FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ToCsEk
#23502
Esetleg valaki tudja a fifa09 portjait?

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

ToCsEk
#23501

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

Breki33
#23500
Egy újabb bug és a várható javítás






jugen
#23499
Játszik vlki a 4 szezonos "be a pro"-val? Lehet csapatot váltani év végén?

Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb. Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. A pesszimizmus nem éri meg!

Bacsa11
#23496
köszönöm a segítséget

Breki33
#23495
Bacsa11
#23494
Sziasztok.Olvastam a GY.I.K.-ot és segítség nincs benne. Az a problémám hogy a játék megnyitásánál azt írja ki hogy alacsony a lapozófájl. Mit kellene tennem?

#23493
JA és a menübe, hogy kell behozni azt a kis ablakot ami irja az eredményeidet ha véletlen becsuktad?

MSI P35 NEO-F, Intel® P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

sajtburger
#23492
picit erõs 😄
Amúgy elég durva, lenyomok fél évet egy sérülés se volt, utána rögtön szezon végéig lerobban valaki... Amikor persze már nincs átigazolási szezon. :S

#23491
Hogyan jön fel szögletnél milyen gombbal a kapus?

MSI P35 NEO-F, Intel® P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

passatgt
#23490
jó e a csapatom?<#gonosz1>


Breki33
#23489
lol és besértõdik :-P
daver88
#23488
eddig látogattam ezt a fórumot, de ez volt az utolsó...köszi Breki a bizalmat...további szép napot

BBeno2
#23487
aki akar Direct IP-n játszani:

Hamachi : szoba: puskas09 pw: fifa

HALA REAL MADRID!!! The BEST: SCHUMI. NEXT LEGEND: VETTEL.

Breki33
#23486
#19195
Breki33
#23485
látom...
sajtburger
#23484
nem találom. :S pedig nekem is van pár szép gólom, ha frapsel hogyan tudom ilyen kis képbe lementeni?

daver88
#23483
kösz, tisztába vagyok a dolgokkal...

Breki33
#23482
Azt csak akkor lehet ha lassúban veszed fel, hogy legyen elég frame

méretet nem ezzel kell csökkenteni, hanem pl a fraps reklám levágásával.

Így hiába szép a gólod elég élvezhetetlen.
A sebességet is érdemes beállítani, hogy ne legyen túl gyors
Breki33
#23481
GYIK-ban a leírás
daver88
#23480
maximum annyi lehet, hogy minden második framet állítottam be, hogy ne legyen akkora a mérete a gifnek...

de asszem a lényeg az láccik

sajtburger
#23479
srácok, ti hogy tudjátok ide betenni az elmentett fifás videókat?

Breki33
#23478
Breki33
#23477
Ez például



nem folyamatos a mozgás mintha több fraps hiányozna viszont túl gyors
daver88
#23476
ugrál??? nálam nem ugrál...maximum az egyik ronaldinhos, amit félforulatból lõ..a többivel semmi gond

Breki33
#23475
#23474
senki nem tud segíteni???
Breki33
#23473
Breki33
#23472
3D Turf-Patch by eggehsv am 11.10.08, 13:37

If you don't really like the new 3D-Turf in FIFA09, today we have the right patch for you. The 3D-Turf Patch by junjoong changes the turf, so after the installtion it's not that high but more close (watch screen).

To install the Patch you only have to import the "grass_stripwithalpha.tga"-file to the zdata_37 with the FileMaster 09 (Explanaiton in readme-file).
Breki33
#23470
csak nálam ugrálnak ezek a gif-ek vagy így vannak megcsinálva?
daver88
#23469
mai termés szebb gólokból milannal. (személyes kedvenvem az utolsó Kaka gól)..profi szinten ment mindegyik...









#23468
valaki tudna segíteni ebben:#23436
Breki33
#23467
De jól mondtad

csak fura volt, hogy miért rúgnék szabadot és miért nincs sorfal ezért vártam

Mondjuk ez a várakozás a replay-ben nemis volt benne
#23466
Ja akkor nemszoltam. De azért ez kicsit dúrva xD

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#23465
erre help
Breki33
#23464
pontosan vártam, hogy elrúgja a szabadot nem tette erre elrúgtam én



#23463
A FIFA A Bugokról szól.... remélem jövõre kapunk egy olyan fifát,ami már nem azokrol fog szolni.

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#23462
Én ebbõl azt vágom le, hogy le és mégis az rúg szabadot aki lesre ment.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#23461
mi a baj?
JethroHUN
#23460
Hello, Fifa08-ban hogy lehet a kooperatív szezont többen vinni?

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Breki33
#23459
Ekkora BUG

#23458
oké de ezek mit raknak be ha megveszem?
trick daddy
#23457
hogy lehet TP pontokat szerezni hogy 1-2 focistát feltunningoljak??

#23456
ez kurva jó köszi <#worship>
Legend Killer
#23455
akkor grafikus, de lényeg, hogy hiba.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#23454
emberváltás

#23453
kössz !Bár nem billen tolom utánanézek mit lehet a q-val csinálni😄

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

daver88
#23452
jah, és Q+D meg C+W

daver88
#23451
1. Sheva
2. Ronaldinho