FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23450
1. kivel lõtted és hogy tudtad igy megcsavarni?
Am szépek,grat!

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

daver88
#23449
nem lett paintel rajzolva, csak le van húzva minõsége print screen után (miért csak warezosnál lenne így??? ugyan olyan minden verzió, csak nincs hozzá eredeti kód 😄)...mint ahogy ezeknek is le van húzva, mielõtt belekötnétek:



Atti12
#23448
ez grafikus hiba, semmi köze a warezhoz.

Legend Killer
#23447
ja, amúgy ez gondolom csak a warez verzióknál van... ha az eredetiben is, akkor rohadt nagy égés, EA elbújhat a föld alá 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Legend Killer
#23446
lehet, alul van játék beállítás és mellette hazai ill vendég mez.... eleinte engem is zavart, de aztán megtaláltam 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Legend Killer
#23445
ilyen velem is volt... bosszantó.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

DaemoonHunter
#23444
A kapufa paint-el lett rajzolva?

Sati84
#23443
Szép fogás!

A 07-ben ilyet még nem láttam...

\"Meet me in Montauk...\" \"Előtted nyitva áll majd minden ajtó, mert ismered önmagad\" (Konfúciusz)

#23442
hát ez kész áááááááááááááááááááá
ekkora ótvar hibát azért :|

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

RoR zsozso
#23441
Ezzel minden meccsen találkozok :c

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

trick daddy
#23440
hy all hogy lehet TP pontokat szerezni hogy 1-2 focistát feltunningoljak??

daver88
#23439


éljen a döntetlen állásnál 90. percben elõugró bug!!!! grrrr

#23438
Úgyis lesz/van? Unlok patch szoval ilyen dolgokon nem kell izgulni hogy melyiket vedd meg 😊

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#23437
eddigi fifákban is volt
világválogatott , meg klasszikus XI. (gyengébbek kedvéért 11)

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

#23436
hali.miaz a rajongói boltnál hogy :válogatott csapat és valami XI. cspat vagy mi?(csak hogy melyiket érdemesebb megvenni)vagy még van a gól öröm csomag 2 meg calamilyen stadion.
Grove4
#23435
#23424-valaki pls?<#confused><#nemtudom>

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

examinee
#23434
Az igen! Állat vagy!!! grat

examinee
#23433
Ok😊 Én sem vitatkozni akartam, ezt már egyszer megbeszéltük ugyis, tudod a véleményem. Csak reagálni a leirtakra.

#23432
Hát én gamepaddal tolom és ugy elég könnyû.Csak ellenkezõ irányba kell csinálni amit a befelécsevarásnál csinálsz 😊

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

Breki33
#23431
igen csak a Juve csíkos meze sok fehér mezhez hasonló

Amúgy gamepad gombjaival tényleg lehet választani köszi a tippet
#23430
ha a valóságot nézzük akkor a hazainak hazai , idegenbelinek idegenbeli mezet tegyen fel...persze színütközés nélkül

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

#23429
lehet azt választani gamepad-on hátsó gombok valamelyikével vagy pedig ott lent a játékban h hazai meg vendég mez azt hiszem valahogy így van
BaziJoe
#23428
Hali valahol levannak írva a lövés fajták???

Alaplap:ROG STRIX X470-F GAMING, Proci:AMD Ryzen 2700X Memória:16Gb 3400-as Gskill Videókártya: Saphire Vega 56.

Breki33
#23427
manager módban tényleg nem lehet mecs elõtt mezt választani?

ha igen elég gázos
#23426
Szabadrugásnál hogy lehet külsõvel rúgni? tehát hogy ne befele csavarodjon hanem kifele... értitek😄

#23425
Sziasztok! Egy olyan gondom lenne, hogy nem tudok online játszani... Már a játék indításakor kiírja h az online játékhoz töltsem le a legújabb frissítést. OK-zok de nem történik semmi. Vki tudna segíteni? Hálás lennék 😊
Grove4
#23424
Lehet,hogy nagyon láma kérdés,de azért felteszem,szal van Xboxom,van hozzá gamepad,csak vezeték nélküli,gondolom az nem lehet számítógépre"kötni"!?

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

#23423
minek is ? =o

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

kaposi1
#23422
Helló!

Nekem is mint sok másnak ez volt a gondja.
De hála nono26-nak <#worship>nálam megoldódott.
Töldsd le ezt a filet.
http://www.zshare.net/download/19116669a49d5d09/
Aztán a kapott devdata file-t írd felül a C/Dokumentum settings/saját neved/dokumentumok/FIFA09/user helyen található devdatával.

És valószinüleg mûködni fog neked is.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Atti12
#23421
a 2. at emberváltás+lövéssel rugtad? 😮

báttyó02
#23420
cseles




kapufás :C

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#23419
emokiller vegyél fel msn-re. [email protected]

#23418
köszi... hátha benne van a megoldás is 😄

Megcsillan a fény az Emirates-en,átszáguld a labda a gólvonalon,együtt forog a labda és a lélek,Arsenal-os leszek amíg élek!

#23417

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

#23416
Szeretnék érdeklõdni, hogy valami gamepad patch nem készült-e, elég jó kis padom van (szvsz) de nem támogatott szerintem. SL-6541 típusú Speed-Link pad, beállításoknál rányomok valamire akkor kiírja h Üres, valamire eztírja valamire nem. amire nem arra persze beállítja a kívánt gombot.. valaki help plz. 😊

Megcsillan a fény az Emirates-en,átszáguld a labda a gólvonalon,együtt forog a labda és a lélek,Arsenal-os leszek amíg élek!

#23415
GY.I.K ott megtalálod

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

trick daddy
#23414
Hyy All<#worship>.A (new) Sztár mód kb menyi idö végigtolni ???, anyit took hogy 4évig kell vinni a karaktert.

#23413
Helloo.Nekem nem magyar a 09-m sajna 😞.Mit lehetne tenni hogy magyar legyen???
Carlos HUN
#23412
ha elöbb irsz szívesen beneveztem volna sajnos holnapra már nemtom beiktatni 😞

RoR zsozso
#23411
Én eljönnék de nincs kedvem Pécsrõl felutazni 😄
(énis ott lakom)

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

France men
#23410
Sziasztok!

Remélem nem számít off-nak de a holnapi pesti 4v4 fifa 2009 kupáról lenne szó. A helyzet az, hogy Pécsrõl utaznánk fel, csak sajnos 3 csapattársunkat nem engedi el a klubja, így tehát maradtunk 2-en! Aki esetleg helybéli, és lenne kedve eljönni, az plz írjon pm-be.. :$

München ist ROT!!!

#23409
gondolom FAT32 a merevlemezed és csak az NTFS támogatja a 4GB-nál nagyobb fájlokat (ezt eddig még nem tudtam)
probáld más meghajtóra tenni , ha minden meghajtód FAT32 , akkor csak formázással tudod átállítani...

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

Legend Killer
#23408
grat

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Breki33
#23407
miért kérdezed újra ha nem olvasod el a választ?

#23360
Breki33
#23406


Breki33
#23405
hát tc-be dugva semmikép

hogy tudná tv-n keresztül irányítani?

de mondjuk akkor sztem pc-hez átalakitó kellene
#23404
hellósztok!! Azt akarom kérdezni tõletek hogy ezt mért irja ki a fifánál

Nincs elég hely a lemezen (11,4 G😎.
Írási hiba: csak az NTFS fájlrendszer támogatja a 4 GB-nál nagyobb fájlokat"
És akkor ez azt jelenti hogy fel sem tudom tenni a fifát??

#23403
Azt hittem,hogy mivel PS3 gamepad.ezért a pc-be nem fogom tudni bedugni.Még nem használtam gamepadot.Akkor mûködni fog?
Breki33
#23402
de miért a tv-be?

a számítógépbe dugd
#23401
boccs.igen az.Most vettünk egy samsung tv-t.Be lehet dugni a gamepadot a tv-be?De van egy sanda gyanúm,hogy nem fog összejönni.