FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22969
segitsetek klégyszi
#22968
köszi szépen Carlos!!

hogy kel letölteni mert nem tudom letölteni
daver88
#22967
köszi szépen Carlos!!

rage
#22966
Szabadrúgás, 20 méterre a saját kapumtól. Épp ívelném elõre a felezõvonal felé, mikor megszólal Faragó : "A legjobb helyrõl lõheti, abszolút gólszerzési lehetõség".

Ez a hiba a 2007-es Fifában ugyanígy benne volt, azt hittem, 2009-re sikerül kijavítani... Úgy látszik, nem.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

ls2008 Dani
#22965
Hello!ez magyarosotiás??vagy mi??nem töltöttem le szval még nem köszönöm!😄 ha letöltöm megköszönöm!!😄

Chelsea Fan.

#22964
sziasztok! milyen az uj FIFA?😊 elégedettek vagytok?

Atti12
#22963
köszi szépen 😊

R3TR0
#22962
Mindenre allow-ot raktam Kasperskybe de azt irja ki folyton UNKOWN HTTP error

Mos igy hogyan a faszba jáccak online????? mert nmtudom máshogy az updatet leszedni !!

zomgzerg
#22961
KÖSZ<#worship>

Carlos HUN
#22960
Emberek lehet terjeszteni az áldást bárhová szabadon kirakható és erre megis kérlek titeket

Fifa_09_Hungarian_Language_Pack-CARLOS17

DOWNLOAD

Atti12
#22959
1400 kb/s el jött..

Carlos HUN
#22958
a rapidshare.de az gyors fullal szed mindent

#22957
Carlos jobb lett volna ha a data.hu-ra rakod.Mert a rapidról igen lassan szedi.De azért THX!
#22956
mikor lesz kész a magyarósítás?
Atti12
#22955
jöhet a 2. 😄

Legend Killer
#22954
magyarul is van.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

dragon11
#22951
Tûzfal?

#22950
NEM TUDJUK!

R3TR0
#22949
AZ EA DOWNLAOD MANAGER NEM MEGY!!! MIÉRT NEM???

Carlos HUN
#22946
25 perc mulva

Carlos HUN
#22945
http://rapidshare.de/files/40604481/Fifa_09_Hungarian_Language_Pack-CARLOS17.crc.html
http://rapidshare.de/files/40604475/Fifa_09_Hungarian_Language_Pack-CARLOS17.001.html

a 2es part is hamarosan kint lesz

#22943
Nem azért csak nekem már megvan a game 😊
ez takarja a hangot "dat_hun.big 371Mb" gondolom mi van még?
Csak kiváncsi vagyok.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Carlos HUN
#22942
türelem rózsát terem addig halgasd az albumot

#22941
az passz

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

mama 2
#22940
a francba... PES-be van 45 perc?

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

#22939
10perc a max

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

mama 2
#22938
Itt lehet 45 percet választani?

TDU nick: mamabala VISSZATÉRTEM NEM LESZ VIDEÓ SE KÉP!

#22937
Carlos HUN
Milyen fájlokat és honnan kell kiszedni úgy, hogy könyvtára is legyen vagyis a teljes útvonal?

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#22936
Egész jó kis game 😊 Bár a reagálási idõvel vannak gondok 😞

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Carlos HUN
#22935
addig amig várjátok a honositást szedjétek le a fifa albumot most találtam

VA - FIFA 09 Soundtrack-2CD-(Limited Edition)-2008-FRESH

rapidshare
http://linkbee.com/YQR

megashares
http://linkbee.com/YQS

adrive
http://linkbee.com/YQT

flyupload
http://linkbee.com/YQU

sajtburger
#22934
értem carlos, én néha nézegettem csak fel oda, tény h megváltozott. :S
Am lehetne majd data.hu , de bármin is lesz leszedem. 😊

#22933
és szabad tudni hogy hova dobod fel?
sza23
#22932
privi ment

sza23
#22931
Köszönöm a segítséget!

Carlos HUN
#22930
a coloniát othagytam júniusban szarok lettek az emberek....

R3TR0
#22929
Az EA DOWNLOAD MANAGER MÁSNÁL SE MEGY????

Legend Killer
#22928
én tudok, adok privit.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

examinee
#22926
Azért ezeknél a bugoknál meg a szidásnál nem kéne elfelejteni hogy WAREZ gémmel toljátok. Ez a törésnek a hibái. Eredeti gémmel, konzolon (pc-n 2007 eredeti fifám)ilyet sose láttam, meghogy nincs kapus, meg bemegy és mégse gól.

Legend Killer
#22925
Franc essen Fifába, nem tudok msot se igazolni nagy neveket. Villát akartam Unitedhez és felénél megállt a mutató, utána meg már átigazolási idõszaknak vége lett, pedig nagy összeget adtam neki, már túlontúl nagyot és1évre...

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

sajtburger
#22924
várjuk carlos, amúgy te savaria colonián is fent vagy ugye? 😊 de lehet csak név hasonló.. 😊

examinee
#22923
Valki irta hogy a konzolos verzió milyen szép.
Hát szép, szép de azért az Euró sokkal szebb volt. Szval az egy kis visszafejlõdés a grafika a konzolon. Többi mind jó lett.

Nortai
#22922
Hát ez egyre bugosabb! 😄
most csináltam, kapus ordibálja magában: "Lödd rá fiam!" XD
video youtube

"Ember küzdj és bízva bízzál! De ha nem megy, legalább engem hagyjál!"

Carlos HUN
#22921
20 ra fentvan nem valami jó a feltöltési sebbeségem 😄

SLICK
#22920
ha már letöltötted, akkor az új crack fixet is töltsd le hozzá

Golyo69
#22919
megy egy privi

GGMU

R3TR0
#22918
HELP!!!

Nem jelentkezik be nekem a EA Download manager!!

Miért??, Pedig ma vettem mega gémet!!! Már volt reinstall is !! HELP!

Atti12
#22917
várjuk 😊

sajtburger
#22916
nah várjuk a magyarosítást. :

Amúgy nekem angolba van fent, de barátságos meccset nem enged játszani, de miért? Kiír vmi hülyeséget.. :S

daver88
#22915
nap eddigi legjobb híre...

csak az a baj, megyek melózni 10-re....vááááá

Carlos HUN
#22914
kész vagyok a magyarositással órákon belül várható