FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#23400
a tv-be?

és nem gamepad véletlenül az a joystick?
#23399
Hellosztok!

Lenne egy kérdésem.Tv-n keresztül akarok majd játszani a FIFA-val,pc-n.Havertól tudnék kölcsön kérni PS3 joystickot.Ezt be tudom dugni a tv-be, és tudunk játszani,úgy hogy egyikünk bill.el a másikunk joystick-kal?KÖszi szépen.
Breki33
#23398
My FIFA 09 PC (Keyboard) Guide v1

Controls:





Goal Keeper Control: Right Shift
Camera Lock: L. Shift

Direction:

Forward: Right Arrow (->😉
Backward: Left Arrow (<-)
Up (Left): Up Arrow (^)
Down (Right): Down Arrow (v)

Attacking Tactic:
1: Man Release
2: Wing Play
3: Counter Attack
4: Box Overload
Defensive Tactic:
Q + 1: Flat Back
Q + 2: Offside Trap
Q + 3: Pressing
Q + 4: Zonal Defense
*not in numpad

Combination:
Z + D: Chip Shot
Q + D: Finesse Shot
Q + W: Chip Through
Q + A: Early Cross
Q + S + S: One to One Pass
A + A: Low Cross
Q + A + A: Early Low Cross
D + S + Direction: Fake Shot
A + S + Direction: Fake Lob
Space + A + A: Chip Lob
Try Yourself (Unorthodox): Z + A; Space + D; A + A + A; D + D; LShift + D…

Corner:
Home: Camera Lock
E: Switch Player
Q + D: Ground Shot

Free Kick:
E: Switch Player
Space/Z: Call 2nd Player
Home: Camera Lock
Q + D: Ground Shot
Z + D: Lay Off & Shot
Space + D: 2nd Player Shot



Running Tricks:
While running with E, release E and hold (+) LShift and quickly press Direction keys sequentially (,).

360 left: LShift + Back, Up, Forward
360 Right: LShift + Back, Down, Forward
Lane Change Left: LShift + Forward, Up
Lane Change Right: LShift + Forward, Down
Step Up Left: LShift + Down, Up
Step Up Right: LShift + Up, Down
Ball Lift: LShift + Forward, Back, Forward
Step Over: LShift + Forward, Forward OR LShift, LShift
Heel to Heel: LShift + Back, Forward
Rainbow Left: LShift + Down, Back, Up (Only Dribbling =90+ Players Can Perform)
Rainbow Right: LShift + Up, Back, Down (Only Dribbling =90+ Players Can Perform)
Step Over & Roll Left: LShift + Forward, Back, Up (Only Dribbling =90+ Players Can Perform)
Step Over & Roll Right: LShift + Forward, Back, Down (Only Dribbling =90+ Players Can Perform)
Signature Move Left: LShift + Forward + Down, Up (C. Ronaldo, Robinho, Ronaldinho, Torres,Ibrahimovic, Joaquin, Figo...)
Signature Move Right: LShift + Forward + Up, Down (C. Ronaldo, Robinho, Ronaldinho, Torres,Ibrahimovic, Joaquin, Figo...)
Rabona: LShift + Back, Up, A <@90’> (Can’t perform by me :$)
Blanco Bounce: Home (Never Tried : s)

Standing Tricks:
While running stop using Space or E, then hold LShift (+) and quickly press Arrow Keys sequentially (,).

Fake: LShift + Forward, Forward
Fake Left: LShift + Down, Up
Fake Right: LShift + Up, Down
Drag Back Left: LShift + Back, Up
Drag Back Right: LShift + Back, Down
Scoop Turn Left: LShift + Up, Back, Down
Scoop Turn Right: LShift + Down, Back, Up
Rainbow Flick Left: LShift + Forward, Up, Back
Rainbow Flick Right: LShift + Forward, Down, Back



Grove4
#23397
Aham,értem!

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Breki33
#23396
na pont errõl beszéltem nem ezektõl lesz bl
utólag összetákolva elég gázos
Breki33
#23395
Komplett lebonyolítási rendszert nem nagyon raksz be patchal
Attól meg hogy átírják a nevet meg logókat adboardot nem lesz az.

(Tudom mert részt vettem ilyenben ezért nagy dolog ha alapból benne van)

Fõleg konzolon ugyanis arról beszélt :-)
Breki33
#23394
Euróba természetes, hogy benne volt

Ettõl is jó, meg reméljük a jó onlinetõl is
A többi adott, de ezt ne itt beszéljük meg.

Én nem azt mondtam hogy sokkal jobb egyik vagy másik konzolon, hanem arra reagáltam hogy le lett húzva ok nélkül
Mayorpapa
#23393
De van, csak nem BL a neve. Itt arról folyik a vita, hogy a Fifában nem lehet a manager módon kívül kezdeni BL-t az igazi csoportbeosztások szerint, meg BL mez, meg BL reklámtábla, meg BL himnusz, stb. De mondom, ez eddig minden Fifában így volt, aztán jött egy BL-addon, illetve az original BL játék, aminek a licencét most a Konami vette meg(gondolom), így jövõre nem valószínû, hogy lesz EA Sports-os BL játék (hozzáteszem: nem is baj, az is csak rókabõr volt).

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

Grove4
#23392
Lehet,hogy hülye kérdés,de ha menedzser módban játszok,akkor nincs BL a szezonban?

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Mayorpapa
#23391
Egyetértek. A BL-t belerakni a Fifába csupán egy patch kérdése, amit hamarosan el is készítenek. Ez tehát ugyanúgy nem probléma, mint a PESben a licenc, ott is szépen megcsinálnak majd minden bajnokságot.

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

examinee
#23390
Jó hát az Euroba meg benne volt az egész eb. Olnilne is nyomhattad kieséses rendszerbe.
Meg nam csak manager modba van benne hanem karierrbe is az bl. most az hogy külön van a PEsbe... no mindegy. Ettõl jó a PES? -nemhinnám. Most itt felsorolhatnám milyen opciói vannak a fifának ami a PESbe nincs benne akkor kvittek lennénk. Sztem nem ez által kéne megitélni hogy a PESbe van bl ami csak bl hát nagy cucc.
No mindegy téma lezárva.
Attol még amit állitottam a PEs vs fifa ugyanaz, csak reagáltam.

Grove4
#23389
csak egy problémám van,én egérrel játszom,az kéne😛😊

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Grove4
#23388
köszi Juvés testvérem!

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Breki33
#23387
A fifahungaryre meg most rakták ki az általam több hete mutatott konzolos vidókat ezeket is érdemes megnézni

http://www.fifahungary.com/cikkek.php?cikkid=5741
Grove4
#23385
tudnátok olyan oldalt adni,ahol cselek tutorialvideói vannak(youtubon nem találtam normálisat),elõre is köszi!

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

#23384

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

Breki33
#23383
nincs mit, igazából MonkayDragont illeti dicséret ilyen szuper programokért amiket csinál
Breki33
#23382
és tesem olvasod el A a FAQ-t
#23381
Neem se mûködik gamepaddal a cselezés és a becsúszás sem.

#23380
akinek magyarosítás kell itt megtalálja :
http://impulsive.hu/?/module/torrent/show/2910
#23379
én is ettõl félek 😊

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

#23378
Hali!
Segítséget kérek: Gamepaddal játszom, nem mûködik a cselezés. A trükk kart semmire sem tudom használni. Találkozott valaki ilyen problémával?
csocso14
#23377
eddig nulla változtatással adták ki ill el, aztán már senki nem vette, most kicsit kipofozták, jól ment az eladás, most megint legalább 4 évig kisebb újításokkal ugyanezt kapjuk 😄

ARSENAL-ANIME-SP-SG1-NOTV-ROCK-TES-ME

#23376
forrás: Gamestar.hu

#23375
Fifa 09 - Túl az elsõ millión

Örvendezhet az EA Sports, hiszen a Fifa legújabb része nagyon jó eladási mutatókat produkál.

Nagy az öröm az EA Sports háza táján. A Fifa 09 a legjobban fogyó Fifa játék azóta, hogy 1993-ban útjára indult a sorozat. A Fifa 09 végre valóban fejlõdést mutat, a felújított grafika, az új egeres irányítás végre azt jelzi, hogy az EA Sports tényleg sokat foglalkozott, a mostanában elég mostohán kezelt sorozattal. Ahogy azt Gyu mester tesztjében már írta, ez a Fifa tényleg méltó a híréhez, és végre a PC-s átirat is igen jóra sikeredett. Az egérrel való irányítás elsõre kicsit fura lehet, de ha belejön az ember akkor nagyon kényelmes kis megoldás. Örvendezzünk hát mi is az EA-val együtt,és reménykedjünk, hogy az eladott 1.2 millió Fifa bevételei arra ösztökélik majd a fejlesztõket, hogy jövõre is legyen kedvük ennyit törõdni a játékkal.


NC, kicsit jobb graf és már viszik mint a cukrot... sok idióta biztos nem látta még a konzolos verzióját

Legend Killer
#23374
faszák a cuccok, kösz Breki.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Breki33
#23373
FIFA 09 Tool Kit - 100 % Working

Released by MonkeyDragon this is the FIFA 09 Soccer Tool Kit. There was a problem with previous file. This one is 100% woking and you can also download an update to upgrade it to version 1.5.


FIFA 09 Kit Tool 1.0 by MonkeyDragon (13 Mbs)
FIFA 09 Demo Kit Tool 1.5 Update by MonkeyDragon (600 Kb)

+ Import/Export kits.
support: BMP or PNG: 512x1024
+ Mini Kit tool.
support: PNG: 128x128
+ Mass Exim tool.
+ 15 cameras for viewing Kit Ingame.
Now, 09 Kit Tool supports 1024x2048, YOU MUST INSTALL VERSION 1.0 first before the update.



http://www.gamingaccess.com/index.php?news_id=15571
Breki33
#23372
ShoreLoosers Gameplay Pro X series v1.0
A very special download comes from ShoreLooser today: He has creaed a first Gameplay Patch for FIFA 09, which is still under development. Nether the less there is the first version of his gameplay today: The ShoreLoosers Gameplay Pro X series v1.0.

This gameplay patch changed these settings in FIFA 09:



Keeper React
( Keeper sees the ball later, but react more faster, which tends to astouning situations)
Backspin X
( if you hit the ball the right way you get the right drive and punch to the ball)
Spin X
( improved effect at inrist shots)
Shot X
( Bal gets more drive during shootings and less shooting help]
Gravit X
( ball is more heavy and is not floating through the air)
Pass system X
( passes are faster and more direct)
Game extension X
( players can be controlled more direct and show much more reactions)
( distress of the oponent has more effect on your crossings, passes and shots)
( collisions are more spectacular between ball and players, as well as between player and playerzw.)
IMPORTANT! This gameplay does not include any changes of the CPU AI, yet!


http://www.fifa4fans.de/downloads/onelink.php?showid=275
Breki33
#23371
09 AMBIENT SOUND PATCH RELEASED ! ::.

Author: MonkeyDragon | Date: 5th October 2008

***** FEATURES

+ Increasing volume.
+ You will hear clearly sound of passing, heading, kicking, ball hitting the post...
+ Crowd sing anthem & chant more often.
+ Crowd applause when you steal the ball back.
+ Crowd shout "OH" when you perform shooting.
+ Crowd shout "BOO" when make a
fault
+ Crowd cheer when you win.



http://rapidshare.com/files/151315045/09_Sound_Patch.exe.html
Breki33
#23370
Végre kijött a Ligting patch teljesre is



http://rapidshare.com/files/151315044/09_Lighting_Patch.exe.html
#23369
a fifa manager modja szuper , rengeteg csapattal de engem a játékélmény miatt hidegen hagy =/

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

Breki33
#23368
Én külön BL-re gondoltam, tehát ilyen menüpontra ahol rendes csapatokkal csoportbeosztással végig lehet játszani

Volt is ilyen fociprogram korábban ami erre épült

Engem a manager mód nem érdekel.
Biztos jó csak kár, hogy jobb minõségben nem lehet rögzíteni
examinee
#23367
Vagyis van "szalagos" és digitális is. Így akartam.

szalagos

digitális

alapfelszereltség nem hackelt😄

examinee
#23366
Amugy Breki: van BL a fifában pl manager modban is.
A reklámtáblárol meg annyit hogy van mozgo de nem szalagos mozgó hanem eleve digitálisan mozgo.
Mondjuk ezek a reklámtáblák meg a fû milyen ez nemérdekel engem, nem az a lényeg.
De amugy mindegy, csak erre a kettõre akartamválaszolni.

#23365
1 hét után unalmassá vált a fifa a PES demó pedig unhatatlan akkor milyen lesz a teljes😊

#23364
megyünk PEStre 😄

kas123
#23363
Mostanság túl sokszor szerepel a PES szó ebben a topicban.<#lookaround>

Breki33
#23362
szerintem nem, nem egészen értem mi ebben az összefüggés

de a második fele igaz illetve bajnokság sztem lesz csak alapból nem minden csapat neve megengedett

Errõl beszéltem korábban az EA így harcol..........
#23361
Nem akarok kötekedni de nem azért nincs a fifában komplett BL mert a pesben nincsen angol meg még pár liga? (Boccs ha rosszul tudom)

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

Breki33
#23360
mert csak az NTFS fájlrendszer támogatja a 4 GB-nál nagyobb fájlokat :-)

FAT32-re formázott merevlemezre nem fogsz tudni 4 GB-nál nagyobb fájlokat másolni,
#23359
de-de én maradok a pesnél 😊

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

#23358
hellósztok!! Azt akarom kérdezni tõletek hogy ezt mért irja ki a fifánál

Nincs elég hely a lemezen (11,4 G😎.
Írási hiba: csak az NTFS fájlrendszer támogatja a 4 GB-nál nagyobb fájlokat""
Elõre is kössz

Breki33
#23357
de hagyjuk az ittenieket úgysem érdekli semelyik marad nekik a pc-s fifa
Breki33
#23356
figyi én nem mondtam, hogy nem jó a Fifa konzolon.

Ha lenne konzolom énis játszanék vele, de nem úgy hogy közben szidok vmit amirõl láthatóan fogalmam sincs, hanem játszanék mindkettõvel egyikkel pc-n másikokkal konzolon

Tõled pedig állandóan leszólást olvasni, ha vki konzolon meri azt mondani, hogy pes-el többet játszik már letorkolod.



Istencsászár
#23355
Fogalmam sincs, nem is érdekel.. a látványt és a gémpléjt meg a multit nézem.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Breki33
#23354
nem magasztaltam
mondtál egy hülyeséget én meg megcáfoltam

Ezek szerint nincs komplett BL a Fifában P

ez egy PC-s fifa fórum konzolos fórumokon terjeszd a tudatlanságot
Istencsászár
#23353
😊) jolvan, ez egy FIFA fórum szóval a PES magasztalását ne itt csináld😊 ha már errõl van szó.

Demot néztem, ép elég volt... sok sikert a moddoláshoz, valamit csak kihozol belõle... egy jótanács, kátsz konzolon FIFÁT.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Breki33
#23352
na most látszik mennyire nincs fogalmad dolgokról

egyrészt pc-s fórumban vagyunk másrészt kipróbáltam konzolon

itt arról van szó, hogy lekezelõen beszélsz vmirõl amirõl fogalmad sincs milyen
Még aztse tudod, hogy ki sem jött

Így nem tudjuk mit lehet játszani benne de elvileg lehet
nem mintha lenne összesen annyi konzlolos fifás az sg-n P

Énis mondok egy apró dolgot
Komplett BL-t reklámtáblákkal kijelzõkkel alapból megvalósítva lehet? P
Mozgó reklámtáblákról egyebekrõl nemis beszélve

Menj vissza szépen a konzolos topicba és ne irogas olyanról amirõl fogalmad sincs..........
Istencsászár
#23351
Mivel te csak a pécés fifával játszol igy ebben a kérédsben nincs mirõl beszélni... a japók le vannak maradva... lehet hogy jó a pes, vannak benne jó ötletek, de ez édes kevés... lehet vele online játzani 11vs11et? vagy ilyesmi, persze ez csak egy dolog, de igencsak fun a fifába... igaz ennyien még nem játszottuk de 2v2, 3v3 szinte minden nap megy.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES