyire leszarja a pcseket attól ne várjon senki csodát...komolyan ebben a fifa10ben demo alapján pár hónap munka van....asszem eljött az idő hogy váltsak pesre véglegesen!
  • tobias88
    #25197
    Pedig úgy vártam rá! Leírtam a fifát vagy 4 éve, mikor először játszottam a pessel! Aztán a héten játszottam boxon fifát, és elkápráztatott! Reméltem, hogy átportolják idén, és hagyják a pc-s szutykot, de tévedtem...
  • szucsy89
    #25196
    na egyetlenegy újítást véltem felfedezni a játékmenetben...11esnél amikor mi védünk a kapussal akkor hátulnézetből mutatja a kapus és mögötte a háló..az jól néz ki...de kb. ENNYI! hogy a teljest nem veszem meg az 100%...
  • Sly06
    #25195
    nekem az elég volt mikor a bedobásnál átszaladt egymáson 2 játékos, a másik meg mikor félpályáról olyan erővel rúgta rá a labdát hogy a kapus majdnem ráégett a kapufára:S.. a pes év tizedekkel ezelőtt nem volt ilyen gyenge :)) és még az ideit nem is láttuk ;)
  • icemankimi
    #25194
    játszottam pár meccset nagyon picivel jobb mint a 09, de 95% ugyan az mint a 09.
    -11-es nél nagyon teszik amikor a kapussal kell védeni.
    -de ez is olyan lesz mint a 09 unalmas ezért lesz jó a pes10.
  • Yeltzin
    #25193
    ez persze mindent megmagyaráz

    azért adok 10%-ot annak is, hogy a kész játék más lesz, de egyre kevesebb a remény
  • emokiller
    #25192
    Végülis , gyakorlatilag ugyanazt adták ki...
  • Yeltzin
    #25191
    úgy rémlik, hogy dinamikus lett a dolog, mintha az energia kijelzőn is látni lehetne az aktuális és a max értékeket

    mindjárt indítok egyet és ellenőrzöm
  • Sly06
    #25190
    úr isten :D ez nagyon gáz!!!! egyszerűen felesleges volt kiadni, évek óta ugyan az a szar ..hihetetlen...
  • szucsy89
    #25189
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

    elég szégyen...
  • emokiller
    #25188
    Hát ez ugyanolyan scriptelt szar mint az összes eddigi fifa. Szánalom 2009ben ilyet kiadni , főleg ha megnézzük a konzolos testvéreit. Idén is marad a PES...
  • SLICK
    #25187
    a játékosok ugyanúgy fáradnak itt is mint 09-ben? Vagy azért most jobban bírják?
  • ricsa008
    #25186
    marad a pes
    lese szedem
  • HoReSz1975
    #25185
    Parancsoljatok, nem fogtok hasra esni:



    http://triton.imageshack.us/Himg67/scaled.php?server=67&filename=fifa10demo2009091020082u.jpg&res=gal

    http://triton.imageshack.us/Himg179/scaled.php?server=179&filename=fifa10demo2009091020084q.jpg&res=gal

    http://triton.imageshack.us/Himg67/scaled.php?server=67&filename=fifa10demo2009091020092b.jpg&res=gal

    http://img67.imageshack.us/i/fifa10demo2009091020092w.jpg/
  • eZo
    #25184
    ezt észrevettétek ?
  • szucsy89
    #25183
    ordaslófasz biztos:D
  • Yeltzin
    #25182
    profilneved titkos? :D

    mi lehet az, "zambojimmy"? :D
  • szucsy89
    #25181
    na megvolt az eslő meccs, barca - marseille 3-0 profin, igaz valdest kiállították a 90.percben és ibra állt be
    na szal...nagyjából tényleg 09, a mozgás más lett...graf mintha változott volna de lehet csak a más kamera zavart be...gépigénye nekem nagyobbnak tűnik, mert eléggé szaggat, igaz csak a 3d füvet kapcsoltam ki...360as mozgást én sem véltem felfedezni,nem tudom lehet csak velem volt a baj...a menü az tényleg új sajna ez most ami legjobban szembetűnt
  • eZo
    #25180








    1680x1050 max gfx
  • HoReSz1975
    #25179
    Kiprobáltam, nincs magyar kommentár benne, grafika javult, gameplay javult, de amit reklámoztak semmi sincs benne, a PES 10 agyon fogja verni PC -n, hisz ők ugyanazt az átíratot adják a PC -eknek, amit konzolra, és ott lesz 360 fok -os dribbling, stb, itt semmi extra, de a 09 -nél jobb szerintem.
  • SLICK
    #25178
    a beállításoknál a kapusra vonatkozóan nincsenek egyéb funkciók? 09-ben mintha lett volna, lehet ez túl érzékeny lett ebben a részben. Ez azért elég nagy hiba. Ilyet azért túlzás megejteni egy ilyen játékban, idegesítő hiba.
  • Krisz018
    #25177
    Valaki képeket pls!!!! Print Scren!!! PLS
  • SLICK
    #25176
    felrakhatod, azért úgy van értelme véleményt alkotni, ha te is kipróbálod. Ki tudja, neked a végén még jobban megtetszhet...
  • HoReSz1975
    #25175
    FIFA 10 DEMO, ez egyáltalán nem fake, fel kellett telepiteni csomagolás után,, és a magyart töltöttem le, már fel is telepitettem, játék után én is mondok véleményt
  • Yeltzin
    #25174
    én gamepaddel nyomom, de a kirohanások mintha automatikusak lennének, ráadásul Buffon folyamatosan kint áll, és azonnal rohan... (második meccsemen a Barca ellen pirosat is kapott, mert becsúszott a tizenhatoson kívül, pedig én nem nyomtam ilyen gombot)