FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#23349
kac kac
Breki33
#23348
nálad lehet hogy nem
szoktál hülyeségeket irogatni róla........
blackfire001
#23346
Váó, jó lett. Nagyon köszönöm mindenkinek! Most már végre saját szerkesztésû reklámtábláim lehetnek... 😄 Lesz mszp-s is... VÁÓ. xD
Atti12
#23345
jajj ezt nem kellett volna mert jönnek Breki vezetésével a PES õrültek és szétszednek xD

Istencsászár
#23344
Szuper, kár hogy az a játék a FIFA mellett nem rúg labdába...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Legend Killer
#23343
Bocs, rosszra kattintottam, de a videóra gondoltam.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Legend Killer
#23342
Nagyon kemény konzolon.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Breki33
#23341
és ezek benne vannak a pc Pes-ben P

.................
#23340
és az egész xbox,meg ps3

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Istencsászár
#23339
Ezek zseniális dolgok, ahogy mutatják a lest ( amikor nincs de nagyon határ akkor is néha😊 persze nem fújja be ), meg hát kérik a labdát stb... a reakciók látványosak, ünneplések hangulatosak, az egész szuper!

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

csocso14
#23338
ezt a videót látva kicsit kiborultam, ég és föld a pc-s és a konzolos fifa, hihetetlen :@

ARSENAL-ANIME-SP-SG1-NOTV-ROCK-TES-ME

Legend Killer
#23337
np 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Breki33
#23336
Innen szed le

http://beta.fifa-evolution.com/?cat=25

És pl Netransportal
blackfire001
#23335
Kipróbáltam a Flashget-et, és a Dowload managert is. Ugyan azt töltötték le, és ugyan azt is írta ki... :S Nem tudod valahova feltölteni a tiéd? Nagyon kéne a reklámtábla szerkesztõ.
Atti12
#23334
bocsesz, csak meglepõdtem 😊

#23333

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Legend Killer
#23332
nem kell1bõl leizélni, na. nem figyelem én az ilyet, de kösz az infót... így már meglesz a játékos.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Atti12
#23331
úristen -.-' JK vagy JOK.. de ez ez már a 06 ban is így volt :S

Legend Killer
#23330
magyarosítva van 😄, nemtom, de azért kösz, megnézem... ha más tudja, lécci írja le.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Breki33
#23329
nem RW (right winger)?

fejbõl írom így csak tipp
Legend Killer
#23328
Kell vennem menedzser módban jobb szélsõt. Mi a rövidítése? Mert nem találom átigazolási piacon...

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Mayorpapa
#23327
Gondok vannak a letöltéssel, töltsd le valamilyen letöltõ managerrel. Ezt írja a készítõ az oldalán: I recommend you to download using Internet Download Manager, Flashget... to download these files ! Any "invalid data" proves that you haven't completed the download yet !
Én is így jártam mint te, aztán letöltöttem újra, és ment.

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

gabber_saviola
#23326
na én már le is töröltem a fityfát.

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

blackfire001
#23324
Helló!
Van ez az adboard tool a fifa09-hez, amivel a táblákat lehet kicserélni. Ez egy exe fájl. Amikor el akarom indítani, akkor mindíg azt írja ki, hogy "This file contains invaild data."
Valami hibás adat? Vagy mirõl van szó? Már a fifa mappájába is beleraktam, hátha úgy, de semmi.

A választ elõre is köszi. Fontos lenne.
#23323
errõl beszélek....

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#23322
én is így vagyok vele...még ha konzolon is ilyen lenne a fifa akkor jóval...de mérfõldekkel elõrébb jár... a pc 1 szart kapott megint : új modellek meg szép fû , közönség továbbra is papír a stadion kocka , a fizika meg 1 nagy kalap abból a bizonyos anyagból
nah mind1 ez az én véleményem , nem akarok semmi nemû vitát ha vki azt akar e hsz után 😄

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

#23321
lol ja persze nem bir... GTA4nél sokkal szebb grafot kapnak a PC-sek mint a BOXosok, Hell's Highway-ben is sokkal jobb a graf pc-n. ennyit a "NEXTGEN" konzolokról

#23320
elsõ játék amit megakartam venni.de Az EA megcsinalta azt,hogy sok mindent nem lehet pc-n amit boxon.... nagyon sokkal rosszabb pc-n,ezért baszok rá..azt mondták hogy x boxos verziot nem birnak a gépek.. NBa 2K9 kijön pc-re... meglátjuk,hogy birjak e a gépek,mert nagyon nagy game + grafika,de ez off...van olyan siznten mint a boxos fifa.. kivanics leszek a hazug EA reakciójára

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#23319
LOL, még csak most jött ki az idei😄

#23318
Nincs semmi hir a jövõ évi fifával kapcsolatban ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

daver88
#23315
lenne egy kérdésem. valaki (pontosabban 4 ember) benne lenne-e abban, hogy nyomnánk egy 2 v 2 meccset??? azaz 2 ember irányít egy csapatot. nagyon komoly, mi még 08-al jáccottunk így, sokkal jobb, mint egyedül.

A lényeg, hogy kellene a hamachi, meg egy olyan ember, aki tud hama nélkül is gazda lenni, és viszonylag gyors az internete...(igyebár õ hozná létre a hálózatot) A többiek (3-an) pedig hozzá kapcsolódnának.

Annyia különbség, hogy nem a Direct Ip-re kell rámenni, hanema többszemélyes pontra...

ha valakit érdekel a dolog, írjon ide, vagy pm-be, aztán összehozzuk a dolgot

#23314
Igen, köszi a kiegészítést, jól mondod full magyarosítás van külön.
#23313
az exe nem erdeti de a cd kulcs igen
#23312
Nálam is ez van!!! Pls help!!!

Breki33
#23310
gondolom nem erdeti az exe
#23309
Hello!
Van egy frissítés és csak azzal tudok a neten játszani de amikor telepíteni akarom azt írja ki hogy: Old file not foud. However a file of the same was found. No update done since file contents do not mach.
Ez most mi vagy mit csináljak?????
Nagyon kéne a segítség.
köszi
Breki33
#23308
#23273
#23307
megtudnád mondani hogy a magyarítást honan tom letölteni?

kaposi1
#23306
Pü ment.<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

jugen
#23305
Sikerült nekem is kipróbálni az új fifát😊 Igaz kicsit át kellett állítgatni a kezelõszerveket, de a próbaképen Milannal lejátszott meccsen 18-1-re vertem egy olasz másodosztályú csapatot 6 perces félidõkkel. Azt hiszem menni fog a dolog😊))

Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb. Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. A pesszimizmus nem éri meg!

#23303
így már korrekt 😊

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

#23302
van, full magyar

#23301
Van magyarosítás
Sati84
#23300
Tedd már bele, hogy hová menti el a játék a visszajátszásokat, kupákat, adatokat, stb. :-)

\"Meet me in Montauk...\" \"Előtted nyitva áll majd minden ajtó, mert ismered önmagad\" (Konfúciusz)

#23299
Hali, Valaki tudja ,hogy miért nem tudom joyra beállítani a becsúszást, meg a sima szerelést? Mert mindig azt írja hogy üres, így meg nem tudok normálisan játszani...

Count Adyn
#23297
Valóban, az EA nal 2.0as shaderhez kötik, viszont rengeteg helyen 6600 ast irnak minimumnak, édekes😊 Beleírom😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

kas123
#23296
jelentem alássan, az én konfigomon is fut, csak szaggat 😄

#23295
<#idiota><#idiota><#idiota>
Az Én kérdésemre is válaszoljon valaki pls.