36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Mayorpapa
    #25982
    sziasztok! mahináltam egy kicsit a szurkolói hangokat, de elszúrtam vele a kommentárt...és én marha nem csináltam biztonságit...lenne szíves valaki az audio.big file-t feltenni valahová (kb 4 mega az egész file) Köszönöm előre is!!!
  • Legend Killer
    #25981
    nem, hát igen, sztem is fura. nemtom mi lehet a probléma.
  • Rudee
    #25980
    Hidden Stadiums Patch

    Bernabeu, Mestalla és Millenium.
    Az új adatbázist elég felülírni és elvileg már megy is. Én még nem próbáltam.
  • Lacee86
    #25979
    Nem lehet h vmit elszúrtál? Mert ez nagyon fura lenne...
  • Legend Killer
    #25978
    mert átigazolásnál ott volt sztárjátékosként. gondoltam megveszem. meg a gignac csávó v ki.
    de végül is, ha nem is veszem, az egésszel csak az a baj, hogy az összes ilyen sztárjátékos, akit meg kée szereznie, vagy feltüntetnek, nem elérhető se akkor se később menedzser módban és nem is lehet rájuk keresni, mert nem létező adat.
    vagy mi.
  • Lacee86
    #25977
    Minek neked Ibra? Az egy !
  • Legend Killer
    #25976
    akkor kerestem, mikor megjelent a hír.
  • Legend Killer
    #25975
    jó, de egyszerűen nem találja a lista Ibrahimovicot a menedzser módban.
    Reallal kezdtem egyet, ott egy másik sztájátékos volt, ráakartam keresni, őt se találja.
    ááááááá!

    :S :(.
  • hedonist
    #25974
    akkor a fizuját kell emelni, ha ő mondja,h nem veszed komolyan, vagy a rep. ami a representative, azaz képviselője. de van olyan,"h nincs elég ember a szkvadban" szöveg akkor a fejedre is állhatsz sajna nem lehet:S
    ez akkora faszság, vagy legalabb legyen ugyh tényleg igaz és ahol nincs elég ember onnan ne adjanak el senkit csak ha már van elég. meg a másik...rivális csapattól miért ne lehetne igazolni??? max kérjenek érte dupla árat. vagy csak nagyon nehezen tudd v néha egyaltalan ne megvenni, de h tényleg szabotálva legyen.. ez vicc
  • Rudee
    #25973
    Lehet, hogy eladták már.
  • Rudee
    #25972
    Van, amit (akit) nem lehet pénzért megvenni. Minden másra ott a MasterCard
  • Rudee
    #25971
    Az adatbázis szinte a legfrissebb.
    Ha kész lesz a Creation Master, akkor valószinű lesz vmi javítás (már ha kell). AHogy elnéztem, nem sok új igazolás történt azóta.
  • Rudee
    #25970
    PESbe javítanák a kapust (ami még rosszabb, mint tavaly volt) akkor lehet, hogy jó lenne. De ez nem ide tartozik.
  • Rudee
    #25969
    Készül már a Creation Master 10 is.
  • Breki33
    #25968
    lol
  • Lacee86
    #25967
    Eddig én is ezt mondtam volna, de most már egyáltalán nem vagyok benne biztos, sőt...
  • Krisztiam #25966
    pes 2010 pc-n ütni fogja a fifa 10-et
  • DjCooll
    #25965
    Sziasztok! Csak nekem nincs bent a statisztikában a gól lövök meg a sárga laposok meg a stb..??:O
  • Attlen2
    #25964
    Hello az lenne, a kérdésem, hogy a fifa 10-hez van már roster patch ha nincs lesz-e vagy én cseréljem át a nagyobb játékosokat ha igen valaki tudna adni egy listátt aki más klubnál van most jelenleg és a fifa még az előzö klubjánál irja??
  • Legend Killer
    #25963
    erre majd pls választ, mert nem találom menedzser módban.
  • SLICK
    #25962
    köszi az infót
  • Legend Killer
    #25961
    valamint nekem 07óta fifában az átigazolás SUCKS! Benzema madridnál 37millió dollárnál van, aztán 60t adok neki és azt se fogadja el. bármit adok, nem jó, nem veszem komolyan, hát LOL.
  • hedonist
    #25960
    imageshack ről ide nem lehet feltölteni
  • Legend Killer
    #25959
    és sima kezdő rugásnál ott van Barcában, de menedzser módban nem találom, többször néztem.
    bug.
  • Legend Killer
    #25958
    néztem én is és nem mutatta. első év menedzser módban, téli átigazolás és nincs.
    hm.
    :S.
    de kösz a választ.
  • Curesz
    #25957
    barca
  • Legend Killer
    #25956
    fifában melyik csapatban van Ibrahimovic? menedzser módban átigazolsánál akárhogy keresek rá, nem találom és rohadt idegesítő. csomó csapatban néztem.
  • Dean Winchester
    #25955
    én nyomtam azt is mégse lett jó!
    de valahol olvastam vmi trükköt erre ,hogyan lehet megnézni a képet (asszem vmit kikell törölni :S
  • Rudee
    #25954
    Biztos lesz.
    Mircet javaslom, ott biztos hamar kapsz infókat.
  • Oziris666
    #25953
    Várható esetleg vmi Fifa 2010 bajnokság?:)
  • Breki33
    #25952
    Elég frissítést nyomni (Ctrl+R)
  • Rudee
    #25951
    Az imént láttam egy screen-t, amin már működik a Bernabeu. Hamarosan elérhető lesz szerintem.
  • Rudee
    #25950
    Duong nem akármilyen grafikai javításon dolgozik.

    Egy kép a gyepekről.
    És egy másik a javított fényekről.

    [i]Ha nem jön be a kép, akkor az url másolásával is meg lehet nézni őket.
  • Dean Winchester
    #25949
    "kommentátorokat, ahogy elbaszták 09ben"
    ez alatt mit értesz ?


    egyébként egy kérdés.
    09ben magyar fifám volt,de ha angolra váltottam akkor volt,hogy az angolok nem szólaltak meg játék közben.. ez most javult vagy sem?
  • Breki33
    #25948
    sajna?

  • Lacee86
    #25947
    Egyetértek. Így, h már van rendes fű, egész élvezhető. Elég jó lett a játékosok mozgása, a magyar kommentár sztem továbbra is sokat dob rajta. Csak hát semmi igazán nagy extra nincs benne... Ezt egy 200 megás patch-csel meg lehetett volna oldani. Tényleg halál felesleges évente új részt kiadni, 2-3 évente kéne, de akkor az szóljon.
  • kuzco007
    #25946
    szerintem jobb lett a játék, mint amit a demo alapján vártunk volna, a kommentátorokat, ahogy elbaszták 09ben, most annyira jól kijavították a 10ben, összességében pozitív csalódás, a több féle kapu és a szurkolók változása, nekem nagyon tetszik, a pes2010 sajna még mindig jobb, de eddig is fifás voltam, szall...
  • aricsi
    #25945
    Ennyi!
  • JUVEfun
    #25944
    Azért ezek elég szubjektiv dolgok , kinek mi tetszik !
    FORZA ITALIA ! Hajrá JUVE !!!!!!!!
  • Dean Winchester
    #25943
    ha neked elég évente 2-6 szép meccset látni akkor nézd a spanyolt,viszont ha hétről hétre szépet akarsz akkor nézed az angolt azon belül az arsenal meccseit :D
    na off vége télleg :P