36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • w77d
    #26022
    srácok! szabadrugást nem lehet valahogy a régi fifa99-es nyíl módon elvégezni??? egyszerűen béna vagyok szabadrugásnál, gyakorlatilag vagy kibbbaszoott erőtlen a lövés vagy elszáll a faszba... a másik meg hogy 11-esnél a kapussal hogy kell védeni? egyszer sikerült vetődnöm de nem tudom hogy csináltam XXD
  • nassa
    #26021
    Szerintem ez elfogadhatatlan hiba lenne konzolra. Mi meg örülhetünk, hogy nem lett rosszabb...
  • nassa
    #26020
    Elhiheted hogy nem. 07-ben cseleztem utoljára.
    Ha lefutja a 2 csatár a védelmet(kontra+ max 2v2) és mindketten oldalról közelítik meg a kaput, akkor megeshet, hogy a kapus kirohan a labdát birtokló csatárra. Ekkor erős, lapos passz a kapu irányába a másik játékoshoz. A kapus vetődik és elfekszik, a mögötte(mellette) érkező csatár pedig bepofozza a labdát, vagy befut vele a kapuig(az a megalázóbb).

    Én így éreztem a sorozatot. A 08 az irányítás miatt volt borzalmas számomra. 07 legendás szint semmi kihívás, 08 profi szinten szenvedés. A 2 ominózus gomb felcserélésével sikerült elérni ezt...
    A 09 összhatásában nem tudott rábírni a vásárlásra.
    Számomra többet jelentenek az apró újítások, mint mondjuk a next-gen grafika. Kis túlzással 06-os grafikával eljátszanék, ha benne lenne pl a line up rendszer, meccs végi nyilatkozatok, újság, kispad a játékosokkal és az edzővel, hosszabbítás órája. Ezek csak apróságok! Ez fokozná a játékélményt számomra. Valahogy nem hoz lázba ha látszik a játékoson az izzadság, vagy nincs betűrve a meze, vagy a 3d-s fű, ami "partvonalról" nézve közömbös számomra...

    Az szinte természetes, hogy 1 idő után monotonná válik a kommentár, de itt most 5 meccs kellett ehhez és ez vérszegény a világ egyik legnagyobb cégétől...
  • Breki33
    #26019
    mondjuk erre kiváncsi lennék, hogy xboxon vagy ps3-on is így van-e a magyar kommentár esetén
  • Bmx01
    #26018
    már + van
  • Breki33
    #26017
    nem egyszerűbb a #25996-et letölteni és bemásolni mint registeryben átirogatni?

    Külföldi fórumon már megis köszönték, tökéletesen megy így a visszajelzés alapján
  • nassa
    #26016
    Úgy látszik 1 év kevés volt eme "hatalmas" hiba javítására...
  • Rudee
    #26015
    Pedig ha a kapus a castár mögött fekszik, akkor csak cseleztél

    Magyar kommentárhoz a 2 jóember amúgy 3 éve, de nem 3 évre lett "megvéve". Nem fogják minden esztendőben újra felvenni az összes beszólást. Angol, német, holland, portugál meg a többi kommentárnál is így van.
    Annyit tudnának javítani, hogy ne csak 1-1, hanem szinte minden eseményhez több kifejezés is tartozzon és azokat random használja a játék. De így is csak kicsit lenne változatosabb.

    07hez képest a 08 pedig jobb volt. A 09 szintén, meg ez is.
  • nassa
    #26014
    Mélységesen megrázott ama tény, hogy nem tudtam újdonsággal szolgálni!
    Ez nem elemzés volt, csak a véleményem 15 lejátszott meccs után.

    Gondolj bele, mi van akkor, ha egy a párhuzamos valóságban élő alteregóm épp azon agyal kell-e neki a fifa 10, melynek hatására egy tér-idő anomália keletkezik. Összecsúszik a 2 valóság, ami mindkét dimenzió pusztulásához vezethet. Alteregóm elolvasva a hozzászólásomat elrohan a legközelebbi boltba és megveszi a játékot. A tér-idő anomália összeroskad és a dimenziók ismét helyreállnak. Lehet, hogy megmentettem a világot...
  • Mikiller
    #26013
    Próbáld ki azt amit már több játéknál javasoltam, legutóbb a Mini Ninjas topicban: Akinek nem ismeri fel a játék a gamepadot az menjen a Vezérlőpult-Játékvezérlők menübe és ami nevet kapott a gamepadja, keresse meg a regeditben, majd ott a talált nevet írja át erre: XBOX 360 For Windows (Controller)
    így zárójelestül, mert ez az xbox gamepad eredeti neve.
    Ezt 3 helyen kell átírni.
  • nassa
    #26012
    A 08-óta tisztán látszik a tendencia.
    A Fifa 07 tényleg letett valamit az asztalra. Ott volt a magyar kommentár, a grafika akkori szinten megfelelő volt és a 06-hoz képest sok újdonságot hozott a menedzser módban. Az irányítás "bemagolható"-ra sikerült. (Számomra kizárólag a fent említett rész játszható és élvezhető huzamosabb ideig.)
    A 08 konkrétan egy parasztvakítás volt. Mindössze annyit sikerült elérni, hogy az addig betanulható irányítást sikerült teljesen tönkretenni... 2008-ban 10ezer pénzt kértek egy olyan programért, aminek az irányítását nem lehetett konfigurálni!? Röhej...
    Grafika a konzolhoz képest felháborító, a játékba helyezett újítások semmitmondóak. Valahol a fifa 07 xbox verzió színvonalán fut a fifa 10 pc-n! Lehet kicsit túlzok!?
    Az mindent elmond a készítők hozzáállásáról, hogy a magyar kommentár (amire évek óta épít az EA marketing stábja) 07 óta csak összeollózott, "csapjunk hozzá pár mondatot, elég is lesz" stílusban készül. Holott kis hazánk jelenlegi legjobb kommentátorát sikerült megvenni 3 éve...
    Évek óta spórol az EA a pc-s fifával!
    Sokkal emberibb lenne valahogy így:
    "Gyerekek! Idén sem csinálunk semmit a fifátokkal, de George(adatbázis frissítés), James(új ötletek) [fetrengve röhög] és Steve(menük átszínezése, új mezek) készült nektek 1 kis meglepetéssel- letölthető patch a tavalyi megvásárolt fifához! Csak 25 dolcsi! Röhejes ár a röhejes munkánkért!"
    Igazi mostoha gyerek lett a pcsfifa, sajnos.
    De ezt kell szeretni, ez van. A pes nekem nem jön be.
    A grafikától ne is várjunk semmit, amíg a konami és az ea azon verseng, hogy ki tud szebb cseleket beépíteni a maga kis programjába.
    Én speciel jól megvagyok cselezés nélkül is. Számomra többet ér kipasszolni a védelmet és 2 méterről begurítani a labdát -miközben a kapus a csatárom mögött fekszik-, mint egy bokacsel...
  • Bmx01
    #26011
    hogy és hol tudom eladni a játékosokat ??
    már rég játszottam elfeledtem......
  • Breki33
    #26010
    Igen csak sajna ez sem a PC-s

    Ezért nem értem azokat akik PC-re megveszik és nem látják mit játszanak el már több éve velük
  • Duby
    #26009
    Remélem ezt a változatát is láttad ennek a vidinek (sztem ez az eredeti), mert érdemes megnézni.
  • Breki33
    #26008
    na talán így megjelenik

  • Breki33
    #26007
    Igen ezt nem bírtam a 09-ben is mikor előttem a labdát a kommentárból tudtam meg a lövés pillanatában most éppen a mellé ment vagy a kapura megy mozgás jön.

    Ha a Pc-ről beszélsz utólső előtti mondatod elég fura, de te tudod.

    Szerintem a fű is fontos és elég nonszensz, hogy a rajongóknak kell rendesen megcsinálniuk az EA "profi" csapata helyett



    De amíg lesz aki ígyis megveszi megtehetik...
  • Dean Winchester
    #26006
    szép elemzés :D
    és köszi az infot megtudtam belőle pár új dolgot (kb a góllövőlistát külön kezeli) ez fasza :D
  • nassa
    #26005
    Hali!

    Csodát nem is vártam, de azért kicsit többet reméltem az idei játéktól.
    Igaz a 09 kimaradt az életemből(a demo alapján nem dobtam ki rá pénzt), de idén megvettem a 10est.
    Továbbra is a 07-et tartom a legjobbnak azok közül amikkel huzamosabb ideig játszottam (01, 05, 06, 07, 08, 10).
    Sajna idén ismét kommentár nélkül kell játszanom, mert bár van 1-2 új mondat, megjegyzés, mégis hamar önmagát ismétlő, unalmas és talán picit érdektelen kommentárt sikerült összevágni az előző évi anyagokból. Hajdú B. és Faragó többet érdemelne! A csúszás pedig tragikus -szinte a lövés pillanatában kommentálják a helyzet eredményét- lett szerintem. Pozitívum, hogy néha, meccs közben említik a csapatok nevét...
    Grafika terén semmi extra, mindent max-ra tolva 2009 vége felé picit kevésnek tűnik. A bevágott jelenetek viszont kristálytiszták és látványosak.
    A nézők kicsit megemberesedtek, de nem túlozták el a dolgokat.
    Már a partjelzők is közelednek a "normális" felé.
    Annak nagyon örülök, hogy végre (kellett vagy 8 év) külön kezeli a program a góllistákat(kupák, bajnokság, nemzetközi)!
    Viszont évek óta hiányolom és értetlenül állok ama tény előtt, hogy nincsenek line up-ok. Menedzser módban nagyon jól jönnének. Ráadásul talán hallottak a fiúk a Fifa Manager sorozatról("lophatnának" néhány ötletet)...
    Azt még mindig nem értem, hogy miért nem lehet a hosszabítás óráját felbiggyeszteni a képernyőre!?
    Azt sem nagyon értem, hogy miért csak 10 játékosom statját jeleníti meg a meccs végi összegzésben 1 oldalon, amikor 15-nek is lenne elég hely...
    A 3d-s fű helyett vagy amellett ilyen apróságokra is lehetne időt szakítani.
    Na mind1! 2 lépés előre, 1,5 hátra. Ez már haladás :) Jó ez a játék, érdemes volt megvenni.

    Bocs az ömlengésemért, csak kikívánkozott belőlem itt a műértő közönség előtt. Minden jót
  • Rudee
    #26004
    Egyenesen Oroszországból: High-Definition Grass Patch

    regularcat's Set Pieces Patch
    Kicsit megvariált helyezkedések a pontrúgásokhoz

    Unlocked hidden stadiums & 3rd kits
  • Rudee
    #26003
    Akkor talált, süllyedt :)
  • Rudee
    #26002
    Nyilván a FIFA nem támogatja az adott típust.
  • Rudee
    #26001
    Szerintem keverik a FIFA manager 09cel. Tavaly legalábbis annál volt gond, hogy törttel csak 1 szezont engedett.
  • Rudee
    #26000
    Hazaértem munkából.

    FIFA10/data/cmn/fifa.db
    Eredetiről csinálj mentést azért.
  • Breki33
    #25999
    tudom

    a Predator miatt írtam hogy ez ugyanez a gamepad és ez a teljes neve

    tehát a Trust Predator Dual meg amit ő írt ugyanaz erre céloztam

  • Dean Winchester
    #25998
    írta egyszer

    Dual stick Gamepad GM-1520T
  • Breki33
    #25997
    Ugye a teljes neve Trust Predator Dual Stick Gamepad GM1520
  • Breki33
    #25996
    Na kiderült nem támogatott

    Trust Predator Dual stick is not an officially supported gamepad for FIFA 10! Have a look at your FIFA 10 readme file for a list of supported gamepads.

    I would recommend the Logitech Dual Action/Rumble pad 2 or Xbox 360 controller for windows.

    Esetleg ezt próbáld meg

    http://www.megaupload.com/?d=5Q6XL7UP
  • Breki33
    #25995
    Hát elég nehéz is megérteni P

    nézd meg rajta van -e a támogatott gamepadok listáján rendesen be van-e állítva felismeri-e stb devdata-ban benne van-e

  • zoli7777777777
    #25994
    Azt hiszem nem ertettel meg rendesen. Hiaba forgatom a jobb sticket rajta, nem csinal semmit sem:( Mas otlet esetleg?
  • SLICK
    #25993
    A Hidden Stadiums Patchet valaki be tudta rakni? Megköszönném, ha vki segítene!
  • Breki33
    #25992
    Bocsánat ez egy rendes játéké itt a PC-s





  • Breki33
    #25991
    kart? P

    gamepadot akartál írni ugye?

    nem tudom milyen nyilakat nyomkodsz esetleg a D-pad-ot de cselezni szerintem a jobboldali analóg karral kell

    tessék egy tutorial





  • zoli7777777777
    #25990
    sziasztok!
    Olyan problemam van, hogy vettem egy kart fifa 10-hez, hogy konnyebb legyen a cseleket megcsinalni, de a veyerles beallitasoknal nincs olyan opciom, hogy cselezes modosito. Ez miert lehet? Ha a billentyuzetet akarom beallitani akkor ott van ez az opcio. A kar amugy muxik redesen, de nem tudok cselezni sehogy. Ez lehet valami crack hiba a jatekban vagy lehet hogy nem kompatibilis a kar a fifaval? Vagy esetleg nem is kell beallitani semmit sem hanem alapbol valamelyik gomb/gombkombinacio lenyomasaval tudok cselezni? Mert igy naturban hiaba nyomkalom en a nyilakat, hogy csinalja a cselet, ha egyszer nincs egy masik gomb lenyomva ami a cselezesekhez kell. Segitsen rajtam valaki lecci. A kar neve ez: Dual stick Gamepad GM-1520T, nemtom, hogy ez segit e valamit. Amugy ez egy egyszeru PS2-es kar ami kompatibilis PC-vel is. Elore is koszi a valaszokat.
  • Dean Winchester
    #25989
    FIFA.10.Hungarian-iMMXpC

    egy kérdés , mindekinek ez a verzió van meg? Elvileg 1 év manadzser mód után nem lehet tovább játszani?(valaki mondta nekem)
    tavaly ez a verzó volt nekem és nem volt ilyen probléma ,csak anyni hogy az angol kommentárra ha váltottam akkor nem mindig beszélt a bácsi :)
    szóval a kérédek.:
    neketek ez van-e?
    az angol kommentár mükszik-e rendesen ?
    manadzser módban 2.évet és a többit tudom-e játszani?
  • Legend Killer
    #25988
    lehet ezt még nem próbáltam. de sztem igen.
  • SLICK
    #25987
    a főkönyvtárba beillesztés nem volt jó
  • SLICK
    #25986
    na a gond a következő. A rar-ban egy fájl van fifa névvel és .db kiterjesztéssel. De sehol nem találok ugyanolyan nevű és kiterjesztésű fájlt, hogy felülírjam. Akkor csak másoljam be a főkönyvtárba?
  • Atti12
    #25985
    keresési feltételeknél állítsd a bajnokságot MIND-re, és úgy próbáld meg keresni.
  • SLICK
    #25984
    köszi letöltöm és megnézem!
  • Iceman90
    #25983
    Hey! Kellene egy kis segítség! Felraktam a fű patch-et (a telepítési mappából raktam fel) és még mindig nem jó...
    Ötlet esetleg?
    Kössz a segítséget előre is!