FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23239
Ati 3650 512mb-s kártyát nem támogat? AZ kétlem.

Ez a kártya SM3.0 meg Driectx 10-es...kész rejtély.

#23238
azt hogy fekete a kép , a játékok akkor szokták csinálni , amikor elvileg el kell futnia a játéknak ,de az még se fut mivel nem támogatja azt a bizonyos videokártyát...nézzétek meg a readme-fájlt abban elvileg fel vannak sorolva a támogatott kártyák

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

#23237
Milyen felbontás? Nincs semmi csak feketeség, meg hang. Milyen felbontásra gondolsz, ezt nem értem.

RAZOR27
#23236
felbontás?

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

#23235
köszi, érdeklõdök tõle...

Mayorpapa
#23234
Akik nagyon várták már a Bernabeut:
Katt a Download Now-ra

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

#23233
Tényleg segítsetek már légszives. A haverom gép olyat csinál a FIFA hogy kép nincs a képernyõ teljesen fekete de hang az van.

Mi ennek az oka? AMD Athlon 3000+ proci HD3650 AGP-s VGA-ja van.

Egy konfigon mindenképpen kéne futnia.
A játék tuti jó mert nálam biztosan mûködik.

Szóval mi lehet ennek az oka, hogy nincs kép csak hang??û

Breki33
#23232
Mikiller
#23231
Nézd meg a pontos nevét a Vezérlõpult->Játékvezérlõk-nél a fehér ablakban mit ír, azt írd be.

ASUS Prime Z270A;i7 7700K;ASUS Dual GTX 1070;2x8Gb Corsair DDR4 3200Mhz;FSP Hyper 600W;Kingmax Zeus 256Gb SSD:WD Red 3Tb:Seagate 3Tb SATAIII;Optiarc DVD-RW AD7241S;LG 24MP59G;Xbox360 controller

bigapó
#23230
ez csak a videón ilyen, a játékban nem.

The Matrix has you...

#23229
fura a háló =/
még mindig olyan mintha 1 ketrec lenne vagy nem tudom
fõleg láttam konzolon milyen

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

bigapó
#23228
az alsó kettõt sima rúgással vagy az úgynevezett csavart-lövéssel csináltad?

The Matrix has you...

báttyó02
#23227
pár szebb gól







Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#23226
kösz 😄

Legend Killer
#23225
szép gamepad.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#23224
Egyelõre keresgélek 😛

Breki33
#23223
hát írj neki angolul
#23222
Sajnos nem tudok németül 😛

Breki33
#23221
ne add már fel ilyen könnyen

pl #23215-ben ott a srác ugyanaz volt a problémája egy e-mail-t megér lehet megoldotta és elküldi a devdatáját és kész
#23220
oh, akkor el se kezdem... Azt hiszem ennyit a fifáról :/

Breki33
#23219
registry-ben pár éve volt ilyesmirõl szó

de csak akkor nyúlj bele ha értesz hozzá illetve ha megtalálod a pontos leírását ennek
#23218
ezt hol lehet beállítani?

Breki33
#23217
az átnevezést nem a txt-ben értettem hanem hogy a winfos higye azt
bár azt hiszem a Saitek P880 komolyabb és más kiosztású

esetleg megpróbálhatod, hogy rumblepad 2-esnek ismerje fel
#23216
Sajnos így se jó 😞

ilyen az enyém


plusz még l1,l2, r1,r2

Breki33
#23215
Itt szó van ilyenekrõl de németül
http://forumfifa.ea.com/t/352.aspx?PageIndex=9
Breki33
#23214
Igen

#23213
Az Logitech ugye?

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Breki33
#23212
sztem próbáld meg Saitek P880 Pad-ra átnevezni az ismeri
nem tudom a fifa minek ismeri fel de ez hasonló lehet
#23211
Ezért letölteni 6 Gigát<#shakehead> Valamiért nem jó, ahogy beírom :/ A Keyboard alá írtam be közvetlenül, nem oda kellett volna:?

Breki33
#23210
Dehogynem én rumblepad 2-vel simán játszottam vele minden mûködött
Breki33
#23209
ja látom van vesszõ félreolvastam bocsi
#23208
írtam, gamepad. Azt hizsem, hogy a gamepadom ilyen: Saitek P580 Color Rumble Pad. De ezt így hiába másoltam be oda, ahova kellett. Még mindig nem jó :/

#23207
Sziasztok.
Most akkor semmilyen gamepaddal nem lehet játtszani rendesen benne?
Nekem egy Manta van,de azzal nem tudok becsúszni.

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Breki33
#23206
Igen errõl van szó, de most mégis gamepad?
#23205
http://forums.electronicarts.co.uk/fifa-09-pc/338064-solution-all-who-have-proplems-gamepad-control.html

találtam egy ilyet. Az a baj, hogy én nem tudom a teljesn nevét a gamepadomnak, csak azt, hogy Saitek... :/

Legend Killer
#23204
Nekik nem hiszem. Nekem a Fifa tetszik, azt szeretem jobban, de úgy vélem, hogy a készítõk soha nem fognak teljes értékû géjmet a piacra dobni, mert így éri meg nekik. Míg van, aki megveszi az aktuális verziót, ami nem teljes, addig csinálják, mert pénzt jelent nekik. És, ha nem lesz? Akkor ott a konzol!

Bár ezt nagyon nem szeretném, hogy egy idõ után felhagyjanak a pc-re való készítéssel.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#23203
Ezt már nem elõször játsza el a az EA.Talán a fifa 2000 vagy ekörülinél is.Kihoz egy új fejlesztésû játékot amire volt egy éve és pl.gamepaddal nem lehet teljes értékûen játszani.De azért teljes értékû pénzt pedig elkérik érte.Tehát ami most itt van az a demo demoja.Várom a FIFA 10-et.De elõtte úgy 2009 májusában ismét kipróbálom hátha elég lessz nekik még egy fél év plussz munka.
#23202
nem-nem, a gamepadra gondolok 😊

SLICK
#23201
sztem most csak a sima bill kiosztásra gondolt.

hamary amúgy a GYIK-ban megtalálod...

Breki33
#23200
ha beírom megint az gamepados fórumot, oldalt kirakjátok végre felülre?
#23199
Tyû, még nem jön ki a Pes addig megszereztem a Fifat. De a vezérlést nem lehet beállítani rendesen?

Breki33
#23198
van, ezért nem értem miért kell ilyeneket itt irogatni pro és kontra

http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1162841540
Breki33
#23197
most elég hülyeségeket írtál

nem tudom miért kell leszarozni vmit amit láthatólag nem nagyon ismersz.......

De erre inkább nem reagálnék itt van erre külön topic
Legend Killer
#23196
😄D, jahh.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

kas123
#23195
Valaki tudna nekem adni, egy progit/fájlt... amivel a lehetõ leggyengébbre tudnám beállítani a grafikát? (a játékban levettem mindent minimumra és sajnos szaggat (ami nem meglepõ, mer kaki a konfigom, de én bízok benne h 1 kicsivel jobb játékélményt még kitudok sajtolni belõle 😊)

#23194
van

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

lobig
#23193
nincs ilyen fifa vs pes topic?

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Legend Killer
#23192
ennek a vitának meg van a maga külön topikja.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

lobig
#23191
PS3 <#nyes>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

#23190
Vegyél egy ATI9600-ost 4-5k-ért kapható, prohardver.hu aprón is többen adják, azon menni fog. Unokaöcsémnek is most rendeltem egyet használtan, mert neki is 9200-ese van.