FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23294
belekötnék , mivel 1 shader 2.0ás (GeForce FX 5200-tól) már elfut 😊

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

RoR zsozso
#23293
Ha megvennéd boltba,menne...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

#23291
LoL ez fura😄

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

RoR zsozso
#23290
Ezt nem értem...
Kezdtem egy Menedzser módot,az elsõ meccset 7-0-ra a másodikat 2-0-ra nyertem meg,majd írták h. a GYENGE (??) csapat teljesítményem miatt leszednek egy rakás hirdetõ táblát a stadionomról,ezért -53900Euro.
Mit értenek az alatt h. gyenge??

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Count Adyn
#23289
Na most már van egy kicsit bõvebb GYIK, tessék tanulmányozni😊
Bõvítésre jöhetnek ötletek bármikor.

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#23287
tudom hogy nincs crack ilyen címszó alatt hogy magyarosítás, de 08hoz is lelehetett tölteni valami fájlpakkot amiben bennvolt pár hangfájl meg egyebek amiket bekellett másolni a feltelepített játék megadott mappáiba, szóval ezkellene nekem .
#23286
demo futott... teljes nem! :S asszem most fogok beruházni egy "kisebb" összeget a pc-m fejlesztésére... 😞😞

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

#23285
Megoldodott a gamepad probléma!!
#23284
Impact gamepad jó a játékhoz?Esetleg tudna valaki valami beállitást amitõl mükõdne a becsuszás stb?
#23283
Magyaritás nincs hozzá mert magyarul jelent meg...

Kéne egy kis help az irányitást nem tom átállitani billentyûzet + egérre, vagyis elméletileg át van állitva, de a sima bill. mûködik...
Úgyanez a vezérlûnél pl nem bírom beállitani a becsúszást azt írja ki, hogy üres...
pls help!!!<#felkialtas>

#23280
Jah énis légy profi modba lincoln-al (4. osztályu) egy hasonlo erõsségû csapatot vertem el 8-1-re...
Most karrirert nyomok Dortmunddal WC-profin.Az nekem elég kihivónak tûnik.
De azért grat zsozso 😊

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#23279
a hatalmas fifa nehézségnél elvbõl ne menj félprofin 😊
WC-WC a minimum xxD

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

RoR zsozso
#23278
Félprofin 😊

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

#23277
köszi de azt hogy lehet szerkezteni?
Breki33
#23276
#23268-#23269
#23275
Az mitõl van hogy a vezérlésnél becsúszó szereléshez hozzá akarom rendelni a gamepadon a 6-os gombot és a kapus kirohanása változik a becsúszó szerelés pedig üres marad?
Atti12
#23274
bazzeg -.-'

Breki33
#23273
#22960 ?
#23272
Sziasztok!A billentyûzet kiosztást hol lehet beállitani?Köszi a segitséget
#23271
Hali egy kis segítségre lenne szükségem. Nem magyarországi vagyok és ezért nem tudtam a magyar verzióját megvenni a FIFa09-nek, csak a nemezetközit. Azt hallottam, hogy ez is tartalmazza a magyar feliratokat és kommentárt, csak át kell nevezni pár fájlt? Az érdekel, h tudja-e valaki, h melyik fájlokat kell. Elõre is köszi a választ.
#23270
én csak a cselekkel bénázom el.mondjuk annyit took hogy megállok(védõ vagy kapus)elõtt és kicsit szivatom azt átemelem.miért nincs olyan hogy "légy profi gyakorlás"???
Breki33
#23269
továbbra is a devdata szerkesztése a megoldás

nemrég volt errõl szó
#23268
Sziasztok!
A Saitek P220 gamepadot nem tudom beállítani.Nincs becsúszó szerelés.És hát hiába is szeretném a gombot hozzárendelni ,de nem engedi.Olvastam utána,ki is próbáltam néhány "gyógyítást" ,de semmi siker.
Kérlek segítsetek.
#23267
Meg tudjátok mondani hogy honnan tudom letölteni a 09 magyarítását?

Sati84
#23266
Húvazz, ezt láttátok már?

\"Meet me in Montauk...\" \"Előtted nyitva áll majd minden ajtó, mert ismered önmagad\" (Konfúciusz)

#23265
Akkor játsz azzal!

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#23264
PS3-on valami eszméletlen jó a fifa09, még a demónál is 2x jobb! Össze se lehet hasonlítani a pc-s verzsönnel!

Atti12
#23263
gyakorlás módba gyakorolj sokat. Nem lehetetlen megtanulni 😄

#23262
az meg hogy keressem a ctrl-t és félrenyomkodok véletlen...

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

#23261
Hát cselek nélkül meg vagyok halva némelyik fifabetyár ellen
nem tudok egyet passzolni se már ronggyá cselezett és rúgott 5 gólt<#vigyor5>

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Atti12
#23260
pedig nem nehéz 😊

#23259
Neten játtszatok ne menedzser módba.
Asszemholnap megyek veszek valami logitech kütyüt mert ezt billentyûzetrõl nem lehet rendesen irányítani némelyik ember ellen online módban.


Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

#23258
manager mód elég uncsi lett😊 2 szezon után

#23257
õszintén szólva fogalmam sincs 😄
töröltem a fifát pár meccs után és annyira nem merültem bele...ez is csak 1 tipp volt a régebbikre alapozva
inkább hanyagolom a focis játékokat =/ majd talán jövõre

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

Breki33
#23256
nincs mit
#23255
Sikerült beállítani a billentyûket! Kösz Breki a segítséget!!!

HunnernesKonge
#23254
Ha valaki tud 09es kézikönyvet pdf-ben, ne tartsa magában pls. Elõre is köszi 😄
SLICK
#23253
berakja a Real Madrid stadionját a Santiago Bernabeau-t. Eddig mindig benne volt, csak tavaly meg most is kimaradt... Nem tom miért..

lally42
#23252
Hello!
Most ismerkedek a játékkal: hol lehet beállítani azt, hogy a játékosok látszódjanak, mert csak x-ek szaladgálnak. ( a kezdõ játéknál vagyok még!)?

#23251
ez mire jó?
SLICK
#23250
ISTEN VAGY!!!! NAGYON KÖSZÖNÖM!!! ^^

#23249
hol van a:játékos készítés?(bocs a hülye kérdésekért)
#23248
játékos készítés... módosítás stb. gondolom...

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

#23247
addig ok de ugyan azokat csinálják.valami tipp(ja és már mindent nyomogattam)és a másikra valamit?
#23246
Sziasztok

Valaki tudna segíteni gamepad ügybe mert azt az oldalt amit megadtatok sajnos nem tudom használni, mert nem tudok angolul.
Valami magyar nyelvû leirás nincs hogy mit kell csinálni mert így nem igazán élvezhetõ sajna.
Segítsetek kösz
Mayorpapa
#23245
a gólörömöt akkor tudod "használni", ha gólt lõsz, és jön az öröm, magától <#wink>

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

#23244
ha megvettem a gólöröm 1.csomagot akkor hogy toom használni?
és hol találom amikor a kapus ellen szembõl megyek?
RAZOR27
#23243
esetleg alacsony Hz-en van a monitor (más 5letem nincs)

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

RAZOR27
#23241
erre akartam kitérni

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

Breki33
#23240
Nem lehet, hogy a monitor nem bírja az adott felbontást?