FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DaemoonHunter
#22272
Igen...legalábbis nálam, ez gyakran idegesít is, mert nem tudok döntetni hogy lõjjem el, hogy szép gól legyen távolról, mert ellõhetem jobbkülsõvel is szépen, de gyakran mellészáll természetesen.

Atti12
#22271
angol kommentátor is ugyan olyan szinte, csak az nem tûnik fel, mivel angol 😄

Christian88
#22270
Én is inkább angol kommentárral játszom élvezetesebb és talán ragad is rám egy kis angol.=)

http://www.twitch.tv/hegii

II Rocky II
#22269
én pl a 08al is angolul játszok 😄 az angol kommentár jobb,hansúlyosabb 😊
22264:
milyen nehézségen toltad?

24 - Exile -Nov.23

#22268
Demoba mit kell megérteni?😄

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

lobig
#22267
hát én hiába tekerem jobbra/balra/fel/alá a kart, tök random, hogy éppen merre csavarja a labdát...

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

RoR zsozso
#22266
Miért az angollal játszol??

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

zeus89
#22265
2 Drogba és 2 Ballack gól volt 😄

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

zeus89
#22264
Kicsit unatkoztam, lealáztam a Milánt 😄 ... egyszer sem lõttek rá a kapumra ... az egész statisztikájuk egy nagy nulla 😄

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

Breki33
#22263
mondom vegyél fel egy rövidet és az avit töltsd fel nekünk

és nézd meg nálad más lejátsza-e a felvett avi-t
RoR zsozso
#22262
Megkerestem...
Ebbe csak az a probléma h. 1hete lett újratéve a gépem és azóta nem is tettem fel semmilyen codec packot...

No mind1,azért köszönöm a segítséget.

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Breki33
#22261
Na ha ezt beírod ezt itt a keresõve találsz ezzel kapcsolatos dolgokat

illetve a Konami-s topicban nézd meg a #42819-es hozzászólásom az szintén errõl szól
Atti12
#22260
meg 😊

Atti12
#22259
indítást nyomtad meg valószínüleg 😊 mert ha passzolsz akkor ember fele lövi, ez meg csak ugy el a semmibe 😄. Enyém is ilyen hasonló "egyszerû, de nagyszerû", hogy igazából semmi speckó cselt nem csinálok de mégis szép 😊

Breki33
#22258
Ilyesmire gondoltam ez ha begyalogolok vele ziccer csak elõttem kapásból hátha nagy gól lesz, ilyet íveléssel megcsinálsz?

Breki33
#22257
igazából ebbõl a kamerából szinte nemis látszik , de nem tudom hogy csináltam sztem passzolni akartam és ez lett belõle
Atti12
#22256
ez jó lett 😄

RoR zsozso
#22255
Szép csel! 😊

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#22254
"The file "C:\Documents and Settings\Rendszergazda\Asztal\FIFA 09 VIDEÓK\FIFA09 2008-09-26 14-29-89.avi"
does not exist or cannot be read.Please check the file name and access privileges"

Ezt írja ki.

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Breki33
#22253
próbálj meg felvenni egy rövid pár megás jelenetet és ha azt se olvassa be rakd fel magát az avi-t megnézzük lehet codec probléma

mit ír ki pontosan?
Breki33
#22252
Amúgy errúl van szó nemtom hogy csináltam, futottam jött a védõ elguritottam a lába között folytattam az utam megkerülve majd továbbvittem a labdát

RoR zsozso
#22251
FIFA09 2008-09-26 18-31-52-67 és 59mega

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Breki33
#22250
mi a pontos mérete neve?

nálam pl a mostani FIFA09 2008-09-26 18-34-47-45.avi és 10 megás
RoR zsozso
#22249
Átállítottam most így,de nem megy... <#falbav>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Atti12
#22248
én ezt a magas indítást simán az íveléssel szoktam, általában azzal is bejön 😊 Szóval én nem tudok segíteni.

#22247
Nemtudom hogy mi az elõrendelés,ez lehet az is hogy TE biztos megkapod,de lehet hogy az amit te mondasz...vagy esetleg olcsobb valamivel,én egyszer elõrendeltem az eurot és asszem pár nappal hamarabb szoltak h mehetek érte...konzolosbolt!
Breki33
#22246
a könyvtár és a hotkey term. tetszõleges
Breki33
#22245
Így állítsd be
Breki33
#22244
RoR zsozso
#22243
Melyik fejlécnél??
A movies-nél??

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Breki33
#22242
hogy van beállítva a fraps-od?
RoR zsozso
#22241
Akkor fogalmam sincsen h. miért nem jó...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Breki33
#22240
Senkinek sem megy profin ez?
Breki33
#22239
lehetne kérni hogy ne a teljes képernyõt linkeld hanem csak az üzenetet?

Amúgy itt felül azt írhatod be honnan kezdje illetve ugye ez alapból all
sztem nem érdemes hozzányulni ha esetleg késõbb nem kell frame kiszedhetem majd úgyis

A másodiknál is érdemes egyesen hagyni illetve fifánál ha nem a lassú mozgással veszed fel hanem normál sebeséggel akkor lehet kettesre (minden második képkocka)
így a méret alapból kisebb lesz már, ugye gyorsabb sebességen veszed fel és minden második framet használod csak
Christian88
#22238
Igen de z az elõrendelés elõnye hogy 3 nappal elõbb megvan vagy akkor most mivan?=)

http://www.twitch.tv/hegii

RoR zsozso
#22237
Azt nemtudom... 😄

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

#22236
Jah.Ok de a 2. mondat akkor is igaz mivel ha jol tudom 3 megjelenési idõpont van nem?(Európai,Magyar,Amerikai)

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

RoR zsozso
#22235
Nem a Warezra írta 😄
Hanem arra h. "FIFA09 megjelenés: október"...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

#22234
Lol ebben mivolt a warez? Én azért kérdeztem mert ugyvolt hogy az europai megjelenés szept 26...

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

RoR zsozso
#22233
Ja,és még ezt is megkérdi a Jasc,lehet itt mást kéne beállítanom??

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

SLICK
#22232
a demo raptorral indítsd a játékot, ne a játék parancsikonjával

#22231
Jah ezt énis észrevettem,sztem az elõrendelés miatt,nagyon remélem!
Christian88
#22230
csomó helyen 2008.09.30.-at látok mostmár vagy az csak az elõrendelõknek szól?bár eddig ott is 10.03. volt

http://www.twitch.tv/hegii

manuszka
#22229
próbáld meg fifa hungary-ról a match explorer patchet,hátha azzal mûködni fog, bár raptort használok és nálam jó.

Atti12
#22228
könyörgöm, nézz már a banner alá.

#22227
Tényleg nem ma kéne kijönnie FIFA-nak?

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#22226
gyerekek van olyan patch amivel tudom állítani a meccs hosszát?

Raptort feltettem, de nálam nagyon nem megy (mûködik, de hiába állítok be akármit és indítom onnan a játékot, nem változtat semmit)

pls help.

///// Asus G751 \\\\\\\\\\

lobig
#22225
tehát azt mondod, hogy itt:#22191 ha a lövés pillanata elõtt jobbra húztam volna az irányt, akkor mellécsavarodott volna a labda? gyakorlatilag jobb külsõvel lõtte volna el?

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

DaemoonHunter
#22224
Nálam túlságosan is van hatása...amerre nyomom arra csavarodik, talán túlzottan is élesen

lobig
#22223
már akartam kérdezni itt, hogy szerintetek lehet csavarni a labdát arra amerre ti akarjátok? vagy ezt automatán csinálja a fifa? mert én próbálkoztam már a lövés gomb megnyomása után de még a lövés pillanata elõtt jobbra-balra-fel tolni az irányt, de sztem nincs hatással rá.
szerintetek?

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....