36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Pawli
    #26142
    Sziasztok!
    Van egy rejtélyem :D Haverral játszottunk már vagy 3-4 meccset minden gond nélkül. Egy windows újratelepítés után (eredeti wondows) viszont jöttek a gondok... akad mint a szemét, első félidőn belül megszakad a kapcsolat, be sem tölt a csapatválasztások után a meccs. Mind a ketten routeresek vagyunk, hamachival nyomtuk. Csináltunk már új hálót, nem segített, kikötöttük a routereket, nem segített, grafika beállításokkal próbálkoztunk, nem segített, volt ő gazda, voltam én, minden új variációval leteszteltük mind a kétféleképpen, semmi. Első félidőben mindig megszakad. Néha kibírja addig amíg kiírja a gép hogy mennyi a hosszabbítás, néha meg az 5. labdaérintésnél megunja. Általában akkor szakad meg amikor üres labdára futás van, kiugratás, átívelés, játékosütközés... meg persze csak úgy simán is) Próbáltuk lanban is, hát nem volt jobb. Valakinek valami ötlet? Fifa 07-09-ig nem volt semmi gond pedig minden így volt. (olyan amatőr hibák hogy MSN fut, tűzfal fut hanyagolva )
  • bigapó
    #26141
    Sziasztok!

    Hát gyerekek, ez a fifa megint kétoldalú lett :)

    egyik része kurvajó, mert jól lehet játszani szerintem, de olyan eget verő hibák vannak még mindig benne, hogy az már késdobálásra ingerel.
    Legszebbet áthozták 09-ből, mégpedig azt, hogy oldalhálón keresztül gólt lehet kapni :D :D ez akkora, hogy már nem is haragszok érte igazából :D
    Az, hogy össze vissza pattog a labda és összefutnak a játékosaim már csak hab a tortán. remélem jön egy patch ezekhez a hüleségekhez.
    Egyébként nagyon nagy gólokat lehet rúgni megint, ez tetszik benne :) meg tudnak futni üresbe is, szóval jó a játék, mert a gép csak csalással tud gólt rúgni nekem :) persze nem világbajnoki szinten nyomom, akkor kitépném az összes hajam az idegtől...gondolom :)

    egy nyomorult kérdésem is van: menedzser módban, az edzést ti hogy csináljátok, hogy hatékony is legyen és ne is fáradjanak ki a szezon végére a játékosok?
    egyáltalán tényleg mindet kell használni vagy nincs értelme, mert nem ad pontot mindegyikért?
    Nekem elég lassan adja be a fejlődést, két edzés van hetente amikor csak egy meccset játszunk, próbálom úgy csinálni, hogy két nap pihenő maradjon mindig.
  • zsolt515
    #26140
    HY!
    Légy profi csapat és ország módban hány szezont lehet játszani?
  • SLICK
    #26139
    laptopon két meghajtóm van jelenleg, az egyikre tudok telepíteni, a másikon a recovery fájlom van, ami ha behalna a rendszerem ezzel tudnám visszaállítani.
    Amúgy igen elég volt másik mappa.
  • Rudee
    #26138
    Másik mappa is elég, mert akkor újra beírja magát, illetve a telepítés helyét meg egyéb adatait.
  • Dean Winchester
    #26137
    más hely = másik meghajtó vagy másik mappa is elég volt? csak mert jó tanulság ez :)
  • SLICK
    #26136
    MEGVAN!!!!!!!!!
    Más helyre való telepítés megoldotta!! Ezer hálám!!
  • Rudee
    #26135
    Akkor bent maradt vmi a reg. adatbázisba. Vagy egy reg cleanert próbálj ki, vagy telepítsd más helyre, hátha.
  • SLICK
    #26134
    ez sem oldotta meg. bár köszi a tippet!
  • Rudee
    #26133
    Router mögül hamachi nélkül is tudsz jáccani, csak ne próbálj hostolni. Vagy a routeren nyisd ki azokat, amiket a játék használ. Readme-be le van írva.
  • Rudee
    #26132
    Már csak azért se írom meg, mert csak ilyen idióta módon tudsz reagálni.
  • Rudee
    #26131
    FIFA10/Data mappából töröld ki az összes zdata-t (00-tól 50-ig) és másold vissza az összes őkett a lemezről. Meg a fifa.fat-ot is.
    Ha még úgy se megy, akkor a data/gui-t is, de az nem hiszem hogy kelleni fog.
  • Rudee
    #26130
    #26052-t.
  • SLICK
    #26129
    áhhh bassza meg a k*rva élet ezt a szart. Mindent kitöröltem már ami FIFA-val kapcsolatos és mégse jó...
    Felraktam a másik gépre is, ott meg teljesen jó. Laptopon nem tudom mit lehetne még csinálni, de windowst újrarakni biztosan nem fogok. Remélem valaki tud majd rendes megoldással szolgálni!
  • Dean Winchester
    #26128
    jaja
  • DeerHunter01
    #26127
    Menedzser módban a BK az a bajnokok ligája akar lenni ? :D
  • zsolt515
    #26126
    HY!
    A légy profi módban hány szezont lehet játszani? KÖSZ!
  • SLICK
    #26125
    teljesen eltávolítottam a patcheket is, akkor az EA Sports mappát is letöröltem, a Fifa 10 mappát is ahova a mentések mennek, szóval nem tudom mi a baj.
  • Atti12
    #26124
  • Dean Winchester
    #26123
    erről beszéltem :D a kis hitetlen
  • Atti12
    #26122
    gondolom úgy játszanak, de nekem pl muszáj hozzá hamachi a routerem miatt :)
  • Immigrants
    #26121
    Helló!Nem olvasta vissza mert nincs sok időm most.Valaki leírná nekem hogyan és mivel lehet nagyon szép grafikát előhozni mert amit a játékban állítottam mindent max-ra az is csak egy undormány olyasmi kéne mint báttyo02 képein meg a játéknézetet se tudom melyik az. Most nekem olyan mint lacce86 képein de tom hogy még bírná a gépem
  • Lacee86
    #26120
    Miért nem Direct IP-vel játszotok?
  • Atti12
    #26119
    hát mi csináltunk magunknak egy külön szobát mivel nem volt, de nem hiszem hogy ezen múlna :D
  • nagyi87
    #26118
    persze, feltehetsz, a patchek azokra vannak:P
  • nagyi87
    #26117
    kösz ez jo lehet, mert sztem neki nincs fent a fü "javitó" patch!
    köszi, helo!
  • Lcapitant
    #26116
    szerintetek eredeti fifa10-re rakhatok pecseket?
  • Dean Winchester
    #26115
    hmmm

    egyikőtöknek sincs olyan patch fent ami a másiknak igen?
    csinálj új szobát és nézzétek meg úgy :)
    lehet sokan azt gondolják nem számít de megsúgom néha igen is sokat számít (bármilyen hihetetlen)
  • nagyi87
    #26114
    a 09 nekünk is csak a 10 nem!
    nem kell külön yszobát csinálni hamachin nem?
  • Atti12
    #26113
    nekünk hibátlanul működik hamachival.
  • nagyi87
    #26112
    hi!
    a kérdésem , h lehete fifa10el ugy hamachin játszani mint a fifa09el, ha nem akk hogy lehet?
    mi kiprobáltuk haverommal, és amikor kezdödne a mecs, tehát már megvannak acsapatok meg be is töltött akkor lép ki h megszakadt akapcsolat amásik játékossal!
    köszi, helo
  • DeerHunter01
    #26111
    nem lehet hogy az a patch amit felraktál letörlés után még megmaradt a FIFA könyvtárában ?

  • kuzco007
    #26110
    lécci akkor dobj egy privit vagy itt írdd meg, mely játékosok még licenszhibásak, ha csak mindenbe belekötni tudsz bazdmeg!
  • Atti12
    #26109
    emberváltó gomb+lövés
  • SLICK
    #26108
    Van egy problémám ami kezd mostmár nagyon idegesíteni...
    Tegnap letöltöttem a textúra javító patchet. Az egyiket elindítottam végig is ment a parancssor, de mikor kezdeném a meccset, töltés közben a Fifa 10. exe hibát észlelt ezért leáll.
    Már letöröltem a játékot mentést meg mindent, újratelepítettem a gamet, beraktam a grass patchet és a hidden stadiums patchet, ahogy ezelőtt is. A textúra javítót ezúttal kihagytam és ugyan azt csinálja mégis. Játékos szerkesztésnél pedig az emberek feketék.
    Valaki tud rá megoldást? Nem akarom megint újratelepíteni, mert egy óra hossza míg letörlöm és újra felrakom. Köcsög EA nem tudom mit szarozik a telepítővel is, minden játékukat kurva lassan lehet letörölni, ha arra kerül sor.
    Előre is köszi a segítséget!
  • zsolt515
    #26107
    Hogy lehet áttemelni a labdát a kapus felett?
  • DeerHunter01
    #26106
    csavart lövést melyik gombb(okk)al lehet lőni ?
  • Dean Winchester
    #26105
    te milyet használsz?
  • Rudee
    #26104
    Gondolom igen.
  • Rudee
    #26103
    Nem tudom, nem ezt használom.